Bubba - feral tank [TS/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Bubba
Příspěvky: 19
Registrován: pon 16. zář 2013 14:51:48
Class:: Druid

Bubba - feral tank [TS/PRIJATY]

Příspěvekod Bubba » pon 16. zář 2013 16:56:28

Nick: Bubba
Class/ main spec: Feral druid
Věk: 24
GearScore: 6115, co se týče pvp, tak si jenom občas něco zajdu for fun
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Bubba
FPS: 20-50, záleží podle bosse nebo lokality kde po světě jsem

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Jestli jsem to dobře spočítal, tak wowku sem propadnul asi tak před 6-ti lety na střední škole. Tehdy jsem se s wowkem seznamoval a hrál na nějakém bezvýznamém serveru. Na twin jsem přišel cca 2 měsíce po jeho spuštění a jsem mu věrný zatím dodnes.

Váš raid time?
pátek a sobota se odvíjí od toho, jestli mám nějaký večerní program (pívo a tak :D )
neděli mám většinou volnou, takže od odpoledne můžu vklidu raidovat
pondělí budu mí zabitý školou, kterou mám do 8 večer
úterý až čtvrtek mám o poznání volnější, takže s raidováním nebude problém

obecně můžu říct, že pokud vím o raidtimu nějakej den dopředu, tak se tomu dokážu téměř vždy přizpůsobit

Definujte svůj PvE skill:
Těžko hodnotit sám sebe, objektivněji by se asi o tom mohli vyjádřit lidé ze včerejší desítky, jaké sem zanechal dojmy. Sám za sebe můžu říct, že druida tanka hraju už od dob TBC s jedinou pauzou na UD a části TOC sezóny, kdy pro potřeby guildy sem hrál feral dps a balance. Co se týče raidu, tak se snažím být aktivním, tedy nečekat až po mě někdo začne křičet, že se mám hnout atd., snažím se aktivně sledovat dění při encounteru, abych mohl případně rychle a co nejlépe zareagovat.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Místo vypisování to řeknu tak, že do mého progressu mi už chybí jenom LK hc

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Screen ui při fightu: http://oi44.tinypic.com/r10t47.jpg
Screen se staty self buffed: http://oi40.tinypic.com/muz9tl.jpg
Screen se staty self buffed: http://oi43.tinypic.com/2hclthl.jpg
Screen ui při fightu v balnce: http://oi42.tinypic.com/i3z8g4.jpg

Jak je ze screenů vidět, základem mého ui je LUI. Samozřejmostí je používání DBM a omenu. Na sledování raidu používám Grid. Nejvíce addonů používám na sledování proců, timerů a cd. Konkrétně DruidTimerBars, EventAlert a Power Auras.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Wowwiki, wowhead (především komentáře lidí), twin fórum, konzultace s jinými hráči a google samozžejmě :D

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Za zmínku stojí jen 2 guildy (jinak na twinu byly asi 4 dohromady, ale ty ostatní si nepamatuju :D )
Ashes of Phoenix (TBC) - neshoda se zbytkem vedení a postupný úpadek guildy
Source of Divinity A (WOTLK) - rozpad guildy

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Twin fórum + jste byli naše konkurence

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Jste guilda na vysoké úrovni s kvalitním progressem, oproti ostatním guildám u Vás alespoň někoho znám :D a po včerejší 10tce především kvůli kolektivu a náladě, kterou jste udrželi po celou dobu.

Koho znáte v <SFU> ?
Atlanantik, Ruin, v případě přijetí Arowist

Co nám můžete nabídnout?
Dovolím si tvrdit, že kvalitu, zkušenosti a předším týmového hráče, který se zajímá o dění v guildě v mé osobě.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
ano/ano

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
aktuálně žádný, ale měl sem ele/enha shamana

Napište nám něco o Vás: Jmenuji se Honza, jak se zmínil výše, je mi 24 let. Žiju na severu v Liberci. Aktálně budu nastupovat do druhého ročníku inženýrského studia, a snad posledního :D . Jsem seriálový a filmový maniak :D.
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Bubba - feral tank

Příspěvekod Ratslayercz » pon 16. zář 2013 18:50:19

hmmm ze by dalsi prirustek do nasi ZOO, kazdopadne pekne medvide
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Bubba - feral tank

Příspěvekod Morgulus » pon 16. zář 2013 21:51:15

Dobrý večer, na dobrú noc, macko z plyšu spieva vám, volajú ma, Macko uško, lebo smiešne uško mám.
Huncút som a rád sa hrám, s humorom je predsa fuška, všetky deti rád ja mám, to je heslo Macka uška :D

http://www.youtube.com/watch?v=5_KQDxJ2uqg
Uživatelský avatar
Araoth
Příspěvky: 127
Registrován: sob 15. čer 2013 13:50:30
Class:: Warlock

Re: Bubba - feral tank

Příspěvekod Araoth » pon 16. zář 2013 22:04:10

Na desítce naprosto super, lepšího feral tanka jsem už dlouho neviděl... Takže za :)
Hrdý občan Koněpůlek, momentálně v učení na mastičkáře a řezníka v Mechově.

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Bubba - feral tank

Příspěvekod Athena » pon 16. zář 2013 22:18:28

PRO
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Bubba - feral tank

Příspěvekod Joul » úte 17. zář 2013 6:34:34

rozhodně PRO, jak jsme se již předběžně domlouvali, pokud by jsme tě přijali, tak by jsi chodil s Craftym, než bude mít Dark pořádný net, a potom by jsi asi přešel ke mě namísto Kala, podle té trochy co jsem slyšel na TS jsi je jevil sympaticky, skill evidentně taky máš, nevidím důvod proč ti nedat šanci
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Bubba - feral tank

Příspěvekod Yoshimo » úte 17. zář 2013 6:36:32

Dneska v utery 17.9. muzes byt pripraveny na test raid ve 25ce? (nejsem si jisty, jestli se vejdes, ale myslim, ze na nejaky bosse bychom te uplatnili a uvidime jak ti to jde ve vetsim raidu)

Bude li vsecko OK domluvime se na pohovoru
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Bubba
Příspěvky: 19
Registrován: pon 16. zář 2013 14:51:48
Class:: Druid

Re: Bubba - feral tank

Příspěvekod Bubba » úte 17. zář 2013 10:27:37

pokud nebudu muset zůstat nečekaně dýl v práci, tak určitě budu online, předpokládám, že raid máte od 18:00?
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Bubba - feral tank

Příspěvekod Morgulus » úte 17. zář 2013 23:27:23

Menim na NEUTRAL hlavny dovod dost caste AFK na raide, neaktivita na TS (malo si komunikoval s druhym tankom - Soul reaper retaunt ...). Ale aj tak pravdepodobne prejdes lebo
meelecka chcu mangle do primaru :)
Koule
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. čer 2013 20:56:20
Class:: Druid

Re: Bubba - feral tank

Příspěvekod Koule » stř 18. zář 2013 7:15:04

Pořádně silný medvěd jen co je pravda. Co se equipu týče mám jenom pár otázek :-) Nemyslíš si že z hlediska statů je back za frosty lepší než ten co máš teď ty? Proč máš v setovkách vynechanou právě chestku? Jakou zbraň by si chtěl z ICC a jaký bys chtěl mít druhý trinket místo klíče?
No a ještě jsme se podíval na talenty a mám kupu dalších dotazů. Mohl by jsi prosímtě obhájit Omen of Clarity? Dále by mě zajímalo, jestli investice 5 bodů do master shapeshifter stojí za to vzhledem k tomu, že ti chybí redukce Attacksspeed (infected wounds) a talenty jako King of the jungle a brutal impact jsou též HODNĚ důležité.
Btw jsem moc rád, že už z téhle gildy vymizela averze proti feral tankům :D bývalo to tu dost zlé
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Bubba - feral tank

Příspěvekod arwyn » stř 18. zář 2013 10:02:22

pokial viem, za 6 hodin "afkoval" 3x. z coho to zakazdym zahlasil, takze mne to ako prilisne afkovanie neprislo. Tanci si nemozu dovolit odbehnut len tak for fun na trashi ako hociktory dmger (ci uz je to pitie, wc alebo cokolvek podobne), takze hold je to viac vidiet :D

Mne sa jeho tankovanie velmi pacilo, aggro mu vobec neutekalo, na to ze bol prvykrat 25ku s cudzou guildou mu vsetky taktiky isli krasne. A to ze nezahlasil presne to co mal vtedy ked mal, tak k tomu si ho kludne mozme vychovat =) malokto je ukecany v spolocnosti novych 25 ludi O.o

farbičky
Obrázek
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Bubba - feral tank

Příspěvekod Yoshimo » stř 18. zář 2013 19:44:06

Dobry vecer,
rad bych se s tebou domluvil na pohovoru. Napis mi kdy mas cas? nebo me kontaktuj ingame

Gratulace k postupu
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Bubba
Příspěvky: 19
Registrován: pon 16. zář 2013 14:51:48
Class:: Druid

Re: Bubba - feral tank [TS/-]

Příspěvekod Bubba » stř 18. zář 2013 21:48:16

za prvé odpovím na to afkování, pokud se nepletu, byl sem afk jednou na 5 minut a to sem dával vědět přímo Craftymu whispem, protože sem prostě musel odběhnout na chvíli, a odešel sem si asi 3x na wc s jedním malým zdržením, jinak sem tu byl celou dobu a vždy to napsal, ikdyž sem pak byl upozorněn, že by to lepší říkat na TS, a je to ponaučení pro mě do přístě (pokud nějaké bude)

co se týče equipu:
1. back za frosty určitě lepší není, sice dává víc armoru, ale ostatních statů dává míň + bych přišel o hit
2. chestu mam nonsetovou, protože bych přišel o dost expertise, a ještě víc v případě, že bych měnil setový gatě za nonsetový. Počet socketů a stamina by mi vyšla stejně, a vždy upřednostním expertise, obzvlášť, pokud bych měl o 24 expertise dohromady přijít.
3. dostupná dobrá zbraň (nepočítám LK hc) je z Queeny na 25hc, polearma - hodně staminy, agility, 3 sockety a rozumný staty
4. klíč v plánu vyměnovat nemám

talenty uznávám, že mám starší a nějakou chvíli sem je neřešil, a upravím je, protože king of the jungle se s 2. set bonusem se vyplatí a tím pádem mi odpadne ten omen of clarity atd + dám ty talenty do infected wounds

ohledně toho pohovoru, vyhovovalo by to zítra kolem 8 hodiny večer?
Bubba
Příspěvky: 19
Registrován: pon 16. zář 2013 14:51:48
Class:: Druid

Re: Bubba - feral tank [TS/-]

Příspěvekod Bubba » stř 18. zář 2013 22:10:51

pohovor domluven na zítra (19.) na 20:30, takže jakékoliv další připomínky a dotazy Vám můžu zodpovědět "osobně" na TS
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Bubba - feral tank [TS/-]

Příspěvekod Vranka » čtv 19. zář 2013 10:48:43

Bol s nami 10-tku ICC a nejake faily som u neho nevidel ja som ZA

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti