Mechorost - H/SH Priest [-/-/PŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Mechorost
Příspěvky: 12
Registrován: pon 23. led 2017 16:09:10
Class:: Priest

Mechorost - H/SH Priest [-/-/PŘIJAT]

Příspěvekod Mechorost » pon 23. led 2017 17:21:40

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Mechorostt
Class/main spec: Holopriest
Věk: 23
ItemLvL: 365
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... Mechorostt
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... rtemis#bot
Jak dlouho vlastníte tento char: cca půl roku
FPS: (při 25man) 30-60

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?: Wow hraju skoro 8 let vesměs na serverech s vysokými raty.

Váš raid time:
čtvrtek - (od 17:00 do 23:30) - sekundární raid
neděle - (od 15:00 do 23:30) - primární raid (dobrovolný standby)
úterý - (od 17:00 do 23:30) - primární raid (dobrovolný standby)

Vaše DPS na: Neměřeno
Dummy
Baleroc HC/Normal

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (4/4) - HC (1/4)
BWD - (6/6) - HC (0/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)
FL - (1/7) - HC (0/7)
25tky:
BoT - (0/0) - HC (0/0)
BWD - (5/6) - HC (0/0)
TotFW - (0/0) - HC (0/0)
FL - (0/0) - HC (0/0)

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )

Obrázek

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Kamarádi,internet a praxe.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Syndicate,Mom said im special,Stupid society...a další ale už si nevzpomenu názvy.Důvody k odchodu byly vesměs vedení,ignorance,nízká aktivita a různé neshody.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? - Z World chatu od jednoho ze členů.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? - Guildy s výběrovým řízením bývají kvalitnější.Rád bych s někým progresoval raidy ,abych si mohl "dohrát" tenhle datadisk.

Koho znáte v <SFU> ? - Prakticky nikoho

Odpovědná osoba: (Jméno hráče z guildy, který vás přiměl nebo přesvědčil podat si k nám přihlášku, a nebo nepište nic.)

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? - Míň řečí a víc účasti na raidech!

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Darthwinkler - protadin - 366 - denně
Darthmonara - arcane mage - 364 - denně

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jmenuji se Tom ,jsem z moravy ,poslouchám metal a mám rád vůni šeříku.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Vision13 » úte 24. led 2017 8:32:25

Ahoj,

vypadáš jako nadějný člověk pro kolektiv. Mě sice šeřík moc nevoní a metal neposlouchám, ale rád bych tě viděl na test raidu ve čtvrtek. Pokud budeš mít čas a volné ID na FL tak to sem napiš .

Máš zkušenosti s Disko ? popřípadě pokud by byla potřeba ..... jsi ochotný hrát v raidech co si řekne Raid Leadr ?

Nastuduj si prosím taktiku na Majordoma 25 hc kdyby se Raid Leadr rozhodl, že ve čtvrtek půjdeš s náma ( Shanox HC je samozřejmost )
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Mechorost
Příspěvky: 12
Registrován: pon 23. led 2017 16:09:10
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Mechorost » úte 24. led 2017 12:24:08

Zdarec,

ID na FL bohužel mám :?

S Dpriestem zkušenosti mám ale nepreferuju ho ,dokážu být flexibilní ale zase nebudu skákat jak někdo píská...
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Vision13 » stř 25. led 2017 14:10:38

Ahoj,

záleží jak moc chceš hrát a jak moc chceš pro kolektiv být přínosem.
například Disco má v raidu skvělou vlastnost dobrého dmg a v případě nutnosti rychle vytáhnout healery z bryndy na bossech, kde se nestíhá na dmg, ale healeři nejsou využití na 100%

Samozřejmě já tě k ničemu netlačím a otázkou, zda jsi ochotný na Disco, jsem chtěl jen vědět jaký máš pro 24 lidí v raidu možný maximální přínos.
Od lidí se očekává, že pokud je potřeba pískat, tak ještě dříve než se ozve hvizd, někdo pomůže.. i takové lidi máme. Guilda má lidský individuální přístup a pískat na tebe nebudem.. nejsme Dagmar

Uvidíme co na to Raid Leadr a zda si tě uplatní v tom co hraješ nejraději. Počkej až ti sem napíše pozvánku na Raid , nebo se s tebou domluví na dalším postupu někdo jiný .
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Mechorost
Příspěvky: 12
Registrován: pon 23. led 2017 16:09:10
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Mechorost » stř 25. led 2017 16:58:01

Zdarec,

No ono to možná zle vyznělo ale myslel jsem to tak, že klidně vyzkouším něco co mi navrhnete, i když nakonec budu hrát spíš to co mě bude bavit.
Dpriesta jsem na cata ještě ani nezkoušel, takže v tom nevidím problém, i když mi kolega z guildy říkal, že máte málo priestů a žádného nebo jednoho holy.

Každopádně, pokud Hpriesta vyloženě do guildy nechcete nebo ho nepotřebujete tak mám ještě dva alty, ale dejte mi někdo pls vědět co a jak.
Už bych se rád někde zapojil do progresu HC raidů a koukal jsem, že zrovna nabírá víc guild ale nechci se hlásit jinde dokud nedostanu odpověď tady.

jinak bych případně komunikoval dál radši ingame...přes forum je to hrozně zdlouhavý.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 27. led 2017 7:43:17

Ahoj,

Priesty máme, ale zrovna ten Disko, bez kterého to na 25kach nejde, na některé bosse prostě chybí.. co ti budu nalhávat.

Pokud bys neměl ID, keré jsi psal , že máš, tak jsi už včera mohl jít s námi 25ku, kde by jsi si na HC vyzkoušel Majordoma a my bychom alespoň viděli, jaký máš potenciál a jak zvládáš taktiky na ostatních bossech.

Bez test raidu tě do Guildy nevezmem , tak si tentokrát pošetři ID na FL, které chodíme pravidelně 25ku. Ve čtvrtek. 2.2. mezi 17:40 - 17:55 napiš mě - Vision a nebo přímo Raid Leadrovi Menhatten a pokud bude využití, tak ti napíšem a vezmem tě sebou.

Flašku zajistí Guilda, ale prepoty jsou tvou starostí.
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Mechorost
Příspěvky: 12
Registrován: pon 23. led 2017 16:09:10
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Mechorost » úte 31. led 2017 14:08:03

Zdarec,

Teď jsem o víkendu zkoušel nahodit Disco ,ale vůbec mi to nesedlo a měl jsem trochu problémy i s rhotkem a nejsem si jistej jestli s tím stihnu do čtvrtka něco udělat.

Takže bych když tak šel až ten další test raid a nebo pokud vyloženě bude místo to zkusit jen na Shannoxovi.
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » úte 31. led 2017 20:44:18

Ahoj rád bych tě vyzkoušel na raidu. Měj připravené hlavně holy, ale i disco v offu, kdyby bylo náhodou potřeba. Když tak pokud bys potřeboval poradit, tak napiš hráči Suriana, jeslti ho někdy střetneš, popř stačí napsat někomu ingame a on už dá echo na viber. Raid je jinak ve čtvrtek od 17:45, jméno na které máš napsat je Menhatten.
Obrázek
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Suriana » stř 01. úno 2017 20:36:09

Ahoj :-) kdy budeš zítra na TS? Dáme řeč před raidem ;) Jinak určitě doporučuju shlédnout http://www.tauri-veins.tk/holy-priest-w ... ling-guide pokud si to ještě neudělal, znalost taktik je samozřejmostí (na YT jsou kdyžak pěkně vysvětlené na kanálu Fatboss) https://www.youtube.com/watch?v=8tMRMG7KOTQ píšu to, protože jsem viděl že máš zabitého pouze Shanoxe normal.

A ještě pár otázek pro tebe :)

Co pro tebe znamena guilda?
Kolik je HASTE CAP? a proc?
Proc myslis ze jsi loajalni clovek?
Tatarka nebo kecup?
Proc predpokladas ze jsi vhodny adept na nas sekundarni raid?
Ktery boss je tvuj nejoblibenejsi a proc.

Kolik intelectu musis mit abys dostal 3% critu?
Kolik haste musime ziskat z gearu, aby jsi mel HASTE CAP?
Jak muzes boostnou shadowfienda, aby jsi ziskal vic many?
Jake spell maji ostatni class, ktere tobe muzou doplnit manu?
Muzes mi sem postnou macro na ktere jsi nejvic hrdy? (nemusi byt slozite, staci genialni, nebo mimoradne dulezite)


Znas adon POWER AURAS? umis snim pracovat? pouzival jsi ho nekdy? Jaké další addony používáš?
Pokud potrebuju vycastit 2-6Renewu odpalit CoH+PoM a potom prijde incoming DMG kde vim ze pouziji 3-4PoH jakou CHAKRU si zvolis a proč?

Postni nam sem svuj počítač (CPU, RAM, GRAFIKU atd.)
Jaky typ internetu mas?
Drat/bezdrat
Download/Upload
Mas optiku?
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 03. úno 2017 14:52:37

Ahoj,

popravdě.. oslnivé to nebylo, ale každý dělá co umí a teprve se uvidí jak dokážeš bojovat.

Viděl jsem, že se tě ujal náš člověk a nechám hlavní úsudek na něm.

Z pohledu Healu máš u mě -

Za to, jak jsi se k tomu postavil a snažil se herně máš +

Eq nebude problém ti rychle doplnit, ale musíš si sám sledovat co z Bosse padá a o věci se hlásit..

Zároveň tu znovu nadnesu myšlenku toho Disco priesta, který by se hodil, ale nutit tě nebudu.
I tak je potřeba, aby jsi měl off spec a to myslím vážně, tak že sem rovnou napiš jakým směrem pojedeš off.

Není to šikana, ale jak jsi viděl, tak skoro každý umí nahradit jiného člověka pokud je potřeba přeskládat na bosse dmg, nebo heal. Pokud nebudeš dělat off spec, jsi pro raid v některých chvílích jen do počtu a to jistě nechceš ani ty.. ani my.

Ode mě máš za úkol
1. dodělat si reputace na enchant helmy a ramen, které jsou dost důležité.
2 Rozhodnout se jaký off spec pojedeš a zapracovat na něm.
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Suriana » úte 07. úno 2017 14:53:39

Ahoj :) koukal jsem na armory co si provedl s gearem a talentama. Talenty dobrý mam jenom jednu výhradu a to k Blesed resilience. Přesuň si ten talent do Spirit of redemption je to vitální mechanika na HC progress. Osobně používám i Desperate Prayer, insta selfheal se celkem hodí když tě trefí tornádo a podobně. To je ale už na tobě. K enchantům a gemům mám ale velké výhrady. Jak už jsem říkal když není socket bonus 20 intel a víc dáš tam 40 intel. když je tak dáš půlený gem tedy 20 intel+ něco (spirit, haste,mastery) podle barvy socketu. A potřebuješ 2x žlutý (resp oranžový-půlený gem) na meta socet bonus. Enchanty dáváš intel když to jde. Takže Bracer vyměň ench. A využij 3x chymera' s eye do gearu vidím jen 2. samozřejmě intelové. A jak bylo řečeno udělej si repku s Therazane na ench na ramena ;)

A stále jsem nedostal písemné odpovědi na otázky.
Mechorost
Příspěvky: 12
Registrován: pon 23. led 2017 16:09:10
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Mechorost » úte 07. úno 2017 19:41:33

Zdarec,
Hele borci nespletli jste se trochu ? :D Já si nepodal profi přihlášku na main heal do HC progresu. :D

Ale teď vážně o všem co jste zmínili vím a dělám na tom, ale času je málo a nejen wonkem živ je člověk. :)

Co se týče gemů tak jde více méně jen o "záplaty" jen co seženu surky tak to dám do kupy aspoň na lepších předmětech.Off spec ještě nevím, protože se nemůžu rozhodnout, ale nějaký gear už na to sbírám.
Reputaci na headku mám a na ramenech se dělá.Jak už jsem se zmínil raději bych komunikoval třeba ingame, kde je to rychlejší.Chtěl bych se kdyžtak poptat ohledně Addonu a Macra něco jsem zkoušel a mám nějaký nejasnosti.


Co pro tebe znamena guilda? -Ideálně parta lidí popř. trpaslíků elfů apod. ,která se normálně domluví a zkouší spolu vše možné i nemožné(v rámci wow samozřejmě...) a kde jsou k sobě všichni slušní a navzájem si pomáhají.Reálně jde většinou o "kindergang", který jde jen po eqipu.
Kolik je HASTE CAP? a proc? - 12,51%(docela by mě zajímalo jestli stačí 12,5 :D ) pro rychlejší cast time a extra tik pro renew a hymny.
Proc myslis ze jsi loajalni clovek? -Nemyslím si že jsem loajální člověk a ani se mi na takovou otázku na veřejném foru nechce odpovídat a ani ji odbývat.
Tatarka nebo kecup? -Nehodno odpovědi.
Proc predpokladas ze jsi vhodny adept na nas sekundarni raid? -Léta praxe ,která by měla při troše dobré vůle na sekundární raid stačit ;)
Ktery boss je tvuj nejoblibenejsi a proc. -V porovnáni s Wotlkem mě na Cata snad žádnej boss vyloženě nezaujal. :cry:

Kolik intelectu musis mit abys dostal 3% critu? -Ve všech hrách na hrdiny se už od doby co byly jen na papíře počítají všechny dodatečné staty z primárního(Např. 1 bod intelektu přidá 10 bodů many) a pokud vím ve wow je to stejné. :) (doufám že nechcete abych dohledával konkrétní číslo :D...to je myslím někde napsaný ve statech? )
Kolik haste musime ziskat z gearu, aby jsi mel HASTE CAP? -Okolo 1200?
Jak muzes boostnou shadowfienda, aby jsi ziskal vic many? -No vzhledem k tomu jak funguje ho odpalit se skoro plnou manou popř. plnou a ještě vyboostěnou třeba trinketem nebo enchantem a pak burst.
Jake spell maji ostatni class, ktere tobe muzou doplnit manu? -Pokud vím tak hlavně Innervate a pak buffy a totemy na spirit.
Muzes mi sem postnou macro na ktere jsi nejvic hrdy? (nemusi byt slozite, staci genialni, nebo mimoradne dulezite) -Na macrech teprve dělám. :)

i5 -3470S 2.9GHz, 8 GB, Nvidia Geforce GTX 960,
Připojení přes kabel takže to frčí.

Více informací popř. dodatky k otázkám spíše osobně nebo ingame. ;)
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Vojel » stř 08. úno 2017 9:19:13

Doraz dnes na TS , Najdi mě tam ( to bude tvůj úkol) a hodíme řeč , dnes tam budu od 17:30 - 2:00 tak si vyber :)
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Mechorost
Příspěvky: 12
Registrován: pon 23. led 2017 16:09:10
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Mechorost » stř 08. úno 2017 20:17:13

Nikde tě tam nevidím a vážně se nebudu každýho zvlášť ptát jestli je "Vojel" :lol:
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » stř 08. úno 2017 22:28:17

je tu celou dobu, jen měl jiné jméno na TSku :D

Btw zítra zase raid od 17:45.
Obrázek
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Suriana » stř 08. úno 2017 23:08:18

Díky za odpovědi. :) co se týče maker a addonů mám čas před raidem od 18 jeslti s tím chceš pomoci ;)
kysoer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: stř 02. bře 2016 20:17:49
Class:: Warrior

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod kysoer » pát 10. úno 2017 12:51:34

Čus, vyjádři se prosim ke včerejšímu test raidu. Co ti nešlo/ co by jsi měl změnit/ na co si příště dávat pozor apod.
Mechorost
Příspěvky: 12
Registrován: pon 23. led 2017 16:09:10
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Mechorost » pát 10. úno 2017 14:10:59

Zdarec,, jasně můžeme o tom pokecat, ale pokud chceš nějaký vyjádření i sem tak největší kámen úrazu u mě byla asi komunikace a pár chyb z nepozornosti nebo úleku . :D
Jinak co se týče healu kapu hlavně na gear.Klidně se ptejte pokud budu vědět a bude to k věci rád odpovím. ;)
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Vojel » pát 10. úno 2017 22:48:24

Popravdě, na raidu nic moc, jsi jeden z mála Gold jistot a když jsem ti dával šanci odchytit mě na ts , že by jsme pokecali 0 rekace za mě PROTI ..!
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » sob 11. úno 2017 7:22:58

Mechorost píše:Nikde tě tam nevidím a vážně se nebudu každýho zvlášť ptát jestli je "Vojel" :lol:


Vojel už ti to došlo? (je to otázka na Vojela)
Obrázek
Mechorost
Příspěvky: 12
Registrován: pon 23. led 2017 16:09:10
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Mechorost » sob 11. úno 2017 12:05:54

Já jsem na tom vašem tsku afkoval minimálně 3 hodiny :D...dokonce jsem se tu dožadoval pozornosti ikdyž je mi krajně nepříjemný se někam vtírat.
Docela mě to odradilo takže jsem tam pak v dalších dnech radši už ani nešel :D a teď mi dáš ještě proti a chceš ze mě udělat č*ráka bez zájmu.
Já mám dojem, že jsi vypekl spíš ty mě :cry:
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » sob 11. úno 2017 14:56:20

PRO, más potencial ale otazkou je jestli ho dokazes vyuzit a vypracovat se.
Kdyz mi napises tvuj telefon a stahnes si viber tak ti zajistim primou linku na suriho ktery ti pomuze

*ps ten telefon nepis sem ale do PM nebo na mail nejlepsi.priest@sixfeetunder.cz
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Mechorost
Příspěvky: 12
Registrován: pon 23. led 2017 16:09:10
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Mechorost » ned 12. úno 2017 16:15:13

Když to šlo na wotlku tak to snad půjde i na cata. ;)
Díky za nabídku neříkám, že by se to nehodilo ale ještě nic není jistý tak bych s tím viberem zatím počkal.
Já mu napíšu až ho uvidím online.
Jinak mě zajímá jestli je tu možnost s váma zajít třeba BoTko.Jednak jsem to ještě celý nedošel a jsem na to zvědavej a druhak se to taky dá brát jako test raid . :)
On je ten 10-man jako test raid vhodnější. ;)

BTW je to jen návrh a nechci tím nikoho urazit tak se tu nad tím snad nikdo nebude pohoršovat. :cry:
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » stř 15. úno 2017 14:29:00

Ahoj, můžeš zítra od 17:45? Nick RL Menhatten.

Jinak ty 10tky byli v řešení a ještě pořád jsou, jen nevím úplně jak to udělat, takže uvidíme jak to dopadne :).
Obrázek
Mechorost
Příspěvky: 12
Registrován: pon 23. led 2017 16:09:10
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Mechorost » stř 15. úno 2017 16:30:43

Zdarec, na 90% budu mít čas tak se kdyžtak ozvu.
Já s 10-man test raidy mám dobrý zkušenosti, ale záleží na uspořádání guildy. ;)
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Pida » pát 17. úno 2017 2:12:26

Ahoj, mohl by jsi nám popsat jak se ti vedlo na test raidu?
Co se zadařilo více a co méně, kde jsi odvedl dobrý výkon a kde by bylo potřeba se ještě zlepšit.

Díky
Mechorost
Příspěvky: 12
Registrován: pon 23. led 2017 16:09:10
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Mechorost » pát 17. úno 2017 22:39:26

Ahoj,
Jasně...fáze na všech bossech jsem si už tak nějak ohlídal a snad na ničem jsem nekapal(nespadl jsem do žádné trapy,téměř žádný dmg od tornád,nevybuchoval jsem v raidu...na to tam byli jiní) akorát na ragnarosovi mě trefila jedna vlna ale přežil jsem.Pár dní jsem špatně spal takže už od Baleroca mi padala hlava na klávesnici a podle toho to pak vypadalo :/.Heal pořád nic moc ale poslední dny zkouším healbot, nějaký nový macra a chci si upravit HUD abych to měl přehlednější.Na 10manech mám hps podstatně vyšší než na 25manech...už jsem je pár let nehealoval tak se do toho musím znova dostat....momentálně mi tam šla cca polovina healu do overhealu a ve fázi jsem pak naopak chvílemi nestíhal.Kdyby měl někdo nějaký připomínky tak konkrétně.
Nic mi do toho není ale rád bych byl v obraze ohledně nějakých změn v guildě...někdo cosi říkal na ts ale došel jsem tam až když to měli defakto dořešený tak jestli se nábor uzavřel nebo co bude?
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Pida » pon 20. úno 2017 3:27:02

Posledni test raid tento ctvrtek v 17:45.
Potrenuj healovani s novym nastavením a predved 100% vykon.
Na minulem raidu se proslychalo, ze u Baleroca, ti to tak upne neslo, jak se ocekavalo,
tak nastuduj videa, popripade se poptej naseho prejsta suriana, abys uz nezaváhal.
O invite na raid pisni hráči Menhatten, Vision, Humanboss apod.

Ohledne stavu prihlasky, guildy jsem ti napsal SZ.
Mechorost
Příspěvky: 12
Registrován: pon 23. led 2017 16:09:10
Class:: Priest

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Mechorost » pon 20. úno 2017 19:39:07

nj na Balerocovi byl všeobecně dost zmatek zvlášť,když jeden říká hot a druhý čehý a posledních pár pullů jsem hlavně kvůli únavě healoval docela naslepo a podle toho to i vypadalo.
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Mechorost - H/SH Priest [-/-/-]

Příspěvekod Pida » stř 22. úno 2017 14:33:40

Ahoj, můžeš zítra na test raid? Pro tebe už poslední.
Zase od 17:45? Nick Menhatten.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů