Bowflow - Hunter [TEST/-/NEPŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Bowflow - Hunter [TEST/-/NEPŘIJAT]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » pát 13. led 2017 17:05:17

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Bowflow
Class/main spec: Hunter MM ale do pve jdu 100% surv
Věk: 21
ItemLvL: 373
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Bowflow
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/
Jak dlouho vlastníte tento char: něco přes rok a půl
FPS: (při 25man) těžko říct ale z pravidla nemám problém s připojením.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW hraju cca od 15let, začínal jsem na Wotlku kde jsem hrál primárně Frost Dk a Shp, Na catě hraju cca 2 roky a to za Huntra, Rogue, Re3, Disco/Shp ale v drtivé většině PvP.

Váš raid time:
čtvrtek - (od… do…) - sekundární raid
neděle - (od… do…) - primární raid (dobrovolný standby)
úterý - (od… do…) - primární raid (dobrovolný standby)

Vaše DPS na: Co jsem tak šel RhoT nebo BH tak jsem točil kolem 18-24k ale mám eq z 4.2 takže jsem si jistý, že s FL eq by mi to stouplo aspon na těch 27k




Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Jak už jsem psal, věnuji se převážně PvP a také mám hodně přátel mezi TOP pvp hráči např. Beyondlimit, Barcode,Zitai, Lagerta, převážně jsem se tedy inspiroval jejich radami ale je to spíše do PvP buildů, pak samozřejmě Google-Tauriveins atp.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Battle Roots, byl jsem zde officer po dobu cca roku a půl, bohužel se změnilo Vedení a já jsem se tam přestal cítit jako v guildě a jako mezi přáteli.
FEELS the LØVE- Mnou založená PVP guilda, s durazem na Rated BG a Premade BG, momentálně jsem členem své guildy.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Guildu SFU, zná asi každý aspon tedy podvědomě, vetšinou hráč který má SFU tag pod jménem ať už je v BG nebo v RdF/Rhot/raidu atd patří mezi nejlepší hráče party a právě proto se tato guilda dostala i do mého Povědomí.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Po jednom vašem raidu co jsem viděl, vím, že jste normální dospělí lidé, kteří vědí co dělají a mají jasně vztyčené cíle a priority.

Koho znáte v <SFU> ?
Vranku jen tak matně z BG

Odpovědná osoba: Píšu nic :)

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišujuje od ostatních? -
Mám skvělé jazykové a komunikační schopnosti, mám smysl pro humor, díky obchodování s postavami se také hodně dobře vyznám v hodnotách postav a jejich prodeji. Sice nepředpokládám, že hráči od vás často prodávají chary, ale kdyby náhodou moje rady se mu budou určitě hodit. Jsem velmi loayalní a vděčný, umím se zapálit pro danou věc a nepřestanu dokud není hotová.


Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Baysoy- Paladin/Re3, 383 PVP, častá aktivita,
Neurotoxic- Rogue-Sub/Assa, 370 PvE, 383 PVP, častá aktivita

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jmenuji se Šimon, je mi 21 let jsem z Prahy, mám vystudované ekonomické Lyceum, po dvou letech pracování se hlásím na Vš, od 6 do 19 let jsem hrál fotbal za Pražskou Duklu, nakoukl jsem do Dorostenecké Ligy a hrál jsem Pražský Přebor. Mám rád dobre jídlo a humor, miluji ženy, auta svou rodinu a kamarády. Nemám rád nenávist, lež, pomluvy a hordu.
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow Apply

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » pát 13. led 2017 21:31:24

Ještě k tomu nevyplněnému RT, momentálně mám novou práci, takže nevím jak budu mít volno, a po nástupu na VŠ nevím jaký budu mít Rozvrh.., ale např RT jako byl včera 12.1 17:45 bych měl v pohodě stíhat. 8-)
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Bowflow Apply

Příspěvekod Clery » sob 14. led 2017 0:28:31

Ahoj :)
Dá sa vo FL niekde využiť MM Hunter?

"mám eq z 4.2 takže jsem si jistý, že s FL eq by mi to stouplo aspon na těch 27k" - BTW EQ z 4.2 = FL EQ.

Si human, ako a kde využiješ svoju Racialku(bossovia)?

Aké addony používaš?
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow Apply

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » sob 14. led 2017 9:20:26

Myslel jsem 4.1 eq :D 4/5 set převážně HC,
vzheledem k tomu že jsem FL šel tuším po shanoxxe kde mám pocit se dá fearovat jeden ze psů tak nemohl stoprocentně říct kde se dá MM využít. Možná na trash kvuli nárazovému dmgi ale to je opravdu jen taková úvaha. A po Otazce od Kolegy mi došlo že i na Rage :lol:
Využití raciálky si též nejsem jistý napadá mě snad trapka od Shannoxe nebo nějaký stun/fear jiné využití to nemá.
Addonů mám spoustu od aukcioneeru bagnonu, po recount, healbot, a není problém stáhnout nějaké nové.
Naposledy upravil(a) Bartolomeo_Diaz dne ned 15. led 2017 1:26:16, celkem upraveno 1 x.
Ppallko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 28
Registrován: pon 29. úno 2016 22:28:46
Class:: Hunter

Re: Bowflow Apply

Příspěvekod Ppallko » sob 14. led 2017 21:44:05

Ahoj,dám ti tu dve otázočky. :D
1.Čo mi povieš o ťahaní Ragefaca pri Snannoxovi HC? (Maš s tahaním problém?/ Ťahal si už Ragefaca?/Ake talenty sa na ťahanie použivaju?).
2.Aký typ peta je najvýhodejši (pre TEBA)/(pre RAID) ?
K otázkam sa môžeš rozpisat na odpoved maš času dost. Dakujem :D
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow Apply

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » ned 15. led 2017 0:19:19

Ahoj FL jsem opravdu mockrát nešel, Rageface jsem nikdy netahal, tím jsem odpovedel i na další pod-otazku, problémy s tím nemám protože nevím jaké to je v praxi. ale co vím je že se tam hodí MM spec idealně např s magem, jeden ho dmguje pořad a když začne FR, tak to druhý RDPS v tomhle případě MM hunter musí swtich dmg na Rage aby zastavil FR. Nejsem si jistý jestli Rage jde tankovat ,ale tuším, že ne. Takže to FR by mělo být pokaždý na random hráče.

Co se týče peta, řekl bych že nejlepší je pro mě Kočka díky buffu 549 agi i str což může být fajn i pro raid ale vícemene to záleží na Složení Party, HoW od dk je to samé jako Buff od Kočky, 5% critu od vlka je stejné jako Feral-Sub.rog, jestli není warr vezmu lišku :lol: je to hodně relativní a je široké portfolio možností.

Doufám že jsou odpovědi aspon z části v pořádku a naplní tvé očekávání.
Ppallko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 28
Registrován: pon 29. úno 2016 22:28:46
Class:: Hunter

Re: Bowflow Apply

Příspěvekod Ppallko » ned 15. led 2017 7:49:50

Ahoj, druhá odpoveď bola dobrá a s tím Shannoxom ti v priebehu prihlašky už niektorí z našich hunterov(narpiklad aj ja) rád poradi a vysvetlí. :D
Do stredy by sa ti tu mal niekto vyjadrit ,či pojdeš na test Raid alebo ti tu ešte niekto da nejake otázky.
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Re: Bowflow Apply

Příspěvekod shameltoe » ned 15. led 2017 10:53:09

Já osobně do toho sice moc co kecat nemůžu ale vím, že tento člověk je zkušený pvp hráč a co se týče huntera má to naklikaný a ví co classa obnáší tudíž přesedlat na pve je jen o pár radách domluvě a pohoda. Nejlepší pvp hunter kterého na serveru znám. Dobře točí taky palu. Přátelský člověk, obchodník a hlavně normální pracující kluk.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Bowflow Apply

Příspěvekod Clery » pon 16. led 2017 0:26:31

Hmm. Jediný PvP hráč ktorého poznám, je Artemis :D. Ale každopádne, že vieš hrať Huntera v PvP, má určite aj výhody v PvE, ako napr. schopnosť v danom momente zareagovať na určitú situáciu.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Re: Bowflow Apply

Příspěvekod kema » pon 16. led 2017 12:39:06

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Guildu SFU, zná asi každý aspon tedy podvědomě, vetšinou hráč který má SFU tag pod jménem ať už je v BG nebo v RdF/Rhot/raidu atd patří mezi nejlepší hráče party

:D :D :D tak to si asi nikdy nebyl v tom Rdf/ Rhot somnou :D

Ale inak chválim za nenápadný pokus o lichotku ;)
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Bowflow Apply

Příspěvekod Vranka » úte 17. led 2017 11:33:36

Nevidim problem ak mas zaujem sa zlepsovat stvrtok 19.1.2017 na test raid /skus tie taktiky fakt pozriet/ a mas volne id na FL tak 17.45 /Menhatten/ tesim sa na dalsiu spolupracu
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow Apply[Test/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » úte 17. led 2017 12:24:20

Super zpráva, děkuji, vidíme se ve čtvrtek hoši :)
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow Apply[Test/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » čtv 19. led 2017 22:59:34

Děkuju za dnešní Test Raid, příjemní lidé celkem i zábava, občas se sice wiplo, ale to se asi v raidu s nováčky stává.
Speciálně bych chtěl poděkovat Menhattanovi za skvelé odleadrování a vyčerpávající vysvetlování čehosi. :lol:
Doufám, že jsem s vámi nešel naposledy, protože padly dost pěkné věci, které bych uvítal i do PVP :P ale samozřejmě chápu že v Guildě, ve které zatím ani nejsem a možna ani nebudu je určitě nějaká hiararchie a priority. :lol:

Ještě jednou díky všem! 8-)
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Bowflow Apply[Test/-/-]

Příspěvekod Vranka » pát 20. led 2017 10:13:16

Za huntra dps nic moc, taktiky nic moc no neviem nech to posudi nejaky Hunter a rozhodne o tvojich dalsich krokoch
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow Apply[Test/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » pát 20. led 2017 10:59:01

Vranka píše:Za huntra dps nic moc, taktiky nic moc no neviem nech to posudi nejaky Hunter a rozhodne o tvojich dalsich krokoch


Pokud mate 380+ a legendarky je jasné ze moje dps bude o dost pozadu, mimo to si uvědomuji své chyby jako byly špatně pozice při bossech atp. Ale zase na druhou stranu jsem nahanel psy se slowama, to mohlo dost ovlivnit moje dps.. dobrovolně jsem se přihlásil na běhání u majordama ikdyz to asi neslo tak jak by mělo. Většinu bossu jsem sel úplně poprvé a učil se taktiku tak nějak u huntra doslova "za běhu". Ze bych však vyloženě tahal RAID ke dnu., nebo tak něco určitě pocit nemám. Rovněž tak ale cítím a vím ze mám před sebou ještě dost práce.
Ppallko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 28
Registrován: pon 29. úno 2016 22:28:46
Class:: Hunter

Re: Bowflow Apply[Test/-/-]

Příspěvekod Ppallko » pát 20. led 2017 11:41:25

Suhlasim s Vrankom ale aj tak by som mu dal ešte jednu šancu a potom porovnal prvy a druhy test raid. Pripadne mu mozem este pocas tyzdn vysvetlit taktiky. :D
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Bowflow Apply[Test/-/-]

Příspěvekod Clery » sob 21. led 2017 21:20:32

Mne sa páči. Podľa mňa nič nepokazil. A ako ohľadom toho DPS, tak povedzme si pravdu je málo ľudí ktorí boli medzi prvými v DMG metri keď boli testi.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Bowflow Apply[Test/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » ned 22. led 2017 20:49:10

Na tsku se snažil stručně mluvit a bylo mu dokonce i rozumět což je imho na poměry twin populace vzácná vlastnost.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » pon 23. led 2017 14:38:15

Ahoj, líbilo se mi tak si dal pokus na běhání u majora za to máš +. Co se týče DPS zkus pokecat s Ruinem, popř si odchyť nějakého huntera co bude online a třeba najdete nějaké zlepšováky, popř. triky jak to potahat výše. O hunterovi obecně nic nevím, ale 20k dps na bale mi přijde možná trochu podprůměrné, ale to ať se vyjádří někdo kdo tomu rozumí více jak já ;)
Obrázek
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » úte 24. led 2017 13:51:16

Díky všem za pozitivní ohlasy, ale i za negativní, protože bez těch bych se neposunul dále, proč píšu je proto, že se mi naskytla možnost jít i za rogue pokud mne teda ještě plánujete vzít :lol: za situace, že by se např nehodil hunter (minulý raid jich bylo asi pět) nebo z jakehokoliv jiného důvodu. Muj rog ma 378 PVE takže mi prosím pak dejte vědět za co bych měl jít rogue bych měl davat minimalně jako huntra (taktéž ho hraju dlouho v PVP takže PvE bude jen o nastudování priorit atd) všem ještě jednou díky a at se daří!!
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » stř 25. led 2017 20:52:10

Připomínám zítra test raid 17:45 napiš mě, Menhatten
Obrázek
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » pát 27. led 2017 0:32:28

Díky za dnešní Raid, podle mě to šlo o 150% lepe a rychleji než posledně a loot co jsem dostal je TOP, také děkuji za bgčka co jsme si pak zahrali protože jsem se konečně necítil jako vozíčkař na fotbale (může se jen koukat) takže ještě jednou díky !!!!
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 27. led 2017 12:39:39

Za mě +
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Clery » pát 27. led 2017 14:33:50

Porazil si ma v aréne PROTI :D
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Suriana » ned 29. led 2017 1:53:02

Neporazil mě v duelu takže jsem PRO :-D a taky má pozitivní body za toho mounta z OS :D
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » ned 29. led 2017 2:05:06

Resto Dudu :x :lol:
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » ned 29. led 2017 9:50:42

Za mňa zatiaľ asi neutrál, inklinujúci k proti. Ako padlo na ts, umrel si viac krát ako je V tom raide bossov, A S tým dps... Hunter by mal lízať horné priečky, A nie biť sa v dmg metri S tankom. Zapracuj na tom A poriadne.
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » ned 29. led 2017 13:03:48

DPS Jsme tu už rozebírali, a došli jsme závěru, že jako TEST s 373 Equipem horní příčky lízat nemohu, za raid jsem zemřel 4x (shannox kvuli lagům,alis tornado,ryolith, rag nestlihl jsem doběhnout) pokud vím FL má 7 bossů, vím že jsi to myslel obrazně ale když už to řešíme.. :) jinak děkuju za názor a tvuj čas, který sis našel na odpověď.
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Clery » ned 29. led 2017 14:33:31

Bowflow mi píše často InGame. A snažím sa mu pomôcť ohľadom huntera, ale to nieje moja classa. Píše mne, lebo žiaden hunter nieje online, ktorý by sa mu venoval. Sa mi zdá, že písal Palkovi, keď bol online. Ja tam vidím tu snahu sa zlepšiť. Ale nech len neobhajujem. Ohľadom DPS. Máš pravdu máš malý Ilvl. 373 či koľko. Ale keď porovnávam DPS, ty a Wannabehunt, ktorý má 367Ilvl +-. Tak vedie skoro na každom bossovi. Ale zase je pravda, že vie všetky taktiky a vie čo má robiť, keď to bol 100 krát.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » ned 29. led 2017 16:18:38

Psal jsem si s Ppalkem, a ještě jedním huntrem teď si bohužel nevzpomenu na Nick, šel s nama Fl ve čtvrtek Nick začíná na B. Něco jsme poresili ale furt mám dost otázek a rezerv .
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Clery » pon 30. led 2017 9:38:33

Mozeme sa dohodnut na dnes ak chceš a odpovedal by som ti na otazky pripadne pomohol s taktikami. Za mna maš +. Poslal Ppallko z Cleryho mobilu :D
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » pon 30. led 2017 9:49:59

Super tak až té potkám IG na par věci se té zeptám a mužem i Duel už jsem v plné sile :D
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » úte 31. led 2017 21:13:36

čtvrtek zase test raid, snad už poslední. 17:45 Menhatten, když tak popřemýšlej mít MM pve talenty s sebou pokud MMko ovládáš více, myslím že se tady o to pár lidí pokoušelo, tak třeba na některého bosse můžeš vyzkoušet a porovnat, ale samozřejmě Survi jako top dps spec bys měl trénovat co nejvíce ;)
Obrázek
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » stř 01. úno 2017 11:47:12

Za me jeden plus za velkou snahu co projevil po cas v podstate celeho raidu se na ledacos poviptaval a druhy plus za zlepseni od minule nekdo muze tady narikat ze bylo takove ci makove,pravda je ze ja si ho vsiml,minus za ten nick na B :D
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » stř 01. úno 2017 14:22:10

:D :D to je Ten Můj Guru 8-)
Bedulin
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 21
Registrován: ned 25. zář 2016 17:57:31
Class:: Hunter

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bedulin » stř 01. úno 2017 14:40:33

Jsou tu lepsi radci,ja muzu poradit jen koukej na videa z bossu taky to delam furt je co pilovat.
Uživatelský avatar
whiteangell
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. bře 2016 18:36:39
Class:: Warrior
Bydliště: Jiřice u Miroslavi

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod whiteangell » pát 03. úno 2017 17:43:22

Za mě PROTI
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Joonycek » sob 04. úno 2017 3:25:40

PROTI ďalšiemu test raidu!
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » sob 04. úno 2017 14:20:44

Taky jsem asi proti dalšímu test raidu, par jedinců zcela evidentně není schopno pochopit, když je člověk někde novej a nemá ty raidy vynerdeny. To nebudu asi ani připomínat, ze jsem se za tři id naučil téměř všechny taktiky. Nebudu někde, kde do mě šijou celej raid 3lidi, kvůli socketu kterej by mi přidal ve finále 10agility nebo kvůli dalším banalitam. Predminule Id jsme šli sekundar 2/7hc kolem hodiny a pul byly tam i record killy. Ale co se dělo teď nechápu, tuším ze jsme tam byli 6hodin? To je přátelé těžká ztráta času. Poznal jsem tu fajn lidi ale i namyšlený šašky co si myslej ze Hc pve eq = life win, no nic nechám je při tom.





Tímto bych chtěl poděkovat Manhemu, Pallkovi, Bedovi, Clerymu, Humance a Visionovi jakbysmet za trpelivost a cas, příležitost s vámi hrát a za loot který jste mi venovali. Good Luck
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Joonycek » sob 04. úno 2017 17:11:50

aby som ťa uviedol na pravú mieru, boli tu doby kedy človeka s takovým soketom alebo nedokonalými profkámi ani nepustili na test raid ( ano takové omg nolife tryhard, nazvi si to jak chceš, podmienky tu boli). To,že ťa nato niekto upozornil a ty si mu povedal,že ten item používaš do pvp tak si tam necháš ten pvp gem nebudem ani komentovať. (sme pve guilda, priority kamo priority. ). 6 hodin sme tam neboli keďže maximal raid time je 5 hodin ( 18:00-23:00) ale tvoju pointu chápem, dokonca ti ju ešte modifikujem, celé hranie wow je ťežká stráta času. Očividne pochvalu vieš primuť ale kritiku vobec. Každopádne som rád,že je tu ešte pár jedincov, ktorý sa snažia udržať aspoň dáky štandard a niesu ZA pre každého kto sa k nám hlási (Y). Snáď sa ti bude páčiť inde. ( tiež ma možeš považovať za toho namysleného šaška, bude ma to trápiť menej ako globálne oteplovanie)
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » sob 04. úno 2017 17:52:19

Socket jsem 3x prehazoval, řekl bych ze tail je super Prof i do pve lidi s engem jsem u vás zahlédl takže ty profky asi byl jen příklad od tebe, je mi 21 ne 17 abych nechápal ze kritika ač sice objektivní = snaha na upozornění problému nebo nedostatku jež je třeba odstranit.(projed si tenhle topic, nějakou kritiku tu určí najdeš a když budeš číst pozorně uvidíš ze kritiku jsem schopen brát) Další bod já nikoho nejmenoval je to na těch lidech ať si to přeberou jak chtějí ale potrefená Husa se vždycky ozve. Pokud chceš diskutovat o globálním oteplování které tady zlehcujes tak klido můžeme je to celkem můj obor, akorát jsi asi na špatným fóru.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » ned 05. úno 2017 0:14:02

Ja som Proti

Písal som ti to tu už predtým. Vždy som tankoval, a buď si bol dole v dmgi preto že si umrel, alebo proste preto že si to nezahral. Poslednu ID som tu ani nemal byť, ale nechal som návštevu sedieť 30 minut na gauči, aby som zistil či to je za low equiped huntra v tom FL fakt tak mizerné, a bol som tam s 360 ilvl huntrom ktoreho som hral naposledy na minulej sezone, kde som s nim chodil normaly, aj to len rekreačne... A s týmto šulibrkom bez equipu, slabich znalosti toho co tam mam vobec robiť, som ťa pretočil o 8k. Mal si spomalovat psa? Výborne, až na to že sme to museli robiť traja naraz, a bol teda spomalovany mizerne (na dialku - nami) Nehovoriac o tom že si potom ešte skončil v trape.
Potom som odišiel, a neviem čo sa dialo zvyšok raidu, Ale mne toto stačilo. Keď ti je pridelena uloha, neznamena to, že máš "voľno" a ideš si svoje. Máš podať svoj standardny vykon, a pritom robit čo je treba.
Vstup si trošku do svedomia, a porozmyslaj kde je chyba. Vela stastia inde.
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » stř 08. úno 2017 22:30:31

Bubble s tebou prý byl na dummy vyladil pár věcí, tak dávám poslední šanci nás přesvědčit, že tě potřebujem ;) btw žádné pvp sockety, 10agi je třeba 100dps co na konci fightu co trvá 10min je 600k...wipnulo se už někdy na míň. Zítra 17:45.
Obrázek
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » čtv 09. úno 2017 16:08:37

Díky, bohužel se ale dnes já i shameltoe o cca hodku spozdime máme dneska squash a baby-squash training sessions.
kysoer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: stř 02. bře 2016 20:17:49
Class:: Warrior

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod kysoer » pát 10. úno 2017 12:52:05

Čus, vyjádři se prosim ke včerejšímu test raidu. Co ti nešlo/ co by jsi měl změnit/ na co si příště dávat pozor apod.
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » pát 10. úno 2017 19:34:31

Čau, je těžký hodnotit sám sebe, řekl bych ze se mi zlepšil dmg, dal asi nejsem schopen hledat zlepšení možná žádný ani nebyly, dostal jsem par tipů a instrukcí, tak jsem se je snažil dodržovat. Nedostatky spatnej postioning, občas pomalejší reakce na plosku nebo boss abilitu. Zarazi mne jen radovani se některých členů při mé smrti, kterou očekáváme asi všichni... předpokládám, ze se jedna O projev radosti z bezpracne získaných goldu, chápu ze pro někoho je 200g život :D
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Bowflow - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Joonycek » pát 10. úno 2017 23:15:01

tieto sazky o tvoju smrť ti docela hrali do kariet, dostal si sa do podvedomia ako zomierač tak sa začali ludia vsádzať,že zomrieš. Keby si však nezomrel hned by si to všetci všimli. ( ber všeobecne, na raide som nebol tak neviem čo sa tam dialo detailne)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host