Fauteur - Retribution Paladin [NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Fauteur
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. lis 2016 22:04:32
Class:: Paladin

Fauteur - Retribution Paladin [NEPRIJAT]

Příspěvekod Fauteur » pon 14. lis 2016 19:20:44

Typ prihlasky: (standard)

Nick postavy: Fauteur

Class/main spec: Retri Paladin

Věk: 17

ItemLvL: 372

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Fauteur Abych se vyjádřil trochu k tomu eq, ano vím. Meč mám špatný, ale zatím nebylo potřeba kupovat lepší na tu "worlďáckou" kvalitu, samozřejmě, že meč dokoupím v co nejbližší době (chápej než seženu goldy, nebo surky (max dva týdny)

Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis

Jak dlouho vlastníte tento char: Zhruba půl roku.

FPS: (při 25man) Stabilních 60
Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? WoW hraju asi 8 let (nevím přesně) z toho asi 5 let nějak aktivněji. Začínal jsem na Serveru Czech WoW, kde jsem ještě jako malé dítě skoro vůbec nevěděl co to vše znamená a bral jsem to spíš jako takovou hru, kde je více barviček. Než jsem to stačil pochopit server skončil a já odešel na popud kamarádky (jestli se tomu vůbec tak dá říkat, spíš jsme si párkrát psali ve wow, a já jí psal ve svých 12 letech velmi "dojemné" zprávy, obdivuji jí za to, že při tom nepřišla o nervy).
Na Drahyho Server tam jsem přišel v roce 2012, kdy už většina hráčů odešla jinam. Na nějaké úrovni jsem začal hrát až asi od roku 2013, kdy jsem se usadil v guildě Immortals, musím podotknout, že na Drahyho Serveru byla (asi vlivem nízké populace 60 lidí, když počítám ali i hordu ve špičce) velmi dobrá komunita a věřím, že kdybych kterémukoliv hráči v té době dal heslo a jméno, tak by toho nezneužil. Proto jsem tam asi vydržel hrát až do "konce" na konci roku 2014 první se myslelo, že to znovu otevře o prázdninách 2015 poté na vánoce 2015, ale čím víc času plyne tím víc věřím, že už to neotevře... A i kdyby hráči tam už hrát nebudou. Musím říct, že to byla nejlepší komunita hráčů, kterou jsem kdy potkal, jak na ali tak na hordě. Poté jsem začal hrát na Twinu.


Váš raid time:

Čas mám, bohužel hlavně ten čtvrtek. V neděli ani v úterý času moc nemám. Proto se hlásím k vám máte jako jedna z mála guild raid time, který mi vyhovuje. Ve čtvrtek mám, ale většinou čas.


Vaše DPS na: Dummy plně bez buffu (jaký oxymóron :D): (takže žádný bok, bom) 19k 3M
Baleroc Normal: Po započtení dmg redukce (beru z bosskills, recount dmg redukci nezapočítává) 24-15k (s tím, že tich 15 jsem dal s 350, proto tak málo (24k s 369))



Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)

10tky:
BoT - (4/4) - HC (1/5)
BWD - (6/6) - HC Nic
TotFW - Nic
FL - (7/7) - HC (3/7)
25tky:
Nic


Teoretická znalost všech hc fl bossu + dřív u kamaráda, který hral na offi i "prakticky", ale to bylo už tak dva roky tuším, ale pořád toho hodně vím.
Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )

http://tinypic.com/view.php?pic=2zq575g ... Cn9bOZ94e0 , bohužel z raidu nějaký novější nemám, až budu mít dám. [/color]
Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
http://www.tauri-veins.tk/retribution-p ... -dps-guide asi nejvíc, poté taky osobní zkušenost + pár rad od kamaráda (které jsem si samozřejmě ověřil)
Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Warriors of Hell - Nebudu se tajit, s nimi jsem žádný raid nikdy nebyl, ačkoliv mají dole 2/7hc a skládají pravidelně... No možná na oko pravidelně, ale jejich raid time je takový, že "buď to vyjde nebo se to přesune" a to mi nevyhovovalo, vrchol byl, když v den kdy se nic jít nemělo mi napíše člověk z guildy jestli nepůjdu raid a já odvětím, že jdu s UR, ale ještě jsme nezabili bosse.
A poté přijde kick. Nevím vnímám jako slušnost dojít s někým FL, když už jsi před bossem a čeká se prakticky na pull.

Rune Lords - pokud se tam na mě někoho zeptáte nic vám neřekne, protože jsem s nimi nebyl snad jediný raid vesměs expící guilda. To je, taktéž důvod k odchodu.
Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Přes world macro.
Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Rád bych chtěl zkusit progressovat 25hc a vaše guilda na mě působí solidně.
Koho znáte v <SFU> ?
Nikoho možná tak od vidění (rhc, random raid atd)

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?

Podle mě, je to hlavně to, že vetšinou jen tak nefailuju (proto mám tich 3/7hc i s takovým křápem (nemělo to vyznít jako samochvála, pokud to tak vyznělo, omlouvám se)). Nebudu se tady, ale jen chválit. Mé chyby jsou třeba ještě v dávání v bubliny vybraným hráčům, salva atd. Na tom musím zapracovat.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Nemám žádného alta na 85tce.
Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuji se David a jak již jste si asi přečetli je mi 17 let. Studuji na gymnáziu v praze (druhý ročník), bohužel gramatika není moje silná stránka, ale snažím se to zlepšovat.
Rád čtu hlavně Fantasy knížky (wow historii znám prakticky celou). Rád plavu, bydlím v Praze.


#edit by Kamikaze (zmena nečitatelnej modrej farby)
Naposledy upravil(a) Fauteur dne úte 15. lis 2016 1:36:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Fauteur - Retribution Paladin

Příspěvekod Kamikaze » úte 15. lis 2016 0:28:46

Vítam ťa u nás na našom fóre, tu sú nejaké otázky odomňa:

Aký máš internet a aká je stabilita tvojho pripojenia? Hrávaš na notebooku?

Ten DPS máš na tom dummie ako máš aj screen s UI poslaný? Vedel by si urobiť screen DPS na Heroic Training dummy kde by si netriafal plošákom i vedľajšie Dummie?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Fauteur
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. lis 2016 22:04:32
Class:: Paladin

Re: Fauteur - Retribution Paladin

Příspěvekod Fauteur » úte 15. lis 2016 1:34:09

Kamikaze píše:Vítam ťa u nás na našom fóre, tu sú nejaké otázky odomňa:

Aký máš internet a aká je stabilita tvojho pripojenia? Hrávaš na notebooku?

Ten DPS máš na tom dummie ako máš aj screen s UI poslaný? Vedel by si urobiť screen DPS na Heroic Training dummy kde by si netriafal plošákom i vedľajšie Dummie?



Ahoj internet mám stabilní jen ve výjimečných případech mi to laguje. Tady je to DPS: http://imgur.com/a/7WvQh . Samozřejmě nezakrývám, že by kleslo kdybych dmgoval delší dobu, na 5m je okolo 17k.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Fauteur - Retribution Paladin

Příspěvekod Sarger » úte 15. lis 2016 3:20:27

Ahoj.
čo to znamená, že máš vo štvrtok "väčšinou" čas ? vieš mi zaručiť že tu budeš každý štvrtok ? resp. aspon s nejakou tou .. 90% dochádzkou ?

To máš skutočne stále rare zbraň ? :D nepadla sulfuraska ? sword ? sekera ?

V offe máš tanka. Ako je na tom tento tvoj spec ?

Máš tento štvrtok čas ?
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Fauteur - Retribution Paladin

Příspěvekod Kamikaze » úte 15. lis 2016 8:46:49

Ty aj pochadzas priamo z prahy? Myslis si o sebe, ze si nekonfliktny typ?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Fauteur
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. lis 2016 22:04:32
Class:: Paladin

Re: Fauteur - Retribution Paladin

Příspěvekod Fauteur » úte 15. lis 2016 11:06:36

Sarger píše:Ahoj.
čo to znamená, že máš vo štvrtok "väčšinou" čas ? vieš mi zaručiť že tu budeš každý štvrtok ? resp. aspon s nejakou tou .. 90% dochádzkou ?

To máš skutočne stále rare zbraň ? :D nepadla sulfuraska ? sword ? sekera ?

V offe máš tanka. Ako je na tom tento tvoj spec ?

Máš tento štvrtok čas ?


Nic nepadlo a ani jsem to nějak zatím neřešil jak říkám, na raidy s worldem to plně stačilo. Samozřejmě teď bude hlavní prioritou ta zbraň.
V offu mám tanka, tankoval jsem hlavně rdf, když jsem expil. Equip tam nějaký mít budu, tak 370 to dá. Zbraň tam mám o skoro 40 ilvl lepší než na retrině :D


Kamikaze píše:Ty aj pochadzas priamo z prahy? Myslis si o sebe, ze si nekonfliktny typ?

Ano, pocházím z Prahy.
Abych pravdu řekl, záleží jak kdy, umím se ozvat, když se mi něco nelíbí (většinou ve formě příspěvku na fóru.). Na raidech, ale konfliktní nejsem a s posloucháním RL nemám problém.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Fauteur - Retribution Paladin

Příspěvekod Sarger » úte 15. lis 2016 14:02:27

Pokus číslo 2.

čo to znamená, že máš vo štvrtok "väčšinou" čas ? vieš mi zaručiť že tu budeš každý štvrtok ? resp. aspon s nejakou tou .. 90% dochádzkou ?

Máš tento štvrtok čas ?


No, na tej zbrani zapracuj. je to to najdolezitejsie pre retrinu :)
Fauteur
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. lis 2016 22:04:32
Class:: Paladin

Re: Fauteur - Retribution Paladin

Příspěvekod Fauteur » úte 15. lis 2016 15:15:44

Sarger píše:Pokus číslo 2.

čo to znamená, že máš vo štvrtok "väčšinou" čas ? vieš mi zaručiť že tu budeš každý štvrtok ? resp. aspon s nejakou tou .. 90% dochádzkou ?

Máš tento štvrtok čas ?


No, na tej zbrani zapracuj. je to to najdolezitejsie pre retrinu :)

Promiň mi, že jsem ti neodpověděl, ale psal jsem to z mobilu a nějak jsem si pořádně nepřečetl tvojí otázku :D
90% docházku zaručit nemůžu, tak 80-85% by mohla být...
Tento čtvrtek mám čas, ale i id :mrgreen:
K tomu swordu vím, že to je pro retrinu hodně důležitá součást, ale jak jsem již tady psal world kvalitu to zatím stačilo. Teď samozřejmě budu šetřit goldy a počítám, že tak do dvou id bych si mohl koupit 365.
Edit: Pokud by tě ještě zajímaly enchanty tak už farmím repku na headku a skilluju ins na ramena. Jinak pokud by tě zajímal ten relic (proč tam mam haste, které není reforglé do mastery) tak je to z důvodu tzv "white mastery" zkrátka nic mi to nedá, protože twinstar zaokrouhluje mastery vždy dolů (počítáno přes mastery calculator).
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Fauteur - Retribution Paladin

Příspěvekod Sarger » úte 15. lis 2016 15:39:40

85% znie fajn. s tým sa zmierim (a vedz, že na toto tabulku máme :D :D :D )

Kebyže ti poskytneme char, si schopný to odbehnúť aj s ním ? keď už máš id ?

nekupuj blbosti .. padne ti zbran (z fl to ide na dis neustale...

Mastery - twinstar sice zaokruhluje mastery nadol, ale iba v tabulke. realne pocita aj tie desatinne hodnoty. Takze šup šup do reforgu, kazdy bod sa počíta ;) (a ver, že som to riešil, keď mi envychádzal CTC cap na protovi, a chybalo mii 10 mastery ratingu, aby mi to dalo cele cislo, a TS tím ma ubezpecil ze v combat tabulke budu aj tie desatinne miesta)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Fauteur - Retribution Paladin

Příspěvekod Kamikaze » úte 15. lis 2016 15:56:11

Tak tak ako hovorí Sargy nekupuj zbytočne zbraň, očividne ak na ňu nemáš tak máš málo goldov tak si ich radšej šanuj na potky.
Inak minor glyphy sa t nezídu žiadne?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Fauteur
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. lis 2016 22:04:32
Class:: Paladin

Re: Fauteur - Retribution Paladin

Příspěvekod Fauteur » úte 15. lis 2016 16:29:38

Sarger píše:85% znie fajn. s tým sa zmierim (a vedz, že na toto tabulku máme :D :D :D )

Kebyže ti poskytneme char, si schopný to odbehnúť aj s ním ? keď už máš id ?

nekupuj blbosti .. padne ti zbran (z fl to ide na dis neustale...

Mastery - twinstar sice zaokruhluje mastery nadol, ale iba v tabulke. realne pocita aj tie desatinne hodnoty. Takze šup šup do reforgu, kazdy bod sa počíta ;) (a ver, že som to riešil, keď mi envychádzal CTC cap na protovi, a chybalo mii 10 mastery ratingu, aby mi to dalo cele cislo, a TS tím ma ubezpecil ze v combat tabulke budu aj tie desatinne miesta)


Jsem schopný s ním jít, za předpokladu, že si tam budu moct změnit bindy (nebude to tomu dotyčnému, který vlastní postavu vadit) . Jednou jsem takhle šel s kamarádovou postavou a byla to hrůza ty jeho bindy :D Nerekl bych, ale ze uplne pocita ty desetine hodnoty https://cata-twinhead.twinstar.cz/?issue=11043
Naposledy upravil(a) Fauteur dne úte 15. lis 2016 16:47:53, celkem upraveno 2 x.
Fauteur
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. lis 2016 22:04:32
Class:: Paladin

Re: Fauteur - Retribution Paladin

Příspěvekod Fauteur » úte 15. lis 2016 16:32:56

Kamikaze píše:Tak tak ako hovorí Sargy nekupuj zbytočne zbraň, očividne ak na ňu nemáš tak máš málo goldov tak si ich radšej šanuj na potky.
Inak minor glyphy sa t nezídu žiadne?

Minor bych si dal [Glyph of Truth] [Glyph of Righteousness] bohužel jsem zatím nenarazil na ins, které by to umělo (je pravda, že jsem to zas tolik nehledal), ale porozhlédnu se, kdo to umí.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Fauteur - Retribution Paladin

Příspěvekod Sarger » úte 15. lis 2016 17:48:20

oki .. v stredu večer tu buď .. skusime nieco vymysliet, a zohnat ti char.

No, k tej masterke .. ktovie ako to je uz teraz. po tomto znovuotvoreni toho topicu si nieosm isty .. ale tak v zasade neriesim teraz. uvidime neskor :)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Fauteur - Retribution Paladin [-/-/-] NEPRIJAT

Příspěvekod Sarger » čtv 17. lis 2016 21:27:15

Spoiler:
Obrázek


Uzatváram.

Neprijatý

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti