Terabith - Retribution Paladin [-/-/-]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Terabith - Retribution Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Terabith » čtv 16. úno 2017 1:17:06

Nick: Terabith
Věk:23
Vaše FPS: 45-60(při 25man)

Váš raid time:
neděle - (od 18:30… do 23:00…) - primární raid
úterý - (od 18:30… do 23:00…) - primární raid (progres)
čtvrtek - (od 18:30… do 23:00…) - sekundární raid
(cca jednou do měsíce tu nebudu kvůli práci, ale od 5.1. bych měl mít nějaké změny ve směnnosti takže se to možná ještě změní)

>>> Část zabývajcí se Historii

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Takže wow jsem začal hrát už v roce 2005 nejsem si jist tenkrát frčeli tušim 255 lvl gigafuny se slepičkama + jestě blizz, kde jsem hrál warra. Doexpil jsem ho na lvl 27 a pak si dal pauzu. Po čase jsem se vratil s přicházejícím TBC datadiskem ,kde jsem chvíli zkoušel twinstar a pak přešel na jeden soukromej server o 200 lidech, takovej gigaantigigafun raty 0.1x , ale upravený itemy patch 2.3.3 , po přechodě na 2.4.3 server přešel na 5x rate , jinak vše blizz kde jsem hral pvp holadina/shockadina a pve prot warriora full cleaer SSC TK KZ vše krom sunwellu,hyjalu a BT protože server do té doby zanikl než dané raidy opravili. Pak jsem hrál na různých serverech typu Anathema, ale max půl roku. A když už mě funy přestali bavit vrátil jsem se na wotlk twinstar, kde jsem si rozjel pve retri paladina nick Tehseus možná si někdo vzpomene :-). Při přechodu na cata jsem přešel i já spolu se serverem kde jsem si vyexpil warriora undeada, ktereho mam dodnes upraveného na humana, ale při přechodu k alianci mě opět chytil paladin takže jsem si tu vyexpil trpaslíka a poletoval po světě , až jsem narazil na guildu The FInal Frontier toho času ještě PvE a zprogressoval fl 1/7 hc, ale když se guilda rozpadla, tak jsem šel vyzkoušet officialní server datadisk Draenor, pak jsem si řekl, že je čas s tím skončit a věnoval jsem se plně přítelkyni, ale znáte to nic se nema přehánět a ona bohužel zlenivěla přestala pracovat, vařit, uklizet a to další si domyslíte, takže dostala košem, snad chapete proč. Po čase jsem si našel jinou, kterou vaření baví a netravime spolu 24/7, takže jsme si každý našel něco k odreagováni a ja se vrátil zpět na twinstar. PS. ne nezakazuje mi wow, když jsme spolu :-) a doteď jsem byl v guilde Komedie, kde jsem našel partu asi 8 lidi se kterýma jsme začli progressovat FL normal, jenže přes velkou hromadu neschod s guild masterem se rozhodl, že mě vyhodí. Důvody neschod klidně vypíšu ve hře(soukromě) a teď jsem si řekl, že si najdu guildu se stabilním jádrem a vedenim, co to umí vést.
Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
(ze všech serveru)
The Final Frontier-rozhádané vedení a následný rozpad, resp. přechod k hordě. Komedie-neschody s vedením.
Link na postavu na jiném serveru (popř. ofi)
http://eu.battle.net/wow/en/character/m ... ith/simple hrál jsem tam dost krátce :-)
Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Wotlk a teď Cata jste prostě známe zboží :-)
Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Máte dobré zázemí a jako guilda už se držíte velmi dlouho což by mě vyhovovalo, vic se bojim že bude problem s raid timem.
Koho znáte v <SFU> ?
Uff to bych si musel vzpomenout, ale někdo by se určitě našel.
Odpovědná osoba: (Jméno hráče z guildy, který vás přiměl nebo přesvědčil podat si k nám přihlášku, a nebo nepište nic.)
Nic

>>> Část zabývajcí se postavou na twinstaru

Máte Character na Twinstaru? Ano
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Terabith
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
iLVL: 377/374
Class: Paladin
Main Spec: Retribution (herni uroven)
Off Spec: Holy (herni uroven)


>>> Část zabývajcí se Skillem

S kterými classami máte zkušenosti, a rozepište váš skill s těmito classami?
Paladin - rotaci mám vlastn,í žádný tauri veins to je pro mě jen orientační, ale jsem přeci na free, takže je potřeba si všechno hezky odzkoušet sam postaru :-) Holy spec jsem si též musel zažít na vlastní kůži, co a jak procuje/funguje.
Warrior - to je pro mě taková ohrana klasika, jakožto tanka z TBC, na něm se příliš nezměnilo, ale přiznám se, tenkrat mi kamarád sepsal do ingame mailu rotaci asi v 10 řádích a od té doby jsem rozjel karieru prot warriora uspěchy z TBC sepsány výše.
Priest - Toho jsem hral asi týden, chtěl jsem si to vyzkoušet 347 ilvl shadow 13K dps jsem z toho vytáhl měl polovičatej gear shadow/holy + BOT 3/5 odhealováno HC halfus s tím že jsen holy v životě neviděl a ani o něm nic nečetl ani tauri veins nic max. 9k hps též 347 ilvl ,ale jíž prodán do otroctví.
Shaman - Takže dřív jsem ho hrál asi měsíc, předtím wotlk 69 twink ele. Tady ele + resto 357 ilvl talenty naházeny rychle podle tauri veins, ale moc se mi to nezda, tak je nejspíš budu upravovat podle sebe. max. asi 17500 dps opět polovičaty gear + cloth heada čímž pžícházím o 5% intelectu. Resto jen v RHC, takže jsem hps nesledoval, hlavně to rychle proběhnout. :-)
Vypište vaše zkušenosti z datadisků cataclysm a výše (progres raidu, znalosti taktik a mechanik bossů, atd)
2/7 hc FL jak za retri, tak i za holy (shannox,major) stackovani na balerocovi zvládám hlavně, hlavně když první crystal bere jeden člověk kvůli beaconu,ale obejdu se bez toho :-) , BWD 5/6 HC tady neni asi moc co zvládat za meele dps nebo heal, na chimaeronovi jsem jakožto holadin dost indisponovan, takže healuju hlavně při Feudu a na Magmawa většinou naskakuju já, BOT 5/5 HC to samé, sinestru jsem ještě nedispelloval, ale vim jak funguje wrack, takže bych si na to klidně troufnul. :-)
Odkud čerpáte informace o WoW (theorycraft):
Když mě něco fakt jakože vrtá hlavou přečtu si jednotlive patche, co s nimy bylo přidáno do hry např. glyph seal of truth 10 expertise měl přijít až s Firelands , ale co bych chtěl od freečka, asi tolik, proč paladin točil i předtím :-) na jinou zajimavost jsem tam prozatím nenarazil. Zbytek informaci čerpám ingame z recountu.
Co nám můžete nabídnout ?
Svůj čas, ochotu , a snad i nějakou tu pomoc v raidu, ale jinak budu využívat hlavně já vašich služeb :-)


Napište nám něco o Vás (info z real lifu):Jmenuji se Ondřej bydlím sám, protože přítelkyně ještě studuje (vztah na dalku). Pracuji ve škodovce, vic říkat snad není potřeba. Pochazím z Mladé Boleslavi a vyrůstal jsem v menším městě Dobrovice, kde se nachazí největší cukrovar v EU mám dojem. No a asi chapate co takovej cukrovar vypouští do ovzduší, takže jsem se odstěhoval nejdřív s rodiči na vesnici a pak sám do města do skromného bytu 1+1 s moji vlastní výbavou, takže chudý nejsem, zatím :D . Koníčky nemám, možná tak jídlo, jsem na to dost háklivej, když uvařit, tak pořádně :-) a to je odemně vše, kdyby vás ještě zajímalo něco konkrétniho, stačí se zeptat.
Naposledy upravil(a) Terabith dne pát 17. úno 2017 19:50:40, celkem upraveno 1 x.
kysoer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: stř 02. bře 2016 20:17:49
Class:: Warrior

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod kysoer » čtv 16. úno 2017 9:07:59

Cus, proc divoká karta když máš svůj char ??
Myslíš jsi, že jsi loajální hráč ? A proc ?
Myslíš si ze jsi týmový a trpělivý při progressu ?
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod Terabith » čtv 16. úno 2017 11:13:14

kysoer píše:Cus, proc divoká karta když máš svůj char ??
Myslíš jsi, že jsi loajální hráč ? A proc ?
Myslíš si ze jsi týmový a trpělivý při progressu ?

1. Trošku vic se obavám té dostupnosti na raidech, tak hlavně proto. A taky jsem schopnej i převzít zodpovědnost, reps. hlasit taktiky zvlášť pro ranged nebo meele, dost to ulehčuje práci raid leadrovi. Asi 3 roky jsem raid leadroval na TBC, takže si něco málo pamatuji, ale to už podle potřeby.
2. Loajální jsem podle skupiny, ale nikdy jsem guildu neleavnul, pokud jsem nevěděl, že nezbýva nic jiného. Neopouštím tým kvůli sporu s jedincem.
3. Myslím, že vy jste dobrý tým a v podstatě vám nemám v této oblasti moc co nabidnout, ale do teď jsem měl svoji skupinu lidí na FL 10 n mimo guildovní, tam jsem se snažil pomoct každému u koho jsem myslel, že je třeba pomoct. (Skupina zanikla, když mě vyčlenili). Hadám, že momentálně progressujete raga hc, u kterého se očekává, že člověk straví nějakou chvilku. Sek. raid nemám info., ale jak píšu mám teprve 2/7 hc. A pokud jde o mě, snažím se vytrvat, dokud mi tedy nedojde čas, kvůli práci nebo spánku, případně lidské potřebě jíst. :-)
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod Terabith » pát 17. úno 2017 19:56:30

Upraveno na standart přihlášku. Vlastní rozhodnutí, přehodnotil jsem situaci. :-) chybějící informace na požádání dodám, případně stačí nahlédnout do mé předešle přihlášky, kterou jsem psal před odchodem na offi, už jsem požádal o odemčení té předešle, tak se omlouvám za flame, nevšiml jsem si, že tu ještě je.
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod Clery » úte 21. úno 2017 10:51:18

Ahoj, budeš mať čas tento štvrtok?
Ja som ZA test raid
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
kysoer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: stř 02. bře 2016 20:17:49
Class:: Warrior

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod kysoer » úte 21. úno 2017 11:51:54

Cc ještě bych poprosil screen z dummy(aspoň 3mil Dmg).
Ohledně guildy kvůli interním změnám se tedka porgressuje baleroc hc, jinak je dole 2/7. Měl by si stim problém? Nebo jsi occhotny chodit snama ?
Když se kouknu na predesly odpovědi tak jsem PRO test raid.

Sry za diakritiku, píšu z mobilu.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod Pepíkus » úte 21. úno 2017 13:14:42

Působíš na mě jako jeden z těch mála zkušenějších a zodpovědnějších, pro. Kdy si doděláš tailor? Do čtvrtka by si mohl stihnout. :)
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod Terabith » úte 21. úno 2017 21:04:07

Ahojte tohle ID jsem byl se svoji partou, tak dyztak dalsi id jestli nevadi.
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod Terabith » stř 22. úno 2017 15:07:55

Pepíkus píše:Působíš na mě jako jeden z těch mála zkušenějších a zodpovědnějších, pro. Kdy si doděláš tailor? Do čtvrtka by si mohl stihnout. :)

Frostweave cloth nejdou koupit neskutecny ceny a tenhle tyden jsem skoro furt v praci tak moc nestiham, stejne uz mam id, ale dalsi tyden uz to dodelam.
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod Terabith » stř 22. úno 2017 16:22:51

kysoer píše:Cc ještě bych poprosil screen z dummy(aspoň 3mil Dmg).
Ohledně guildy kvůli interním změnám se tedka porgressuje baleroc hc, jinak je dole 2/7. Měl by si stim problém? Nebo jsi occhotny chodit snama ?
Když se kouknu na predesly odpovědi tak jsem PRO test raid.

Sry za diakritiku, píšu z mobilu.

Screen poridim hnedka jak to budu stihat pri nejhorsim az v patek. Progress je od toho, aby se clovek nenudil a ja mam sam slozeno jen 2/7 takze vic pozadovat ani nemohu. Resp. Jsem ochotny s vama chodit :-) v tomto spis ja potrebuji nadmirnou toleranci s dochazkama, nekdy budu stihat prijit az na 18:30 kvuli praci:-)
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod Terabith » stř 22. úno 2017 19:22:35

Obrázek
Zde je DPS a dalsi s mouseover macry Obrázek
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod Terabith » stř 22. úno 2017 19:23:41

Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod Terabith » stř 22. úno 2017 19:23:56

omlouvam se hazelo mi to error na forum
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod Sarger » čtv 23. úno 2017 19:12:59

odpisal som ti na PM .. najdi si ma idealne na TS. vo vecernych hodinach tu byvam skoro vzdy, pripadne popros niekoho ench ma zozenie, oni uz ma nejak zalarmuju :D pokecame
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith Retribution Paladin

Příspěvekod Terabith » čtv 23. úno 2017 21:20:01

Tak pohovor a seznameni s novinky probehnul a kdyby bylo nejake RHOT / 10man raid na test tak se hlasim.
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Terabith - Retribution Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » pon 27. úno 2017 16:44:54

čau můžeš zítra od 17:45 na test raid? RL Menhatten
Obrázek
Terabith
Příspěvky: 29
Registrován: sob 04. čer 2016 15:55:34
Class:: Druid

Re: Terabith - Retribution Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Terabith » pon 27. úno 2017 19:39:53

Men Hatten píše:čau můžeš zítra od 17:45 na test raid? RL Menhatten

Bohuzel mam nocni mohu az od stredy
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Terabith - Retribution Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » pon 06. bře 2017 20:45:52

Čau můžeš zítra od 17:45? RL Menhatten
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host