Valjakov - Frost/Unholy DK [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Valjakov - Frost/Unholy DK [NEPRIJATY]

Příspěvekod Valjakov » úte 20. pro 2016 20:27:04

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Valjakov
Class/main spec: DK/frost (pokud je na FL lepší Unholy, není problém se přesunout na Unholy)
Věk: 25
ItemLvL: 368
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Valjakov
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: Od jeho založení, přesný údaj neznám, ale pár let to již bude.
FPS: Hra mi chodí bez problému i na vysoké detaily.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Když vyšla základní verze WoW, tak jsem si ji od bratrance za 1000 Kč koupil. Hrál jsem ji 2 týdny, pak mě přestalo wowko bavit a přestal jsem ho hrát. Když vyšel TBC, tak jsem opět začal a s přestávkami ho hraji až do teď. Poslední velká přestávka byla zhruba před rokem, kdy jsem z osobních důvodů přestal hrát a účet jsem svěřil kamarádovi. A před nějakou dobou jsem se k WoW opět vrátil.

Váš raid time:
čtvrtek - (18- 23) - sekundární raid
neděle - (v nedělí nemám problém být online) - primární raid (dobrovolný standby)
úterý - (pokud práce dovolí, tak můžu být na pc od 18:00) - primární raid (dobrovolný standby)

Vaše DPS na:
Dummy - Unholy 22 - 23 k
- Frost 23 k
Baleroc HC/Normal - 25 k poznámka: toto je kamarádům výsledek zjištěný z twinstaru

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Co si pamatuji, tak se u vás v SFU moc desítky neskládaly, takže jsem je také moc nechodil a už si nepamatuji, které bosse jsem byl a které ne.
10tky:
BoT - (?/?) - HC (?/?)
BWD - (?/?) - HC (?/?)
TotFW - (?/?) - HC (?/?)
FL - (?/?) - HC (?/?)

25tky:
BoT - (celé) - HC (4/6)
BWD - (celé) - HC (4/5)
TotFW - (celé) - HC (nic) poznámka: Tuto instanci prošel s tímto charem kamarád, ale taktiky znám
FL - (celé) - HC (nic) poznámka: Tuto instanci prošel s tímto charem kamarád, ale taktiky znám

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
http://i67.tinypic.com/33bpfrr.jpg (nepoužívám moc addonů, jen Recount, Healbot u druida, Loot addon a DBM)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Ze začátku převážně Tauri-veins, dále pak vlastní zkušenost z twinstaru a SFU.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Wolf resistance - důvod si bohužel nepamatuji
SFU - osobní důvody :(

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Již jsem v SFU byl.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Pamatuji si, že jste byla skvělá komunita, které má co nabídnout a proto bych mezi vás chtěl opět patřit. :)

Koho znáte v <SFU> ?
Pamatuji si na CL u DK Bohus (?), dále si pamatuji na druidku (nick jsem bohužel zapomněl), které dávala na každém raidu kotlíky a taky si vzpomínám na jednu rogunu, které mě na TS pohovoru pořádně potrolila.

Odpovědná osoba: (Jméno hráče z guildy, který vás přiměl nebo přesvědčil podat si k nám přihlášku, a nebo nepište nic.)

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Myslím, že jsem přátelská osobnost, která snadno zapadne do kolektivu. Rád se učím novým věcem a nechám si poradit od zkušenějších. Dále mohu nabídnou zkušenosti, které jsem získal z předešlého pobytu ve vaší komunitě.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Staraskola - druid/resto - 373 - aktivita častá (zdroj financí)
Sylar - roguna/assa - 363 - aktivita častá (zdroj PVP zábavy)
Lodriik - warr/arms - 350 - aktivita nízká (není tak zábavný jako ostatní alti)

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuji se Petr. Je mi 25 let. Vystudoval jsem Pef na ČZU v Praze. Mé koníčky: motorky, sport, knihy, pc hry. Další informace mohu poskytnou na TS pohovoru.

Doufám, že jsem odpověděl na všechno otázky. :) Děkuji za přečtení.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK - přihláška

Příspěvekod Pepíkus » úte 20. pro 2016 21:12:32

Hoj, já bych to nijak neprotahoval, sekundar potřebuje nové tváře které by doplnili prořídlé řady, za mě pro test.

Jak si na tom s Internetem? Nemíval si dříve časté výpadky netu nebo wow errory, které tě na 2min odstaví z raidu než se naloguješ zpátky do hry?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK - přihláška

Příspěvekod Valjakov » úte 20. pro 2016 21:16:56

Pepíkus píše:Hoj, já bych to nijak neprotahoval, sekundar potřebuje nové tváře které by doplnili prořídlé řady, za mě pro test.

Jak si na tom s Internetem? Nemíval si dříve časté výpadky netu nebo wow errory, které tě na 2min odstaví z raidu než se naloguješ zpátky do hry?



Ahoj. S internetem jsem problémy nikdy neměl, funguji přes kabel (občas se ale stane, že internet spadne, ale to je tak jednou za půl roku a a chvíli trvá, než to nahodí ...pravděpodobně nějaké výpadky v rozvodně). :)
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Gashi » úte 20. pro 2016 22:11:34

Nie som si istý, či sa dobre pamätám, tak mi to osviež. Koľko si bol v guilde, kým si prestal hrať? Ako prebiehal tvoj odchod z guildy?
You win or you learn.
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Valjakov » úte 20. pro 2016 22:15:52

Gashi píše:Nie som si istý, či sa dobre pamätám, tak mi to osviež. Koľko si bol v guilde, kým si prestal hrať? Ako prebiehal tvoj odchod z guildy?



Ahoj. Tuším že v guildě jsem byl rok a můj odchod probíhal tak, že jsem na TS vysvětlil proč chci wowka nechat a oni to bez problémů přijali.

Oprava: Podíval jsem se na foru na datum minulé přihlášky a v guildě jsem byl cca půl roku ;)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Pronet » stř 21. pro 2016 6:02:08

FL - (celé) - HC (nic) poznámka: Tuto instanci prošel s tímto charem kamarád, ale taktiky znám


Takže vlastně FL - 0
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Valjakov » stř 21. pro 2016 8:07:50

Pronet píše:
FL - (celé) - HC (nic) poznámka: Tuto instanci prošel s tímto charem kamarád, ale taktiky znám


Takže vlastně FL - 0



Osobně jsem ve FL nebyl, ale znám na bosse taktiky: pavouka, lovce, ptáka, lorda, strážce brány (o něm mi povídal kámoš, že ho s druidem neměl rád kvůli healování :) ), majordoma i ragnarose (na něj se musím ještě trochu podívat, trochu se mi plete :) ).

Tu taktiku jsem se učil podle podle youtube a co vyprávěl kámoš, ale jak jsem se díval např. na video kde dáváte Lorda, tak je to stejná taktika kterou jsem se učil. :)
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Seraphear » stř 21. pro 2016 8:57:12

No znat a videl jsi pripadne slysel je docela rozdil...ja taky videl par supr videi kde borec poskladal rubikovku za 10 vterin a pritelkyne mi rikala ze na tom nic neni ale ja bych to neslozil ani za 10 let :) napriklad...
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Valjakov » stř 21. pro 2016 9:05:06

Seraphear píše:No znat a videl jsi pripadne slysel je docela rozdil...ja taky videl par supr videi kde borec poskladal rubikovku za 10 vterin a pritelkyne mi rikala ze na tom nic neni ale ja bych to neslozil ani za 10 let :) napriklad...


Tak rubikovka je snadná: hlavní prst dej na zelenou, vedlejší na modrou a otoč tím diagonálně ... takhle to alespoň řešil Houmr :D

Ano souhlasím s tebou, znát a zkusit si to je rozdíl. :) Věřím že to ale problém nebude, když jsem u vás šel test raid naposledy, tak jsem také znal taktiky jen teoreticky a musel jsem se jim přizpůsobovat za pochodu. A řekl bych, že jsem to zvládl docela obstojně. :)
Uživatelský avatar
whiteangell
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. bře 2016 18:36:39
Class:: Warrior
Bydliště: Jiřice u Miroslavi

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod whiteangell » stř 21. pro 2016 13:08:39

Sewa


Mě by zajimal , důvod proč jsi tehdy odešel .
Já jen , aby to nedopadlo tak , že venujeme do tebe čas a goldy . A ty se rozhodněš zase nehrát ...
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Valjakov » stř 21. pro 2016 13:30:00

whiteangell píše:Sewa


Mě by zajimal , důvod proč jsi tehdy odešel .
Já jen , aby to nedopadlo tak , že venujeme do tebe čas a goldy . A ty se rozhodněš zase nehrát ...


Nemyslím si, že mi budete muset věnovat příliš mnoho času, protože již své zkušenosti s DK a ostatními classami mám (spíš bychom společně trávili čas u WoWka :) ) a ani žádné goldy nepotřebuji, protože těch mám dost. :) Co se týče důvodu, je mi nepříjemné to psát takto otevřeně na forum a tak bych ti na tvou otázku mohl odpovědět později, třeba soukromou zprávou, jestli tě to uspokojí. ;)
ZanCrows
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 26
Registrován: ned 17. črc 2016 19:33:10
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod ZanCrows » stř 21. pro 2016 15:25:37

Mě by zajímalo, jak si sleduješ: Runy/Runic Power/Procnutí trinketů.
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Clery » stř 21. pro 2016 15:50:27

Mňa skvôr či kliká na všetky spelly, lebo ja nevidím žiaden bind
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Valjakov » stř 21. pro 2016 16:00:44

ZanCrows píše:Mě by zajímalo, jak si sleduješ: Runy/Runic Power/Procnutí trinketů.


Runy a RP sleduji u ikony postavy vlevo nahoře ;) A procnutí trinketů či abilit vpravo nahoře ;)
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Valjakov » stř 21. pro 2016 16:01:39

Clery píše:Mňa skvôr či kliká na všetky spelly, lebo ja nevidím žiaden bind


Nemám nabindované nic, nerad hraji s bindy. ;) Mám jen macra na burst ability, to je tak vše. ;)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Pepíkus » stř 21. pro 2016 16:23:41

Jak ressuješ tanka během encounteru? Berme v potaz, že čas reakce je max 2s než se wipne.

Dále spelly na kickování a silencování castu. Rychlost lidské reakce mezi bindem nebo klikem myši na obrazovce se nedá absolutně srovnávat, zvlášť když nastane nepředvídatelná situace. Jde to nejvíce pocítit v pvpčku, kde rozhodují milisekundy, ale i v pve, třeba Alysrazor. Například ten silence na dálku bych si dokázal představit zároveň i pod macrem @mouseover nebo @focus. Pak máme různé def ability, kde také rozhodují milisekundy od toho, jestli přežiješ během utíkání z ohně například u červa u Alyse.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
ZanCrows
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 26
Registrován: ned 17. črc 2016 19:33:10
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod ZanCrows » stř 21. pro 2016 16:28:26

Valjakov píše:
ZanCrows píše:Mě by zajímalo, jak si sleduješ: Runy/Runic Power/Procnutí trinketů.


Runy a RP sleduji u ikony postavy vlevo nahoře ;) A procnutí trinketů či abilit vpravo nahoře ;)


Teď řekněme, že budeš mít plno hotek a dalších různých buffů, jak v tom dokážeš sledovat co je přesně proclý?
Když získáš nový trinket tak potom chodíš na dummy aby si zjistil jak vypadá ikonka procu?
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Valjakov » stř 21. pro 2016 16:39:19

Pepíkus píše:Jak ressuješ tanka během encounteru? Berme v potaz, že čas reakce je max 2s než se wipne.

Dále spelly na kickování a silencování castu. Rychlost reakce mezi bindem nebo klikem myši na obrazovce se přeci nedá absolutně srovnávat, zvlášť když nastane nepředvídatelná situace. Jde to nejvíce pocítit v pvpčku, kde rozhodují milisekundy, ale i v pve, třeba Alysrazor. Například ten silence na dálku bych si dokázal představit nejenom pod bindem, ale zároveň i pod macrem @mouseover nebo @focus.


Na resování tanka mám nastavena jednoduchá macra (když jsou tanci dva, tak i na ress off tanka) vytažených lištu (nepamatuji si přesný zápis, ale je to zhruba takto: target player, cast ress). PvP hraji jen BG a občas TB, jinak areny nechodím, tak nemám s těmito situacemi zkušenosti. V pve jdou mobky snadno kickovat i s klikáním, mám to vyzkoušené například z BWD ze závěrečného bosse, kde se v mezifázi kickují mobky na pilířích (ikdyž ty mají dlouhý cast a je snadné je kickovat). Podle mě je spíš důležité sledovat co se v raidu děje a co se boss chystá cástit a připravit se na to. Na bindy jsem si osobně nikdy nezvykl a hraje se mi s nimi velmi špatně, dávám přednost klikání. :) S macrem mouseover nemám žádné zkušenosti, to bys mi kdyžtak ukázal, že? :)
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Valjakov » stř 21. pro 2016 16:46:37

ZanCrows píše:
Valjakov píše:
ZanCrows píše:Mě by zajímalo, jak si sleduješ: Runy/Runic Power/Procnutí trinketů.


Runy a RP sleduji u ikony postavy vlevo nahoře ;) A procnutí trinketů či abilit vpravo nahoře ;)


Teď řekněme, že budeš mít plno hotek a dalších různých buffů, jak v tom dokážeš sledovat co je přesně proclý?
Když získáš nový trinket tak potom chodíš na dummy aby si zjistil jak vypadá ikonka procu?


Třeba tak ;) Párkrát si to procnutí ,,zkouknu,, a zvyknu si na něj. A pak když dojde během encounteru k procu, tak si toho prostě všimnu, za těch pár let co to hraji jsem si na to takto navykl. :)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Pepíkus » stř 21. pro 2016 16:59:55

Rozhodl ses, že bindy nepotřebuješ, protože se ti je nepříjemné zvykat si na jiný styl hraní, ikdyž tím můžeš vylepšit trochu svůj skill o stupínek vejš. Začal bych pomalinku, nejdřív jeden bind a později postupně nabaloval další. Ber to jako inspiraci.

Otázky na sledování proců, runy, bindy, macra. Všechno to slouží ke zrychlení automatizované reakce a měl tak více času sledovat okolí co se děje kolem než jsi byl doteď zvyklý a zároveň si udržoval stabilní dps bez zaváhání. Tím, že musíš neustále sledovat vlevo nahoře runy , vpravo nahoře procy, dole na liště ukazatel myši na klikání a CD abilit, tak imho se vystavuješ většímu stresu a tlaku během chaotických situací, kdy je prioritou sledovat okolí několik vteřin vkuse a na ostatní není čas. Například Magma Flow u Rhyolitha pro melee občas nepříjemné na 25tce.

Ještě by mě zajímalo tvoje ovládání postavičky. Klasicky wasd + držení pravého tlačítka na otáčení kamery?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov PvE Frost/Unholy DK

Příspěvekod Valjakov » stř 21. pro 2016 17:14:39

Pepíkus píše:Rozhodl ses, že bindy nepotřebuješ, protože se ti je nepříjemné zvykat si na jiný styl hraní, ikdyž tím můžeš vylepšit trochu svůj skill o stupínek vejš. Začal bych pomalinku, nejdřív jeden bind a později postupně nabaloval další. Ber to jako inspiraci.

Otázky na sledování proců, runy, bindy, macra. Všechno to slouží ke zrychlení automatizované reakce a měl tak více času sledovat okolí co se děje kolem než teď a zároveň si udržoval stabilní dps bez zaváhání. Tím, že musíš neustále sledovat vlevo nahoře runy , vpravo nahoře procy, dole na liště ukazatel myši na klikání a CD abilit, tak imho se vystavuješ většímu stresu a tlaku během chaotických situací, kdy je prioritou sledovat oklik několik vteřin a na ostatní není čas. Například Magma Flow u Rhyolitha pro melee občas nepříjemné na 25tce.

Ještě by mě zajímalo tvoje ovládání postavičky. Klasicky wasd + držení pravého tlačítka na otáčení kamery?


Mě není nepříjemné zvykat si na nový styl hraní, já to i minule v SFU zkoušel, ale bylo mi ,,kolektivně doporučeno,, abych raději zůstal u toho klikání, když mi to tak vyhovuje (prostě jsem těm bindům, nepřišel na chuť, jestli mi rozumíš). :lol: :) Ale mohu se to pokusit znovu naučit, proč ne. :)
Multitásking mi nedělá potíže a ty stresové situace mi nevadí. :)
Když se pohybuji, tak mám kameru oddálenou a pohybu se jen pomocí kláves, abych se mohl myší věnovat ostatním věcem. ;)
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [-/-/-]

Příspěvekod Bohus » čtv 22. pro 2016 10:46:24

Nedoporučujem, ani skill ani spolahlivosť.

PS: Pekné sviatky
PS2: Nejaký nub ma predbehol s FL eq na Chogallovi.
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [-/-/-]

Příspěvekod Valjakov » čtv 22. pro 2016 14:28:55

Bohus píše:Nedoporučujem, ani skill ani spolahlivosť.

PS: Pekné sviatky
PS2: Nejaký nub ma predbehol s FL eq na Chogallovi.


myslis ze jsem nebyl spolehlivy? za ten pulrok jsem nebyl na dvouch raidech ... a co se tyce skillu, tak si nemyslim, ze bych byl nejak spatny....nevim co proti me mas...
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [-/-/-]

Příspěvekod Gashi » čtv 22. pro 2016 18:01:13

Napíš mi kedy budeš mať čas najbližšie dni, stretli by sme sa na TS a dohodli o ďalšom postupe.
You win or you learn.
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [-/-/-]

Příspěvekod Valjakov » čtv 22. pro 2016 18:05:16

Gashi píše:Napíš mi kedy budeš mať čas najbližšie dni, stretli by sme sa na TS a dohodli o ďalšom postupe.



Ahoj, právě ted jsem na TS :)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [-/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » pát 23. pro 2016 16:57:33

Hoj, další oficiální raidy se jdou až od nového roku. Mezitím guilda bude pravděpodobně dost neaktivní, hezké svátky.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [-/-/-]

Příspěvekod Valjakov » pát 23. pro 2016 19:46:34

Pepíkus píše:Hoj, další oficiální raidy se jdou až od nového roku. Mezitím guilda bude pravděpodobně dost neaktivní, hezké svátky.


Ahoj, díky za upozornění. :) Včera jsem byl se sekundárním ve FL, tak se mi to již doneslo. :) Taktéž bude přes svátky dost neaktivní, takže všem, kdo si tuto zprávu přečtou, přeji krásné svátky. :)
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [-/-/-]

Příspěvekod Valjakov » pát 23. pro 2016 19:51:38

Valjakov píše:
Pepíkus píše:Hoj, další oficiální raidy se jdou až od nového roku. Mezitím guilda bude pravděpodobně dost neaktivní, hezké svátky.


Ahoj, díky za upozornění. :) Včera jsem byl se sekundárem ve FL, tak se mi to již doneslo. :) Taktéž bude přes svátky dost neaktivní, takže všem, kdo si tuto zprávu přečtou, přeji krásné svátky. :)
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [-/-/-]

Příspěvekod Vojel » sob 24. pro 2016 18:44:32

To nevím , jaká roguna , jelikož v tu dobu , co jsi hrál , byla jen jedna Roguna v guildě a to byla ta nejŇuňatější :3 Jinak Neutral , vykašlal se na nás, ale druhou šanci si zaslouží každý :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [-/-/-]

Příspěvekod Valjakov » stř 28. pro 2016 7:56:35

Vojel píše:To nevím , jaká roguna , jelikož v tu dobu , co jsi hrál , byla jen jedna Roguna v guildě a to byla ta nejŇuňatější :3 Jinak Neutral , vykašlal se na nás, ale druhou šanci si zaslouží každý :3


Nevím jestli nejňuňatější, ale byl jsi to ty no :D Já už myslel, že nehraješ...zmýlil jsem se. :D
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [-/-/-]

Příspěvekod Gashi » úte 10. led 2017 16:17:11

Neviem ako si aktívny po sviatkoch, písal som ti PMku, tento štvrtok 12.1. budeš mať prvý test raid, potvrď dovtedy účasť.
You win or you learn.
Valjakov
Příspěvky: 33
Registrován: stř 22. črc 2015 17:54:34
Class:: Death Knight

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [-/-/-]

Příspěvekod Valjakov » stř 11. led 2017 6:09:17

Gashi píše:Neviem ako si aktívny po sviatkoch, písal som ti PMku, tento štvrtok 12.1. budeš mať prvý test raid, potvrď dovtedy účasť.



Ahoj, aktivní jsem teď moc nebyl, ale potvrzuji zítřejší účast. :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » čtv 12. led 2017 21:12:35

PROTI spolehlivé lidi jako ty tu momentálně opravdu nepotřebujeme :-)
přeji hezký den
Obrázek
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Gashi » pát 13. led 2017 9:08:55

Nejaký dôvod prečo si včera neprišiel, či to rovno uzavrieme?
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Valjakov - Frost/Unholy DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Gashi » čtv 19. led 2017 9:24:46

Uzatváram kvôli neaktivite, ak by si mal ešte záujem a dobrý dôvod prečo si bol neaktívny tak sa ozvi.
You win or you learn.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti