Anstifter - Feral Tank / Dps [-/-/NEPŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Anstifter
Příspěvky: 10
Registrován: sob 28. led 2017 15:40:17
Class:: Druid

Anstifter - Feral Tank / Dps [-/-/NEPŘIJAT]

Příspěvekod Anstifter » sob 28. led 2017 16:17:51

Typ prihlasky: (profi)
Nick postavy: Anstifter
Class/main spec: Feral Tank / Feral Dps
Věk:
18
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Anstifter
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... Artemis#fl
Jak dlouho vlastníte tento char: Rok a půl cca.

Váš raid time:
neděle - (od 18:00 do 24:00) - primární raid
úterý - (od 18:00 do 23:00) - primární raid (progres)
V čtvrtek čas mám jen někdy, spíš vůbec.


Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Remember Me - Guilda se bohužel rozpadla a nic nenasvědčuje tomu, že se zase dá dohromady. GuM skládá world raidy a nedělá nic proto aby se zase guilda obnovila.

Jaká je Vaše motivace vstupu do <SFU> ?
Jste jedna z nejlepších 25tkových guild na ali a myslím, že máte i přátelský kolektiv.

Čím splňujete požadavky na Profi přihlášku?
V pohodě utankuju 6/7hc a myslím, že i zbytečně nefailuju.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Studuji gymnázium ve volném čase rád čtu, sportuju a hraju wow.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Pronet » sob 28. led 2017 18:54:33

Napomáhal jsi nějak aby se guilda dala dopořádku?
Anstifter
Příspěvky: 10
Registrován: sob 28. led 2017 15:40:17
Class:: Druid

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Anstifter » sob 28. led 2017 20:40:16

Do guildy jsem přišel až po rozpadu.
A když guild master nechce obnovit tak nevim co mam dělat.
Zorg
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 13. říj 2016 0:19:49
Class:: Shaman

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Zorg » sob 28. led 2017 20:48:21

viewtopic.php?f=43&t=1988

/wave Instigador proč se nehlásíš za maina?

Edit: http://exalted.9forum.info/t3358-anstif ... r-uzavoeno :mrgreen:
Anstifter
Příspěvky: 10
Registrován: sob 28. led 2017 15:40:17
Class:: Druid

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Anstifter » ned 29. led 2017 3:00:29

Zorg píše:http://forum.sixfeetunder.cz/viewtopic.php?f=43&t=1988

/wave Instigador proč se nehlásíš za maina?

Edit: http://exalted.9forum.info/t3358-anstif ... r-uzavoeno :mrgreen:


Hádám, že ty jsi tmok co? Ten mě nikdy neměl zvlášť v oblibě tak se to dalo čekat.
Anstifter je můj main, Instigadora už nemám má ho kamarád a za tím si stojím.
Abych se vyjádřil k tomu paladinovi. Je to můj alt a ano zatajil jsem to, za to se omlouvám, nebylo to schválně, ani jsem si to neuvědomil.
Abych to shrnul rád chodím 25tky a popravdě mi celkem chybí, rád bych se stal součástí kolektivu, který je tady již dlouho a má nějaké ty výsledky.
Pochopím, ale když mě nepřijmete zatajil jsem toho alta (sice to nebylo úplně schválně, spíš jsem si to neuvědomil, ale přece).
Zorg
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 13. říj 2016 0:19:49
Class:: Shaman

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Zorg » ned 29. led 2017 16:20:37

Škoda, že už nejde vidět přihláška do Exodusu. A neměl jsem tě rád kvůli tvé retardaci GL v přihlášce. :arrow:
Anstifter
Příspěvky: 10
Registrován: sob 28. led 2017 15:40:17
Class:: Druid

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Anstifter » úte 31. led 2017 19:21:08

Zorg píše:Škoda, že už nejde vidět přihláška do Exodusu. A neměl jsem tě rád kvůli tvé retardaci GL v přihlášce. :arrow:


Do Exodusu jsem se s Mainem (s druidem) nikdy nehlásil a nehlásil jsem se tam ani za žádné alty.
Už na tebe nebudu reagovat, snažíš se mě všude jen pomlouvat a shazovat.
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Men Hatten » úte 31. led 2017 21:07:10

Ahoj, není to úplně fajn, že tu musel někdo mimo guildu upozornit na něco, co si zatajil, ale uvidíme co s tebou. S test raidem když už počítej až přístí týden, máme teď celkem přetlak a napsal si ji až jako jeden z posledních, takže toho ID si můžeš FLko zajít klidně s worldem/guildou ;)

PS: Zorgu dík za info
Obrázek
Anstifter
Příspěvky: 10
Registrován: sob 28. led 2017 15:40:17
Class:: Druid

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Anstifter » úte 31. led 2017 23:54:38

Ahoj test raid bude na sekundáru (zase nemám 365)? Nechci být nějaký nezdvořilý, ale všiml jsem si, že 6/7hc se teď šla jen 10tka. To mi jako přetlak moc nepřipadá.
Rád bych se dostal do guildy co progressuje raga hc (ideálně na 25tce).
Mám ještě BDK (6/7hc + progress raga), kdyby pro druida nebylo místo.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Toodyo » stř 01. úno 2017 8:26:58

Ahoj

Nevím jestli sis toho nevšiml ale momentálně jsme jediná guilda na serveru co chodi 25m vůbec. A pokud se dobře podíváš tak Rag 25N padl tento rok 5x by SFU a 1x world a to je všechno takže problémy jsou všude .. resp server populace.

Náš Čt raid davá aktuálně 2/7hc a zbytek normal.

Btw Menhe psal přetlak na ČT raidu....
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Nyyu » stř 01. úno 2017 8:39:39

Tvé přihlášky na mě působí jako mexická telenovela. Nevím, kde všude máš další alty/mainy + lhaní v minulé přihlášce. PROTI
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Pida » stř 01. úno 2017 23:53:31

Za mě taky proti, nezvbuzuje ve mě důvěru a nemá rád Gnómy.
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Vranka » čtv 02. úno 2017 8:58:50

PROTI vsetko ostatne kvoli comu som sa tak rozhodol bolo pisane vyssie
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Vojel » čtv 02. úno 2017 10:43:09

Já chci být nezdvořilý, takže Čau Ahoj, Pozdravuj Jinde PROTI
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Clery » čtv 02. úno 2017 12:22:55

Ževraj chceš chodiť 25man raidy. Tie su ale vo štvrtok. Prečo vo štvrtok nemôžeš?
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Anstifter
Příspěvky: 10
Registrován: sob 28. led 2017 15:40:17
Class:: Druid

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Anstifter » pát 03. úno 2017 12:36:08

Abych zhodnotil svůj výkon na raidu.
Na Shannoxovi jsem měl výrazně slábé dps, což nevím čím bylo (asi špatná konstelace hvězd).
U Rhyolitha při progressu hc jsem dvakrát umřel (jednou kvůli lagům, jednou kvůli mé chybě), již se stávat nebude byla to výjimečná událost.
U Alyse slabší dpsko jako lítač (cca 40k), špatně jsem se stackoval.
Ostatní bossové dobrý.
Uživatelský avatar
whiteangell
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. bře 2016 18:36:39
Class:: Warrior
Bydliště: Jiřice u Miroslavi

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod whiteangell » ned 05. úno 2017 20:51:58

Ahoj
PROTI
Anstifter
Příspěvky: 10
Registrován: sob 28. led 2017 15:40:17
Class:: Druid

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Anstifter » ned 05. úno 2017 21:37:01

Ahoj, točil jsem snad málo za svého alta? Nebo jsem snad na každém bossovi umíral? Všechny moje postavy jsou ve stavu jít ragnarose hc, to se o mnohých v tom čtvrtečním raidu říct nedá.
Uživatelský avatar
Nyyu
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16. zář 2016 16:28:58
Class:: Druid

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Nyyu » ned 05. úno 2017 22:43:44

Zklidni ego, přečti si principy guildy a potom se sám sebe zeptej, jestli se hlásíš do guildy, která by splnila tvoje nároky. Protože ty už podle reakce ostatních musíš vědět, jestli splňuješ naše.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Vojel » pon 06. úno 2017 14:00:40

Promiň , ale Taktiky naučíš i cvičenou Opici a Gear taky ňák nazbíráš, ale charakter a chovaní člověka nezměníš , upřímně radši budu mít Nogear člověka co se učí taktiky ale " je" v pohodě, než tebe , Pac a Pusu Vojel :*
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Clery » pon 06. úno 2017 16:51:22

Ja sa pridám k PROTI Hype Train. Už len z dôvodu správania. Človek sa tu hlási za maina, nie za alta. A aj kebyže to je tvoj main toto, tak asi by si aj tak nechcel ísť do raidu, kde sa neprogresuje Rag HC, keďže na primare nieje miesto.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Anstifter
Příspěvky: 10
Registrován: sob 28. led 2017 15:40:17
Class:: Druid

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Anstifter » pon 06. úno 2017 17:31:46

Bylo mi řečeno, že musím na sekundár a potom možná bude test na primáru (aspoň tak mi to řekl Gashi ingame). Pořád nějak nechápu ty vaše proti, principy guildy podle mě 100% splňuju.
Kdyby mi tady prosím někdo objasnil proč mi dal proti, mohl bych aspoň patřičně zareagovat. Jak říkám Druid je můj main, ale nemám problém se přizpůsobit podle toho co primár potřebuje, mám BDK/Unholy, Ele/Resto, Retri/Holy (holy zatím spíš na 2hc) a toho druida Feral dps/Feral Tank.
EDIT: Radši (pokud proti tomu nic nemáte) bych to vysvětloval na ts, je to rychlejší a myslím, že se tím vše rychle vyjasní.
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Clery » pon 06. úno 2017 17:41:57

Dobre. Takto sa ťa spýtam. Čo pre teba znamená guilda. (Nie táto guilda, celkovo, to slovo).
Vieš aké sú princípy guildy? A prečo sú zoradené tak ako sú?
Vieš aké sú pravidlá guildy? (hlavne tretí bod)
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod ziarovka » pon 06. úno 2017 22:36:57

koukni jak se arogatne chováš a pak koukni ono sice tyy ve štvrtek netočily jako na raga hc ale radeji budu snima jak bych mnel být v raidu z takovým nabušením egem jako jsi ty ZA MNE VELKE PROTI aby jsi nerekl že jsem nenapsal proč _:::: koukni se na sebe prečti si znovu forum svou prihlašku jak odepisuješ lidem a jestli to nevidíš tak te lituji
Obrázek
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Gashi » úte 07. úno 2017 0:08:05

K tomu čo som písal písal ingame: Ľudia sa štandartne testujú na sekundáre, a že nepošleme nikoho na primár, o kom si nie sme istí. Rovnako ako to, že máš napísať Vranke, či je vôbec nejaká šanca, že by si sa dostal na primár, pretože on je RL. Ak to inak vyznelo, alebo som to zle napísal, tak sa ospravedlňujem.
Stále to silíš, chceš ísť a primár a obhajuješ to tým že štvrtky nemáš čas, aj keď si si našiel, keď si v tom videl šancu ísť na primár. Možno ti krivdím, ale neverím tomu, že by si v tejto guilde ostal, keby sme ťa nepustili na primár, čo by sme isto nespravili, keďže máš taký prejav. Bez akéhokoľvek hnevu a urážania, proste sem nezapadneš, určite si si to sám všimol, guild čo progresujú Raga je viacero, skús niekde inde, kde si nezakladajú na kolektíve.
Dúfam, že toto ti ako vysvetlenie stačilo, takže za mňa PROTI.
You win or you learn.
Anstifter
Příspěvky: 10
Registrován: sob 28. led 2017 15:40:17
Class:: Druid

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Anstifter » úte 07. úno 2017 17:47:50

Clery
Guilda pro mě znamená kolektiv lidí, kteří hru zbytečně nehrotí, ale zároveň mají i nějaký slušný progress.
Ano, vím jak jsou seřazené, ale tak psal jsem přihlášku na primár. Sekundár jsem ochotný chodit, ale rozhodně ne na věčnost. To snad ještě není arogantní chování...
Ten třetí bod vysvětlím:
Kamarád začal hrát na twinstaru locka, já zrovna neměl kde hrát, protože skončil zrovna Drahyho server, tak jsem začal hrát na Drahyho serveru. Za nějakou dobu jsem hledal nějakou guildu, kde bych raidoval, tak mi kamarád řekl ať si podám příhlášku do exalted jako jeho alt... Technicky vzato, měl od mého účtu v tu dobu heslo, takže to byl jeho alt i s ním párkrát šel raidy, já zas šel pár raidů za jeho locka.
Po Exalted jsme si každý šli svojí cestou on šel na hordu a já zůstal na ali.
Vojel
Nevím, nezdá se mi, že bych se choval nějak špatně, ani jste mi nedali prostor, prostě samé proti.
Myslím, že Men Hatten, nebo Whiteangell můžou říct, že na raidu jsem se choval naprosto normálně. Ostatně i jsem se s tebou bavil a měl jsem z toho dobrý pocit, tak teď nevím...
Gashi
Pochop, já se hlásil na primární raid nechci chodit pořád jen sekundár. Jsem ochotný jít sekundár pokud budu mít čas a zrovna nebude místo v primáru, ale chci taktéž někdy jít ten primár... Snad tohle pochopíte.

Já jen jsem prostě nechápal ty vaše proti... Prostě na základě jednoho cizího člověka si udělat názor... Nejlepší je podle mě test raid a tam podle mého jsem se choval naprosto kolektivně, tak mě to trochu naštvalo, když mi tam potom někdo dá ještě proti v podstatě bez důvodu.
Edit: Mohl bys mi prosím Vranko napsat někdy ingame? Chtěl bych se pobavit ohledně místa na tom primáru.
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Clery » úte 07. úno 2017 18:33:00

Takže guilda pre teba znamená aj slušný progress. Takže keď sa guilde nebude dariť(napr. Poodchádzaju ľudia). Tak radšej odídeš, ako by si mal pomôcť?

Píšeš: "Ano, vím jak jsou seřazené, ale tak psal jsem přihlášku na primár. Sekundár jsem ochotný chodit, ale rozhodně ne na věčnost. To snad ještě není arogantní chování...".
Mne to je jedno, či si dávaš prihlášku na sekundár, alebo na primár, princípy guildy sú všade také isté. Nie nieje to arogantné chovanie, čo sa pýtam, že prečo sú tak zoradené, prečo je skill na 3. mieste, a prečo je vernosť a kolektív pred skillom?
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Kamikaze » stř 08. úno 2017 12:47:07

Ked pises profi prihlasku tak by si mal byt aspon tak dobry aby si vymenil niekoho z primarneho raidu a bol lepsi ako on. Daj mi meno cloveka z primaru ktoreho by si chcel nahradit a si lepsi ako on. To, ze si hral za alta ta neospravedlnuje, radsej mam ludi s jednym charom ako s tisic postavami.

U nas sme boli dost citlivy na veci ako poziciavanie postav a logovanie inymi ludmi ako majitelmi postav takze ked sa prevalilo to s tym altom malo to negativny dopad. Aj keby to uz nebola tvoja postava, ta negativna nalepka ostava.

Guilda potrebuje ludi ktori su ochotni pomoct guilde aj sposobom pomoci na sekundare nech lahsie raiduje trebarz i nech dava viacej HC bossov. Z prihlasky mi vyplyva, ze sa az prehnane tlacis dotoho primaru co tiez neposobi zrovna dobrym dojmom, takto obycajne posobia equiphunteri s ktorymi uz mame skusenosti a su to neziaduci ludia.


PS: Chcel by si ist do guildy ktora je kolektivne zalozena a tolko ludi ti dalo proti?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Anstifter
Příspěvky: 10
Registrován: sob 28. led 2017 15:40:17
Class:: Druid

Re: Anstifter Feral Tank / Feral Dps

Příspěvekod Anstifter » čtv 09. úno 2017 18:06:48

Clery

Prosím, nechytej mě za každé slovo... Nevím jak to přesně napsat, ale záleží mi na kolektivu, ale zase bych se nehlásil do guildy co dává např jen 2 normal bosse. Pochopitelně, že když se guildě nebude dařit s progressem tak zůstanu.
Proč je věrnost a kolektiv před skillem?
Protože naučit dobrého člověka hrát za svoji postavu je lehčí než naučit skillera se nějak chovat.

Kamikaze
Nevím jak ti lidi hrájí... Nepodával jsem si přihlášku, abych někoho nahrazoval, pokud bych už někoho měl nahradit spíš bych se s ním chtěl střídat. Znám ten pocit, když s někým chodím několik měsíců raidy, všechno v pořádku a on mě z ničeho nic nahradí jiným, protože točil o pár stovek dps víc.

Nevím, z 6hc mi nic nepadá, nic ve zlém, ale většině lidí co se k vám hlásí padá ještě dost věcí i z 2hc, tak je to motivuje to chodit.
Já nemám problém jednou za čas (případně za alta, pokud budu mít čas) jít sekundár, ale určitě bych nechtěl skončit jen u něho.

Chci jít do guildy, která je kolektivně založená a věřím, že mi ještě dáte šanci.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host