Magniifico - Retribution Paladin [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Magnifico
Příspěvky: 4
Registrován: pát 20. zář 2013 15:34:48
Class:: Paladin

Magniifico - Retribution Paladin [NEPRIJATY]

Příspěvekod Magnifico » pát 20. zář 2013 16:15:06

Nick:Magniifico
Class/ main specPaladin/Retribution
Věk: 27
GearScore: (Je dobré zmínit množství PvP itemů)6055 pvp itemi nemam v pve EQ
Link na armory:http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Magniifico
FPS: 40+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Wow hruju už asi 5 let začínal sem na servru Czech wow který se po doexpení mého wara nejak rozpadl. Po kratší pauze sme začali hrát na servru Drahy Cz tuším a i tam po delší době šla existence servru do kytek:-D. Na czech wow sem hral wariora ale už od drahy cz hraju paladina ktery mi prirostl k srdci :-)

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..) Nemám problem si udelat cas ktery koli den

Definujte svůj PvE skill: Hmm co tady napsat :-) sem jen clovek ktery obcas udela chybu v pve se orientuju slusne dodrzuju co je dane atd nejsem ale zadnej kouzelnik

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit) No na twinu sem zacinal kdyz koncila naxx sezona tam se uz chodilo jen farmit a UD mam projity vse mimo Yoga +0, jinak TOC 10, TOGC 10, TOC 25, TOGC 25 mam FC a icc 10,10hc a 25 normal mam taky FC z icc 25 HC mam dole asi 8/12

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ ) http://i43.tinypic.com/2lm2um1.jpg
A co se addonu tyče tak mam DBM - Nezbytne pro raid, Paly Power - Bufovani, Class timer, Dr Damage,Dominos,Xpearl,

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Google tam najdu co potrebuju

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:začínal sem tady v Guilde The Chosen of Nozdormu která se pote spojila s Guardians angels a jmenovali sme se The angels of Nozdormu(TAON) po odchodu vedeni na Offi se guilda rozpadla a ja sel ke strážcum metvích v době kdy se Guilda dělila na dve a zaloila se má stávající Guilda The Burning Legion kde se do dnes a jelikož aktivita spadla temer na 0 a ja chci hrat tak hledam jinde to co tam nemam:-(

Jak jste se dozvěděli o <SFU> Twinstar Forum

Proč chcete jít právě do <SFU> JSte hodne slusna G a ja chci hrát kvalitne

Koho znáte v <SFU> Asi nikoho

Co nám můžete nabídnout? Obětavost, disciplinu, pomoc s cim bude třeba a především doufám dobry víkon v raidech

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Ano

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita) momntalně jich mam moc vzhledem k tomu že lidi odšli na offi tak mam asi 20 postav ale nehraju to spis jen na profky a farmu surek a s tech aktivnich je to Hunt Feluska

(nepovinné) Napište nám něco o Vás: Tak sem 27 letej tatka od 2 dětí 3roky a 10 měsíců, sem vyučenej kuchař, rád hraju fotbal,florbal,tenis a miluju jizdu na kole a samozrejme WOW.
Naposledy upravil(a) Magnifico dne pát 20. zář 2013 17:42:11, celkem upraveno 1 x.
Darknever
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 181
Registrován: sob 15. čer 2013 19:04:46
Class:: Warrior

Re: Magniifico - Retribution Paladin

Příspěvekod Darknever » pát 20. zář 2013 17:05:13

ani se to nebudu pokouse cist, jen jsem na to kouknul uz me boli hlava->> nechces zmenit barvu textu?:-)
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Magniifico - Retribution Paladin

Příspěvekod Athena » ned 22. zář 2013 8:10:31

Na armory jsem tě naštěstí viděl ještě v pve gearu, takže moje první otázka... nemáš problémy s hitem?:)
Mohl by si mě odůvodnit tvoji volbu Glorenzelgu?
Co všechno máš nastavené v Class Timeru?
Myslíš, že tvoje profkové duo je topové z pohledu retriny?
Magnifico
Příspěvky: 4
Registrován: pát 20. zář 2013 15:34:48
Class:: Paladin

Re: Magniifico - Retribution Paladin

Příspěvekod Magnifico » ned 22. zář 2013 8:47:20

No k tomu Hitu mmentalne mam 272 což je 7.38 procent a v 25 man je vždy drenai kterej to procento supportne :-) a mám i nutkání změnit rasu na drenaie kuli tomu -1procentu a nosit dual DV a to z duvodu že Tiny Abomination in a Jar se mi zdá jako item čiste na dotažení Hitu a ten bonus je smešnej. a čekám až mi padne Polar Bear Claw Bracers a tam se ten hit zase trochu spraví :-D.

Glorenzelg, High-Blade of the Silver Hand - Proč zrovna tento no jelikož je drtivá většina icc zbraní s Aprenem tak sem hledal něco co arpen nema a nasel sem z icc 25 jen Glorenzelg, High-Blade of the Silver Hand, Bryntroll, the Bone Arbiter, Bloodfall, a jelikož mám to štěstí že mám všechny zminované a mohl sem je testnout tak mi vyšel nejlepší právě Glorenzelg, High-Blade of the Silver Hand na legendarku zatím pomýšlet nemužu :-D.

Class Time - To už je spiše zvik něž potřeba měl sem to na lockovy a zvikl sem si na to no :-D ale asi jinyk to nepotřebuji

Tail - 400 AP na 15 sec se mi zdá lepší než 22 agi nebo haste sice to procuje cca 1y za 65 sec no
JWC - 42str z bnus kaminku je pekny
a premyslel sem i o lw ale ench na ramena je slusnej u hodiru a na vrist taky jediny co mi prislo ze je znevíhodnění je back
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Magniifico - Retribution Paladin

Příspěvekod Athena » ned 22. zář 2013 15:12:35

Stím přepočtem ses trochu sekl, ale předpodám překlep.
Pokud by nastala situace bez drenaie... jak bys ji řěšil (nemáš ještě v batohu vytoužené hitové bracery).

Při porovnávání Glorenzelgu s ostatníma alternativama si bral v potaz vybalancování exper capu?

Popř. by mě zajímálo jestli bys dokázál nějak odůvodnit, proč právě s Glorenzelgem to čísilkuje nejvíc?

Dost zde opovrhuješ armorpenem. Bereš ho tedy jako naprostý useless stat?

O Blacksmithing si neuvažoval?
Magnifico
Příspěvky: 4
Registrován: pát 20. zář 2013 15:34:48
Class:: Paladin

Re: Magniifico - Retribution Paladin

Příspěvekod Magnifico » pon 23. zář 2013 18:10:27

Hit no mam u sebe vždy kameny a neni problem jeden dva rychle prehodit.
JJ bral ted mam ned cap asi 32 a pokud bude zbran bez exp tak mam glyph of seal of vengance.
Proč pravě Glorenzelgem velka veapon Dmg a je i celkem pomala a co vim tak pala jeden na co nejpomalejsi azbrane.
No arpen ne ze bych ho bral jako uplne nepoužitelny ale co sem skousel tak nema takovej dmg jak STR.
A co se Bs tyče tak tam mam tušim jen dva sockety + a to se ani bonusu z JWC a asi ani Tailoru nevyrovna i kdyz o tom tailoru zacinam pochybovat :-(
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Magniifico - Retribution Paladin

Příspěvekod Athena » úte 24. zář 2013 0:05:18

Pokud budeš mít zítra čas, kontakuj mě ingame nebo na TS mezi 17:00 - 17:30.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Magniifico - Retribution Paladin

Příspěvekod Joul » stř 25. zář 2013 17:47:30

jak jsi na tom s prot offspecem, celkem hodně potřebujeme Prot pala na jednu 10 ku, takže pokud umíš nebo by jsi měl zájem projít intensivním kursem na prot, hodně by se zvýšil tvoje šance se dostat... (25 by jsi byl retri)
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Magniifico - Retribution Paladin

Příspěvekod Athena » stř 25. zář 2013 22:54:53

Napiš mě kdy se budeš pohybovat ingame během zítřka.
Magnifico
Příspěvky: 4
Registrován: pát 20. zář 2013 15:34:48
Class:: Paladin

Re: Magniifico - Retribution Paladin

Příspěvekod Magnifico » čtv 26. zář 2013 15:37:42

Omlouvám se ale děkuji za váč čas ale na konec zustávám tam kde doposud omlouvám se
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Magniifico - Retribution Paladin

Příspěvekod arwyn » čtv 26. zář 2013 16:17:09

Magnifico píše:stávající Guilda The Burning Legion kde se do dnes a jelikož aktivita spadla temer na 0 a ja chci hrat tak hledam jinde to co tam nemam:-(


Magnifico píše:Omlouvám se ale děkuji za váč čas ale na konec zustávám tam kde doposud omlouvám se


nedava mi to sice velmi zmysel, ale aj tak ti drzim palce a nech sa guilda znova postavi riadne na nohy =)
Obrázek
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Magniifico - Retribution Paladin [NEPRIJATY]

Příspěvekod Athena » čtv 26. zář 2013 17:31:31

Uzavírám přihlášku... NEPŘIJAT

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů