Disseaser - Blood DK [TEST/NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Disseaser
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 10. lis 2016 18:12:46
Class:: Death Knight

Disseaser - Blood DK [TEST/NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Disseaser » čtv 10. lis 2016 19:20:11

Typ příhlášky: Profi
Nick postavy: Disseaser
Class/main spec: DK / Blood
Item level: 381
Věk: 22 let
Jak dlouho vlastníte tento char? : Půl roku

Armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Disseaser
Twin head: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Disseaser&realm=Artemis
-----------------------------------------------------------------------------------

Staty :
HP unbuff: 176 109
Stamina: 9506
Mastery: 3937 / 29.96 / 187 % AS
Parry: 16.38 % self buff
Dodge: 13.10 %

UI
-----------------------------------------------------------------------------------

Současný progress:
BWD : full hc
BOT: full hc
FL: 4/7 HC
-----------------------------------------------------------------------------------

Váš raid time: Přizpůsobím se guildě
Předchozí guildy:
Ordo Satanas - guilda se rozpadla, hned po mém příchodu, progresovali Ragnarose HC a lidi nechodili na raidy, šli na ofi.
Sollertis - lidi chodí pouze na raidy, vetšinu týdne jsem online sám.


Jaká je Vaše motivace vstupu do <SFU> ?
Chci se stát součástí zdravého a stálého jadrá, jedné z nejlepší PVE guildy na twinu. :) Zajímá mě i aktivita mimo hru a společné debaty o taktikách atd.

Čím splňujete požadavky na Profi přihlášku?
Kro nemíří vysoko, utopí se v průměru :)

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuji se Roman, 22 let, napůl slovák. Pracuji jako IT technik a správce sítí a chodu webů v jedné IT firmě. Posiluji, sportuji a na prvním místě je pro mě moje přítelkyně. Jsem pro každou srandu. Wowko hraji po většinu svého života. (so sad :D ) Můj nick se pohyboval mimo jiné i na wotlku, jakožto DK guildy AD Infinitum (horda), kde jsem byl součástí tvrdého progressu, neni mi cizí disciplína, dochvilnost, a maximální soustředění při raidu. (v AD to byl drill :D ) Nepiju, ale kouřím. Jsem pro každou srandu.

Děkuji za pozornost, další otazky rád zodpovím :)
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Disseaser - Blood DK

Příspěvekod Steelbang » pát 11. lis 2016 9:30:44

Zajímá mě tvoje UI mohl bys mi ho poslat a addony co pouzivas?
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Disseaser - Blood DK

Příspěvekod ziarovka » pát 11. lis 2016 9:36:50

Steelbang píše:Zajímá mě tvoje UI mohl bys mi ho poslat a addony co pouzivas?

http://imgur.com/a/edwVL
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Disseaser - Blood DK

Příspěvekod Crafty » pát 11. lis 2016 12:54:08

Nazdar,

tvá příhláška na mě působí dobře (skill at posoudi gashi), píšeš profi přihlášku, maš tedy ambice na primar? Proc myslis, že nato máš?

U nás v guilde taky není mimo raidy moc lidí online ve wow, ale jsme na TEAMSPEAKU a hrajeme jiné hry/kecáme/honíme lelky a jiné věci.

Jaký je tvuj postoj ke guild srazům? už jsi se někdy setkal s wow hracema? Beres guild sraz jako motivaci pro vstup nebo spíše se srazu obavas?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Disseaser
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 10. lis 2016 18:12:46
Class:: Death Knight

Re: Disseaser - Blood DK

Příspěvekod Disseaser » pát 11. lis 2016 13:04:39

No moje UI se skládá z mnoha addonu, postoval jsem screen kde je v klidovém stavu. Postnu jeden kdy jsem v "combatu" a dalsi kde je seznam addonu :)

1) Combat UI: http://imgur.com/a/T8e1R
2) addony používáné : http://imgur.com/a/91Atd

Snad se vám to líbí, konkrétně, některé addony bylo velmi zdlouhavé najít a nastavit :)
Uživatelský avatar
Disseaser
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 10. lis 2016 18:12:46
Class:: Death Knight

Re: Disseaser - Blood DK

Příspěvekod Disseaser » pát 11. lis 2016 13:13:15

Crafty píše:Nazdar,

tvá příhláška na mě působí dobře (skill at posoudi gashi), píšeš profi přihlášku, maš tedy ambice na primar? Proc myslis, že nato máš?

U nás v guilde taky není mimo raidy moc lidí online ve wow, ale jsme na TEAMSPEAKU a hrajeme jiné hry/kecáme/honíme lelky a jiné věci.

Jaký je tvuj postoj ke guild srazům? už jsi se někdy setkal s wow hracema? Beres guild sraz jako motivaci pro vstup nebo spíše se srazu obavas?


1) Ambice rozhodně mám :) Protože, na Wotlku jsem u hordy společně s Naroxarem, Mcmuffinem a dalšími patřil mezi jedny z nejlépe gearnuté DKčka, většinou jsem topoval dps. Dnes, na cata jsem zaspal dobu. A tak se chci v hlouby své duše zpět vrátit na výsluní. Stejně tak aby si lidé ve hře můj nick a guildu spojovali s kvalitou a bezchybností v raidu. Svoje místo v raidu beru jako zodpovědnost. Kde nejde jen o mě, ale o celek jako takový. A pokud se na mě budou klást velké nároky, splním je. Jako vždy.

2) To je jasné, ale v staré guildě nikdo ani na TS není, věřím, že není problem říct borcům na TS, "hele lidi skládám tohle a tohle, nešli byste mi pomoct ?" Doufám, že víš jak to myslím.

3) Guild sraz jsem jeden uskutečnil v první guildě na wotlku. Beasts Of Twillight, bylo to urcite fajn, hodne to stmelilo lidi a hlavně si člověk dokazal spojit obličej s pixelem. Jsem v každém případě PRO obavy žádné nejsou.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Disseaser - Blood DK

Příspěvekod Crafty » pát 11. lis 2016 17:37:14

PRO
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Disseaser - Blood DK

Příspěvekod Pepíkus » pát 11. lis 2016 19:13:02

Nemám co vytknout, snad jen, že jsem se dozvěděl, že tě nemůžu šoupnout rovnou na test tuhle neděli. :D
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Disseaser
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 10. lis 2016 18:12:46
Class:: Death Knight

Re: Disseaser - Blood DK

Příspěvekod Disseaser » sob 12. lis 2016 17:41:34

Crafty píše:PRO

Díky :) !

Pepíkus píše:Nemám co vytknout, snad jen, že jsem se dozvěděl, že tě nemůžu šoupnout rovnou na test tuhle neděli. :D

Díky :) ! Bohuzel fungovat muzu az se vratim z nemocnice do ktere, nastupujem 14.listopadu (vic jak tyden tam urcite nebudu) :)
Uživatelský avatar
Disseaser
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 10. lis 2016 18:12:46
Class:: Death Knight

Re: Disseaser - Blood DK

Příspěvekod Disseaser » ned 13. lis 2016 1:14:42

Update: FL HC 10man
FL: 6/7 HC
Obrázek
Naposledy upravil(a) Disseaser dne ned 13. lis 2016 4:07:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Disseaser - Blood DK

Příspěvekod Crafty » ned 13. lis 2016 1:24:15

Disseaser píše:Update:
FL: 6/7 HC
Obrázek


na 25? nebo jen 10ka?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Disseaser - Blood DK

Příspěvekod Sarger » ned 13. lis 2016 7:55:34

Crafty, písal tam 10 man.

No, snáď si teda budeme rozumieť :) (myslím V tom intuitívnom zmysle pri pulle) ;) Chcem ťa vidieť po svojom boku. Som fakt zvedavý ;)
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Disseaser - Blood DK

Příspěvekod Gashi » pon 14. lis 2016 12:51:13

Tak ako sme sa dohodli, keď budeš môcť ísť na test raid, tak sa mi ozvi buď sem, alebo PMkou a dám ti vedieť kedy bude.
Medzitým tu dám nejaké veci ohľadom theorycraftu, keď sa budeš nudiť, ale väčšinu budem aj tak chcieť predebatovať cez TS spolu s taktikami.

1. Vypíš mi trinkety na blood, 2-3 hlavné, ktoré by si použil ako univerzálny základ, a potom všetky alternatívy, čo ťa napadnú + na aké situácie/bossov ich využiť. (Ak máš nejaký trinket, ktorý momentálne do FL nevyužiješ, ale v určitej situácii by sa hodil tak ho môžeš spomenúť tiež.)
2. Čo si myslíš o set bonusoch na T12(FL)?
3. Jeden talent, čo máš, nemusíš potrebovať do 25m. Skús ho nájsť. Kam inam by si dal tie pointy?
4. Sulfuras plánuješ meniť až za HC verziu, alebo padá aj niečo iné predtým?
5. Ako veľmi dôležité sú hit a expertise? Prečo ich niekto niekto vôbec nemá a niekto capuje?
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Disseaser
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 10. lis 2016 18:12:46
Class:: Death Knight

Re: Disseaser - Blood DK [-/-/-]

Příspěvekod Disseaser » stř 16. lis 2016 20:50:34

Ahojte, zdravím z nemocnice. Budu nejspíš propuštěn pátek - sobota.
Na Gashiho otázky odpovím hned jak budu moct. O víkendu bych tedy měl být ready na vše co mi naložíte :) s pozdravem ...
Uživatelský avatar
Disseaser
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 10. lis 2016 18:12:46
Class:: Death Knight

Re: Disseaser - Blood DK

Příspěvekod Disseaser » sob 19. lis 2016 12:48:32

Gashi píše:Tak ako sme sa dohodli, keď budeš môcť ísť na test raid, tak sa mi ozvi buď sem, alebo PMkou a dám ti vedieť kedy bude.
Medzitým tu dám nejaké veci ohľadom theorycraftu, keď sa budeš nudiť, ale väčšinu budem aj tak chcieť predebatovať cez TS spolu s taktikami.

1. Vypíš mi trinkety na blood, 2-3 hlavné, ktoré by si použil ako univerzálny základ, a potom všetky alternatívy, čo ťa napadnú + na aké situácie/bossov ich využiť. (Ak máš nejaký trinket, ktorý momentálne do FL nevyužiješ, ale v určitej situácii by sa hodil tak ho môžeš spomenúť tiež.)
2. Čo si myslíš o set bonusoch na T12(FL)?
3. Jeden talent, čo máš, nemusíš potrebovať do 25m. Skús ho nájsť. Kam inam by si dal tie pointy?
4. Sulfuras plánuješ meniť až za HC verziu, alebo padá aj niečo iné predtým?
5. Ako veľmi dôležité sú hit a expertise? Prečo ich niekto niekto vôbec nemá a niekto capuje?



1. Primárně používám dva.
1) Spidersilk Spindle (Bethi)
2) Mirror of Broken Images (TB vendor) - Je to velmi situovaný trinket, oplatí se zejména na Baleroca, a všude kde můžu očekávat spell abilitu.
3) Valiona HC (stam trinket) - Nemam jeste dropnuty, ale vicemene rad bych ho nosil vsude kde je moznost neco dognout atd.

Samozrejme Alys Dmg trinkety.

2. Momentálně set bonus jedu, nejel bych ho v případě kdy by mi padla například HC Chest z Bethiny, ovsem pokud nadropuju HC setovky, urcite ho pojedu.

3. Nejspíš máš na mysli Abominacku v Blood spec, pokud ano, tak bych tyto talenty nahradil za vylepšení Blood Tapu :) popřípadě, zvýšeny dmg z dotek v unholy.

4. Upřímně, vím o tom, že pada i Sekyra z Shanoxe, a můj styl to není. Mace mi pomáhá v expertise, a sekyra jako takova je pro me v tuto chvily minimalní boost.

5. Toto je pro me velmi jednoduchá otázka, A odpověd bude proto taky velmi jednoduchá. Pokud DK v Blood capuje hitt a expertise, dela to jen pro jediny ucel, a to na zvyseni sveho dmg. Napriklad Ragnaros HC, kde i solo tank musi tocit 20k dps.
Urcite bych po nadropovani itemu, tyto staty rad capnul, vyvaruje se tak clovek problemum s DS kdy sem tam missne / dá parry atd.

Snad jsem uspokojil svými odpovědmi tvé otázky. Na TS přídu kdykoliv, stačí říct, víceméně jsem připraven. Už jsem doma a vše je ve starých kolejích :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Disseaser - Blood DK [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » sob 19. lis 2016 14:50:37

Líbí se mi styl tvých odpovědí, za mě máš rozhodně PRO test raid!
Obrázek
ZanCrows
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 26
Registrován: ned 17. črc 2016 19:33:10
Class:: Death Knight

Re: Disseaser - Blood DK [TEST/-/-]

Příspěvekod ZanCrows » sob 19. lis 2016 16:21:04

Dneska sme spolu mluvili na TSku, v pohodě člověk PRO test raid
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Disseaser - Blood DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Gashi » ned 20. lis 2016 1:02:46

nedela 20.11. 18:00 test raid
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Disseaser
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 10. lis 2016 18:12:46
Class:: Death Knight

Re: Disseaser - Blood DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Disseaser » ned 20. lis 2016 1:20:32

+420 000 000 000 - tel. cislo, viber uz mam rdy :) kdo ho zneuzije dostane kastraci :D

(editByCrafty: nepis verejne sve cislo, poslal jsem ho do room vedeni, at to nani tady)
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Disseaser - Blood DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Gashi » sob 26. lis 2016 19:40:53

nedela 27.11. 18:00 dalsi test raid
You win or you learn.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti