Nyyu - Resto druid [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Nyyu - Resto druid [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Příspěvekod Nyyu » pát 16. zář 2016 18:30:37

Typ prihlasky: PROFI
Nick postavy: Nyyu
Class/main spec: Resto druid
Item lvl:378
Věk: 25
Link na armory
Link na twinhead
Současný progress: 1/7HC
Jak dlouho vlastníte tento char:
Myslím, že rok (předtím jsem hrál za prot warriora)

Váš raid time:
Raid time i dny mi vyhovují (spím 5-6 hodin denně, pracovní dobu si převážně určuji sám)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Viz dodatek na konci + Nějaké noname guildy na ofi. Za rok a půl(asi) na Twinstaru pouze We Wipe On Critters: náš guild master je fajn chlap, pro guildu by se obětoval, zná taktiky, má skill, je s ním sranda. Bohužel má jednu chybku, je to strašný cholerik. Po tom, co se párkrát pohádal s členy naší raidovací skupiny, to někteří neustáli a leavnuli. Prakticky všichni, kteří tvořili "zdravé" jádro guildy tzn. chodili kecat na TS, byli aktivní v guild chatu a celkově tvořili dobrou náladu. Navzdory tomu jejich rozhodnutí neschvaluju. A protože jsem s guildou od té doby co sem přišla z Ice-WOW, zůstal jsem. Bohužel v tuto chvíli je situace v guildě na bodu mrazu. Aktivita v guild chatu veškerá žádná, o TS raději nemluvím a raidy se skládají s problémy.

Jaká je Vaše motivace vstupu do <SFU> ?
Hledám zázemí pro hraní WoW. Dobré lidi kolem sebe. Vaši guildu registruju už od dob Anthorie (viz dodatek). A to, že fungujete tak dlouho, mě utvrzuje v tom, že tvoříte kvalitní kolektiv lidí, kteří se zajímají o to, kdo se skrývá na druhé straně monitoru a členové pro vás nejsou jen přezdívky v soupisce. A co si budeme nalhávat, jde mi i o progress.

Čím splňujete požadavky na Profi přihlášku?
Kromě hard dovedností (HPS, theorycraft, equip) nabízím kvalitního healera. V raidu reaguju svižně. Sledování stavu ostatních hráčů a probíhajícího boje beru jako samozřejmost. Kritiku vnímám jako nástroj k tomu se dál posunout. Jsem nekonfliktní, společenský.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Je mi 25 a v současné době bydlím v Ostravě. Pracuju jako datový analytik pro jednu českou banku. Ve volném čase čtu, hraju WoW, čtu, hraju deskovky, čtu a sem tam vypadnu někam do přírody, kde si většinou čtu :D Z výšky jsem odešel. Neumím tančit. Snažím se hrát airsoft, ale na to je málo času. Mám rád pivo, slivovici a Cuba Libre :D

Dodatek:
Snad mi neublíží, když se přiznám ke 4 roky staré přihlášce :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Tempy » pát 16. zář 2016 22:41:15

Ty čteš!!! On čte! Čte! ČTE! Kolik je takovejch u nás? Hele pro moje PRO to stačí, to ale nic neznamená :D ja jsem se totiž v guilde nesetkal s něčím takovým :D . A dělaj si ze mě prdel když je něco filmovyho podle knížky tak je to hned "tempy to čet" protože tempy čte všechno! :D takže kdyby náhodou ses dostal, tak v tomhle budes mít problem, ale je to sranda!

(všichni čtou jen dmg metry, trapaci, vůbec nevedej, co ve dobry)
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Azzinoth » pát 16. zář 2016 23:55:09

Výborne ... Niekto kto naozaj stojí zato ... vyzerá to poriadne, štýlovo a jednoducho ... Doležité veci sú viacmenej napísané ... Je sobota skoro ráno takže neviem ako to bude s test raidom v nedeľu - Dal si si profi príhlášku takže mi daj chvíľku nato, aby som ťa niekde zaradil ... Túto nedeľu asi nepojdeš primár ale sekundár vo štvrtok ... ale druhý test raid ťa už skúsim zaradiť do primáru :-) ... Vyhovuje ?
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Pronet » sob 17. zář 2016 4:03:12

PRO
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Joonycek » sob 17. zář 2016 6:22:14

Ty si chodil Firelands len 10 man raidy? lebo máš divné talenty ( na 25ku určite) , dalej by som spomenul,že nemáš tsunami čo by som si po roku hrania za resto druida určite zaobstaral :) .. možeš sem ešte napísať tvoje hodnoty haste a mastery? na armory neukazuje equipnute zbrane tak sa to nedá "odhadnúť" . (Neber to zle ale dal si si profi prihlášku tak za "blbustky" dostaneš drill )

EDIT: zbraň už vidieť je, nemas capnute mastery :)
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Nyyu » sob 17. zář 2016 9:42:32

Azzinoth píše:...

Vzhledem k tomu, že to pro mě znamená převod postavy k Ali, bude potom následovat nějaký pohovor, na základě kterého bych nemusel být přijat? Raději bych ho absolvoval před převodem (už jen z toho důvodu, že převod chci udělat kvůli vám a jinak nevím, co bych u Ali dělal :D ) Pokud není čas nevadí, čtvrtek vyhovuje :)

Joonycek píše:...

Teď jste u mě stoupli ještě víc :D Ano, chodil jsem pouze 10. Na 25 lehce upravím build. Resto druid nebyl můj primární char, od WOTLku jsem začal healovat až teď ve Firelandech. A jsem trochu chudší hráč, proto jsem si Tsunamku nikdy nepořídil. Mám haste cap (celkem 2039 rating) a 793 mastery.
Uživatelský avatar
Kasme
Příspěvky: 36
Registrován: sob 15. čer 2013 13:20:11
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Kasme » sob 17. zář 2016 12:12:28

Ahoj v informace k profi přihlášce sem se dočetl že se vyžaduje "značná znalost theorycraftu" tak se tě na pár věcí poptám ale v prvé řadě bych tě požádal o screen UI.

1. Jak by si upravil svůj build do 25manu (i glyphy)? http://armory.twinstar.cz/talent-calc.x ... uid&d=cata
2. jaké jsou haste capy a co způsobují?
3. kolik jsou mastery "capy" a co je způsobuje?
4. používáš na reforge nějaký addon?
5. vzorce pro výpočet mana regenu a combat regenu + screen tvojich statu že ti to opravdu vyšlo
6. proč máš na wristech 65 haste a ne 50 intel?
7. plánuješ někdy měnit enchant na botech? a jestli ano na který
8. Heartsong vs Power Torrent
9. kolik many ti doplňuje první set bonus?
10. znáš taktiky na všechny HC bosse ve FL?
11. plánuješ v budoucnu vynechávat jinou část setu než teď?
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Nyyu » sob 17. zář 2016 14:33:09

Odkaz na UI Nemám bohužel žádný screen z probíhajícího encounteru, tak alespoň takhle

1. Jak by si upravil svůj build do 25m
Odkaz na armory
2. jaké jsou haste capy a co způsobují?
Haste breakpoints
3. kolik jsou mastery "capy" a co je způsobuje?
Nevím o tom, že by bylo mastery nějak limitované, nebo jsem nepochopil otázku
4. používáš na reforge nějaký addon?
Ne
5. vzorce pro výpočet mana regenu a combat regenu + screen tvojich statu že ti to opravdu vyšlo
Základní regenerace 5% základní many
18635 * 5% = 931,75

Regenerace ze spiritu (0,001 + (SP * Odmocnina(INT) * 0.003345)) * 5
(0.001 + (2851 * ODMOCNINA(6065) * 0.003345)) * 5= 3713,46

Regenerace mimo combat základní_regenerace+spirit_regenerace
931,75 + 3713,46 = 4645,21

Regenerace v combatu základní_regenerace+1/2spirit_regenerace (díky meditation)
931,45 + 0,5 * 3713,46 = 2788,48

Screen
6. proč máš na wristech 65 haste a ne 50 intel?
Haste cap
7. plánuješ někdy měnit enchant na botech? a jestli ano na který
Lavawalker, až zůstane haste cap
8. Heartsong vs Power Torrent
Power Torrent
9. kolik many ti doplňuje první set bonus?
186 za proc
10. znáš taktiky na všechny HC bosse ve FL?
Teoreticky ano, prakticky Shannoxe
11. plánuješ v budoucnu vynechávat jinou část setu než teď?
Nad tím jsem popravdě nepřemýšel. Nevím
Uživatelský avatar
Kasme
Příspěvky: 36
Registrován: sob 15. čer 2013 13:20:11
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Kasme » sob 17. zář 2016 15:54:55

Nyyu píše:...


1. si si jistý že by si bez moonglow/furor vydržel z manou? + nemít dispel je trošku diskutabilní ale dobrá
2. tohle ti nebudu vyčítat sám sem na to přišel náhodou ale ten haste cap, na který momentálně všichni míříme je 2004 excel samozřejmě maličkost ale i healer by měl min-max svoji postavu (i ostatní capy jsou na te strance pravděpodobně špatně díký zaokrouhlení ale testoval jsem jenom 2004)
3. touto otázkou sem poukazoval na bug twinstaru twin forum tzv. resto druid má "mastery cap" každých 143 / 144 ratingu podle toho jestli jdeš na sudé nebo liché celé číslo
4. no to je možná ten problém proč nemáš přesně haste cap chápu že ho z momentálním gearem horko těžko dosahuješ takže není moc prostor na manipulaci ale minimálně vidím že ring máš bez reforge což by ti úplně stačilo aby si mohl vyměnit ten ench na wristech
5. ✓
6. viz. 4.
7. ✓ tohle by mělo pochopit více resto druidu @Danthee :D
8. tohle je asi otázka chuti ale pokud ti nedochází mana což podle talentu které sis vybral asi nedochází ani zdaleka tak je power torrent lepší
9. ✓
10. world na hordě nedává alespoň 2/7 HC? nebo chodíš čistě z guildou a tam se nepoštěstilo?
11. tak o tom popřemýšlej ale poradím ti bylo by fajn vynechat tu část kde je tvůj nejhorší stat a naopak tvůj nejlepší tam chybí

ale jinak sem spokojen hlavně ten výpočet mě potěšil :D
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Azzinoth » sob 17. zář 2016 16:01:55

Na stvrtkový raid ti mozeme zapozicat postavu s ktorou by si mohol íst ... Ale co bude dalej zalezi cisto na tebe.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Nyyu » sob 17. zář 2016 17:58:59

1. si si jistý že by si bez moonglow/furor vydržel z manou? + nemít dispel je trošku diskutabilní ale dobrá
Nedokážu říct na 100% S 25kou nemám zkušenosti, neznám vaše ostatní healery

2. tohle ti nebudu vyčítat sám sem na to přišel náhodou ale ten haste cap, na který momentálně všichni míříme je 2004 excel samozřejmě maličkost ale i healer by měl min-max svoji postavu (i ostatní capy jsou na te strance pravděpodobně špatně díký zaokrouhlení ale testoval jsem jenom 2004)
No já mířil na 2005 a to stejně netrefím přesně :D Ale je dobré si doplnit informace

3. touto otázkou sem poukazoval na bug twinstaru twin forum tzv. resto druid má "mastery cap" každých 143 / 144 ratingu podle toho jestli jdeš na sudé nebo liché celé číslo
Masterku mám na všech itemech do počtu a stejně s ní nemám co udělat, tak to snad zatím nebude problém. Ale do budoucna na to kouknu (nemám excel lulz)

4. no to je možná ten problém proč nemáš přesně haste cap chápu že ho z momentálním gearem horko těžko dosahuješ takže není moc prostor na manipulaci ale minimálně vidím že ring máš bez reforge což by ti úplně stačilo aby si mohl vyměnit ten ench na wristech
Stáhl jsem si Reforgenator(nevím jestli je to nejlepší volba) a nic mi neukázal :D Ale za ten postřeh s ringem díky ;)

10. world na hordě nedává alespoň 2/7 HC? nebo chodíš čistě z guildou a tam se nepoštěstilo?
Druida jsem měl jen pro guildu a tam se nezadařilo. Bylo pár problému s organizací party, odchody lidí atd. A na world mám prostě smůlu

11. tak o tom popřemýšlej ale poradím ti bylo by fajn vynechat tu část kde je tvůj nejhorší stat a naopak tvůj nejlepší tam chybí
Rukavice :D Uvidím do budoucna...z druhého set bonusu nejsem moc nadšený, ale ve 25 by snad měl mít větší využití

Azzinoth píše:...

Někdy v průběhu týdne se ti teda ozvu ingame ;)
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Azzinoth » sob 17. zář 2016 21:22:58

Bohuzial mna v hre na 110% nenajdes okrem nedele a utorka (raid), kedze mi zacina skola a v poobednajsich hodinach zacinam pracovat kvoli osobnym/existencnym problemom. Posli mi PM kedy cca by si mohol a ja sa skusim zariadit (forum kontrolujem aj 20x denne na mobile takze to problem nebude a bude to tak najlepsie)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Joonycek » ned 18. zář 2016 1:08:53

až na pár vecí ktoré by sa dali prereforogovat/preenchantovat aby si z toho aktualneho gearu dostal ešte viac (tryhard mode on) tak som docela spokojny hlavne aj s tym,že si aktivny a kontroluješ si tu prihlašku...čo sa toho pohovor-> prevod tyka tak to bude možné len v prípade,že test raidy odchodíš za požičaný char odnas. (tie "upravene" talenty na 25ku docela des :D ale nato prídeš až sa dostaneš do 25man modu) PRO na test
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Azzinoth » pon 19. zář 2016 20:55:02

Ahoj ... Prepáč že ťa možno sklamem ale netuším či tento týždeň pojdeš raid - záleží ako sa všetko postíha, tým pádom ti neviem zaručiť či vo štvrtok budeš mať možnosť ísť za guild char ... Tvoju prihlášku preberá Danthee kvoli mojej neschopnosti momentálne výjsť s časom. Dúfam že som ťa príliš nesklamal a verím že ma pochopíš. Ďakujem :-)
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Danthe » stř 21. zář 2016 20:28:36

Test raid za guildchar Jelasha zajtra o 18:00, inv time od 17:45. Podrobnosti sme prebrali v PM.
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Danthe » čtv 22. zář 2016 20:40:44

Zhodnoť svoj výkon z dnešného test raidu, zaujímajú ma hlavne bossovia rhyolith a shannox. Myslíš si, že si využil celý svoj potenciál? Prípadne čo by si mohol spraviť inak/lepšie. Kľudne sa vyjadri aj k pullom predchádzajúcim killu bossa.
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Nyyu » pát 23. zář 2016 13:35:30

Abych se vyjádřil k taktice celkově, myslím, že z mé strany nebyl nikde zásadní problém (jednou jsem skoro uhořel na Magma flow).

Co se healingu týče, když se budu dívat na čísla, odhadoval jsem, že to bude horší. Co podle mě nebylo úplně správně (ale jen odhaduju), byl raid healing při nárazovém dmg (snad narážíš právě na Shannoxe a Rhyolitha). Nicméně od WOTLku jsem odvykl blanketovat raid, v 10 to ani není moc třeba. A u 25 bude asi trochu jiná situace. Ten správný přístup ale vypiluju časem :)

Nemyslím si, že jsem využil celý svůj potenciál. Jelasha je jiná druidka než Nyyu :D Ma jiné rozložení statů (víc masterky, méně haste) než na co jsem zvyklý. Takže můj "styl" moc nefungoval :) Můžu jen říct, že se svou postavu dokážu dosáhnout lepšího výsledku :)

Pokud máš jinou výtku, připomínku nebo nějakou radu, rad si ji poslechnu :)

Jinak jsem rád, že v průběhu raidu panovala na TSku dobrá nálada. A to i navzdory nepřízni osudu (seknutý Shannox, hloupé wipy na Shannoxovi, Major). Doufám, že je to tak na všech vašich raidech.
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Danthe » pát 23. zář 2016 20:02:36

Chcel by som s tebou hodiť reč na TS, povedzme zajtra (sobota) po 8mej hodine večer. Môže byť?
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Nyyu » sob 24. zář 2016 8:04:28

Budu tam ;)
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » stř 28. zář 2016 21:57:16

Test raid zajtra (štvrtok), inv time od 17:45, tento raz už za vlastný char. Hlás sa na nick Tempy/Flynne.
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Nyyu » pát 30. zář 2016 18:11:12

Mé zhodnocení včerejšího raidu.

Taktika: Opět žádný problém.

Healing: Od minulého týdne tam je myslím progress. Blanketing se zlepšíl, problémy s manou nejsou :)

Pořád mám trochu problém s 25 jako takovou, hlavně na Bethtilac. Tak nějak si nemůžu zvyknout, že pěkně nevidím, kdo je nahoře a kdo ne, takže se snažím castit přes los :D (ale nevím jestli to není chyba mého UI). To samé na Shannoxovi a těch šutrech kolem :D
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Joonycek » pát 30. zář 2016 23:31:41

v healovaciom addone sa da nastavit aby si videl kto je na sieti a kto nieje
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Nyyu » ned 02. říj 2016 18:02:21

Joonycek píše:v healovaciom addone sa da nastavit aby si videl kto je na sieti a kto nieje


Díky, ale nemám healovací addon :D


Jinak se mám připomenout, čekat na nějaké vyjádření CL/RL, mám se domluvit na pohovor, nebo co mám teď dělat? :)
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » ned 02. říj 2016 20:41:54

Vo štvrtok ťa čaká posledný test raid, a potom sa dohodneme na pohovore.
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Nyyu » pon 03. říj 2016 17:12:59

Ve čtvrtek to bohužel nezvládnu. Jdu na střelnici a nemůžu to zrušit. Domů dorazím tak o půl 8
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » pon 03. říj 2016 19:24:27

Mávaš často podobné akcie vo štvrtky alebo toto je výnimočná situácia?
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Nyyu » úte 04. říj 2016 4:51:34

100% výjimečná situace, jednou za dva roky :\
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » úte 04. říj 2016 10:15:15

V poriadku.. v každom prípade sa zastav na ts keď prídeš a dohodneme sa na termíne pohovoru.
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Nyyu » sob 08. říj 2016 13:27:07

Nikam jsem nejel, jsem nachcípaný doma. Pokud je pořád ta možnost, můžeme dneska :)
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » sob 08. říj 2016 16:00:09

Takto narýchlo to nefunguje :D Vo štvrtok čakaj teda ďalší "test" raid a pohovor by som videl na ďalšiu sobotu 15.10 o 20:00. Potvrď, či vyhovuje termín.
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » čtv 13. říj 2016 18:19:53

Prečo si sa dnes nedostavil na raid? Včera na TS si mi potvrdil, že tu budeš..
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Nyyu » pát 14. říj 2016 16:07:01

Omlouvám se za neúčast jak v raidu, tak na srazu. Včera jsem se při sjezdu vysekal na koloběžce. Neměl jsem bohužel možnost dát vědět dřív :/
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Nyyu - Resto druid

Příspěvekod Pronet » sob 15. říj 2016 12:40:12

A kolik ti je? 15?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Nyyu » pon 17. říj 2016 18:19:32

Týmová akce. Můžu dostat ještě šanci?
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » pon 17. říj 2016 19:09:15

Šancu dostať môžeš, ale mám určité "trust issues". Pohovor sa odkladá na dobu neurčitú a kým sa k nemu dostaneme, tak od teba vyžadujem účasť na najbližších dvoch štvrtkových sekundároch, s tým, že o 17:45 sa budeš hlásiť príslušnému RL (Tempy/Flynne). Dokáž mi, že máš záujem patriť k nám.
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Nyyu » pon 17. říj 2016 19:23:26

Díky, vážím si toho
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Seraphear » pon 17. říj 2016 22:40:42

1. Proc jezis na kolebezce?
2. Co presne delas z tou kolebezkou?
3. Co jsi udelal spatne s tou kolebezkou ze jsi nemohl prijit na raid

Dnes jsem mel blbej den tak mi zkus odpovedet trosku vtipne a s nadhledem :)
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Nyyu » stř 19. říj 2016 21:59:43

Seraphear píše:1. Proc jezis na kolebezce?
2. Co presne delas z tou kolebezkou?
3. Co jsi udelal spatne s tou kolebezkou ze jsi nemohl prijit na raid

Dnes jsem mel blbej den tak mi zkus odpovedet trosku vtipne a s nadhledem :)

1) Protože kola už si zabrali hipsteři
2) Jezdím na ni, když nemá tvoje máma čas
3) Zapomněl jsem na tu část s běháním a myslel na šlapky co mají hipsteři

Já mám těžký týden xD
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » stř 19. říj 2016 23:11:04

Nyyu píše:
Seraphear píše:1. Proc jezis na kolebezce?
2. Co presne delas z tou kolebezkou?
3. Co jsi udelal spatne s tou kolebezkou ze jsi nemohl prijit na raid

Dnes jsem mel blbej den tak mi zkus odpovedet trosku vtipne a s nadhledem :)

1) Protože kola už si zabrali hipsteři
2) Jezdím na ni, když nemá tvoje máma čas
3) Zapomněl jsem na tu část s běháním a myslel na šlapky co mají hipsteři

Já mám těžký týden xD


Nie si jediny, neboj bude aj lahsie :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » čtv 20. říj 2016 8:00:15

Píšeš "profi" verzi přihlášky, proč myslíš, že máš nato hrát snámi v primárním raidu?
Bez ohledu nato, že jsi momentálně směřován do Sekundaru. Jak tento fakt vnímáš?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Seraphear » čtv 20. říj 2016 20:16:34

Nyyu píše:2) Jezdím na ni, když nemá tvoje máma čas

No jestli na ni jezdis jak na ty kolobezce tak se nedivim ze na tebe nema cas :P
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » čtv 20. říj 2016 22:12:24

Na shannoxovi si sa nejak vycákal z many a na ragnarosovi si sa mi miestami zdal trochu zmätený, môžeš opísať čo sa tam dialo?
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » úte 25. říj 2016 18:37:19

Test raid vo štvrtok, inv time 17:45, hlás sa na nick Flynne/Tempy.
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Nyyu » stř 26. říj 2016 21:23:12

Crafty píše:Píšeš "profi" verzi přihlášky, proč myslíš, že máš nato hrát snámi v primárním raidu?
Bez ohledu nato, že jsi momentálně směřován do Sekundaru. Jak tento fakt vnímáš?

Na tuhle otázku jsem myslím odpověděl hned v prvním postu. Nevím co k tomu dodávat, jestli mám víc vyzdvihovat svoje schopnosti a vlstnosti.

O tomhle už jsme se bavili na Tsku s CL. O vaší potřebě resto druida v primáru, heálování v sekundáru i možnosti přehození specu na balance. Pokud jde o to jak se k tomu stavím, nevadí mi to. I když se chci dostat do primáru (asi jko každý), tak pro mě progress není hlavním hnacím motorem toho, proč se k vám hlásím(viz výše). Vidím to i tak, že pokud (konečně) sundáme Majora na HC a začneme chodit něco jiného, bude to mít pro mě větší přínos, než v primáru farmit 6/7.


Danthe píše:Na shannoxovi si sa nejak vycákal z many a na ragnarosovi si sa mi miestami zdal trochu zmätený, môžeš opísať čo sa tam dialo?

Už jsem se vyjadřoval na TSku k oboum věcem. Na Shnnoxovi dost lidí pomřelo, čekal jsem, že to wipneme a proto jsem neodpálil první Innervate a nešetřil manu. Na Ragovi, měl(a)? Suriana levou stranu dobře pokrytou, i na TSku mi bylo řečeno, že se mám držet víc na středu + polil jsem si ntb a přestalo mi fungovat "a", pohyb mám teď nabindovaný na "q" a nejsem na to zvyklý.

Danthe píše:Test raid vo štvrtok, inv time 17:45, hlás sa na nick Flynne/Tempy.


Budu tam
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » ned 06. lis 2016 23:51:27

Ve stredu na proade rozhodneme o tvem posunuti na pohovor a domluvime termin
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » stř 09. lis 2016 20:27:57

Poprosím ťa aby si sa dostavil na pohovor v pondelok 14.11.2016 o 21:00.
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Nyyu » stř 09. lis 2016 22:10:49

Budu tam. Mám počítat se zítřejším raidem?
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Pepíkus » stř 09. lis 2016 23:19:00

Jo určitě, stačí pokovat někoho na tsku nebo ingame napsat někomu online před raidem v 18:00. Leadrovat bude Menhatten/Senohrabem.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Steelbang » čtv 10. lis 2016 11:41:53

Nyy tamto tvoje ui a vše co k tomu patří vyuzivas ted? Jestli ne pošli mi prosím tě to nové i bindy mě zajímají :-)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Crafty » pát 11. lis 2016 10:33:40

Z jakeho duvodu jsi nedorazil na test raid?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Nyyu » sob 12. lis 2016 19:56:18

Crafty píše:Z jakeho duvodu jsi nedorazil na test raid?


Omlouvám se za nepřítomnost...dlouho jsem se zdržel v práci a pak musel řešit nějaké osobní problémy. Myšlenky jsem měl někde úplně jinde než u WoW a ani mě nenapadlo napsat alespoň sem přes mobil
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Nyyu » sob 12. lis 2016 19:58:00

Steelbang píše:Nyy tamto tvoje ui a vše co k tomu patří vyuzivas ted? Jestli ne pošli mi prosím tě to nové i bindy mě zajímají :-)


Pořád stejné :) I bindy :)

http://i67.tinypic.com/2ezogog.jpg
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Nyyu - Resto druid [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Nyyu » pon 14. lis 2016 17:00:42

Zdržel jsem se služebně v Praze. Doma bych měl být 21:20. Pokud bude mít vlak zpoždění, snad bych měl být schopen připojit se na ts z wifi vlaku.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti