Druvalen - Resto/Feral [NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Druvalen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 26. pro 2016 20:55:37
Class:: Druid

Druvalen - Resto/Feral [NEPRIJAT]

Příspěvekod Druvalen » úte 27. pro 2016 1:52:12

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Druvalen
Class/main spec: Druid. Main resto, vzhledem k nedostatku tanků ale spíše tankuji ve feralu, případně když je třeba dmg tak opět feral.
Věk: 20
ItemLvL: Resto (375) ... Tank (379) ... Feral DMG (377)
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Druvalen
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: Od lvl 1 dne 15. 3. 2015, měl jsem rok pauzu a vrátil jsem se v září k wow.
FPS: Na WotLKu jsem chodil primárně 25 a nikdy jsem neměl problém, teď mám novou mašinku a myslím, že problém nebude.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Bohužel už si nepamatuju kdy jsem začal hrát. Už je to mnoho let. Začínal jsem na serveru BlackSun, později po všemožných spojeních skončil tento server pod vlajkou Soulwell, kde všechno domrvili a zanikl pod IceWOW. Celou mou kariéru byl druid main, se kterým jsem si odprogressoval Naxx až ICC.

Váš raid time:
čtvrtek - zatím bez problému, později (a doufám, že to nic neovlivní) podle semestru - sekundární raid
neděle - momentálně nedostupný, hrajem pravidelně s přáteli (já za alta) - primární raid (dobrovolný standby)
úterý - ten samý případ jako čtvrtek - primární raid (dobrovolný standby)

Vaše DPS na: (není main ani off spec zatím)
Dummy 16500 dps s eq co jsem na dmg zatím nasbíral, v tank talentech, s tank glyphy a pouze s packou.
Baleroc HC/Normal: 20k Ale nemyslím, že je to relevantní.
Vypište svůj progress na Twinstaru: (za jiné postavy v závorce)
10tky:
BoT - (5/5) - HC (4/5)
BWD - (6/6) - HC (4/6)
TotFW - (1/2) - HC (0)
FL - (7/7) - HC (2/7) ... Za huntera HC (5/7) s progressem Rhyolita. (dříve zmíněný raid s kamarády)
25tky:
BoT - 0
BWD - 0
TotFW - 0
FL - 0

Screen vašeho UI: http://tinypic.com/r/23wk29e/9 (TANK) ... http://tinypic.com/r/11vlizl/9 (RESTO) ...Doufám, že screeny budou fungovat. Pokud ne, dodám jinak.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Teď na cata to bude pro základní informace o class Tauri-Veins, případně jednoduše google pokud nevěřím nebo si potřebuju některé informace ověřit. Když hledám něco o wow tak vždy napřed jedu na Wowhead nebo Twinhead, jinak opět google je náš kamarád.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Myslím, že progress BoTka a BWD jsem prožil s guildou Sacred Legion, ale to je dávno. Teď máme malou guildu Brethren of Lost Spoon, kde si člověk s více postavama nezahraje aktivně.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Ze spamu na worldu a z povídání od hráče z guildy. (+web)

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Přijde mi, že oproti jiným guildám má tato slušnou historii, pevný základ a vysokou úroveň, na čemž se dobře staví. Doufám, že i skvělý a nekonfliktní kolektiv.

Koho znáte v <SFU> ? Ze současných členů nikoho.

Odpovědná osoba: (Jméno hráče z guildy, který vás přiměl nebo přesvědčil podat si k nám přihlášku, a nebo nepište nic.) Už dříve jsem uvažoval o přihlášce, ale musel jsem ještě nabrat informace o aktuálním datadisku. Teď nedávno jsem viděl velice ochotného paladina na worldu psát ohledně Sekundárního raidu.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Nevím, jaké hráče u vás potkám tak se těžko porovnává. Mohu nabídnout sebe, jsem klidný, trpělivý, komunikativní, s chutí progressovat a zlepšovat se se svým mainem. Uvažoval jsem i nad tím, že bych nabídnul své služby v Profi přihlášce, bohužel mi za tu dobu co chodím FL nepadl pořádnej eq a zatím neznám taktiku na HC Ragnarose, tak bych byl spíše přítěží pro raid.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita) Druval - DK / Frost 376, Blood 368 - když dělám glyphy nebo když mám chuť jít nějaký raid a jinde mám ID ... Druvi - Hunter / Surv 384 - na alch, jinak pouze v neděli večer ... Druvalka - Priest /brzo 85

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jsem studentem na PřF v Olomouci v 2. ročníku bakalářského studia. V Olomouci i bydlím a mám tu svou přítelkyni. Rád trávím čas s lidmi, nejčastěji například posezení v nějakém nedalekém podniku. Mám rád i sport, seriály a filmy. Nevím co bych dodal, případně na dotaz.

Na případné dotazy, nejasnosti a podobné věci rád odpovím :)
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Druvalen - Resto/Feral

Příspěvekod Joonycek » úte 27. pro 2016 14:21:50

Ahoj, aký healovací addon používaš?
kolko máš haste v resto eq ? (teraz ti ukazuje armory tankovací gear)
bol si za nejakú so svojich postav 25ku?
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Druvalen - Resto/Feral

Příspěvekod Toodyo » úte 27. pro 2016 14:39:19

Ahoj

Co bys hral nejradsi za spec(class) pokud by jsi mel na vyber ?
A za ktery to nejvice/nejlepe umis ?


Sledujes si nejak proc trinketu/talentu ?

Sledujes si nejak debufy ?
S pozdravem Toodyo
Druvalen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 26. pro 2016 20:55:37
Class:: Druid

Re: Druvalen - Resto/Feral

Příspěvekod Druvalen » úte 27. pro 2016 16:38:46

Ahoj Joonycek :)
- Healovací addony jsem zkoušel, ale stejně jsem se vrátil k tomu co nabízí v základu WoW. Víc mi to vyhovovalo a taky to bylo o zvyku.
- Haste záleží jakej by byl stálej raid, zatím se snažím dosáhnout 21.4%, bohužel se mi daří dosáhnout pouze toho nižšího capu... 1607
- Na cata a ani na Twinu jsem ještě 25 man nebyl.

Ahoj Toodyo
- Nejradši bych hrál Heal, pak asi díky zkušenosti Tanka a na posledním místě DMG (i když poslední 2 se moc neliší)
- Jak jsem psal v předchozím bodě, tak za Tanka mám teď odehráno asi nejvíce :)
- Na Druida nemám zatím moc co sledovat ohledně trinketů, jeden spouštěcí a druhej jede stále na feral. Na heal mám jen trinkety na proc, což se občas procne v nevhodnou chvíli a beru je spíše jako support k healu u fightu. Když mi procne něco z talentů (Clearcasting) tak mi vyskočí nápis a švihnu tam nějakej ten Regrowth. Narozdíl od DPS, které zapíná burst do procu, Heal holt zapne stromek nebo tranquilitu když raid kape.
A abych odpověděl na dotaz :D ...Sleduju
- Za Heal je to hezky viděl v tabulce raidu a za Tanka to prostě vidím v debuffech :)
Druvalen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 26. pro 2016 20:55:37
Class:: Druid

Re: Druvalen - Resto/Feral

Příspěvekod Druvalen » pon 02. led 2017 23:21:12

Jenom aktualizace některých informací.

Resto ilvl 382.
FL dole s Resto 5/7 HC, na Balerocovi se na nás vykašlal tank takže se šel na normal. (Na hunterovi progress Ragnara HC.)
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Druvalen - Resto/Feral

Příspěvekod Toodyo » stř 18. led 2017 20:20:25

Delší dobu bez reakce.

Pokud bys měl stále zájem tak se ozvi.
S pozdravem Toodyo

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host