Marshmaloo - DK Blood / Unholy [NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Marshmaloo
Příspěvky: 3
Registrován: stř 22. led 2014 10:54:34
Class:: Death Knight

Marshmaloo - DK Blood / Unholy [NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Marshmaloo » stř 22. led 2014 12:18:20

Nick: Marshmaloo – když vznikalo jméno, nebyl v tom nějak záměr, spíše mě honila mlsná na tu sladkost a ejhle promítlo se to i do jména 

Class/ main spec: Blood DK – tanků bylo i kdysi málo, takže jsem se rozhodl pro výzvu, která byla přijata a myslím, že celkem ucházející 

Věk: Sladkých už skoro 22 let :)

Gearscore: i byť si myslím, že to není podstatné, nějak se začít musí, :) takže GS 6097 bez PvP itemů, pouze čistý PvE.
Rád jen vysvětlím - T10ka mám všechny 4ks setovky, ale využívám jen dvě, do té doby než budu mít alespoň normálové marky. Momentálně mi na staty vyjde daleko lépe to, co mám na sobě. 2 setový bonus je sice zajímavý, ale přesto lze jej nahradit Icebound fortitude a trinkety  Pokud je to veliký problém – chápu, ale momentálně se mi zdá lepší to co mám na sobě :)


Link na Armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... Marshmaloo

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
S WoW jsem začal už před hodně dávnou dobou, kdy se na celé free scéně jela Vanilla, která však nebyla kvalitní. Defacto jsem jen hru testoval a zkoušel co to wowko je. Poté jsem měl na nějakou dobu pauzu a vrátil se až na WotLk, kde jsem první testoval huntera a poté přešel na DK. Dkčko jsem si vybral hlavně proto, že jsem viděl, že chybí tanci. Bylo to možná tenkrát jen kvůli tomu, a že jsem se chtěl dostávat do dungu atp. abych rychleji vyexpil, ale později jsem se k tomu doslova zažral a dnes bych DK neměnil za nic – možná kromě svého Alta Resto druida. Toho využívám většinou, když už mě tankování štve a nudí – stát jen před bossem a nechat do sebe mlátit zvládne téměř každý a tak healování byla a je vždy výzva.
Přesto Main je mé DK za kterého budu hrát na wotlku a snad i později, kdy se rozjede tak na Cata. V průběhu času zde na Twinu jsem měl pauzu půl roku, kdy jsem hrál na Oficiálním serveru Blizzu. Chtěl jsem vyzkoušet něco jiného a nového a pak zjistil že mě to vlastně nebaví a tak se vrátil zpět na Cata.
Jinak v průběhu posledních měsíců jsme testoval i PvP, ale musím říct že na něj jsem ne úplně nejlepší  zkoušel jsem to v PvE Tank gearu kdy za blooda vydržím docela dost, samostatný heal je fajn věc, ale nikdy jsem neměl vedle sebe někoho, kdo by zvládl pořádně dpsovat. Takže PvP i byť bych rád testoval, zřejmě zapadlo v zapomnění.

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)
Jelikož pracuji, tak jsem přes dopoledne a větší část odpoledne v práci, tak mi vyhovuje každý všední den od 18:00 do 23:00 kdy by jsem už rád v týdnu šel spát abych mohl ráno vstávat. Přes víkend je možné se sejít kdykoliv, i byť upřednostňoval bych odpolední hodinu, abych nezabíjel čas jen a pouze u WoWka, vždyť jsme hlavně lidi a jako takoví by jsme se měli bavit i jinak než jen u pc :)

Definujte svůj PvE sklil:
Definovat něco, co je na posouzení druhých je možná trochu sobecké… I byť sebekritika není moje nejslabší stránka, takže – i byť si myslím, že jako Blood DK patřím mezi kvalitnější hráče, kteří znají a ví co kdy a kde mačkat, vždy se velmi rád přiučím nějaké vychytávce navíc. Mačkat tlačítka a nestát v abilitách je jednoduché se naučit, ale pak to chce jen trénink aby to člověk dostal pod kůži a věděl co a jak. Takže PvE sklil? Na úrovni dlouhohrajícího člověka, který se však nebojí naučit něco navíc.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Tak hraji zde už rok a půl, proto jsem toho vyprogressoval docela dost. Od začátku to bylo ToC10 (full clear)/ 25(full clear), pak VoA 10(full clear)/25(full clear) ToGC 10(full clear)/25 (jen 4 bosse), ICC10 9/12 HC, ICC25 11/12 (z toho 6-7 HC).
Bohužel do dnes se nesložila parta na ICC25 aby se mohlo dát 12/12. I byť taktiky znám, nejsou lidi, neb musíme dobírat některé z worldu, abychom se dostali k Lichovi. Občas lidé nemají čas, jindy není schopnější parta.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
http://i39.tinypic.com/4ifxhv.jpg
Tak začneme od spodu – každý spell co tam je až po HS je namacrovaný, aby při procnutém RuneStriku spustil i ten. Je to kvůli důvodu, že občas na něj člověk zapomene a jen přeci treathuje docela dobře ba přímo bravůrně. Takže první 4 spelly jsou namacrované… Následují dva plošné, Pestilence mi krásně rozšíří nákazy a blood boil je tam jen z důvodu nedočkavých DPS než se rozháže nákaza na všechny.
Dále následuje jen macro pro PvP který spustí na daný target stangulate, ten tam nějak nepatří :D Deathcoil je tam z důvodu, kdy neprocuje RS, popř jsem off tankem tak ať mohu vyplýtvat Rune energy 
Následují spelly převážně healovací, které mi pomáhají kdy healer zaspí a nebo kdy vím že Boss bude dávat abillity, které je lepší prohealovat hned 
O patro výš je Chains of Ice kterým zpomaluji beasty které se musí zpomalit. Mind freeze na kickování bolestivých spellů – vím v ICC jich zase není tolik.
Následují ghoulové, kteří jsou jen doplněk, který zvedne na chvíli dps. Icebound fortitude na redukci dmg je sice na blbém místě, ale když překlikávám myší, z tohoto spellu se dostanu rychle do healovacích, které většinou po tom následují.
Následující patro jsou Grip a taunt – je i nabindovaný na tlačítkách, ale je dobré ty spelly vidět. To samé uprostřed osamocený RS který je tam jen pro viditelnost, když je namacrovaný. Pak následuje AMS který je fajn na některé abillity bossů – Sindra, a následují spelly zvyšující mě staty, vám staty nebo jen zpříjemňují život.
Předposlední vynechám a jako poslední jsou Spelly DaD na plošné nabrání – je nahoře neb z toho místa se mi nejrychleji háže před sebe na zem. Následující Blood Tapem, který mi v případě nouze propůjčí runu abych mohl použít na aoe rotaci DaD, IT, PS, blood boil a Pestilence. Jedna runa by chyběla tak ji nahrazuji právě Bloodtapem následují trinkety, které jsou nahoře aby byli viditelně a nemusel bych je hledat.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Když jsem začínal, hodně jsem se ptal a četl na internetu, co jak dělat a co brát na sebe. Některé zdroje měli pravdu, jiné se trochu mýlili. Časem člověk přišel sám co je výhodnější, co se mu hodí více do stylu jeho hraní. Někde jsem četl tohle a přitom během raidování jsem zjistil, že přesný opak mi vyhovuje víc. Informace se vždy čerpali z netu a od jiných lidí, ale až čas ukáže, které informace stojí za to a které jsou jenom napsány tak aby zaplnili web.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Order of the Silverhand – guilda se začala rozpadat a panovalo tam jisté napětí mezi některými hráči. Byla to první guilda do které jsem zavítal, když jsem dosáhl lvl 80. Pomohla mi v rozjezdu a díky ní jsem poznal některé taktiky na ICC. I přesto se později rozpadla a spojila s jinou guildou.
Kaldorei – je to má stávající guilda, ale bohužel jelikož je to guilda která měla tradici na jiném serveru, doufala, že to tak bude i zde… Jenže spousta lidí nepřešlo a tak se museli dobírat lidi. Kdysi dávali 12/12 9 hc na jejich serveru ICC25, dneska se stěží dostanou přes 11/12 a jelikož to spousta lidí nebaví progressovat znova, přechází, odchází , nebo jen slackují v guildě bez zájmu. Takže guilda se začíná rozpadat a její konec se blíží.
To je také důvod proč jsem se začal rozhlížet po jiné guildě.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Vlastně prvotní kontakt s guildou byl díky přítelkyni, která viděla jak to u nás v guildě vypadá a dívala se na world chatu na zajímavé guildy. Takže mi dala tip na SFU a já se začal pídit. Spousta guild je mi proti srsti, vadí mi chování některých dětí v raidech a tak když jsme se dověděl, že nabíráte především rozumné starší hráče, začínal jsme se zajímat o tuto guildu více a více – převážně informace z vašeho webu.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Jak jsem nastínil už v předchozích odpovědích – hledám guildu s tradicí, delší trvanlivostí… Spousta guild vznikne a hned se rozpadne, já bych rád pracoval pro tým, kolektiv lidí, které znám a od kterých vím co čekat. V poslední době jsme museli dobírat vždy z worldu a bohužel vždy to byla tragédie – lidé afkovali, dělali co neměli, neměli čas atp.. Rád bych patřil do kolektivu kde všechno funguje a člověk ví co od nich v raidu čekat.
Proto guilda SFU která vypadá že stálé lidi má a jen tak se nerozpadne při první nabídce lepší guildy. Dále mě zaujalo to, že nabíráte pouze starší, rozumné členy – mám rád zábavu legraci, ale jen přeci, někteří mladší nedokážou poslouchat co se jim radí. Ještě nemají a neznají autoritu, která je nutno poslouchat a tak si dělají co chtějí, pak na to doplácí celý raid a vlastně i guilda.

Takže proč SFU? Stabilní guilda, která má jméno, i výsledky za sebou a vypadá dostatečně rozumně na to, aby se hned nerozpadla.

Koho znáte v <SFU> ?
Vlastně vůbec nikoho, byl bych jako naprostý nováček a zelenáč, nikým neznalý, ale i přesto jsem kamarád, který se rád seznámí s každým a v případě nouze i pomůže. Vždyť guilda je o lidech a lidé jsou tvorové společenští a kamarádští, takže seznámit se s lidmi není problém 

Co nám můžete nabídnout?
Sebe. Je to jediné slovo, obsahující mnoho. Mohu nabídnout člověka, který progressoval spoustu hodin, zná wowko a svou classu, co nezná snaží se rychle doučit. Takže mohu nabídnout člověka, který pomůže v raidu, pomůže na wowku a pokusí se udělat maximum pro to aby wowko pracovalo s guildou. Také jsem ale člověk jak jsem zmínil, takže mohu nabídnout kamarádství, pokec na chatu, na mumble / ts. Můžeme se bavit a nebo ridovat  vždyť wowko není jen o tom raidu ale i o tom, co se děje mimo raidovní časy.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
TS, Mumble to jsou věci které používám, vždyť pořád někdo skládá raidy a nikdy není předem jasné, co se bude používat, takže ano mám obojí jak s mikrofonem tak i sluchátky.

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Jediného Alta aktivního mámjiž zmiňovaného Resto Druida.
Marshmalo Druid - Resto / Bala – necelých 5,7k gs – pravidelně s ním obcházím worldovní raidy ať ICC10 tak i 25ku.


Napište nám něco o Vás:
Proč se skrývat, když mohu říct… Takže v RL jsem Michal, pracuji jako ochranka pro vládní organizace. Mezi záliby patří jak wowko, tak i četba, rád napíšu sám nějakou povídku. Věnuji se lezectví po stěnách, military (ano občas si zablbneme s kuličkovkama po lese) a outdooru.
Jsem šťastně zadaný a ještě víc díky tomu, že přítelkyně hraje také wowko, takže se nemusíme dohadovat o tom, že u pc trávím nějak moc času.
Jinak jsem jen klučina, který se rád baví, má rád adrenalin a třeba doufá že pomůže právě vaší guildě, ať už s Main raidy tak i altovními :)


Takže tvrdě do mě ať je po mě, jakékoliv nesrovnalosti – talenty, macra, používané spelly – cokoliv nadhoďte a řekněte co se nelíbí, buď vám budu oponovat nebo se pdívám proč máte vy pravdu a já na ni nepřišel.
Takže zatím příjemný den a ať se daří :)
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Marshmaloo - DK Blood / Unholy

Příspěvekod Bohus » stř 22. led 2014 15:35:04

Prihláška fajn aj keď som trochu zaspával, ale vidno, že si si na nej dal záležať a neodflákol si ju. +
Bohužial pre teba máme tankov na sekundáre až až a k tomu sa ešte vrátil ďalší, takže by si sa ako Tank v raide neuživil.
Napadlo ma, že by si teoreticky mohol chodiť Unholy, ale tie talenty ma velmi zarazili. Je pekné, že si rád necháš poradiť, ale v momentálnom stave Díkejov by sa k nám nie lahko dostal aj Top DK EU.
Prihláška však nestačí na to, aby som ti dal Za alebo Neutral => Proti.
Marshmaloo
Příspěvky: 3
Registrován: stř 22. led 2014 10:54:34
Class:: Death Knight

Re: Marshmaloo - DK Blood / Unholy

Příspěvekod Marshmaloo » stř 22. led 2014 15:39:28

Je to tím, že Unholy spec vlastně vůbec nechodím :-) Mám ji pro případ nouze, ale vesměs skoro tu spec neznám a je mi vzdáleně cizí oproti právě bloodu :-)
Pokud je tanků hafo chápu to a vesměs když jsem se díval na stránky informace o přijímaných class jsem to i předpokládal. Přesto jak se říká za zkoušku člověk nic nedá a tak jsme to vyzkoušel :-)
Marshmaloo
Příspěvky: 3
Registrován: stř 22. led 2014 10:54:34
Class:: Death Knight

Re: Marshmaloo - DK Blood / Unholy

Příspěvekod Marshmaloo » stř 22. led 2014 15:46:47

Vlastně jsem to čekal :) na stránkách nemáte otevřený nábor pro tanky a já vesměs chodím jen jako tank :) to DPS mám defacto z donucení a jako takové bych byl opravdu k ničemu :)
Jak se říká za zkoušku člověk nic nedá, napsání těch pár vět nebolelo a alespoň vím na čem jsem :)
Uživatelský avatar
Revilo
Příspěvky: 68
Registrován: sob 15. čer 2013 14:51:51
Class:: Death Knight

Re: Marshmaloo - DK Blood / Unholy

Příspěvekod Revilo » stř 22. led 2014 19:05:30

Oceňujem to, že si si dal na prihláške záležať, ale keby si ma kontaktoval in-game tak by som ti povedal, že tanka nehľadáme...práve sa nám vrátil tank a tak na sekundárnom raide máme 4roch main tankov...vyzeráš celkom slušne, určite niekedy v budúcnosti by si sa k nám mohol dostať, ale full status DKtov je tam z nejakého dôvodu. Ďakujem za záujem o nás ale musím uzavrieť prihlášku s verdiktom Neprijatý

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 13 hostů