Bedulin - Hunter [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Bedulin - Hunter [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Příspěvekod Bedulin » ned 25. zář 2016 18:34:00

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Bedulin
Class/main spec:Hunter/Survival
Věk:31
ItemLvL:370
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Bedulin
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char:cca nemam tuseni:)
FPS: nemam zkusenost

Jak dlouho hraji wow a moje mynulost,hraji od ledna letosniho roku minulost pred tim neni zadna.

Váš raid time:
čtvrtek - (od 18:00 do kdy bude treba,nebo nez usnu:)) - sekundární raid
neděle - (od kdy bude treba,kdyz nezaspim:) do kdy bude treba.nebo nez usnu:)) - primární raid (dobrovolný standby)
úterý - (od 18:00 do kdy bude treba,nebo nez usnu:)) - primární raid (dobrovolný standby)

Vaše DPS na:
Dummy cca 19k ale mam podezreni ze me ta mrska trosku lakuje
Chimareon HC/Normal bohuzel nemuzu slouzit nebyl jsem to ani v jednom pripade

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (4/5) - HC (1/5)
BWD - (?/?) - HC (?/?) nebyl jsem ho
TotFW - (?/?) - HC (?/?)nebyl jsem ho
FL - (?/?) - HC (?/?)nebyl jsem ho
25tky:
BoT - (?/?) - HC (?/?)nebyl
BWD - (?/?) - HC (?/?)nebyl
TotFW - (?/?) - HC (?/?)nebyl
FL - (?/?) - HC (?/?)same nebyl a sem patri taky jestli ja tu nebudu vypadat jako debi....

Screen vašeho UI: http://i67.tinypic.com/new7qq.jpg
Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): tauri-veins.tk

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:jsem celou dobu v gilde Knight of Vengeance,a duvodem je ze se mi nelibyl jejich tabart,ne vazne nevejdu se do rg1 a jina Rg tu neni a rad bych patril do gildy kde mam sanci progresu a zdokonalovani se

Jak jste se dozvěděli o <SFU> world chat

Proč chcete jít právě do <SFU> hezci tabart,ne tak mam dojem ze jste dobři

Koho znáte v <SFU> ? nejspis nikoho

Odpovědná osoba: :)))) doufam ze ja sam

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? vydr,snazivost,chut se zdokonalovat,hloupy vtipy kdyz o ne nekdo bude stat

Vypište svoje alty (stačí level 85): mam jen tohohle Huntřika:)

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):sorry ale to se mi asi nechce jen do dotazniku,jinak rad odpovim na kazdou primo polozenou otazku,ale nebudu se sem zpovidat aby si to kdokoliv cetl.
Naposledy upravil(a) Bedulin dne úte 27. zář 2016 7:23:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Hunter Survival

Příspěvekod Pronet » ned 25. zář 2016 19:58:25

1) Tato přihláška je pravá?
2)
FPS: nemam zkusenost
Vážně? :O
3) Hraješ od ledna a progress 0?
4) Scree UI?
5)
Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): tauri-veins.tk
Chci link

Obrázek
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Hunter Survival

Příspěvekod Joonycek » ned 25. zář 2016 20:19:02

tak tu sem proti jednoznačne
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Hunter Survival

Příspěvekod Ruin » ned 25. zář 2016 21:24:39

Uvědomte si, že pro mnohé z nás bude vaše přihláška prvním kontaktem s námi. Bude to znít jako klišé, ale první
dojem je velice důležitý.


Přečetl jsem přihlášku a teď bych se podle těchto informací měl rozhodnout, zda jsi člověk do kterého chci investovat čas svůj a všech členů naší guildy.
Podle toho jak dlouho hraješ a kolik máš odprogressováno usuzuji, že minimálně jedna z těchto vlastností nejspíš moc neplatí "vydr,snazivost,chut se zdokonalovat".
Ale třeba jsi kolektivní hráč, který je loajální a budem se na něj moci spolehnout, když bude nedostatek lidí v raidu. Kdo ví, takovou informaci jsem se nedozvěděl.

Co vím je toto:
    - WoW hraje půl roku
    - raid progress žádný
    - nejistota v raid time
    - leavnul guildu, protože se nedostal do raid group
    - má chuť se zdokonalovat
    - nejspíš umí vyprávět vtipy

Napište nám něco o Vás :
Cílem tohoto dotazu není zjistit jakékoliv tvé osobní údaje. Cílem je zjistit něco o tvých vlastnostech/zájmech/přednostech/nedostatcích. Možná se to zdá zbytečné, ale i tyto informace mají cenu. Proto se například uvádí i v životopisech.

Pokud nějak dokážeš, že jsi snaživý a máš chuť se učit a zdokonalovat, tak z naší strany zájem bude. Já osobně bych nad tím přemýšlel takto „Hmm po stránce skillu/zkušeností toho nemohu moc nabídnout. Z informací o guildě jsem se dozvěděl, že jim prioritně záleží na kolektivu. Tak to zkusím vynahradit tím, že se podívám na přihlášky dříve přijatých lidí, které se vedení líbily a vytvořím velmi kvalitní přihlášku aby viděli, že mi na tom trochu záleží“ ;)
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Hunter Survival

Příspěvekod Bedulin » pon 26. zář 2016 18:44:17

Ahoj diky za odpoved,na kolektivu stavim asi vse o ten my jde predevsim,proto jsem tu prihlasku sestavil tak jak jsem to udelal,taky proto ze tech zkusenosti mnoho nemam,jestli to nekdo povazoval za vtip z moji strany,tak to tak nebylo mysleno-myslim tuto prihlasku zcela vazne,tak se ji budu snazit doplnit.

Pochopil jsem ze nejdulezitejsi nedostatky byli tyto:

WoW hraje půl roku-plus minus zcela zpravne

- raid progress žádný-to zni dost tvrde,ale nemusi to byt tak spatne si myslim,alespon zadne spatne naviky,co se tyce botka a fl na normal mam taktiky teoreticky naucene,zacal jsem hrat wowko protoze tehdy nova pritelkyne,ktera ho hraje leta, me ho naucila hrat a taktiky mam treba v teoreticke strance docela probrane na fl

- nejistota v raid time-to asi vyznelo jinak nez melo,raid time stihnu a umim dodrzet rekl bych v 99procentech ze 100,jsem pracujici clovek,tak bych nerad vicekrat do tydne do ranich hodin,ale do pulnoci obvykle neni problem

- leavnul guildu, protože se nedostal do raid group-ne ja jsem ji neleavnul stale jsem jeji soucasti nez doexpim postavu abych nahradil diru ktera by mym pripadnym odchodem vznikla,jak jsem rekl kolektiv me zajima predevsim

- má chuť se zdokonalovat-ano zpravne hlavni duvod proc premyslim o odchodu

- nejspíš umí vyprávět vtipy-kdyz bude treba k uvolneni atmosfery urcite by me neco napadlo v tomto smeru,ale nedela mi problem mlcet v dulezitych okamzicich abych nerusil

dotaz na fps pri 25 Fl opravdu tezko doplnim kdyz jsem ho nebyl-muzu ho zkusit odejit leda

progres nula za pul roku je zda se mi dost tvrdy hodnoceni,ale proto se tu ted snazim o toto prijmaci rizeni,aby se to zmenilo,ale je pravda ze se toho da dokazat jiste vice,ale donedavna me zivilo osvc podnikani tak jsem nemel takove mnozstvi casu jako nyni,kdyz jsem zamestnan

ten screan tez dodam,mam ho ze hry udelan,ale ta stranka co tam byla nabydnuta mi nechce rozumet,aby znovu nevyznelo jako vtip nejsem zvykly davat neco na internet tak to neumim ale pritelkyne verim rada pomuze

nerad jsem vas dost mozna pohorsil,ale jsem hrac co ma chut hrat a ucit se,urcite nejsem hrac co bude vse umet,myslim vsak ze mam co nabydnout a to vydrz,nevykaslani se na nic duleziteho ani rad,pokud to nebude nezbytne nutne z moji strany,coz se stane tezko,ale jestli hledate naprosteho profika na wow jim jiste nejsem,jsem chlapik co ma mraky casu,chut hrat,pytel trpelivosti a hromadu loajality.

Diky za vas cas
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Ruin » stř 28. zář 2016 13:15:02

Ahoj,
takže test raidy se konají každý čtvrtek od 18:00 do 22-23:00.
Chtěl bych vidět připravenost z pohledu taktik (doporučuji koukout i videa na youtube pokud si ještě FL nebyl) a velký dmg. :D
Budu tam taky, takže uvidíme jak si povedeš oproti ostatním testerům.
O invite whispnout na (Tempy/Flynne).
Dej vědět, jestli dorazíš už tento čtvrtek.
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Bedulin » stř 28. zář 2016 14:06:54

Ahoj,šance si važim a určitě dorazim.
Ppallko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 28
Registrován: pon 29. úno 2016 22:28:46
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Ppallko » čtv 29. zář 2016 22:01:02

Počas raidu som si ho všimal a nevidel som žiadnu velku chybu. Boli to jeho prve FLká takže podla mna sa držal celkom dobre, do ďalšieho tyždna slubil zlepšenie. +
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » čtv 29. zář 2016 22:59:28

Dekujem,za šanciu ktora mi byla poskytnuta,vidim raid velice pozitivne,raid leadr je velice sikovny,ale najvjacej mi pomohol class leadr bez ktoreho bych
nejspise nezvladol vubec nič,valice dakujem za podporu,ale hlavne za věcnu kritiku zo strany class leadra,jeho rady a postřehy mi byli po čas raidu velikou oporou.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » pát 30. zář 2016 11:20:13

Můžu se zeptat.? kdo je Class Leader, podle tebe.? Oo
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Ppallko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 28
Registrován: pon 29. úno 2016 22:28:46
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Ppallko » pát 30. zář 2016 12:21:14

len tak mimochodom ak mysliš zš ja som CL tak ta musim opravit. CL Hunterov je Ruina.
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » pát 30. zář 2016 17:04:37

Ahoj,tak ted mi to secvaklo,vcera jsem si milne myslel,dle mnozstvi rad a dotazu ktere mezi nami probehli,ze jsi Cl ty Ppalko jen s jinym nickem,takze dluzim ted omluvu dvema lidem.
Cl Ruina se omlouvam ze jsem ho do neceho zatahoval a uvadel milne info.
A Huntru Ppalko ted tedy dekuji uz tomu spravnemu:),za jeho rady postřehy a podporu.
Znovu me utvrdil spolecne se zbytkem raidu ze ctvrtka,o kvalitnim pristupu lidi v teto gilde ke hre,progresu a kolektivnimu chovani coz je vzacne a dekuji za moznost si to vyzkouset.
A znovu se omlouvam za nedopatřeni ktere jsem asi vyvolal.
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Ruin » pon 03. říj 2016 17:59:26

Dle mého si podal ve čtvrtek celkem slušný výkon. Žádných závažných chyb sem si nevšiml, taktiky si dodržoval a v dmg si poslední nebyl.
Líbilo se mi, že si nedostal hit od tornád, nato že jsi to byl poprvé tak supr.
Do příštího testu (zase čtvrtek 18:00) si prosímtě zprovozni ten addon na loot ať nabereš taky nějaký itemy.
Stáhneš ho TADY. Nemusíš ho nijak nastavovat stačí jen nahodit do složky AddOns.
Jinak pokud budeš chtít poradit při raidu můžeš napsat i mě ( ve čtvrtek chodím za ele shamana [Ruin] ), ale samozřejmě můžeš oslovit kteréhokoliv z našich hunterů.
Ty test raidy se chodí zhruba 3-4 dle uvážení CL, aby se dalo pozorovat nějaké to zlepšení. ;)
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » stř 05. říj 2016 20:09:16

Ahoj
Dekuji za hodnoceni,vazim si hodne rad kterych se mi hned pri prvnim raidu dostalo,ale hlavne vaseho casu,ktery vyuzivate zajmem o me,verte ze nemensi zajem venuji vasim radam a progresu,perfektni atmosfera pri raidu,vule progresovat,atd,atd,ten seznam by byl tak strasne dlouhy ze toho radeji necham.
Vsechny tyto veci me znovu a znovu motivuji a utvrzuji se snazit a zlepsovat abych treby jednou dostal sanci patrit k vam,ale z duvodu tech problemu tzn.
latence,kterou mam prubezne jiz ctyri dny a bohuzel muj poskytovatel internetu je asi z tech mene solvetnich 6 telefonatu z moji strany zlepseni zadne,je
to zvlastni vyuzivam jejich sluzeb leta a nikdy jsem nezazil trvale problemy,proste musim se na zitrek omluvit neni my to prijemne uz proto ze jsem na tuto sanci cekal a od minuleho raidu se na ni i dost tesil,ale v tuhle chvili nedokazu spolehlive rici jestli bude technika ready,samozrejme budu zitra jako kazdy den opakovat jednani s dodavatelem,protoze vsak jeho sliby zatim nikam nevedou muze se stat ze budu muset zmenit poskytovatele a to nejspis behem zitrka nastihnu a proto se mnou spis nepocitejte-behem odpoledne zhruba 17:00 sem napisu jestli se mi podarilo vyresit
Doufam ze si nebudete myslet ze jsem ztratil zajem ci se chci ulejt,neni to tak jen se to ted proste pokazilo,dekuji za pochopeni budu se snazit problem co nejdrive odstranit
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » čtv 06. říj 2016 15:53:45

Ahoj, tak bohužel problémy s internetem stále trvají. Mrzí mě to ale dnešní raid jsem nucený vynechat. Budu se snažit do příštího čtvrtka vše vyřešit.
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Ruin » ned 09. říj 2016 15:34:27

Nevadí, pokus se vyřešit problémy s internetem a doraž normálně ve čtvrtek zase. ;)
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » úte 11. říj 2016 6:35:48

Zravim,problemy jsem doufam trvale ostranil,jiz treti de
n bez latence,ve ctvrtek si to nenecham ujit,tak zatim diky,uvidime se ve ctvrtek :D
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » čtv 13. říj 2016 23:45:15

No viděl jsem a stačilo mi, já jsem PROTI
Obrázek
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » pát 14. říj 2016 17:03:36

Ahoj,diky za hodnoceni,vazim si kazde rady ale i vítek,casto me upozorni na chybu kterou delam a nevsiml jsem si ji,mimo techto rad vidim sam nemale rezervy a chyby ktere je z moji strany treba odstranit,ale toto hodnoceni me bohuzel neobohatilo,tak pls radeji vecnou kritiku,mnohem vice mi poslouzi.
Dekuji predem za vas cas i pozornost:)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » sob 15. říj 2016 11:59:04

Dobře, v první řadě bych ti chtěl jen říct aby sis to nebral nijak osobně (možná to tak znít bude) moje proti není až tak úplně proti jak vypadá :-D co bych ti vytknul, no moc toho není páč sem s tebou byl jen na dvou bossech, ale na Majordomovi:
1) pokud jsi na range tak určitě se mi nelíbilo, jak si furt běhal do kolečka s apect of the fox, místo toho aby jsi stál na místě a točil mnohem větší čísla s aspectem of the hawk nebo jak se tomu nadává, možná jsi se jen tak bál že něco poděláš že jsi radši běhal, kdo ví :-)
2) jsi mě a Menheho několikrát odpálil seedem, je třeba zakřičet na ts když nestíháš utéct někam kde nikdo není (ale to jsi ani zdaleka nebyl jediný kdo tohle udělal)
Vyloženě proti tobě nijak nejsem, ale jsem toho názoru, že sekundár momentálně potřebuje hodně pročistit od jistých lidí, aby se zvednul ze dna, tím se snažim říct, že podle mě nejsi až tak dobrý jak by sekundár momentálně potřeboval
ALE podle mě na to možná máš, tak mi to dokaž a příště jim tam nakopej zadnice!
Obrázek
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » sob 15. říj 2016 18:34:44

Diky,budu se snazit tyto veci vylepsit a nakopat prdelku hlavne teda Majorovi,ale budu na obe veci myslet a snazit se je o 100 procent vylepsit,mel jsem celou dobu aspect Hawk,mohlo to zmast protoze Survival potrebuje zastavit jen na cobra shot jinak umi vse v behu tusim,ale je kazdopadne pravda ze se tam chvilkami jeste hledam coz je podstata tehle vitky coz uznavam,ale mam ted cerstve jeste jednoho hunta a vcera jsem byl Fl s nim a uvedomil si dve zavazne chyby ktere jsem delal a ktere uz priste delat nebudu,hlavni muj problem na Majorovi je dmg,si myslim a tyhle dve veci ho obe marily,tak si myslim ze to bude priste lepsi,na Ragnarovi vim taky o dvouch vaznych chybach plus zase slabe dmg,myslim ze na predchazejicich bossech to bylo lepsi,ale samozrejme prostor pro zlepseni citim veliky vsude,bude asi jen na vas jestli budete ochotni cekat nez k tomu zlepseni dojde,hodne premyslim o chybach a probyram taktiky mam doma vyborneho radce,navic jsem ted zacal chodit v teto gilde kde jsem i s druhou postvou,kterou jsem nedavno doexpil,kvuli treningu.Tak myslim ze se zlepsovat budu raid od raidu,ale to nejlepe dokazu ciny ne slovy takze dekuji za tvuj cas i postrehy,pevne doufam v to ze predvedu ve ctvrtek,pokud o me budete stat,lepsi vykon.
Osobne si to beru,ale to prave chci,protoze my na tom zalezi a rozhodne si chci svou sanci zaslouzit,takze diky jsem rad za tvoje postrehy,pomohou mi napriste:)
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Ruin » stř 19. říj 2016 19:19:49

Ahoj,
viděl bych to tento čtvrtek na poslední test.
Chtěl bych vidět zlepšení v dmg na bossech. Z pohledu chybovosti si byl zatím na raidech velmi dobrý, ale to nesmí ovlivnit tvůj dmg, který je při progressu docela klíčový.
Po posledním testu potom naplánujeme pohovor, který je poslední částí přihlášky. ;)
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » čtv 20. říj 2016 6:12:34

Ahoj, budu na to myslet.
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » úte 25. říj 2016 17:19:17

Ahoj
chtel bych se zeptat jak to se mnou vipada,test raid,pohovor ci kick?
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » stř 26. říj 2016 7:46:48

Jeste jednou ahoj,
neberte prosim predchozi zpravu jako nedockavost,nebo ze si neco vymaham ani jedno nemam v umyslu,jen mi ten minuly raid lezi v zaludku.Dopustil jsem se tam nekolika chyb,obzvlaste mam na mysli tri na lastovi,kteryma jsem dost pokazil dojem a nasr.. sam sebe. At uz to se mnou dopadne v budoucnu v tomto primaci jakkoliv,tak bych tu rad zanechal po sobe lepsi dojem,moch bych se tu vymlouvat na lat.,den blbec a kdesi co si.Pravda ale je ze to byli moje chyby a s odvedenym vykonem jsem nespokojen,tak bych rad dostal jeste jednu test sanci.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Toodyo » stř 26. říj 2016 10:36:52

Ahoj co jsem koukal do setupu na tento ČT tak s tebou počítají
Nvm jaké má s tebou Ruin plány ale pokud dorazis tak nic nepokazís.
Dnes se o tobě večer určite budeme bavit na poradě . Tzn večer kdyžtak bude nějake info.

S pozdravem Toodyo

Odesláno z mého GT-I9506 pomocí Tapatalk
S pozdravem Toodyo
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » stř 26. říj 2016 11:36:40

Ahoj,diky za info,jsem rad ze se o me jesste trochu uvazuje,myslim ze umim predvest lepsi vykon,nez jsem predvedl minule,tak budu rad kdyz k tomu dostanu sanci,diky za tvuj cas a ahoj zatim.
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Ruin » stř 26. říj 2016 19:17:24

Ahoj,
promiň neměl jsem teď moc času, tak jsem nebyl na foru moc aktivní.
Každopádně tento týden klidně přijď na raid ve čtvrtek.
Zkusím se tam dostavit a domluvíme se na konkrétním datumu pohovoru. :)
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » stř 26. říj 2016 21:46:48

Ahoj,je mi jasne ze nemas na starost,jen me,ci toto forko,kazdopadne dorazim,alespon budu mit moznost ukazat co ve me je a nebudu doufam zas tou rozklepanou lovkou co pokazi i co bezne zvlada a nijak neprekvapi dps,tesim se na zitra ahoj.
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Ruin » úte 01. lis 2016 19:46:58

Ahoj, tak ten pohovor bych viděl na zítra středa 2.11. kolem 18:30 na TS.
Kdyžtak dej vedět jestli máš čas :)
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » úte 01. lis 2016 19:57:04

Ahoj,cas si samozrejme rad udelam a budu tam,diky a at se dari:)
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Příspěvekod Ruin » stř 02. lis 2016 20:54:40

Officiálně PŘIJAT, seznámení s pravidly/informacemi vyřešíme nejspíš čtvrtek/pátek až bude trochu více času :D
Invite do guildy může provést jakýkoliv člen vedení, kdybys mě dříve nezastihl ve hře. Gratuluji :D
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bedulin - Hunter [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Příspěvekod Bedulin » stř 02. lis 2016 21:47:23

Diky vedeni gildy jakozto vsem clenum gildy kteri se ucastnily pohovoru,ale zvlastni podekovani dluzim mam pocit class leadrovi,ktery si me bere pod sva kridla ale i jako urcitou zatez protoze jeho hlavne budu v budoucnu reprezentovat,za tuto sanci dekuji a cenim si ji.Jako svoji prioritu si ted beru vasi duveru ve me nezklamat a dokazat ze si sve misto zde zaslouzim.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti