Turdin/paladin/tank/re3 [TEST/NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Turdin
Příspěvky: 9
Registrován: sob 09. lis 2013 20:08:40
Class:: Paladin

Turdin/paladin/tank/re3 [TEST/NEPRIJAT]

Příspěvekod Turdin » ned 10. lis 2013 0:12:05

< NICK > : Turdin
< CLASS PALADIN >
< Protect > 6080 - Talenty 5/55/11
< Retri > 5700+ - Talenty 11/55/5
< Holy > 5700+ - Talenty neaktivované (51/2/11)

<Věk> : 15 (1. 20. 1998) - Věk mám sice menší než jiní, ale rozum mám a používám ho.
<Armory> : http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Turdin
<FPS> : Celkově (všude) 30+
: Marrowgar (25man) 40+
<Jak dlouho hraju WoW?> Hraju ho asi 3/4 roku, hraju zatím jen WotLK, takže nějaké velké zkušenosti s WoWkem obecně celkem nemám, o to víc se můžu přiučit. Jsem sice nováček, ale to
neznamená to že se nemůžu vyrovnat těm co to hrají třeba 7 let.
<Raid Time> : PO-ČT - Mám vždy čas tak od odpoledne (po škole)
: PA-NE - Nejsem spolehliví na raidy, protože většinou jedu na výlet.
<Definice PVE skillu> : V jiné classne než paladin skill nemám.
: Retrinu jsem nedávno založil, takže rotaci se ještě učím ale jinak s ní točím cca 9k. Protože jsem si ji založil ještě před nedávnem tak ještě nemám eq (ve statech)
: Protecta mám trochu jiného než jiní paladini a to že nejedu na armor (mám 30k armoru bez buffů), ale jedu na všechny staty, jako parry,dodge. Aggro držím dobře.
: Holy mám zatím schovanou, protože jí nikdo nechtěl (na raidech), mám full eq na holy, jen ne ring (ten mám z repky na retri), a mám v ní Haste, crit, sp jak má pala mít
< Progress > : Protože hraju chvíli tak jsem toho moc neodprogressoval.
: ICC25 - Full Clear - Akorát LK jsem mockrát nebyl tak to nemám tak moc naskillené
- HC - Marrowgar, Gun, DB, Fester, Rot, Queena
: ICC10 - Full Clear - Akorát LK to samé jako na 25man.
- HC - 1Quarter, Fester, Rot, Queena
: TOC25 - Full Clear
- HC - 4/5 - K anubovi s worldem či guildou jsem se nikdy nedostal.
: TOC10 - Full Clear
- HC - Insanity
: Co se týče Naxxu, tak ten jsem chodil jen na weekly a UD bylo zavřený jak jsem přišel na twinstar.
< Addony > : Addonů moc nemám, zatím všechno zvládám bez nich.
-DBM : Hlásí akce, Fáze a eventy různých bossů.
-Omen3 : Tabulka aggra, kdo kolik má v %.
-Bartender : Pohyb různých barů
-Xperl, Healbot
< Zdroj informací o WoW > : Dozvěděl jsem se o něm hlavně od bratra, který ho hrál (vždy jsem mu koukal přes rameno když progressoval Illidana)
: Také jsem se o něm dozvěděl přes Youtube, Facebook (kámoši často o něm kecali že to mám s nimi hrát).
< Bývalé guildy > : 1. Byli "Strazce Mrtvych" - Dobrá guilda, kolektiv, pokec a tak, ale když došlo na raidy tak lidi to fakt failovali. Důvod proč jsem odešel byl progress, lidi to fakt nedávali.
: 2. Byli "Madlight in Night" - Skvělá guilda, dobrý kolektiv i progress, o prázdninách jsme progressovali 11/12, ale po prázdninách byla aktivita lidí nedostatečná, až se rozpadla
: a 3. "Crusaders of Light" (ve které jsem teď) - Tuto guildu už beru spíš jako útočiště, než si najdu nějaké stálé místo.
< Doslech o SFU > : Dozvěděl jsem se o vás převážně o tom že jste top guilda, ale také protože hledáte lidi.
< Proč chci do SFU > : Chci jít do SFU kvůli progressu (snažit se přejít meze, a být mezi prvními), ale také poznat nové lidi.
< Koho znám v SFU > : Znám nejvíc Praedatora, také jiné lidi, ale jen z doslechu (Ateacina, Athena, Akxutiska, Blokong, Crafty, Geegee, Joul, Revillo, atd..)
< Co vám můžu nabídnout > : Nabízím vám kolektivnost, spolupráci, sebe, samozřejmě paladina a snaživost.
< Komunikační zařízení > : TS3 mám (Mumble, Skype také), sluchátka také, ale mikrofon mi nedávno odešel.
< Alti > : Alty žádné nemám.
< Něco o sobě > : Chci studovat na nějaké technické/průmyslové škole, se zaměřením na tesaře nebo truhláře. A po maturitě si najít nějakou brigádu, nehodlám se trápit s vysokou.

Jinak díky že jste si přečetli přihlášku a omlouvám se za tu předešlou.
Naposledy upravil(a) Turdin dne ned 10. lis 2013 12:23:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod arwyn » ned 10. lis 2013 11:46:54

myslim, ze si to chces upravit O.o
Obrázek
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Yoshimo » ned 10. lis 2013 11:58:28

nahodou dobry. aspon to ma napad :D
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Sarger » ned 10. lis 2013 12:08:03

Arwynka, stačí zapojiť trošku "BBCode" fantázie, a tie farby tam uvidíš ! :D

Inak, z videnia ta poznám, videl som ťa pár krát mihnúť sa v dala, ale inak netuším ...

Retrinu máš prehitovanú (ale to já by som mal mlčať :D ) a bez exp. , bez enchu v rameni, libram na block ? za 50 emblemov máš 264-kový.
Prota nevidím, ale je síce pekné že ideš na avoidance staty, ale pri 30% deficite dodgu v ICC je to trošku mimo .. na ICC sezóne sa ide na tzv. "Effective health" .. tzn pomer HP / armor. avoidance sa honilo na UD a toc, takze sa uberaj týmto smerom.

Talenty:
Seal of the Pure - tuším nefunguje, tak to v prote narvi do devo aury :)
v retri .. eye for an eye je ti v pve nanič

glyphy - prot celé zle :P
Turdin
Příspěvky: 9
Registrován: sob 09. lis 2013 20:08:40
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Turdin » ned 10. lis 2013 13:12:34

Seal of the Pure - Jestli fakt nefunguje tak si to teda upravím
A ohledně retri bych potřeboval taky poradit, jelikož jí mám ani né 3 týdny, a na libram jsem úplně zapoměl :D promiň

Glyphyy na protovi mám v cajku, Avenger shield mám na aggro (dává větší dmg), Pleu mám na redukci dmg, a hammer of ryghteous na trash v ICC.
Turdin
Příspěvky: 9
Registrován: sob 09. lis 2013 20:08:40
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Turdin » ned 10. lis 2013 13:21:30

Jelikož jsem si retrinu založil před nedávnem tak EQ mám dost pomíchaný, tj. že jsem si jí poskládal že všeho co mi šlo do ruky.
Talenty:
Seal of the Pure - Jestli nefunguje tak si ty talenty upravím.
Retri - A ohledně retri bych si nechal poradit, ještě to s ní nemám tak vychytaný.
Glyphy na palovi bych řekl, že nemám špatné. Avenger shield mám na aggro, Divine pleu mám na redukci (což by měl mít každý), a Hammer of Ryghteous mám na trash.
Uživatelský avatar
Ataecina
Příspěvky: 277
Registrován: ned 16. čer 2013 11:05:34
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Ataecina » ned 10. lis 2013 14:25:17

Myslim že sarger si to chce taky upravit....
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Praedator » ned 10. lis 2013 17:27:41

Takže, keď už si ma spomenul v prihláške, tak by som mal asi niečo napísať, že? :D Tak pár raidov sme už spolu tankúvali a môžem povedať, že nefailoval, robil to čo mal a ešte ma aj počúval, takže + :D Na to, že wow-ko hrá tak krátko, tak myslím, že hrá lepšie ako väčšina "worldu", ja s ním mám dobré skúsenosti, samozrejme do Bubladinov sa vyznám asi toľko, že poznám bubliny a defender, takže ako ovláda classu porovnať neviem, to nech si ho dajú do parády naši palovia :) ... takže na záver som ZA na test raid ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Athena » ned 10. lis 2013 19:07:11

Poprosím o doložení screenu UI.
Turdin
Příspěvky: 9
Registrován: sob 09. lis 2013 20:08:40
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Turdin » pon 11. lis 2013 21:33:48

Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Joul » stř 13. lis 2013 20:18:55

Zítra Čtvrtek testraid v 18:00 napiš na nick Dropluk
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Turdin
Příspěvky: 9
Registrován: sob 09. lis 2013 20:08:40
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Turdin » čtv 14. lis 2013 13:50:01

Na tento týden už mám na všechno ID, šlo by to na přístí čtvrtek?
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Joul » čtv 14. lis 2013 14:39:38

ok
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Athena » pát 15. lis 2013 12:12:55

No do testraidu máme týden, takže se na tebe podíváme.

Klasický twinstartalentbuild...
takže včem vidíš hlavní přednosti tohoto buildu?
Zdůvodni absenci Judgements of the Just.
Proč Seal of Command?
Vindication? velmi diskutované téma... myslíš, že tento talent funguje v pve? pokud ano.. jaký má realný efekt? funguje na twinstaru správně?

Glyphy máš svérázné. Vidím dvě vážné závady. Jedna je v Minor Glyphu a druhá je v tvém hit capu, který má přímou spojitost s major glyphem, jenž u tebe postrádám. Napiš mě o jaké dva glyphy se jedná.

Gear..
Nevidím jedinou setovku... Proč je tomu tak?
Proč vidím ten prehistorický libram?
Gem parry/stam? jedná se o nejlepší řešení?
Proč si zvolil právě Blood Draining? Je tento enchant vhodný pro 25man instance? Má na paladinovi nějak zvýšenou efektivitu?
Kolik máš expertise? Myslíš, že je to dostačující?
Vidíš nějaké zchůdnější řešení enchantu na botách po tom co jsi odebral talent Pursuit of Justice? Ověřil sis jestli talent opravdu nefuguje? Pokud ano jak?

Napiš me sem tvůj vysněný BIS List.
Turdin
Příspěvky: 9
Registrován: sob 09. lis 2013 20:08:40
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Turdin » pát 15. lis 2013 14:32:19

Atheno,
-Nerozumněl jsem přesně tvé otázce, v čem vidím hlavní přednost tohoto buildu.
-Judgement of Just jsem měl nějaký ten týden kdysi v talentech, a myslím si že není až tak moc potřebný. Když jsem ho měl tak ten -20% movement speed mi procl jen málokdy, Seal of Justice (+1sec stun) je nepoužitelný v ICC (max. tak u championů v TOC) a jedině proč bych si ten talent dal tak to kvůli stunnování na Valkýrách u LK. (Převážně v 10man.)
-Seal of Command. No, třeba na princích když tankuju Taldarama a Valanara, tak než bych si nastackoval Vengeanci na druhém targetu tak mi ho dávno někdo přebere někdo v aggru plošněním a Seal of Command je prakticky rychlé aggro na druhém targetu. Taky třeba ho využívám na Valithrii, když mám červy z abominačky. Celkově ho mám na celý trash v ICC. A taky třeba na Lady, Gunshipu ho používám na addy.
-O Vindication talentu jsem dlouho přemýšlel a když jsem se koukal na většinu paladinů (jejich talenty) tak ten talent vůbec neměly, sám dle mého názoru si myslím že ten talent má něco do sebe, už jen proto že ho nikdo nemá a ta redukce dmg do mě se taky hodí. Jak funguje? To snad ani nemusím vysvětlovat, ale funguje to tak že když mlátím nějaký target, tak můj dmg má šanci zredukovat 287/574 Attack power z toho targetu. A jestli funguje v PvE, tak to by mělo jasně fungovat, protože v talentu se píše že má šanci zredukovat AP z TARGETU a né z nějakého hráče.
Jestli vůbec na Twinstaru funguje tak o tom jsem neuvažoval.
-O major glyphu předpokládám že myslíš Glyph of Righteous Defense, co se týče mého hit capu tak s tím není problém, mám v bance Harbringer(ring z ICC trash), Abomination Bloody ring (ring z ICC10HCgunship) a Royal crimson cloak - tyto equipy mají ve statech hit, tak v mém hitu problém nebude. Co se týče minoru tak to se nechám podat, fakt netuším jaký minor glyph se týká hitu.
-Setovku 2/5 jsem měl ale už ne, jediné co můžu dodat je, že mám šikovného bratra.
-Libram na 450 block value? Řekl bych že ho využiju lépe než dodge, jelikož jakmile zapnu Holy Shield tak libram se zapne a jak Blocknu(40%+šance) tak místo toho abych stopnul 1 500dmg tak stopnu 2100dmg blockem.
-No, 10parry a 15stam jsem tam hodil, protože to býl můj jediný volný gem v bance (jako setbonus v headě) - nijak jsem si nelámal hlavu co tam dávám, v hitu, expertise problém nemám.
-Rozhodoval jsem se mezi Blood drainingem, Mongoose - ale, protože jsem s aggrem ještě problém neměl, jelikož mongoose na Proc. dává agi (crit.), tak jsem si tam hodil ten Blood draining, tenhle enchant se mi za ty 2-3 týdny co ho mám, se mi projevil docela jako užitečný. Třeba na 25man. u vali když healeři nestíhají healovat, tak mě celkem drží nahoře, ale to je tak jediné využití, jinak všude jinde by měli healeři zvládat healovat.
-Expertise mám 23, myslím že VÍM že je to dostačující protože za 10 posledních IDček mi nějaká mobka snad 1-2 vyparryovala nebo vydodgla ránu.
-Enchant na botách (+22stam) si chci změnit, ale za poslední dobu co jsem byl na WoW, jsem na to buď zapomínal nebo jsem byl furt pryč (AFK) od WoWka.

Jinak díky za tvůj BIS koment, tady máš zase moji rare odpověď.
Uživatelský avatar
Tofifee
Příspěvky: 78
Registrován: ned 16. čer 2013 16:44:29
Class:: Shaman

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Tofifee » pát 15. lis 2013 15:15:19

PROTI ! Za to,že ma nespomenul v prihláške pff... :D
For everything you have missed , you have gained something else.
And for everything you gain , you lose something else.
It is about your outlook towards life.You can either regret or rejoice.
Turdin
Příspěvky: 9
Registrován: sob 09. lis 2013 20:08:40
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Turdin » pát 15. lis 2013 16:14:43

Promiň :D já si říkal že jsem někoho zapoměl napsat:D
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Turdin/paladin/tank/re3

Příspěvekod Blokong » pát 15. lis 2013 16:58:25

Uvidíme podle test raidu, ale spíš PROTI
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3 [TEST]

Příspěvekod Athena » sob 23. lis 2013 13:21:40

Další a poslední TESTRAID stanoven na příští čtvrtek. Tentokrát s mikrofonem a v holy specu.
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Turdin/paladin/tank/re3 [TEST]

Příspěvekod Blokong » sob 23. lis 2013 16:33:39

Myslim ze o test raid nestoji, kdyz si vcera udelal id :)
Turdin
Příspěvky: 9
Registrován: sob 09. lis 2013 20:08:40
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3 [TEST]

Příspěvekod Turdin » ned 24. lis 2013 16:17:22

ID jsem si udělal protože tu ve čtvrtek a středu nejsem, tak ať mi aspoň zbytečně neuletí. S athenou jsme se dohodli, že příští ID dorazím. Jedu na svatbu strýce.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Turdin/paladin/tank/re3 [TEST]

Příspěvekod Joul » stř 27. lis 2013 7:50:51

nelíbí se mě tvoje % availability, takže se zeptám na přímo, kolik radiů v měsící jsi schopný ve čtvrtek dorazit od 18 do 0:00
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Turdin
Příspěvky: 9
Registrován: sob 09. lis 2013 20:08:40
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3 [TEST]

Příspěvekod Turdin » stř 27. lis 2013 20:05:58

Jsem dostupný ve čtvrtek od 18:00 do půlnoci+. Jestli jsi myslel mé % avaibality to že na další (aneb tento) test raid nejdu je výjimka. Důvod je, že půjdu na svatbu strýce.
Co se týče těch raidů v měsících, kdybych psal tuhle přihlášku, myslíš že bych se nesnažil dojít na co nejvíce vašich raidů?
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Turdin/paladin/tank/re3 [TEST/NEPRIJAT]

Příspěvekod Athena » čtv 05. pro 2013 22:47:33

Myslím, že to nemusím rozebírat. Možná pozděj až se trochu vyhraješ. NEPRIJAT

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů