Hypertanzee - Resto/Feral Tank [-/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Hypertanzee - Resto/Feral Tank [-/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Hypertanzee » ned 18. pro 2016 17:40:19

Typ prihlasky: (profi)
Nick postavy: Hypertanzee
Class/main spec: Restoration
Věk: 15
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... ypertanzee
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: Za nedolho to bude rok

Váš raid time:
neděle - (od 15:00 do 21:30) - primární raid
úterý - (od 15:00 do 21:30) - primární raid (progres)
čtvrtek - (od 15:00 do 21:30) - sekundární raid
Samozrejme môže sa to meniť podla okolností v škole :)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Bolo ich nespočet a dôvod ich odchodu pol rôzny ale najčastejší bol môj záujem dostať sa do primárneho raidu alebo aspon do schopného sekundárneho vzhľadom na dlhé roky hrania wow a ovládaniu taktík nebudem chodiť s altami 365ilevelmi čo iste chápete :)

Jaká je Vaše motivace vstupu do <SFU> ?
Jednoznačne to je nádej na normálny progress bossov a nie márne snahy ho pokoriť dalej zabíjanie štandarných bossov čo si myslím že u vás nieje problém

Čím splňujete požadavky na Profi přihlášku?
Za prvé Ilevelom 370+
- Plne ovládam theorycraft svojej classy
- Taktiky na aktualnych bossov ale samozrejme iní kraj iní mrav takže si ju musim najprv vypočuť od vás priamo na raide :)

Odpovědná osoba: Druidbobrikd

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Ešte pred informáciami o sebe, už som tu raz písal prihlášku bohužial musel som ju zrušiť prišli mi do toho rodinne veci a nemal som čas ani na tie a nie ešte na prihlášku tak som ju musel zrušiť, dalej predošlá prihláška bola s low eq ilevelom teraz sa k vám hlásim so schopnou postavou na fl25 potrebnými enchantami a všetkým čo mi predtým chýbalo.

A teraz ku mne Volám sa Mário mam 15 mám velmi výbušnú povahu čo sa tíka vynútených chyb proste som toho názoru že keď sa ide na plno tak tam nieje miesto na chyby ale samozrejme sa rád zabavím v spoločnosti na team speaku na zrazoch a tak. Raid som ešte nikdy neleavol ale vzhladom na moju povahu často leavujem rhc. Mám velké ambície byť lepší ako najlepši preto by som sa rád stal vašim členom a počúvam rady od starších a skúsenejšich aby som potom ja mohol učiť dalších :)
- Ďakujem za prečítanie dúfam že som nič nezabudol
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod Clery » ned 18. pro 2016 23:12:31

Vieš všetky taktiky na 25HC? Čo sa dívam, tak si pred nedávnom zabil Shanoxa.

Mne sa zdá, že ti chýbajú enchanty, skús povedať aké. (Máš Enchanting 260 plánuješ ho dorobiť? Ak áno kvôli čomu?)

Čo sa pozerám lvl 85 si dal pred 5 mesiacmi. Takže. Za nedlho to bude rok. No to záleží na uhle pohľadu. :D

Hraš classu o ktorej ja viem úplne hovno, takže ja len tak píšem aby chat nestál. :D

+Chcelo by to upraviť Raid time.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod Hypertanzee » pon 19. pro 2016 4:48:27

- Ano taktiky viem hral som dlho bývali Narnias(soulwell) potom icewow na twine niesom dlho.
- Enchant na ruky mi chýba čo neviem ako je možne (zato sa ospravedlnujem) do večera tam bude
- Samozrejme enchanting plánujem dorobiť koli bonusovím encahntom na ringy
- Raid time sa mi može meniť to som už písal ale večšinou sa nemám problém zariadiť podla vášho raidtimu
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod Hypertanzee » pon 19. pro 2016 4:49:55

A este ktomu, ohladom toho shanoxxa ako som už v prihláške písal je veľmi tažké zabiť hc bossov ked ťa zaradia do alt grupy a ked maš nahealované trojnásobne viac ako druhy healer :)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod Pronet » pon 19. pro 2016 7:07:47

#RestoDruid ....

Proč můžeš jen do 21:30? Můžeš si to teda zařídit až do 23:00? Je to dost podstatné
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod Steelbang » pon 19. pro 2016 14:35:57

1. Jaky haste jedeš? A proč máš tolik haste kolik máš?
2.Mysliš že ten raid time stači?
3.Říkáš že jsi byl zařazený do altovního raidu, každý někde začíná a mohl ses ukázat a možná by ses dostal dál
4.Proč máš takové talenty, a které by se dali změnit a proč ?
5.Co uděláš když nebudeš mít na primár a budeš chodit sekundar kde se dává toho méně? Pujdeš do jiné guildy?
6.Mohl bys mi tu napsat ten teorycraft druida? Zkus na nic nezapomenout
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod Hypertanzee » pon 19. pro 2016 15:17:04

Pronet... 21:30 je preto lebo su dni kedy musim vstavať na prax už okolo 4tej ale samozrejme do 23:00 nemám problém zostať hlavne v štvrtok a nedelu mi to je takmer jedno

Steelbang...
- Aktualne idem haste 12,50% (takzvaný soft haste cap) a mám ho pre dalšie ticky na reju a tranquillitu s 5% hastom od raidu dalši tick na wild growth a efflorescence dalši moj "milník" bude 21.40% cap ale to je ešte daleko s mojim eq
- Raid time mi doteraz stačil neviem ako to máte uvás v guilde ale samozrejme predĺžiť hranie o 2hodiny je asi to najmenej čo by mi mohlo vadiť :)
- Do alt raidov som bol zaradený z príčiny nedostatku raidleaderov lebo každá guilda už ma svoje zabehané grupy večšinou dve kde maju full stavy pár krát som sa dostal do primár raidu ale ako náhradnik som tam nemal žiadne epgp lebo alt grupa ten systém neviedla a nebol iný raidleader ktorí by sa odvážil zobrať pod seba novú grupu.
- Uvedomujem si že nemám klasicky naklikané talenty podla wikipedie takže tu je môj rozbor prečo to tak mám
Nemám talent v Blessing of the grove 4% k healingu je podla mna takmer zanedbatelné kedže som si dal 3/3 do Living seedu ktorí mi spolu s talentom Nature's bounty zaručuje takmer istý crit Regrowthu čo znamená nie len vyváženie tých zanedbatelných 4% v healingu ale dokonca to presiahne o dosť velký kus healu
- Dalej talent nature's Cure nemám z jednoduchého dovodu... nevyužívam to vo firelandoch nemám čo dispelovať v rdf mi nerobí problém prehealovať nejakú tu dotku a v ostatných raidoch niesom nikdy dispeller. Stýmto talentom je to neisté niekedy nieje dispeller (paladin.priest) a musím si ho dať ale vo večšine prípadov paladian v raide treba preto to dispeluje on a ja sa možem sústrediť radšej na overheal raidu Dalej je to talent Furor ktorí som si dal na maximum 3/3 a oželel som talent Moonglow s mojim aktualnym eq sa moc nemusím starať o mana regen ale skor o healing to raid takže to je vlastne dalši dovod prečo mam Living seed a nie Moonglow alebo Blessing of the grove ostatné talenty si myslím že inak ani nemožu byť
- Ked sa nedostanem do Primárneho raidu nebude mi to vadiť vobec nakolko sa jedná o elitnú guildu ktorá ma ešte má dosť čo učiť a ja si rád necham poradiť narozdiel od mojich predošlích guild kde som musel raidleaderovi pomáhať s taktikami a to už vobec nehovorim o tom že by mi mal niekto radiť s classov kedže vo večšine twin guildách čo som si všimol je viac podstatný achiev a ilevel ako skill postavi a znalosť taktík, ale keby som to mal brať podla tohto systému tak by som si musel sundať headku a shouldre minimálne aby som mal taký healing ako večšina 378+ healerov :)
- Teorycraft no je zložíty hlavne podla situacie ale skúsim na nič nezabudnúť
* Packa pre raid
* na tankovi permanentne udržovať lifebloom (situacie kedy tank dostane ranu presne v tych pár sekundách kedy konči lifebloom nechať vybuchnúť hodiť regrowth reju a dostakovať lifebloom)
* na offtankovi permanentne reju
* Wild growth spam spell dávať na CD
* Swiftment spamspell na cd (snažiť sa ak je to možne pre viac targetov, napríklad pre mele dps ktoré su večšinou nastakované na sebe)
* Nourish/Healing touch na tieto spelly je tažké odpovedať ktorý dávať ale večšinou nourish používať ked dostane dmger low ranu po ktorej viem že žiadna dalšia nenasleduje hlavne pre znovuobnovenie Mastery passivky a healing touch je asi jediný heal ktorí použivam na tanka ked nerátam hotky hlavne preto lebo healuje za celkom slušnú hodnotu v prípade critu za veľmi slušnú hodnotu + Living seed cca dalšich 20k healingu
* reju rozdávam random do raidu pri plošných dmgoch hlavne na targety o ktorích viem že dostanú dalši dmg napriklad poisny alebo ked potrebujú akutny overheal tak combo reju+swiftment
* dalej thorns na tanka ktorí ma naberať mobky + na začiatku pullu (pridáva aggro)
* Regrowth vždy na clearcast to je pravidlo ktoré pozna asi aj heal čo si práve kupil postavu a skúša to
* Tranguillity/Tree of Life podla situacie najčastejšie tranquillitu po pokine raidleadera alebo pri masivnom plošnom dmgy Tree of life je spell ktorí je hlavne na mojom uváženi či ho dám alebo nie večšinou ho dávam ked viem že bude dmg do allies zvíšeny ale na tranquillitu to nieje
* Innervate večšinou na seba ked mi mana klesne pod 70% a viem že ten fight bude intenzívny.
Toto by mal byť theorycraft ktorí bežne použivám ale heal nieje o stláčani zaužívanej rotácie ako u dps 1 2 3 4 5 ( tim im samozrejme nekrivdím aj oni sú doležitá časť raidu ) ale nemožem dopredu napísať čo sa stane v raide nemožem povedať že dám presne v tej sekunde na tanka healing touch ked bude full noo proste isto chápeš ...
Ak som niečo zabudol ospravedlnujem sa a samozrejme to doplním ak ma nato niekto upozorní
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod Pepíkus » pon 19. pro 2016 19:14:22

Hoj,

Internet. Máš nějaké časté výpadky netu nebo wow errory, které tě na 2min odstaví z raidu než naloguješ zpátky do hry? Děje se to skoro každý raid minimálně jednou nebo vícekrát?

Nechtěl by jsi na sekundaru zkusit feral dmg? Časem by jsi možná měl i větší šanci se dostat na primar za feral/resto. Těžko říct takhle naslepo. Ono na raidu 2x resto druid snad nemusí dělat takovou neplechu, jak by se mohlo zdát.

Poprosím ještě o screen z UI, pokud možno i s raid framem.

Do čtvrtka očekávám enchy na prstenech, jelikož se hlásíš jako profi.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Steelbang
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 26. pro 2013 16:35:00
Class:: Druid

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod Steelbang » pon 19. pro 2016 22:19:41

Swiftment na koho haziš a proč?
Máš zkušenosti z 25HC ja celkem třeba sem tam kapu na manu takže ten talent mám .
Living seed si myslim že se neoplati na ukor many , nemám to sice odzkoušené ale někdo už mi řekl že mu to moc neprocuje.
Proč máš asi přes 60 haste navic myslím že se stím dá pohrat abys to mohl třeba snížit a dát do nečeho jiného
A myslíš že by se dal strom využit na doplnění many?Nebo ušetření?
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod Hypertanzee » úte 20. pro 2016 5:10:43

Pipíkus
- Internet stabilný 25-35 ping (vo wow ukazuje stale 150+ čo je blbosť lebo to by som ani nehral )
- WoW errory som v pve nemal snad iba raz ked v icc 25hc RL prepol s hc na normal ale to sme dostali ten error viacerý
- Feral dmg ma nikdy nelákal gba naopak hnusí sa mi :D ... možno preto lebo ho dobre neovládam ale ak by mi niekto poradil minimálne by som to skúsil a 2x rdudu ver mi nieje na škodu Paladin/shaman primárne tanka 2x rdudu raid 1x Disco/holy priest podla zaranedia support raidu alebo tankom.
- https://ctrlv.cz/xkNP
- Frame v raide som nescreenoval mám slabú zostavu ale hratelnú takže to by problém nemal byť za pár mesiacov plánujem poskladať novú zostavu a keby to bolo moc zlé tak si odpojím druhý monitor každopádne vo framoch chybu nevidím
- posnažím sa stými enchantmy ale to slúbiť nemožem


Steelbang
Tvoja otázka ohladom Swiftmentu je zbytočná písal som to hore
- z25hc mám skúsenosti za disco priesta resto shamana ale nie na tomto servery tu mám premieru za Rdudu
- Dalej Living seed Myslíš že 20k healingu (1x crit nourish ) je menej podstatné ako 150many z každeho spellu ? A ten kto to hovoril že Living seed neprocuje je pravdepodobne človek čo ho nemá lebo sa to nepíše na wikipedii Lebo procne vždy ked critnes s Nourishom healing touchom alebo regrowthom ked máš 20% cirt chancu + talent ktorí ti dá 60% crit je to takmer istý crit vlastne máš štastie ked to necritne ....
- 60hastu mam preto lebo mam cast na nourishi 2.2 sec stým hastom mam cast 2.1sec
- Strom ? ak myslíš strom Tree of Life tak tým sa vážne mana neušetrí použivam to ako emergency spell Spam regrowth lifebloom a wild growth
bobrik
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 37
Registrován: ned 16. říj 2016 20:12:14
Class:: Druid

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod bobrik » úte 20. pro 2016 7:19:28

Ahoj, talent Living seed sice nejedu, ale zásadně proti nejsem, s tím hastem si myslím, že má steel pravdu a v masterce by to bylo lepší, ale je to věc člověka který za to hraje, každopádně sem rád že si tu přihlášku podal , co se healu týká, já osobně ve stromu manu dosti doplnuji přes lifebloom, který nahazu na co nejvíc hráčů ,ale jinak jak si psal je stromek opravdu používaný jako brutální heal booster pro krizové situace.
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod Clery » úte 20. pro 2016 8:08:35

Píšeš: Internety stabilný 25-35ms. Kde si zisťoval svoje latency?
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod Hypertanzee » úte 20. pro 2016 9:35:32

V prvom rade v LoLku keďže ako Diamond si nemôžem dovoliť hrať na vecsiom pingu ako 35
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod Clery » stř 21. pro 2016 7:24:46

Neviem, či vieš, ale je veľký rozdiel medzi Lolkom a Wowkom. Testovať ping v 1 hre a očakávať, že taky budeš mať aj v druhej je chybné. Na lolku ti ukazuje pekne 1 ping zatial čo na wowku
máš Latency rozdelené na 2 Home a World.
Home odosiela dáta z aukcie, guild chat, chat, ale aj z addonov.
World odosiela ostatné data na server ako Combat, data z hráčov čo.sú okolo(gear, enchanty...), ale aj casting. Preto, keď ideš do zóny, kde je veľa ľudí množstvo dát, ktoré odosielaš - prijimaš sa zvýši tak ako.aj tvoja latency. Preto sa niekedy mohlo stať, že ai mohol castiť bez nejakého väčšieho delayu ale keď si napísal niečo v chate, tak si to napísal až o niekoľko sekúnd(a aj opačne). Mohlo, lebo pred cataclysmou to bolo spojené a videl si jedno latency. Tak preto môžeš mať 30ms na lolku tých 5 ľudí to moc nezhorší. (tak isto záleží aj kde je server)( toto som kedysi našiel na battlenete. )
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee- Restoration/Feral (tank) Druid

Příspěvekod Hypertanzee » stř 21. pro 2016 13:57:27

Clery píše:Neviem, či vieš, ale je veľký rozdiel medzi Lolkom a Wowkom. Testovať ping v 1 hre a očakávať, že taky budeš mať aj v druhej je chybné. Na lolku ti ukazuje pekne 1 ping zatial čo na wowku
máš Latency rozdelené na 2 Home a World.
Home odosiela dáta z aukcie, guild chat, chat, ale aj z addonov.
World odosiela ostatné data na server ako Combat, data z hráčov čo.sú okolo(gear, enchanty...), ale aj casting. Preto, keď ideš do zóny, kde je veľa ľudí množstvo dát, ktoré odosielaš - prijimaš sa zvýši tak ako.aj tvoja latency. Preto sa niekedy mohlo stať, že ai mohol castiť bez nejakého väčšieho delayu ale keď si napísal niečo v chate, tak si to napísal až o niekoľko sekúnd(a aj opačne). Mohlo, lebo pred cataclysmou to bolo spojené a videl si jedno latency. Tak preto môžeš mať 30ms na lolku tých 5 ľudí to moc nezhorší. (tak isto záleží aj kde je server)( toto som kedysi našiel na battlenete. )

Ďakujem za vysvetlenie toto som napríklad vôbec netušil
Ale napíšem to v krátkosti 25man raid som ešte nikdy nemal zo zvýšenou letency vlastne ani bg kde je 30+ ľudi
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Hypertanzee - Resto/Feral Tank [-/-/-]

Příspěvekod Clery » stř 21. pro 2016 18:32:58

1) Aký si myslíš, že je rozdiel medzi Feral tankom a ostatnými tankmi?
2) Máš nejakého alta? Alebo poprípade rozmýšľal si niekedy nad altom?
3) Píšeš, že hráš Lolko. Sorceress Lux vs Spellthief Lux :D
(Na účte mám RP na obe, no nechce sa mi dávať ďaľšie € do lolka :D )
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/Feral Tank [-/-/-]

Příspěvekod Hypertanzee » stř 21. pro 2016 20:03:00

- Ja radim tankov do 2 časti block a absorb
- block paladin warior (mimo tému)
- DK a druid ( Dk ma nespočet selfhealingu a obrovský absorb velmi učínny proti magic dmg hlavne s magic shieldom Druid je slabší odvar DK čo sa absorbu týka self healing u druida je mizerný ale zato má obrovský reduc dmg spojený s absorbom
- Ano rozmýšlal nad nejakým dmgom ale zatial neviem akým pravdepodobne lock
- Jednoznačne Sorceress lebo je modraaa <3 DOUBLE RAINBOW !!

a ešte mám otázku či by bolo možné aby som sa dostal na test raid ešte tento week alebo si možem isť s worldom ešte mi treba par itemov a nerad by som premárnil ID
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/Feral Tank [-/-/-]

Příspěvekod Nyyu » stř 21. pro 2016 22:36:28

Chtěl bych mít v něčem jasno. Tvoje současná přihláška:
Hypertanzee píše:...už som tu raz písal prihlášku bohužial musel som ju zrušiť prišli mi do toho rodinne veci a nemal som čas ani na tie a nie ešte na prihlášku tak som ju musel zrušiť...


Tvá předcházející přihláška z 5. července (btw ve stejné době ses hlásil do Exalted - neúspěšně). Z toho co jsem četl jsi tady dostal šanci, členové se ti věnovali, půjčili ti guild char na raid.
Hypertanzee píše:...Prihlašku rušim 0 zaujem o mna (+ idem na dovolenku)...


Po dovolence ses neozval a 7. srpna sis podal přihlášku do Ordo Satanas (kde ti btw poradili udělat Enchanting místo Herbalismu, který stále nemáš vyskillovaný). Proč jsi neobnovil přihlášku u nás, když jsi o to tak stál? Navíc OS se ti taky věnovali a měli zájem, než jsi jim přestal psát.

Pak vidím, že jsi tři měsíce nehrál, proč? Někde jsi psal, že jsi měl několik pauz od WoW, než tě zase dohnala nostalgie. Byla tohle jedna z nich? Kdy plánuješ další?

3. listopadu vidím přihlášku do Underrated. Nedostal ses.

Měsíc nato to zkoušíš opět tady. Když budu ještě jednou citovat tvá slova:
Hypertanzee píše:...som guildám verný ked si najdem guildu s ktorou progresujem a potím krv tak snou zostanem (guildy mením večšinou iba pri expení)...

Moc se mi nezdá, že by to byla pravda.

Jediné co vidím je, že sám nevíš co chceš, navíc ses minimálně na dvě guildy(nevím co tvá současná), které o tebe měli zájem, vykašlal. Sice to ted zkoušíš znovu, ale až jako další v pořadí po Underrated, což se mi nelíbí :)

Třebaže se oháníš skillem, kdyby sis přečetl principy guildy, věděl bys, že jsou před ním mnohem důležitější věci. Ty u tebe bohužel nevidím.

Kvalita přihlášek u tebe stoupá, ale přesto(proto) za mě proti.


Doufám, že jsem nic nespletl. To by bylo foyer :D
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Hypertanzee - Resto/Feral Tank [-/-/-]

Příspěvekod Clery » stř 21. pro 2016 23:39:19

DK majú absorb iba proti physical DMG mne sa zdá. Iba Anti Magic Shell je na magic DMG. Čo sa týka absorbu a selfhealu je asi slabší Druid, ale zase má veľký dodge.
Lock je v pohode, IMO.
Tak teda Sorceress Lux :D

No neviem. Vo štvrtok sa ide sekundár (17:45). Počkaj, kým tu napíše niekto ohľadom toho testu ja ťa posunúť nemožem ja iba hodnotím :D . Absolútne netuším, či si odpovedal na otázky dobre, :D takže hodnotiť ťa môžem ako človeka, nie ako hráča. A tvoja minulá prihláška nebola zrovna najlepšia. Za mňa NEUTRAL
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/Feral Tank [-/-/-]

Příspěvekod Hypertanzee » čtv 22. pro 2016 5:31:12

Takže takto v guilde Exalted počas celého raidu mi jeden hráč class leader warlocka sústavne na všetko keca na každé slovo na ts ma odbil hlásil každú moju chybu proste cítil som sa tam ako z donútenia.
- Do Ordo satanas som si podal prihlášku z dovôdu mojho znechutenia s Exalted a 25man guild. (Enchanting mi poradili ale medzi tým som ešte vyskúšal pár dalšich profesii).
- Od wowka som si dal pauzu asi tak na pol roka z prechodu wotlku na cataclysmu ale odvtedy hram bez prestávky a neplánujem skončiť.
- DO Underrated . To bola moja životná chyba lebo ešte v ten den ako si si napísal prihlášku som zistil aký su underrated hráči (česť vínimkám) na tú prihášku som dalej nereagoval vlastne ani neviem čo je pod nou aké ohlasy.
- A prihlášku kvám som neobnovil ako som už písal z rodinných dovodov nebol som si istý či by som mohol hrať v ten čas kedy by sme vy potrebovali aby som tu bol
Keby som mohol vrátiť čas prihlášku do Underrated vymažem nenapíšem ako keby som onej ani nevedel ....
Viem že som sa nezachoval najlepšie ča sa týka tých ostatných guild ale už viem čo chcem a viem že chcem byť SFU ste jedna z top guild na ali + máte úžasný kolektív ešte som sa nikdy nehádal zo žiadnym vašim členom narozdiel od Underrated ....
A čo sa týka mojej vernosti .... Celý wotlk 4roky hrania som bol v jednej guilde Numero Uno. To čo som spravil už neospravelním ale možem sa pokúsiť to napraviť :)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Hypertanzee - Resto/Feral Tank [-/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » pát 23. pro 2016 16:59:58

Hoj, další oficiální raidy se jdou až od nového roku. Mezitím guilda bude pravděpodobně dost neaktivní, hezké svátky.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Hypertanzee - Resto/Feral Tank [-/-/-]

Příspěvekod Vojel » sob 24. pro 2016 18:39:00

Na to jak jsi mladý, jsi nějaký aktivní ve střídaní Guild + výbušná povaha v 15 letech.? V 15, jako malý štramák, jsem poznával své tělo, ale co , omluvám se , ale i když potřebujeme lidi do zaplnění sekundáru, tebe myslím že dokážeme postrádat. :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/Feral Tank [-/-/-]

Příspěvekod Hypertanzee » ned 25. pro 2016 9:01:44

- V guilde kde niesi potrebný by si nezostal ani ty :) a hlavne ked ťa tá hra baví a chceš získavať nový eq :) (ked si full hc tak ti to može byť jedno ale bohužial full hc niesom )
- Povahu ani vek si nezmením
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Hypertanzee - Resto/Feral Tank [-/-/-]

Příspěvekod Vojel » ned 25. pro 2016 10:22:52

Hypertanzee píše:- V guilde kde niesi potrebný by si nezostal ani ty :) a hlavne ked ťa tá hra baví a chceš získavať nový eq :) (ked si full hc tak ti to može byť jedno ale bohužial full hc niesom )
- Povahu ani vek si nezmením


Jak víš , že jsem zde potřebný.? podle mě guilda která progressuje 1/7 HC tě potřebují možná daleko víc , než my . A ano ta hra mě baví, ale né kvůli EQPu :D , podle mě k nám jdeš jen za vidinou HC bossu a vůbec ti nejde o kolektiv , nebo zábavu. btw. Koukni na mojí Rogunu , mám na ní 2-5 hc itemů :D , jinak , já mám možná horší povahu než ty , ale navenek mimo kolektiv jí nezveřejnuju/neukazuju, nebo se alespoň snažím, no nic jak už jsem řekl za mě PROTI , s přáním krásných svátku a hodně štětsí do nového roku Vojel :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Hypertanzee - Resto/Feral Tank [-/-/-]

Příspěvekod Toodyo » stř 18. led 2017 20:19:29

Delší dobu bez reakce.

Pokud bys měl stále zájem tak se ozvi ingame.
S pozdravem Toodyo

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host