CADY - Shaman [NEPŘIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Cady
Příspěvky: 9
Registrován: ned 01. pro 2013 20:03:18
Class:: Shaman

CADY - Shaman [NEPŘIJATÝ]

Příspěvekod Cady » ned 01. pro 2013 20:13:58

Nick: Cady
Class/ main spec: Shaman Enhancement Pve/pvp
Věk: 20/21
GearScore: Full Bis pve enha až na neck z Icc 10 takmer 6500/ pvp 6250 mám aj Resto pve 6k+ pvp6250 ele pve 6100 +- pvp 6200
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Cady
FPS: 32 v raide (dala)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Tak Wow hrám od Classik +- 6-7 rokov, no najdlhšie na TBC asi 4.

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)
Pondelok : 19:30-02:00
Utorok : 17:30-02:00
Streda : 17:30-02:00
Štvrtok : 17:30-02:00
Piatok : 19:30-02:00
Ale chcem upozorniť že pracujem priemer od 05:30 do 16:30 no zavše je treba potiahnuť dlhšie a viac menej sa to dozviem s hodiny na hodinu teda musím ostať 1-2x do mesiaca dlhšie v práci, no som tu následne zase do tej max 02:00 ráno (ak je samozrejme treba )

Definujte svůj PvE skill: Na toto si netrúfam.... od toho sú tu ľudia ktorý sú prítomný na raide. No určite nie som typ čo opakuje 3-4x tú istú chybu.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit) : Popravde pochádzam zo serveru Valhalla teraz už soullwel...Kde som progresoval Celé TBC ako aj Wotlk po Ulduar Tak isto tbc na servru Mystiq. Na serveru Twinstar mám odprogresované TBC + čast t6 s WOTlk databaz...FC Naxx Ulduar TOC/TOGC a terajšie ICC po LK 25 HC.
Ďálej môžem spomenúť progres Vanilla na servru http://vanillagaming.org/

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
Nemám žiadne celé UI ako napr tukuy.. mám len pár addo.. na ktoré som zvyknutý a ktoré my ponúkajú všetko čo potrebujem, a keďže som aj pvp hráč nie je podľa mňa možné používať také UI. ( DBM / MoveAnything / Plate Buffs / Swatter / TellMeWhen / Gladius / Sound Alerter )

http://tinypic.com/view.php?pic=15i8g36&s=5#.UpuDM8RLNK0
http://tinypic.com/view.php?pic=5plb82&s=5#.UpuDk8RLNK0

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Informácie o classe mám hlavne od hráčov a postupne sám od seba postupný pribúdaním nových databáz a patchu.... Samozrejme fóra či FAq.. No nie je to úplne objektívne preto že na každom serveri nejde vždy všetko rovnako resp. ako má. (imfo svete wow mám z knižnej podoby )

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Posledná moja guilda bola SOI ( horda ) Odchod je Kick pretože som povedal na rovinu gume a vedeniu že sa mi nepáči prístup a vedenie guildy pretože odpoveď od vedenia pre hráčov s low gs ( u presním 5900 +- ) ktorý sa na raid nedostali bola doberte eq ( no ale kde ho majú dobrať ?? ) Nie raz sa stalo že sme šli ICC v počte 23-24 hráčov ako aj posledne a pri tom sa nik nedobral aj keď v guilde boli ľudia a chceli isť...alebo posledný príklad na LK namiesto toho aby niekto šiel kto to potrebuje si ľudia vždy 1-2kus.. brali alty na fallow... proste no coment...Po kicku z guildy mi bolo napísané od hráča Massacre že mi zabezpečí aby ma do žiadnej inej guildy nevzali takže tak...
Predošlá guilda LVD ( horde ) Kto pozná ich GUM nemusím nič dodávať nestojím o to aby som za pol roka bral lieky na nerv...doplňujem žiaden konflikt som s ním nemal ale nedalo sa to ...
Som proste hráč ktorému vadí prístup k iným nejde o to že by som mal s niekým problém alebo nezhody ale o to pozerať sa na podvádzanie alebo urážanie iných toto je hra treba sa k nej stavať zodpovedne ak niečo sľúbim alebo sa niekam nahlásim samozrejme je to o charaktere a je na každom ako sa k tomu postaví ale aby si niekto nadával klamal ostatných ponižoval alebo hanobil veci a eq len pre seba tak na to sa nedá nič povedať...
Toto sú guildy do TOC /season s6 +- Teda po mojom prechode k horde. ( samozrejme väčšie guildy )

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Na worldu som zachytil nábor a tak som sa začal informovať o vašej guilde.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Práve k vám sa hlásim hlavne na margo informácií ktoré my boli podané a na základe vašich guild info (na stránkach) ktoré poukazujú na systém a hierarchiu vo vedení guildy.

Koho znáte v <SFU> ? Nezisťoval som si presnejšie kto je u vás alebo kto tam kedy bol. Takže zatiaľ nikoho.

Co nám můžete nabídnout? Ponúkam kvalitné ovládanie a znalosti Enhancement shamana ako pve tak pvp na hight ratingu (v double dmg či 3s Triple dmg na 1900rat ) Samozrejme ponúkam svoje schopnosti v oblasti Grafiky konštruktérstva či dizajnu..

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Áno nie je problém

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita) Tak alty mám Feral druida Crawen 6k resto 5500 poznámka nemám naexpeného alta.

(nepovinné) Napište nám něco o Vás: Tak Som Filip pochádzam zo Slovenska (stredné) pracujem ako Konštruktér grafik animátor pre u presnenie animácie a prezentácie napr. celých výrobných liniek/centier či prípravkou na obrábanie zváranie či montáž...Milujem MEtal Rock/hard rock .... Každoročná účasť NOVAROCK či ROCK- Am - Ring.
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Yoshimo » pon 02. pro 2013 9:58:36

Tazke vsecko co o nas vis je jen ze stranek, od zadneho hrace sis nic nezjistoval? proc myslis, ze jsme jini? napriklad me minule taky nevzali na raid, prej sem low no. ale co uz
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Uživatelský avatar
Cady
Příspěvky: 9
Registrován: ned 01. pro 2013 20:03:18
Class:: Shaman

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Cady » pon 02. pro 2013 10:34:00

Ale to je trošku iným štýlom myslené... =) ja si ani nemyslím že ma kvôli GS niekto hneď niekam zoberie ale páči sa mi to rozdelenie raidou.. že sa vlastne skladá viac krát napr 10 i 25 a nemá to na starosť iba jeden človek na ktorom závisí to či sa to zloží alebo nie... U vás je napísaná 10 4x a 25 2x to znamená že keď trebárs nepríde kľúčový člen 1-2ks.. určite pre to neodložíte raid a 20-24 ľudí neostane na sucho (ked si spravia čas). A veľké + a to čo ma oslovilo je aj EPGP.
( a určite aby to nebolo zle myslené o tom low gs atd... ja prihlášku nepodávam kvôli farme LK mne úplne stačí progresovať s ľuďmi ktorý niečo chcú dosiahnuť )

Informácie o SFU som samozrejme nezbieral čisto iba zo stránok ale aj od hráčov ktorý majú na starosť nábor ( teda od ktorých som sa dozvedel že u vás prebieha ). Informoval som sa dosť obsiahle o dianí v g o priebehu raido.. o tom ako vlastne postupuje nováčik v guilde, samotný test raid, očakávania od enha shamana či správanie samotnej komunity, ktorá vytvára vašu guildu.
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Sarger » pon 02. pro 2013 13:06:34

Mne osobne sa veru páčiš... Mám z teba dobrý pocit, a prihláška je jedna z mála, ktoré som si prečítal celé. Shamana potrebujeme, a ak bude pravda všetko čo hovoríš, tak nevidím najmenší problém, aby si ťa naši trolololovia nerozpitvali dopodrobna. A keď Craftyho podplatíš nejakou fotkou, tak ťa určite prijme :D
za
Naposledy upravil(a) Sarger dne pon 02. pro 2013 15:35:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Darkal » pon 02. pro 2013 14:36:48

Už jen podle toho, jak se mě ptá jak mu není něco jasné(ohledně guildy) a má mé sympatie. ZA
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Crafty » úte 03. pro 2013 1:23:09

Jsi kolektivni hrac?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Joul » úte 03. pro 2013 14:53:57

uvědomuješ si následující okolnosti:
pokud se dostaneš do guildy, první měsíc si nelootneš vůbec nic, to by tebe teoreticky nemuselo až tak trápit když koukám na gear, ale HC trinkety zbraně, marky a jinak trochu vzácné itemy si nebudeš moct lootnou minimálně 1/4 roku a vzhledem k tomu co dává sekundár (kam by jsi byl zařazený), je Profesor nebo LK HC tabu, s tím že na primár se dostaneš nejdřív (a to by muselo zkončit opravdu hodně lidí) začátkem příštích letních prázdnin a to v případě že za celou tuto dobu budeš mít minimálně 90% účast na raidu, s perfektním chováním na raidu (bez afkování, remcání, nevnímání RL, vyvážené herní výkony), stejné chování se očekává na jakémkoliv world raidu, nebo BG... nepřeháníma to ani v nejmenším, skutečně si zakládáme na reputaci a na tom, že primár si musí člověk zasloužit stejně jako Gear...

pokud jsi si skutečně tohoto všeho vědom, rád te uvidím na testraidu ve čtvrtek od 18:00
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Cady
Příspěvky: 9
Registrován: ned 01. pro 2013 20:03:18
Class:: Shaman

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Cady » úte 03. pro 2013 15:04:52

Crafty píše:Jsi kolektivni hrac?


Tak na toto ti nemôžem odpovedať toto nie je otázka na ktorú by som mohol sám odpovedať.... ale určite nemám problém s nikým, kým nepodvádza či vedome neokráda ostatných na to sa fakt nemôžem pozerať, poprípade hrabe iba pre seba a svojich ( kamarátov ) toto je aj dôvod prečo som menil guildy v každej sa našli ľudia za ktorých by som sa hádal lebo viem že vravia pravdu, viem že by ma podržali a vážia si ma a takým som zaviazaný. Určite sa nájdu aj neprajníci a aj taký ktorý neprežerú a jednoducho nedokážu uznať že toto je len hra a staviať sa k nej ľahostajne a urážať ľudí je úbohé...To že som vždy v každej guilde povedal to čo si fakt myslím a neraz to bola pravda tak som bol za najväčiu sviňu nevďačnú... ale ale prečo?? preto že som si lootol niečo na čo som si sám nafarmyl dkp jednak cez príspevky do GB flasky surky gem.. a jednak za odraidované hodiny za to som sviňa že som chodil raidy ale jednoducho som sa na to už viac nemohol pozerať. Presne za toto... Ľudia presne toto považujú za okradnutie guildy... no ja skôr považujem seba za dementa že som tam tie hodiny vôbec pretrpel... Môžem sem napísať kopec ľudí s ktorými som bol vo veľa guildách s ktorými som dodnes v kontakte voláme na skype mumble robíme akcie raidujeme spolu ale tu nejde o to koľko ich je alebo koľkých som naštval svojím úprimným jednaním, ale o to že keby som nechcel spoznať kolektív SFU tak si tú prihlášku nenapíšem a to ako si sadneme a či sa vám laicky zapáčim, tak to je už len na vás či my ako guilda dáte šancu.
Naposledy upravil(a) Cady dne úte 03. pro 2013 15:19:25, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Cady
Příspěvky: 9
Registrován: ned 01. pro 2013 20:03:18
Class:: Shaman

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Cady » úte 03. pro 2013 15:12:52

Ospravedlňujem sa ale toto ID už nebude možné kedže som ICC bol ešte v Starej guilde.
K itemom ako si napísal určite si nič nelootnem 1/4 .. ANO mám gear aký mám a v prvom rade nepočítam vôbec s Main zostavou to určite nie v mojej prihláške som spomenul že sa chcem pridať k progresu ( teda pomôcť guild ponúknuť jej čo môžem ) reprezentáciu v pvp ale aj snahu o to byť čo najväčšou oporou na takzvanom alt raide, ktorý kto vie možno dokáže s mojou pomocou postúpiť aspoň o krôčik bližšie k FC... určite netvrdím rovno na LK =D aj keď to by bolo tiež super a motivácia by bola =)
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Joul » úte 03. pro 2013 15:23:07

Toto není otom, aby jsme se bouchnuli do hrudi a řekli jak teď díky tobě a tobě podobným dáme na sekundáru LK, nebo profesora, prostě se to zatím chodit nebude, a na Lk se dostaneš jak jsem zmínil, nepíšu to abych tě odradil, píšu to aby jsi si uvědomil jaké jsou okolnosti tvého možného přijetí a byl s nimy smířený.. prostě je to z obavy aby z tebe nespadlo to nadšení které nyní projevuješ protože realita je trochu někde jinde než představy...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Cady
Příspěvky: 9
Registrován: ned 01. pro 2013 20:03:18
Class:: Shaman

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Cady » úte 03. pro 2013 15:28:25

Joul píše:Toto není otom, aby jsme se bouchnuli do hrudi a řekli jak teď díky tobě a tobě podobným dáme na sekundáru LK, nebo profesora, prostě se to zatím chodit nebude, a na Lk se dostaneš jak jsem zmínil, nepíšu to abych tě odradil, píšu to aby jsi si uvědomil jaké jsou okolnosti tvého možného přijetí a byl s nimy smířený.. prostě je to z obavy aby z tebe nespadlo to nadšení které nyní projevuješ protože realita je trochu někde jinde než představy...

Nemám dôvod to takto brať každý názor je názor ja vám ukážem všetko čo vám dokážem ponúknuť a je to iba na vás.
Nič viac ti k tomu nemôžem napísať
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Joul » úte 03. pro 2013 15:33:38

super, v pořádku, já jen aby jsme si rozumněli, protože celé je to postavené na vzájemné spokojenosti, takže jsem se obával aby jsi za těchto podmínek nebyl nakonec nespokojený, pokud jsi se vším srozuměn a smířen, nemám žádný problém...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Cady
Příspěvky: 9
Registrován: ned 01. pro 2013 20:03:18
Class:: Shaman

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Cady » úte 03. pro 2013 15:40:07

Joul píše: smířen, nemám žádný problém...


TO znie ako buď zomrieš alebo ži v klietke =D hehe ale nie =) tak určite ja rád pomôžem keď bude treba aspoň bude čas aj na iné veci ako wow ( tým nemyslím že tu nebudem ). Ja som si zisťoval pýtal sa na váš systém ohľadom raidovania, postupu nováčika atď... takže mi to práve prišlo dosť fér ohľadom na to že máte EPGP a že si prvo musím ničo zaslúžiť aby som sa niekam dostal, tak o tom to ale je! =) a hlavne bud času na pvp =) na ktoré sa hrozne teším kedže sa spoja serv.. a bude tu konečne preč 2,5 ročný stereotyp.
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
KiDMAN
Příspěvky: 43
Registrován: sob 15. čer 2013 17:47:20
Class:: Priest
Bydliště: Ostrava / Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod KiDMAN » úte 03. pro 2013 16:27:43

Takže, vzhledem k tomu, že se občas v té guildě vyskytuju za kamarádův char, tak jsem si dovolil zeptat se na názor nejmenovaného hráče dané guildy. Odpověď mi přišla následovná...

Kód: Vybrat vše

Cady se od doby, co dobral 100% bis gear zacal chovat jak nejaky spratek, casto vyvolaval hadky, nechodil ani na tsko pri raidtimu, a k tomu vsemu vypicoval cele vedeni, a jelikoz toci absolutni hovna, posledni pricky, tak bez premysleni dostal kick
Uživatelský avatar
Cady
Příspěvky: 9
Registrován: ned 01. pro 2013 20:03:18
Class:: Shaman

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Cady » úte 03. pro 2013 16:37:15

KiDMAN píše:Takže, vzhledem k tomu, že se občas v té guildě vyskytuju za kamarádův char, tak jsem si dovolil zeptat se na názor nejmenovaného hráče dané guildy. Odpověď mi přišla následovná...

Kód: Vybrat vše

Cady se od doby, co dobral 100% bis gear zacal chovat jak nejaky spratek, casto vyvolaval hadky, nechodil ani na tsko pri raidtimu, a k tomu vsemu vypicoval cele vedeni, a jelikoz toci absolutni hovna, posledni pricky, tak bez premysleni dostal kick


Citát od masacreho SOI a vieš čo on napísal mne po kicku s guildy ?? =) kludne si to prečítaj... a o tom eq po dobrati bis eq ktorý mám +- 3-4ID som mla 100% účasť stále na každom raide a mimo guildovních aj guildovních aktivitách naďalej skladal world raidy pre guildu a ostatných hráčov prispieval do gb tak kde je to sra.. na guildu ???? A hádanie jedine s vedením to nepopieram ale možem ti sem nalepiť xy tých jeho vraj hádok ktoré mám nascreanované a zistíš že v prvom rade som nikomu nenadával v druhom rade určite sa nehádam s členmi guildy ale toto je ako by som ti písal niečo čomu i tak neuveríš kedže on mi to sľúbil že to jednoducho zariadi a tým to tu asi hasne .... ale škoda že si nik nespraví vlastný obraz. Ale prial by som ti zažiť si tú guildu

http://tinypic.com/view.php?pic=fbj21u&s=5#.Up3568RLNK0
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
KiDMAN
Příspěvky: 43
Registrován: sob 15. čer 2013 17:47:20
Class:: Priest
Bydliště: Ostrava / Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod KiDMAN » úte 03. pro 2013 16:44:19

Cady píše:
KiDMAN píše:Takže, vzhledem k tomu, že se občas v té guildě vyskytuju za kamarádův char, tak jsem si dovolil zeptat se na názor nejmenovaného hráče dané guildy. Odpověď mi přišla následovná...

Kód: Vybrat vše

Cady se od doby, co dobral 100% bis gear zacal chovat jak nejaky spratek, casto vyvolaval hadky, nechodil ani na tsko pri raidtimu, a k tomu vsemu vypicoval cele vedeni, a jelikoz toci absolutni hovna, posledni pricky, tak bez premysleni dostal kick


Citát od masacreho SOI a vieš čo on napísal mne po kicku s guildy ?? =) kludne si to prečítaj... a o tom eq po dobrati bis eq ktorý mám +- 3-4ID som mla 100% účasť stále na každom raide a mimo guildovních aj guildovních aktivitách naďalej skladal world raidy pre guildu a ostatných hráčov prispieval do gb tak kde je to sra.. na guildu ???? A hádanie jedine s vedením to nepopieram ale možem ti sem nalepiť xy tých jeho vraj hádok ktoré mám nascreanované a zistíš že v prvom rade som nikomu nenadával v druhom rade určite sa nehádam s členmi guildy ale toto je ako by som ti písal niečo čomu i tak neuveríš kedže on mi to sľúbil že to jednoducho zariadi a tým to tu asi hasne .... ale škoda že si nik nespraví vlastný obraz. Ale prial by som ti zažiť si tú guildu

http://tinypic.com/view.php?pic=fbj21u&s=5#.Up3568RLNK0


Samozřejmě, že beru v potaz, že je to tvrzení proti tvrzení, ale s Massacrem jsem si určitě nepsal. Tím pádem aspoň vidíš, že takový nebo podobný názor na věc má více lidí.
Uživatelský avatar
Cady
Příspěvky: 9
Registrován: ned 01. pro 2013 20:03:18
Class:: Shaman

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Cady » úte 03. pro 2013 16:53:36

KiDMAN píše:
Cady píše:
KiDMAN píše:Takže, vzhledem k tomu, že se občas v té guildě vyskytuju za kamarádův char, tak jsem si dovolil zeptat se na názor nejmenovaného hráče dané guildy. Odpověď mi přišla následovná...

Kód: Vybrat vše

Cady se od doby, co dobral 100% bis gear zacal chovat jak nejaky spratek, casto vyvolaval hadky, nechodil ani na tsko pri raidtimu, a k tomu vsemu vypicoval cele vedeni, a jelikoz toci absolutni hovna, posledni pricky, tak bez premysleni dostal kick


Citát od masacreho SOI a vieš čo on napísal mne po kicku s guildy ?? =) kludne si to prečítaj... a o tom eq po dobrati bis eq ktorý mám +- 3-4ID som mla 100% účasť stále na každom raide a mimo guildovních aj guildovních aktivitách naďalej skladal world raidy pre guildu a ostatných hráčov prispieval do gb tak kde je to sra.. na guildu ???? A hádanie jedine s vedením to nepopieram ale možem ti sem nalepiť xy tých jeho vraj hádok ktoré mám nascreanované a zistíš že v prvom rade som nikomu nenadával v druhom rade určite sa nehádam s členmi guildy ale toto je ako by som ti písal niečo čomu i tak neuveríš kedže on mi to sľúbil že to jednoducho zariadi a tým to tu asi hasne .... ale škoda že si nik nespraví vlastný obraz. Ale prial by som ti zažiť si tú guildu

http://tinypic.com/view.php?pic=fbj21u&s=5#.Up3568RLNK0


Samozřejmě, že beru v potaz, že je to slovo proti slovu, ale s Massacrem jsem si určitě nepsal. Tím pádem aspoň vidíš, že takový nebo podobný názor na věc má více lidí.




no úprimne minimálne 8 =) čo je 4x vedenie 4x top kamarát vedenia .... ale poviem ti to takto pri kicku som mla okolo 18500dko total okolo 55k a 70+- hodín raidu... podla teba som ich nejak okradol ??? myslím že som kludne mohol obrazne ninjovat kolko sa my chcelo kedže som mal dkp až až ( za bosa bolo 100/150) a pri tom som tam nič nelootoval 3-4 raidy.. fakt sa nechcem hádať ale keď niekto nevidí do situácie tak by sa do toho nemal starať a podávať nejaké neobjektívne tvrdenia. Mne to je vlastne úplne jedno o tomto som tu písal aj v prihláške kde som celú situáciu vysvetlil a popísal tak ako je čo jej predchádzalo aj čo bolo jej hlavným dôvodom takže nevidím dôvoD toho prečo to tu je. Ak ale vám fakt moc moc záleží na tom akú mienku má niekto s guildy z ktorej ma Kickli kvôli tomu že som si otvoril ústa na dianie v nej to je asi jasne čo vám kto odpovie a v tom prípade to asi znamená že nemám žiadnu šancu logicky.
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Darkal » úte 03. pro 2013 16:57:56

Začíná to být zajímavý. Doneste mi někdo(kidman) popcorn.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod arwyn » úte 03. pro 2013 19:58:39

za sancu sa obhajit na TS (cize za test raid a ak sa dostane dalej atd atd)

p.s. 70 naraidovanych hodin je v nasej guilde nic, to ma kazdy druhy alt :P
Obrázek
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Arowist » úte 03. pro 2013 21:53:14

arwyn píše:za
p.s. 70 naraidovanych hodin je v nasej guilde nic, to ma kazdy druhy alt :P
Jeste se tu zacnete hadat kdo ma nejvice /played :) Pri tom pomysleni kolik mam ja, mam vzdy chut skoncit s WoW :).

Jinak jsem PRO test, aspon si obhaji svoje dps a mozna i chovani :)
Malhazar
Příspěvky: 1
Registrován: stř 04. pro 2013 14:17:30
Class:: Priest

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Malhazar » stř 04. pro 2013 14:21:43

Zdravim mile SFU a vsetci jeho clenovia :) ku cadymu musim napisat svoje kedze viem aka ste super partia ludi ... cadyho poznam z WoW uz skoro 2 roky je to super hrac a super clovek ktory urcite istim sposobom zapadne do kazdeho kolektivu je to hrac ktory nema len hracske kvality ale aj te ludske na pravom mieste ... mozem vam ho len doporucit ci uz ako hraca alebo ako cloveka

Prepacte ze vam sem pisem ale ku cadyho prihlaske som mal potrebu napisat ;)
Zdravi Malhazar ;)
Uživatelský avatar
Cady
Příspěvky: 9
Registrován: ned 01. pro 2013 20:03:18
Class:: Shaman

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Cady » sob 07. pro 2013 20:31:49

Chcem poďakovať za odpovede a reakcie k mojej prihláške, no trvá to už dosť dlho a nijak extra sa to nepohlo žiadna reakcia v hre ani na forku takže by som prihlášku chcel uzavrieť. Prešlo síce len cca 6-7 dní od založenia a ked som zbadal ako dlho sú tu prihlášky iných a schválené boli len teraz tak som si asi uvedomil ako až vážne tá guilda funguje a nie žeby som nechcel ale určite by som to nedokázal stíhať časovo. Ak sa naskytne možnosť že sa my uvolní čas skúsim prihlášku poprípade znova a ak fakt budem mať až toľko času tak budme bojovať za prijatie.

Zatiaľ ďakujem

Cady
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Sarger » sob 07. pro 2013 23:37:41

Nevzdávaj to chlape, mňa prijali po mesiaci od podania prihlášky, a úprimne ti hovorím, že za týždeň som online cca tých 5 hodín na raide + možno hodinku dve denne. Len to výberové konanie je zdĺhavejšie, keďže pôjdeš na 2-3 test raidy, cize 2-3 týždne. navyše občas do toho niekomu niečo príde, takže no ... nezúfaj, a nevzdávaj to takto urýchlene, veď wotlk ti neujde ;)
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Darkal » ned 08. pro 2013 8:17:31

Podle toho co jsme si psali. Tak bys tady mohl být po novém roce 2/3x na raid. To už záleží na Joulovy a neoficiálním CL shamu Kusmičovy.
Obrázek
Obrázek
Vedin
Příspěvky: 33
Registrován: pon 17. čer 2013 21:56:28
Class:: Paladin

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Vedin » ned 08. pro 2013 9:20:48

pred dvoma dnami som si ta vsimol v lfg Ulduar 25, neslo mi do hlavy, kde sa vzal enha shaman s takym eq, ked u ali na deimose ho moze mat jedine nasa guilda vzhladom na progress, uz mi jasne teraz vsetko:)

v dmgi som si moc nevsimal, jedine na kologarnovi si bol niekde v top 3, beztak sralisko secko plosnil tak musel byt prvy s tou patekou legendarnou samosebou, skratky guild mi nevravia nic kde si bol, takze nechapem preco to nikto nepise tie nazvy cele, kazdopadne eq skoro BiS, ako aj progress zjavne, neviem teda co by ta u nas drzalo moc, kedze tendencia naznacuje, ze invnuti hraci s eq, ktory chodia sekundar, kde sa naozaj tazke fighty chodia na normal, maju malo motivacie a chuti do hrania v guilde a viac ako polovica z nich neostane v guilde viac ako par mesiacov, neviem co si mam mysliet o tom odchode /kicku z guildy, vidime tu len jednu stranu konfliktu, potreboval by som ta pocut na TSku, aby som vedel naklonit mysky vah na jednu ci druhu stranu, takze zatial neutral
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Vranka » úte 10. pro 2013 12:00:17

Ja ťa poznám z BG a arén a zatial som sa nestretol este s takým neviem akým slovom by som Ťa mal nazvať aby si sa neurazil...aby niekto celú arénu spamoval /rofl to svedčí o IQ a charaktere dotyčného mal by si sa zamyslieť nad svojím chovaním Proti
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Joul » úte 10. pro 2013 12:07:22

obecně jsem rád, že jsem se opět nezpletl a přestože jsi hrdině vydržel týden, pak ti konečně došlo, že k nám by jsi si pro zbytek gearu nepřišel a raději jsi to s nějakou výmluvou uzavřel...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Enhancement Shaman Cady

Příspěvekod Joul » stř 11. pro 2013 19:48:01

UZAVÍRÁM
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti