Buchtos - retribution paladin [-/-/NEPRIJAT] Freezee

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Buchtos
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07. lis 2016 19:39:54
Class:: Paladin

Buchtos - retribution paladin [-/-/NEPRIJAT] Freezee

Příspěvekod Buchtos » pon 07. lis 2016 20:51:36

Typ prihlasky: (standard)

Nick postavy: Buchtos

Class/main spec: Retri paladin

Věk: 17

ItemLvL: 374

Link na armory:
http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Buchtos

Link na twinheadu:
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... emis#0-4-8
Jak dlouho vlastníte tento char: cca pol roka možno 3/4

FPS: 70-100

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

WoWko hrám tak povediac celý život už od kedy som ho prvý krát videl v mojich deviatich rokoch ako ho hral môj strýko, od vtedy v podstate nehrám nič iné. Hral som na veľmi veľa freečkach, či už tBC, WotLK, Cata alebo MoP, trošku aj Vanillu a WoD na offiku. Čo sa týka Cata ten som dosť dlho hral aj na offi, odtiaľ mám skúsenosti s firelandami 25HC ale to bolo dávno a potreboval by som sa trochu rozpamätať ohľadne taktík, ale myslím si že to nebude problém.

Váš raid time:

Raid time, čo sa týka toho som celkom prispôsobivý, nevyhovujú mi len piatky a soboty, inak som ako môžete vidieť vyššie som celkom no lifer takže sa prispôsobím.

Vaše DPS na:
Dummy 20k na 5M
Baleroc Normal - 20-25k

Vypište svůj progress na Twinstaru:
10tky:
BoT - (4/4) - HC (3/5)
BWD - (6/6) - HC (5/6)
TotFW - (2/2) - HC (?/?)
FL - (7/7) - HC (2/7) *mám zabité aj 5HC na iCe-WoW ale tam to bolo jednoduchšie tak neviem či sa to počíta :D*
25tky:
Na twine ich nechodím, a z iných serverov mám skúsenosti iba z wotlku (Na freečkach ako Anathema, Posterus a Deffender ICC 25HC) a keď som hral cata na offi, tam mám za sebou FL 25HC 7/7, ale ako som vravel, bolo to dávno.

Screen vašeho UI:
Screen myslím že nebude treba, používam iba normálne blizz UI.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Osobná skúsenosť, predtým to boli aj nejaké tie internetové guidy, najviac som sa ale naučil od môjho kamoša a GuMka z guildy na iCe.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

No, s týmto charom je to iba The Edge of Insanity (vzhľadom na to že char som kúpil som veľa guild nevystriedal), a zatial som stále v nej (dúfam že to nebude problém) leavnuť sa ju ale chystám z dôvodu že GuM je trocha arogantný (aj keď je to môj veľmi dobrý kamarát a učiteľ mojej class) a hlavne mi nevyhovuje ich raid time.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Tak hlavne cez world, či už z náborových makier alebo od hráčov

Proč chcete jít právě do <SFU> ?

Rád by som skúsil zase či už progress alebo farmu 25HC raidov a vaša guilda mi príde ako rozumná voľba s kvalitným kolektívom. Nebudem vám klamať, pôvodne som zvažoval že si podám prihlášku aj ku UR, ale ich komunita a vyslovene (pardon za výraz) idiotizmus niektorých členov ma presvedčila že vaša guilda bude najlepšia voľba :) Taktiež som dostal "echo" od jedného vášho člena že sa uvoľnil flek pre retrinu, tak by som to rád skúsil.

Koho znáte v <SFU> ?
Tak zatial iba tak zbežne hráča "Pepiinka", písal som si s ním o tom že by som sa rád pridal ku guilde a to ma dostalo sem, ku písaniu prihlášky. <= hráč od ktorého mám "echo"

Odpovědná osoba: (viď. bod vyššie)

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?

Ťažká otázka, samochvála je moja slabá stránka. Som však aktívny hráč a to aj mimo raidovacích hodín, myslím si že som celkom priateľský a ochotný pomôcť. Som síce dosť otravný s mojím svojským zmyslom pre humor ale dúfam že to nebude prekážkou :D

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Mám druida ale myslím že ho netreba zmieňovať, používam ho len na farmenie herbov a alchemku (v podstate len na zarábanie a flasky)

[armory][armory][armory][armory]Napište nám něco o Vás (info z real lifu):[/armory][/armory][/armory][/armory]
Tak nemám toho moc čo povedať, som bežný chalan z malého mesta, rád skateboardujem a hrám WoW. Veľa pijem ale len cez víkendy a to moje hráčske ani spoločenské kvality nijako neovplyvňuje :D Myslím že viac o mne sa môžete dozvedieť ak ma náhodou prijmete medzi seba. P.S. Ospravedlňujem sa za prípadné gramatické chyby, na gramatiku si veľmi potrpím ale tiež sa niekedy seknem.
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Buchtos - retribution paladin

Příspěvekod Seraphear » pon 07. lis 2016 21:25:07

Ahoj, trosicku nam to tu obarvickuj:) mame radi kdyz ty prihlasky nejsou takovy nudny jednobarevny. Jen se te zeptam jaka gilda na Ice? Pripadne nick jestli to neni tajny?
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Buchtos - retribution paladin

Příspěvekod Vision13 » úte 08. lis 2016 14:31:57

Ahoj,

píšeš věk 17 a dodáváš že hodně piješ... co si o tom mám myslet. Nejsem policajt, ale trošku to vypovídá o tvém přístupu k životu. Mno.. za mlada sem byl hovado taky, tak tě nebudu soudit.

Studuješ ? pokud ano, tak jaké zaměření.

Pokud nestuduješ, tak asi bude všechny zajímat, co je v plánu.. práce ? směny ? nemusíš být konkrétní, ale trošku nám řekni co se dá očekávat, abychom měli představu.

Ten druid co máš na farmení.. napiš sem Nick

Pokud se změní Raid Time je to důvod přejít jinam ?

Jsi Extrovert, nebo introvert ?
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Buchtos
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07. lis 2016 19:39:54
Class:: Paladin

Re: Buchtos - retribution paladin

Příspěvekod Buchtos » úte 08. lis 2016 16:56:54

Čaute, rád by som no neviem či je chyba u mňa alebo tu ale nechce mi to tam nahodiť farby :(.

Takže, guilda to bola DGAO (Dark Gateways are Opened) a nick som mal Ryan (main), poznať ma asi nebudeš keď som tam hral bolo to dosť dávno a chodieval som iba na raidy, ani som nelogoval "krčmu" ale človek nikdy nevie :D.

No viem, som na to mladý ale vyrastám v divnom meste a mal som ťažké detstvo (to s tým detstvom až tak nie, len mám "ujetých" kamarátov).

Áno študujem, zatiaľ iba strednú, odbor grafický a priestorový dizajn.

Alt sa volá "Buchette".

Zmena raid timu mi prekážať nebude pokiaľ to nebude piatok alebo sobota, ako som zmienil v prihláške tieto dni mi nevyhovujú (súvisí to s tým že veľa pijem :D).

No od introverta mám veľmi ďaleko :D.
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Buchtos - retribution paladin

Příspěvekod Seraphear » úte 08. lis 2016 18:52:25

DGAO si pamatuju (nebyl jsem tam) skoda nepamatuju si te. No kdo si v 17ti neco nedal....ale takhle se tim chlubit...?? :shock: Predstav si ze hlasis do prace a u pohovoru jim v prvnich 3ch minutach reknes "Na prescasy o vykendu se mnou ale nepocitejte pac chlastam jak duha" :D To nezni moc dobre...Muze se teda stat ze prijdes na raid pod parou a budes tam k nicemu? Nebo neprijdes vubec? Jo jeste pises ze mas na ICe 5/7 HC ale koukam ze nemas zabiteho raga normal?
Buchtos
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07. lis 2016 19:39:54
Class:: Paladin

Re: Buchtos - retribution paladin

Příspěvekod Buchtos » úte 08. lis 2016 20:16:54

Nemyslel som to ako chválenie sa tým, skôr som stavil na úprimnosť. Samozrejme na pracovnom pohovore by som to nezrobil, máš pravdu bolo to odo mňa hlúpe :D. Na raid pod parou neprídem nemaj strach :). Na Icu som mal viac charov a bolo to už fakt dosť dávno DgAO sa vtedy len začínalo rozbiehať, Ryan bol jediný na ktorý som si spomenul a bol môj prvý preto som ho nazval main. Už ani neviem s ktorým charom som mal 5HC bolo to dávno a mali sme 5 raid group a v každej som mal alta alebo iný char :D. Aj keď aj tak neviem čím to môže byť že na iCe armoroch nemám raga normal keď som si 100% istý že som minimálne normal zabil. V každom prípade ničo z taktík si pamätám aj z offi a nerobí mi problém sa doučiť zvyšok, som celkom chápavý čo sa týka tohoto.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Buchtos - retribution paladin

Příspěvekod mellysko » úte 08. lis 2016 21:58:19

Oblíbené macra na retrinu?

Proč nemít v talentech repe ? -> Jak často používáš na ostatní WoG ?
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Buchtos - retribution paladin

Příspěvekod Toodyo » úte 08. lis 2016 23:09:37

Ahoj

Měl bych pár otázek na rozehřátí.

Používáš nejaké addony na sledování proců a holy power ??

Za jiný spec máš nejaké zkušenosti ??
S pozdravem Toodyo
Buchtos
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07. lis 2016 19:39:54
Class:: Paladin

Re: Buchtos - retribution paladin

Příspěvekod Buchtos » stř 09. lis 2016 20:05:01

Takže, moje obľúbené retri macra? Do PvE ich veľa nemám, celkom zvládam všetko čo sa odomňa doposiaľ na raidoch ako od retriny očakávalo aj bez nich, v prvom rade je to burst macro (najobľúbenejšie samozrejme :D), spúšťa mi krídla, zealotry a trinket. Ďalšie macra mám na HoP, (/stopcasting /cast [target=mouseover] Hand of Protection) a to isté macro na LoH a HoF, viac makier v PvE nepoužívam.

Repe v talentoch nemám, mal som "stálu" partiu na raidy (aj keď som chodil väčšinou s worldom) a nebolo to nutné, dungy už nechodím vôbec. Ten talent point mám využitý v tom WoG ako si si určite všimol, to preto že v starej guilde (Aj keď som na veľa raidov nechodil, ako som povedal nevyhovoval mi raid time) keď som sa dostal na raid tak do R3 a tam boli trocha slabší healeri takže to boli celkom užitočné talenty a ver mi že aj na world raidoch sa to zíde :D. Som však ochotný ich upraviť a prijať akékoľvek rady ohľadom zmeny talentov a ak sa dostanem do vašej party na 25 tak myslím že moje healy už nebudú nutné.

Addony na sledovanie procu ani holy power nepoužívam, nepotrebujem ich, mám klasické blizzard UI a to mi bohato stačí.

Mám niečo málo skúseností za holynu (teda je ich viac ale veľa si nepamätám), z čias keď som hral offi ale to bolo fakt dávno a z wotlku ale to prevažne v PvP, skôr sa spolieham na to že by som sa ku vám dostal ako retrina :).
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Buchtos - retribution paladin

Příspěvekod Sarger » stř 09. lis 2016 20:56:50

Po pokeci ingame posunuty na test raid vo stvrtok 10.11.2016 od 18:00 (idealne byť tu cca 17:50)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Buchtos - retribution paladin

Příspěvekod Sarger » pon 14. lis 2016 10:46:51

Ubehli 4 dni, a dodnes si mi nedal nijak vedieť, prečo si sa nedostavil na raid, na účasti ktorého si ma deň dopredu ubezpečoval. K dnešnému dňu máš 7 dní na vysvetlenie. potom uzatváram s verdiktom Neprijatý.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Buchtos - retribution paladin [-/-/-]

Příspěvekod Sarger » sob 26. lis 2016 18:44:23

To, že si bol v nemocnici vieme. aj že sa planuješ vratiť hrať. Ale akosi mi chýba niečo, niečo .. čoho by som sa mohol chytiť. Kedy, to plánuješ ? Alebo čo mám s tebou robiť ?

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host