Silin R100 shaman [TEST/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Silin
Příspěvky: 5
Registrován: stř 30. lis 2016 15:07:54
Class:: Shaman

Silin R100 shaman [TEST/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Silin » stř 30. lis 2016 18:15:30

Typ přihlášky: standard
Nick postavy: Silin
Class/Main spec: shaman restoration
Věk: 20
ItemLvL: 369

Link na armory: Armory

Link na Twinhead: Twinhead

Jak dlouho vlastníte tento char: Tuto postavu jsem založil 13.8.2013, tudíž ji vlastním cca 3 roky a 4 měsíce.

FPS při 25man: Záleží zda jsem na koleji (notebook) - minimálně 30 FPS na good, nebo doma - 120 FPS na ultra.

Jak dlouho hrajete World of Warctaft a vaše WoW historie?
WoW jsem začal hrát na Twinstaru za doby, kdy byl jen jeden server a čekalo se v řadách na připojení, a až se vám konečně podařilo připojit tak spadl.
Vlastní účet jsem si založil až po rozdělení na Deimos a Phobos, krátce řečeno hraji od „začátku” wotlku.

Váš raid time: Záleží na rozvrhu v současném semestru, nyní to mám tak že v Po, Út můžu od 18:00, ostatní dny kdykoliv k večeru...

Vaše dps: Jelikož jsem heal tak toho moc nenatočím :) ,jinak hps dle potřeby do 20k.

Vypište svůj progress na Twinstaru - Cata:
10man:
BoT - (4/4)
BwD - (6/6)

Screen UI: Screen - TinyPic, Screen - Imgur Mám rád čistý default vzhled.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Informace čerpám převážně kvůl capům atd... a to z: Tauri-veins, forum Warmane, google všeobecně, guilda případně při nejhorším world.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
WhiteTiger - zánik v dobách pradávných
Dark Souls of Icy Age - Má vlastní guilda sloužíci pro potěšení... přestala mě těšit...
Další Wotlk guildy pro pokec...

Guildy ve kterých jsem byl se shamanem = cata:
Endles Agony - přijat jako další stovky hráčů, zneužit k expení a dosažení realm first achivu za 25 guild lvl, do deseti minut po získání achivu spolu s ostaními bezdůvodně vyhozen...
Fairytale Trolls - současná guilda, případný odchod z důvodů: Progressování jen BoT, BwD, nemožnosti se dostat do R1, neochotě progressovat jiné raidy.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Byli jste první kdo sundal LK 25 HC, a kdo vedl v raidování, kdo by o tom nevěděl...
Nábor na worldu.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
1.Jste jedna z nejsilnějších guild, možná nejsilnější, nevím jak je na tom v současnosti Exalted atd...
2.Párkrát jste raidovali se známým ninjou Buffalem, možná si ho ještě pamatujete, nikdy se k vám nedostal - já chci opak.
3.Whispovala mi Vranka že máte zájem o R100 shamany, a že „každý má šanci se dostat”.

Koho znáte v <SFU> ?
Nikoho, jen jsem si psal s výše zmiňovanou Vrankou.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Rychle se učím taktiky - stačí je říct jednou srozumitelně a kompletně, poslouchám leadera - nepatřím mezi jedince z worldu, kterým se řekne stop dmg/swich a oni sjedou ještě půl HP bose...
Na altovi mám jeden z nejkompletnějších ENG na serveru.

Vypište svoje alty:
Fyrras - A war - Vydělávání goldů, farmení surovin, sbírání achpointů, mountů, petů, reputací, profese.
Ukko - BM hunter - PvP na zabíjení hordy.
Silin - R100 sham (i přesto že sem nepatří, tak ji sem napíšu pro pochopení vztahu mezi jednotlivými postavami) Raidování, nabírání EQ, veškeré PvE.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuji se Filip, studuji Mendelovu univerzitu v Brně, rád hraji šachy, mám rád rychlost - lyže, kolo, auto... Nesnáším lidskou hloupost nikoliv neznalost.

PS: Silně pochybuji že by jste měli o někoho jako jsem já (low gear, jen normál 10man progres...) zájem, ale Vranka mě „přemluvila” ať alespoň zkusím podat přhlášku...
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Silin - R100 shaman

Příspěvekod Vranka » stř 30. lis 2016 20:17:33

Ahoj som rad ze si si nakoniec tu prihlasku pridal zajtra asi raid o 18.00 nestihas ale na buduci stvrtok by sme sa mohli predbezne dohodnut moze byt dostudujes taktiky nie je problem poradit aj ohladom resta
Silin
Příspěvky: 5
Registrován: stř 30. lis 2016 15:07:54
Class:: Shaman

Re: Silin - R100 shaman

Příspěvekod Silin » stř 30. lis 2016 20:29:45

Pokud je to možné, tak bych na ten test raid šel až toho 8.12. - příští čtvrtek...
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Silin - R100 shaman

Příspěvekod Vranka » stř 30. lis 2016 20:37:07

Nevidim v tom problem stary :) sme dohodnuty eq neries hlavne si priprav taktiky a ak by si mal nejaky problem w/me in game alebo tu.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Silin R100 shaman [-/-/-]

Příspěvekod Gashi » čtv 01. pro 2016 17:08:50

Ahoj, nejaké otázky ohľadom resta:
1. Prečo nemáš talent Telluric Currents a odkiaľ by si zobral 2 pointy, keby si ho potreboval?
2. Aký je rozdiel v healovaní 10m a 25m pre resto shamana?
3. Aký je prínos spiritu, haste, mastery a critu pre resto shamana? Zoraď tieto staty podľa priority.
4. Koľko ľudí musí stáť na kope, aby sa ti oplatilo použiť healing rain?
5. Aký je rozdiel medzi healovaním tankov a raidu? Aké spelly používaš pri ktorom?
6. Kedy sa oplatí použiť Unleash elements?
7. Kedy máš používať Mana Tide Totem?
8. Staff alebo one hand + štít?
9. Hearthsong alebo power torrent?

Všetky odpovede sa dajú nájsť na internete.
You win or you learn.
Silin
Příspěvky: 5
Registrován: stř 30. lis 2016 15:07:54
Class:: Shaman

Re: Silin R100 shaman [-/-/-]

Příspěvekod Silin » čtv 01. pro 2016 21:18:25

Čau, omlouvám se, že je to trošku delší, ale chtěl jsem se vyjádřit k otázkám co nejlépe. Internet jsem použil převážně pro nalezení potřebného množství statů na capy.

1.Prečo nemáš talent Telluric Currents a odkiaľ by si zobral 2 pointy, keby si ho potreboval?
Tento talent nemám protože se mi v raidu moc neoplatí, talent způsobuje že se mi obnoví 20%/40% many ze způsobené DMG lightning boltem, boltem dám dmg cca 6500, což by mi při použití talentu na 2.lvl vrátilo 2600, jenomže musíme započítat ještě spotřebu many na cast - 1400, celkové vrácené množství by bylo 1200, a ztracené 2,5 sekundy castením. V raidech to mam zatim tak, že je potřeba healovat a není čas ztrácet čas, nebo už není potřeba healovat, tudíž není potřeba mana.

Kdybych potřeboval 2 body na tento talent, tak bych je vzal bud z Ancestral Svwiftness - insta cast vlka nebo z Acuity - bonus crit v ele stromu.

2.Aký je rozdiel v healovaní 10m a 25m pre resto shamana?
Hlavní rozdíl je v tom jaké se budou používat spelly. Při 10 je dobré používat větší počet Chain Healu, při 25 Healing Rain, více se také oplatí používat Healing Stream Totem. Ve 25 je větší počet healeru, podle toho se může šaman více přizpůsobit na healování specifických skupin - tanků pokud je dobrý plošný heal nebo celého raidu pokud je horši.

3.Aký je prínos spiritu, haste, mastery a critu pre resto shamana? Zoraď tieto staty podľa priority.
Spirit - jeden z hlavních statů, doplňuje šamanovi manu.
Mastery - u šamana je to takzvaný Deep Healing - zvyšuje množství obnoveného HP healem pokud má target málo HP.
Crit - vyšší šance kritického healu, u citu je potřeba se rozhodovat podle party se kterou se chodí - pokud je to low skupina, tak se více využije mastery, jelikož budou mít hráči pravděpodobně málo HP a využijeme Deep Healing, pokud mají hráči dobrý EQ, tak je menší šance že se budou dostávat na nízkou hladinu HP, proto je Deep Healing nevyužitelný a je lepší crit.
Priority: Haste do 12,5/21,4%, Spirit od 2200-3500, mastery, crit - hodně záleží na skupině se kterou se chodí a dle toho se může prohodit crit a mastery.

4.Koľko ľudí musí stáť na kope, aby sa ti oplatilo použiť healing rain?
Teoreticky pokud stojí byť jen 2 hráči v Healing Rainu, tak je to rentabilní, a nahealuje to více než Greater Healing Wave, pokud jsou 3 hráči tak to za méně many nahealuje více než Chain Heal.
Nejlepší je dávat rain na co největší počet lidí, minimum by mělo být 5 hráčů, kteří mají ubráno více jak 20k, aby nedocházelo k overhealu...

5.Aký je rozdiel medzi healovaním tankov a raidu? Aké spelly používaš pri ktorom?
Při healováni tanka se musí vzít v potaz vždy 2 věci a to že tank dostává dmg neustále a že bez tanka je raid mrtvej...
Proto by se neměly nechat tankovi klesnout HP v ideálním případě pod 3/4 v horším pod polovinu.
Na healování tanka používám: Earth Shield, Unleash Elements - Earthliving Weapon + Riptide, Healing Wave. Pokud tank dostává velkou dmg tak Gift of the Naaru a místo Healing Wave používám Greater Healing Wave.

Při healování raidu je šance že i když má hráč méně jak pulku HP, tak nezemře jelikož nedostává stálou dmg, proto před raidem upřednostňuji Tanka a Heal, pro healování používám Riptide na 2 hráče s nejméně HP - díky set bonusu regen many, Chain Heal, Healing Rain, případně Healing Wave/Greater Healing Wave na kritické jednotlivce.

6.Kedy sa oplatí použiť Unleash elements?
Výše jsem zmiňoval, že se to oplatí před Riptide, Unleash Elements zvýší příští heal o 30%, největší heal co má šaman je Riptide, proto se vyplatí to využít před Riptide čímž se z nej stane účinná healovací hotka.

7.Kedy máš používať Mana Tide Totem?
Používám hned na začátku, dokud nezačne bos dávat plošnou dmg, v té chvíli se stává výhodnější Healing Stream Totem.

8.Staff alebo one hand + štít?
Lepší a výhodnější one hand a štít, momentálně mám staff, protože to bylo to nejlepší co jsem mohl v danou chvíli sehnat, OH+štít dává v součtu vyšší staty než Staff.

9.Hearthsong alebo power torrent?
Záleží jak je na tom hráč s jednotlivými staty, za mě určitě Hearthsong, jelikož mám celkem nízký spirit, pokud má hráč dobrej EQ a dobrou skupinu tak se méně healuje a není taková spotřeba many, poté se vyplatí i power torrent, to bych doporučil u hráču kteří jsou tak dobří že zamění mastery za crit.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Silin R100 shaman [-/-/-]

Příspěvekod Gashi » čtv 01. pro 2016 23:44:06

Nie všetko tam je, čo som chcel počuť, a s nie všetkým súhlasím, ale môže byť, som za.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Silin R100 shaman [-/-/-]

Příspěvekod Vranka » stř 07. pro 2016 20:18:30

Ahoj moj tak stvrtok 8.12.2016 napis na nick Senohrabem alebo Menhhaten 17:45 na raid tesim sa na tvoju ucast a drzim palce
Silin
Příspěvky: 5
Registrován: stř 30. lis 2016 15:07:54
Class:: Shaman

Re: Silin R100 shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Silin » čtv 08. pro 2016 15:38:49

Chtěl bych se zeptat, zda-li by nebylo možné odložit můj test raid ještě o týden, zítra 9.12 píšu 2 zápočtové testy, a chtěl bych strávit ještě nějaký čas studiem, pokud nemáte náhradu, tak samozřejmě budu online, omlouvám se že píšu tak pozdě.
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Silin R100 shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Vranka » ned 11. pro 2016 17:49:20

Dufam ze 15.12.2016 sa uz dohodneme ako finalny termin :)
Silin
Příspěvky: 5
Registrován: stř 30. lis 2016 15:07:54
Class:: Shaman

Re: Silin R100 shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Silin » úte 13. pro 2016 19:39:31

15. už určitě finální bude, jelikož bych chtěl požádat o zrušení (zamítnutí) přihlášky. Momentálně nemám vůbec čas jak na WoW tak hry obecně, mám toho hodně a vše se nedá stihnout.
Omlouvám se vám za váš ztracený čas, a přeji vám ať najdete někoho lepšího (což není moc velký problém :) ).
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Silin R100 shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Vranka » stř 14. pro 2016 19:17:21

Skoda stary no nic uzatvaram to a ak by si niekedy v buducnu opat zacal hrat ozvi sa.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti