VIRGIL - Hunter [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Virgil
Příspěvky: 20
Registrován: stř 18. pro 2013 22:07:34
Class:: Hunter

VIRGIL - Hunter [NEPRIJATY]

Příspěvekod Virgil » čtv 19. pro 2013 0:08:56

Nick: Virgil
Class/ main spec: Marksman
Věk: 18
GearScore: 6200, bez pvp, pár itemov by to chcelo zmeniť ale som s ním viac-menej spokojný :)
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Virgil
FPS: hrám na celkom slušnom notebooku (intrák) alebo na PC (doma), pri raidoch nemám problém s FPS dropmi (40+)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

Prvý krát som k wowku pričuchol ešte na vanille (guilda Vox Dei, server Fakaheda). Mal som tam tanka a bol som klasický kid ;) Neskôr som prešiel na Mystiq no v škole to šlo dole vodou tak som s tým sekol. Po krátkej "dobe temna" (pre mňa dlhej) som počul že existuje nejaký free server Twinstar a neni to tam až také zlé. Bola tu cca. polovica Naxx sezony keď som doexpil huntera, dostal sa do dobrého kolektívu guildy Mizerové a znova naskočil do progresu. V guilde som bol takmer 1,5 roka (z jednou prestávkou, keď menili vedenie a ja som sa nepohodol). Nakoniec neochota ľudí aktívne sa podieľať na progrese a ukončenie wow kariery vačšiny pôvodných členov skončilo mojím odchodom. Dostal som sa do Endless Agony kde sa mi páčilo lenže celé wowko mi už liezlo krkom a z hrou som skončil - cca. v polovici prázdnin tohto roku (postava ostala v guilde). Za neaktivitu som dostal kick. Asi 2 týždne dozadu som sa chcel vrátiť, podal si prihlášku, a dozvedel sa že z5 sa už nedostanem... Možno to vyzerá že vás beriem ako "náhradu", ale za čas čo som bol s nimi som si na tam zvykol. Systém guildy bol dobrý takže je logické že som sa chcel vrátiť ale šancu som nedostal, treba sa posunúť ďalej. Bol by som nerád ak by ste to brali ako problém pre moje prijatie. Ak by som to tajil ak tak by sa na to prišlo, takto sú veci naporiadku hneď

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)

Čas cez pracovný týždeň mi vyhovuje, ak by sa to ale niekedy menilo nemám problém. Tiež netrpím obmedzeniami s hraním v noci, riadim sa heslom : som dosť op, ale lich king sa z toho od strachu nezabije :P


Definujte svůj PvE skill:

Venujem sa PvE od kedy som začal s WoW (skúšal som aj pvp, koniec mojej pvp kariery nastal keď som zistil že bhunter a esham neni skill combo). Keby som to mal zhrnúť narýchlo, moje znalosti pve sú dobré. Poznám encountery (čo nepoznám, vygooglim), nie som clicker a občas aj niečo vytočím :)

Vypište svůj progress na Twinstaru:

Naxx - zabité, progres som prakticky nezažil - kým som nabral eq. bolo po sezone
UD - zabité, pogres s Mizerami ale HMká nám až tak nešli (mali sme len 4)
ToC/ToGC - zabité, progres u Mizerov (bez insanity), po prechode do EA to bola už farma
ICC - 12/12 normal, 10/12 HC - na profesora som sa pozrel do tretej fázy, potom som už nehral

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:

http://tinypic.com/view.php?pic=2m28huv&s=5#.UrIeW7T2ino

Ako správny dmg je tam recount (v raide mám nad ním omen, nemám iný screen ak budete chciet dorobím aj v raide). DBM. Na framy mám Xperl - raid vlavo od recountu. Na buffy tipsy. SexyMap na sexi map. OmniCC na cd spellov.... možno ešte nejaké drobnosti, spolu 20 MB addonov


Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:

Google, Wowhead - komenty zvyknú byť dobré, huntra mám už dlho takže aj vlastná skúsenosť (občas nám twinstar ukáže že oni to majú dobre a offi je len shiet však Dandelion...)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

Písal som to už hore, to je asi všetko čo by som k tomu napísal. V iných guildách som nebol

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?

Patríte k top, počul som o vás už viac krát. Pravdepodobne na TSku, twin forku, world chanel....

Proč chcete jít právě do <SFU> ?

Hľadal som guildu s dobrým progresom. Nič iné len tak, na prvý pohľad, posúdiť nemôžem. Dúfam že ak sa ku vám dostanem tak si sadneme aj ako ľudia aj ako hráči. Nikdy som nebol hanblivý typ, takže s novým kolektívom sa zoznámim rád.

Koho znáte v <SFU> ?

Asi nikoho. Ešte stále mám postavu na Phobose, realmy sa budú spájať takže čoskoro sa vidíme :)

Co nám můžete nabídnout?

Pohodového človeka, kvalitného hráča. Ochotu pomáhať a hrať.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?

ano

Vypište svoje alty (stačí level 80):

Nikdy som nehral viac postáv naraz, viem že ak by som to skúšal hra by ma omrzela. Tiež rád veci doťahujem naplno takže by ma štvalo že jedna postava má niečo lepšie ako druhá, bol by som tu furt a nebol by čas na iné veci

Napište nám něco o Vás:

Hmm... ťahám to na 19 rokov, minulý rok som úspešne zmaturoval a momentálne chodím na výšku v Bratislave (STU - informatika, stále tu vraj do niečoho klikám 8-)). Rád hrám hry, drží ma to už viac ako 9 rokov. Nie len na PC - mám rád kartové hry (Magic, predým pokemoni :D) a tiež stolné hry (argicola, carcasone...). MILUJEM fantasy vo všetkých jeho podobách a keby tu nebola táto buksa na ktorej toto píšem asi by som dnes robil v knižnici. Keď mi raz preplo napísal som poviedku ale potom som si znova prečítal silmarilion a radšej ju zmazal z disku :oops: . Asi pred rokom som zistil že rád programujem a tomu sa teraz dosť venujem (niekedy dokonca úspešne). Občas zájdem do posilky aby som nebol úplné maslo, ale flákam to takže je to so mnou tragické. Okrem wowka si rád zahrám ťahové stratégie a aktívne hrám LoL. To bol aj dôvod prečo som na chvíľu skončil s wow ak nerátam to že ma to už trocha nudilo. Mám rád vyprážaný rezeň a pivo

PS:
pillsner only
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod arwyn » čtv 19. pro 2013 8:34:43

Paci sa mi tvoja prihlaska, ale budme uprimni: ked si sekol s hranim wowka kvoli strednej skole, myslis ze zvladnes STU popri aktivnom hrani? Prve skuskove ta este len caka buduci mesiac, mas pocit ze to budes zvladat?
Obrázek
Vedin
Příspěvky: 33
Registrován: pon 17. čer 2013 21:56:28
Class:: Paladin

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Vedin » čtv 19. pro 2013 10:49:48

kde mame zaruku, ze po prijati do guildy ta to po mesiaci dvoch neomrzi a zas si das pauzu a pojdes hrat LoLko alebo skola...
Virgil
Příspěvky: 20
Registrován: stř 18. pro 2013 22:07:34
Class:: Hunter

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Virgil » čtv 19. pro 2013 10:56:39

Vtedy som nehral len wowko a nebola to pre mňa priorita. Zatial mám zo školy dobrý pocit a nebojím sa toho, predsa to už bolo dosť dávno a poznám hranicu. Samozrejme cez skúškové môže byť aktivita znížená (na raid si nájdem čas aj cez to, večne pri knihách sedieť nemôžem), ale to každý kto študuje pozná

Vedin : kde máš záruku že hocikto kto ide do guildy nechce napr. len equip? neplánujem skončiť, nikdy keď som do nejakej guildy išiel som to v úmysle nemal. Tot asi moje vysvetlenie
Uživatelský avatar
KiDMAN
Příspěvky: 43
Registrován: sob 15. čer 2013 17:47:20
Class:: Priest
Bydliště: Ostrava / Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod KiDMAN » pát 20. pro 2013 15:01:09

Virgil píše:Ešte stále mám postavu na Phobose,...

Jaký nick máš na Phobose?
Virgil
Příspěvky: 20
Registrován: stř 18. pro 2013 22:07:34
Class:: Hunter

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Virgil » pát 20. pro 2013 17:13:40

rovnaký ako na forku - Virgil
Uživatelský avatar
Revilo
Příspěvky: 68
Registrován: sob 15. čer 2013 14:51:51
Class:: Death Knight

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Revilo » sob 21. pro 2013 16:21:37

Bavili sme sa trošku nedávno na TS, zdal sa mi celkom komunikatívny a možno by aj zapadol do guildy ale to ešte nechcem posudzovať na test raid za mňa ZA
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Praedator » ned 22. pro 2013 0:01:17

Dotaz: Prečo máš pvp ench v botách? :shock: a ešte mi nesedí ten polený 10agi+10crit gem v legoch, ArP cap ešte nemáš, takže sa mi zdá trochu nelogický... oprav ma, ak sa mýlim :D
Obrázek
Virgil
Příspěvky: 20
Registrován: stř 18. pro 2013 22:07:34
Class:: Hunter

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Virgil » ned 22. pro 2013 9:45:16

enchant v botách je poistka, u EA je v povinnej výbave a nosil som ho aj predtým - neviem koľko krát mi život zachránil ale myslím si že to spravilo viac ako +16 agi. Viem že existuje jeden ešte z TBC (+agi a MS bonus) ale nepodarilo sa mi ho zohnať. Ten gem v gatiach dáva ešte socket bonus +8 agi. Počítali sme to v dps theory craft metri a vyšiel asi o 1 dps viac ako arpen :D neviem či to počíta s tým že ku koncu arpen dáva vačší bonus ako na začiatku ale nechal som to takto, ak vieš inak a máš to overené tak to rád opravím.
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Ratslayercz » ned 22. pro 2013 12:18:02

Myslim, ze kazdy hunter by mel umet pouzivat disengage, tudis ten enchant je zbytecne pro nas zelene maniaky.
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Praedator » ned 22. pro 2013 13:43:36

Súhlasím s Ratom, Disangage je náš najpožívanejší "Safe button" a vo väčšine prípadoch úplne stačí :D a čo sa toho gemu týka, tak o ten 1 dps, to sa priznám, že neviem, každopádne viem, že z Agi profitujeme najviac pri ArP cape, teda keby si tam mal ArP gem a v tých botách 16 agi, tak myslím, že to vyjde vo výsledku o pár číselok viac (keď už sa bavíme v tak malých číslach) :D
Obrázek
Virgil
Příspěvky: 20
Registrován: stř 18. pro 2013 22:07:34
Class:: Hunter

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Virgil » ned 22. pro 2013 15:49:42

disengage používam často a rád :) ale v ICC je aj tak veľa "behacích" bossov, je tam 30 sec. cd a osobne si myslím že ten buff na speed vo výsledku vytvorí viac dmg. Je to debata na posúdenie ale ak by to mal byť problém zmením to. Ak vás uvidím na ts skúsim poke a môžme sa porozprávať. Ten gem do gatí môže byť lepší na arp, ale ak sa mi podarí zohnať ten +6agi a minor run speed enchant tak si myslím že ten +16 agi strčí do vrecka.

budem rád ak na test raide budem môcť názor obhájiť alebo prípadne zmeniť :D
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Praedator » ned 22. pro 2013 16:33:24

u mňa nie je žiaden problém, čo by si gemoval aj full agi, ak s tým potočíš... tieto veci nechám na Detharga, nech posúdi, on je môj CL :D ale inak odomňa ZA na test, nech sa mám s kým pretekať ;)
Obrázek
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Ratslayercz » ned 22. pro 2013 21:11:42

Kdyz jste se zacali bavit o takovych malickostech, tak pridam dotaz na trosku zavaznejsi vec, pouzivas nejake addony na sledovani auto shotu, iCD trinketu, popr. addon na tracking, nebo nejake "hunter only" addony?
Virgil
Příspěvky: 20
Registrován: stř 18. pro 2013 22:07:34
Class:: Hunter

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Virgil » pon 23. pro 2013 2:57:24

na tracking mám track-o-matique, need to know na cd, na autoshot som toho mal viac ale keď som menil UI vymazal som svoj a neviem ktorý to bol tak tam mám dočasne khagar hunter timers (ale je veľký nemám ho rád). Nič iné "špeciálne" nepoužívam, zatiaľ som nevidel dôvod
Virgil
Příspěvky: 20
Registrován: stř 18. pro 2013 22:07:34
Class:: Hunter

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Virgil » úte 24. pro 2013 0:59:50

dnes som sa konečne dal na to a zmenil som LW za BS, prehodil som gemy, našiel craftera na +6agi a minor speed na boty a nafarmil surky takže mám snáď komplet čo by sa mohlo žiadať :)

prajem Veselé Vianoce a idem spať
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod arwyn » úte 24. pro 2013 9:24:50

Zdravim,
prosim o trpezlivost, pocas sviatkov bude raidovanie aj aktivita clenov iba obmedzena, je preto mozne ze sa vybavenie prihlasky zdrzi.
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Virgil - PvE hunter

Příspěvekod Crafty » čtv 26. pro 2013 12:13:01

Kontaktuj sam DETHARGA a pores snim vse ohledne huntera, pokud ti on nebo RAT daji zelenou jsem PRO

Predbezne se priprav na test raid 2.1 2014 (Sekundarni ICC25)
Tam musis mit v poradku
-naprosto perfektni znalost taktik (i profesor 25HC)
-100% znalost class
-funkcni mikron a dobre nastaveny TEAMSPEAK3
-pripravene POTIONY a FLASKY
-a jeden vtip ktery pocas raidu reknes
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: VIRGIL - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » stř 01. led 2014 21:41:51

(refresh)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: VIRGIL - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Yoslin » pát 03. led 2014 0:57:58

Sledovala jsem sice hlavně jenom shamany abych napsala Kušmovi vše potřebné, ale Virgila jsem si všimla náhodou taky... A myslím si že hodně dobré...

Za mě PRO
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: VIRGIL - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » pát 03. led 2014 1:53:08

Ikdyz tam bylo par chyb, tak se snazil i pomahat a komunikoval, proto davam svoje PRO
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Detharg
Příspěvky: 27
Registrován: sob 15. čer 2013 13:49:54
Class:: Hunter

Re: VIRGIL - Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Detharg » pát 03. led 2014 21:45:22

Posouvám na pohovor v pondělí 6.1. od 18:00.
Virgil
Příspěvky: 20
Registrován: stř 18. pro 2013 22:07:34
Class:: Hunter

Re: VIRGIL - Hunter [TEST/TS/-]

Příspěvekod Virgil » sob 04. led 2014 0:49:15

Sťahujem prihlášku.

Dnes som bol ICC 10 s inou guildou a zistil že tam hrá veľa znamich. Súrne hľadajú huntera na progres LK a v raide bola perfektná nálada. Včera bol test raid dobrý, byť v sekundári by mi nevadilo a keby to bola iná guilda prihlášku by som nerušil, nakoniec to dopadlo takto a ja sa za to ospravedlňujem. Dúfam že sa na mňa nebudete hnevať a keď dorobím nový balík na HS tak si so mnou zahráte :)

S pozdravom,
Virgil
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: VIRGIL - Hunter [TEST/TS/-]

Příspěvekod Sarger » sob 04. led 2014 8:25:07

Ďakujeme za snahu, snáď budeš spokojný tam kam chceš ísť, plne ťa chápem, ale zároveň sa nemôžem zdržať poznámky... "o equip huntera menej"

Gl hf ;)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: VIRGIL - Hunter [TEST/TS/-]

Příspěvekod Pepíkus » sob 04. led 2014 16:16:52

Tak GL, ať vám dobrá nálada vydrží co nejdéle.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů