TOFIFEE - SHAHAM [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Tofifee
Příspěvky: 78
Registrován: ned 16. čer 2013 16:44:29
Class:: Shaman

TOFIFEE - SHAHAM [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Příspěvekod Tofifee » ned 16. čer 2013 18:36:44

Nick: Tofifee
Class/ main spec: Resto Shaman
Věk: 19
GearScore: 5600 + PvP WF back,nebola ziadna moznost ho vymenit za PvE.Ziadny mi nepadol,ani z insanity 10 ani hitovy v ToC a z icc10tky toto ID nepadol.

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Tofifee

FPS:50-100 mimo raidu,ale zalezi to od oblasti,v ktorej som
10-man: 20-40 zalezi od bossa
25-man:10-30 zalezi od bossa
Taktiez moje FPS zalezi od rodiny a pocasia.Ak su vsetci traja domaci napojeny na moj modem,tak je to FPS nizsie,ale to sa da zariadit pocas raid time.Od pocasia to zalezi hlavne v zime a pri burkach,to sa ovplyvnit neda.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW-ko hram priblizne 7 rokov...neratam to,lebo keby to mam ratat o 20 rokov,keby si mam vyplnat prihlasku,kde je rovnaka otazka,tak asi by som sa nedoratal.WoW-ko som zacal hrat na Anthorii za cias TBC v guilde Hornyes,kde som sa ucil zaklady.Ako maly ma bavilo expit,tak som si vyexpil 8x 70lvl.Vtedy ma PvE nebavilo,tak som len PvPckaril..Velmi dobre si pamatam na moj prvy bind.Mal som 14 rokov a moj prvy bind bol na hornej liste priblizne v strede,kde je aj doteraz,aj ked mam ine UI.Je to pismeno "C" , ktore pouzivam ako horuce tlacitko na rychle trinketenie.O nejaky cas nahodili Wotlk a vdaka mojmu expeniu vsetkych postav som nestihol UD a ToC season.Az dnes som pochopil,ze som premrhal krasne casy PvEckarenia na TBC a UD.V Hornyes som sa napokon stal officierom,kvoli odchodu niekolkych hracov pri prechadzani na wotlk.Prave vdaka tomu moja orientacia presla na PvE,lebo som musel leadovat raidy v guilde,kde sa kazdy ucil zarovno mnou.Najprv to bolo toc,kde sme sa eqpovali a napokon sme presli k icc progressu 10manu,kedze vela hracov v tej guilde nebolo.To boli asi najkrajsie casy mojho PvEckarenia.Bavilo ma ucit sa za classu a pozerat sa na progress nie len mojich skusenosti,ale aj celej party hracov v Hornyes.Najvacsim treskom bolo,ked sme dali profesora.Hornyes bola guilda,ktora dokazala,ze kamarata si nenajdes len na ulici,ale aj vo WoWku.Aj ked sa guilda rozpadla,s tou partou ludi som stale v kontakte a dokonca planujeme dalsi zraz v lete,na ktory sa tesim.Moja druha guilda bola Ordo Satanas,do ktorej som prisiel uz so skusenostami schopnymi pre kvalitnejsiu guildu,kde to od hracov ziadaju.S guildou som bol spokojny,kym hraval Orrin a leadoval raidy on.Na TS hovoril len Orrin,popripade tank alebo healer,ktory nieco potreboval.Vsetko sa tykalo raidu a veci , ktore sa momentalne v raide diali,neboli tam hadky a kazdy respektoval kazdeho.Po case,ked Orrin prestal hrat na Anthorii,tak sa to tam velmi zmenilo.Nebola to guilda,do ktorej som prichadzal a ktoru som obdivoval.Ordo sa zmenilo na zverinec a skolku.Pripadalo mi to ako na ulici,partia ludi,co kraca okolo neznamych a smeje sa im,lebo nie su v partii.Ak si k nim nepatril,tak ta odvrhovali,smiali sa na tebe a provokovali.Nebudem menovat hracov,je to nepodstatne,ale oni vedia o ktorych ide,ak si to budu citat.Po odchode hracov , ktori mali oci otvorene a pochopili,ze tam nemaju co robit som odisiel tiez.Vela z nich islo ku horde a ja som sa zapojil k nim.Myslim,ze aj Lupita bola jedna z nich,ktora sa ku vam zaradila.Ja som si dal tiez prihlasku do SFU.Pytali ste sa na mna od Ademara , Lalala a spol. a tu sa potvrdila prava tvar Ordo Satanas.Ten pocit,ktory som mal sa stal pravdou.Navypravali na mna veci,ktorym som sam neveril,ze na mna navypravaju a vy ste dali na rady "z vedenia" , lebo tie su prednostnejsie ako nejaky hrac,ktory si k vam dava prihlasku.Tak ste ma neprijali.Zacal som chodit raidy s I N D E P E N D E N T , kde doberali kazde ID z LFG do alt raidu.Po mesiaci som sa rozhodol,ze to skusim u nich.Vyhovoval mi raid time,ludia a hlavne leadovanie.Boli to rychle raidy,pri ktorych sa nestalo ani raz,ze musel ist niekto afk a ked potrebovali cloveka na jedneho bossa,tak si spravil ID kvoli guilde a nemal ziadne blbe reci okolo toho.Bola to guilda,s ktorou som bol spokojny az do cias,kym anthoria pocitila svoj koniec.Nepovedalo sa,ci sa bude prechadzat alebo sa ostane na AA,tak som si zvolil vlastnu variantu.Tu som natrafil na par hracov zo starej IND. (Cala,Pravagula,Sensei a Teddinko) a dohodli sme sa,ze skusime vytvorit nieco,co bolo na AA.Dali sme dokopy niekolko hracov z AA , nie len z IND. ale aj cholka , orda , goe a pod.Po case,Cala dotiahol do guildy hraca Uxin,ktory po tyzdni leavol a vytvoril guildu Nufici.Od nas zobral 2/3 hracov z 25-man progress party a guilda sa zacala rozpadat.Ludia zacali odchadzat aj do inych guild a to kvoli tomu,ze uz sme nedavali to,co sme davali.Posledne 3-4 ID sa neposkladal ani full guild raid a poslednu ID sme neposkladali ani full 10 man guild raid.Teraz mozem povedat,ze IND. je na pokraji rozpadu a je uz len otazka casu,kedy odide ta mensina,ktora bola verna IND.Robil som co sa dalo,ale ked uz guild master nerobi nic proti tomu,aby sa guilda rozpadla,tak uz nie je co riesit.Robil som nabor spolu s niekolkymi membermi,ale viac hracov odchadzalo ako prichadzalo a ti co prichadzali pocase tiez odisli.A to je zatial vsetko,co sa tyka mojej wow historii.

Váš raid time? :
Pocas skolskej/pracovnej doby momentalne od 15tej sa viem zariadit.Ak idem na druhy den do skoly/prace tak moj wow end-time je cca o 22-23tej,nech mam aspon 6 hodin spanku,mimo skolskej / pracovnej doby som k dispozicii od rana do rana.Priatelku nemam.

Definujte svůj PvE skill:
Svoju class sa snazim hrat najlepsie ako viem a ked najdem nejake medzery,snazim sa ich vyplnit a zaradit do samozrejmosti ako ostatne veci,co robim automaticky.PvE skill je hlavne o progresse a taktiez od osobnych vlastnosti(kolektivnost,respekt,vytrvalost...).Ostatne veci ohladom classy su uz malickost,co sa tyka gemovania,enchantovania,urcenie si spravnych talentov na dany datadisk a spravne vyuzitie glyphov,ktore si hrac urcil.Snazim sa to dodrzovat,ale vzdy je co vylepsovat.Nieco ako v rodinnom dome,aj ked je dokonaly,stale je co na nom upravovat.

Vypište svůj progress:
Progress na Anthorii:
ICC10/25: 11/11 + 1 na twine(gunship)
ICC10/25 Heroic: 3/3
ToGC25: 5/5 insanity
Progress na Twinstari:
ICC10: 9/9
ICC25: 6/9 bez professora a crimson hall
ToGC10: 5/5 insanity
ToGC25: 4/5
UD10: full clear , neviem kolko je tam bossov,asi take su moje skusenosti v UD , ale taktiky ako tak ovladam :D
UD25: len par prvy bossov,v ziadnej guilde ,v ktorej som bol sme to nechodili

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
http://i44.tinypic.com/nvdts0.jpg
dominos-pre mna prehladnejsie rozmiestnenie barov
atotembar-potrebny addon k dominos,sluzi na ovladanie totemov
EPGP-addon na system lootu,myslim si,ze ho pouzivate,ak sa mylim,tak ho vypnem
Group Calendar-potrebny na prihlasovanie sa na raidy
Healbot-pouzivam na healovanie a prehlad v raide...vyhovuje mi najviac
Dbm-ked zaspim dost pomoze...taktiez pri bossoch,na ktorych neviem taktiky mi pomaha,co napr. v UD ,kde som bol prvy krat :)



Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Mojim zdrojom informacii je google.com...Co mi vyhlada,to si precitam a nasledne vyskusam.Ak pocitim zlepsenie,znamena to,ze som nasiel co som chcel,ak sa to nezlepsi,tak sa popytam druhych hracov.
Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Hornyes-guilda kde som zacinal,dovod odchodu je rozpad
Ordo Satanas-dovod odchodu je jasny...guild master a hrac,ktory tam drzal disciplinu prestal hrat a z nespokojnosti kolektivu som odisiel.
I N D E P E N D E N T-jedna z guild,kde som si bol isty,ze bude moja posledna,no skoncenie serveru Anthoria ma presvedcila o inom.Vdaka tomu stara IND. skoncila a ta nova sa neudrzala.Taktiez Rozpad.
Podrobne info o guildach je vyssie o mojej wow historii.
Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Viem o vas uz velmi davno.Uz od cias Anthorie :wink:
Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Ste prave jedina guilda,ktora mi dokazala,ze hrate kolektivne.Skoncil server a vy ste vsetci presli na iny server.A v tom ste velmi silni a obdivujem ludi,ktori sa respektuju,drzia spolu a maju nejake pravidla,v ktorych nepovoluju.
Koho znáte v <SFU> ?
Najviac poznam hraca Sataninside,s ktorym som trochu PvPckaril alebo skor srandoval na TSku.Skoda,ze castejsie nehrava :P
V oblasti PvE,kde som mohol spoznat niekolkych hracov to bol Vedin , Mine , Deefox , Thrallisko.Craftyho ani nebudem spominat,ten je viac slavny ako dost :D
Co nám můžete nabídnout?
Urcite jedneho z niekolkych noliferov , za ktoreho sa potesite.Nerad sa tym chvalim,ale tiez to nerad schovavam,lebo kazdy na to casom pride sam :D Na raid chodim pripraveny,obcas nenajedeny,tak jedavam pri PC ,ale s mutnutym mikrofonom a tiez nemozem vynechat mojich poulicnych hafanov,co vystekuju do mikrofonu,ked rozpravam...s nimi neurobim nic,zastrelit ich nemozem :D
Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
TS3 pouzivam pravidelne,na raid to je samozrejmost,ale ak som na PC plne funkcny,tak som prihlaseny na TS.Headset mam.
Vypište svoje alty (stačí level 80):
Toofife-combat rogue / PvP off spec ... 5300 gs,ale 90% arpene (profesie JWC - Alchemy) alchemka je skor do pvp , moznost zmenit , ak bude treba.
Ivc-resto / feral tank druid (profesie eng - LW).... 5600 resto gear,ale musim ho este pregemovat,to bol gear na balancaka,s ktorym som zaskakoval balance druidov v guilde,ked neboli online(mali sme len dvoch menej aktivnych) / feral tank spec este len progressujem...5200 gs priblizne,ale este stale som nevymenil boty z resto gearu :D
Turfirfer-Fury warrior / PvP off spec (profesie jwc - bs , ale obydve nedoskillovane) 5200 gs cca. moj treti alt,mensia aktivita na nom.
(nepovinné) Napište nám něco o Vás:
Mam rad proteinove drinky na ranajky a nemam rad skore vstavanie , ak sa to netyka wowka.Co sa tyka wowka,rad si privstanem a chodim farmit veiny do Storm Peaks.Mam kludnu povahu,no po tazkom tyzdni v nedelu lubim vybuchnut a zvalit vsetku moju celotyzdnovu ťarchu z hlavy na niekoho druheho a na to mam mojich dobrych kamaratov Nomadura a Potkanika :D
A mozno mam male IQ , za to sa ospravedlnujem.




:!: EDIT: :!:
Ele off spec budem mat pred raidom rdy,ak mi poviete,ze treba ist ele,tak pojdem.Ako som sa dohodol s Minem,mozno to bolo aj spominane na porade.Ele gear nemam,nejake itemy,ktore som zohnal ano,ale inak 80% gearu mam z resto.Taktiez gemy budu z resto.PvE talenty a glyphy pripravim pred raidom,zatial tam su pvp.

Dalsia vec...som este v guilde,ale to iba kvoli komunikacii a pokecu s hracmi,ktori tam ostali...nerobi mi problem leavnut,ak to bude treba vykonat.
For everything you have missed , you have gained something else.
And for everything you gain , you lose something else.
It is about your outlook towards life.You can either regret or rejoice.
Uživatelský avatar
jasanekk
Příspěvky: 48
Registrován: sob 15. čer 2013 18:23:42
Class:: Shaman

Re: Tofifee-ele sham

Příspěvekod jasanekk » pon 17. čer 2013 9:25:07

hele ja bych si to rad prosel znova, ale neslo by to nejak upravit barevne? tohle je fakt desny :shock:
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Tofifee-ele sham

Příspěvekod Joul » pon 17. čer 2013 9:51:23

Z mého pohledu je v tomto případě přihláška jen formalita, tímto vším si již prošel a pokud se večtvrtek ukáže v dobrém světle, tak by jsme ho rovnou vzali (všemi fázemi přijímání si již jednou prošel)
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
jasanekk
Příspěvky: 48
Registrován: sob 15. čer 2013 18:23:42
Class:: Shaman

Re: Tofifee-ele sham

Příspěvekod jasanekk » pon 17. čer 2013 9:59:49

tak me do toho nic neni, jen sem si chtel usetrit oci a mit to prehlednejsi, tak nic ;)
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: Tofifee-ele sham

Příspěvekod Mine » pon 17. čer 2013 13:41:57

Pre tých ktorým tu ešte budú chýbať farbičky a nevedia sa preklikať na staré fórum - Tofifee.
Ako už spomínal Joul toto je už len formalita, pre tých čo čítali starú prihlášku je obsah nepodstatný.
Uživatelský avatar
Iros
Příspěvky: 11
Registrován: sob 15. čer 2013 13:30:25
Class:: Warlock

Re: Tofifee-ele sham

Příspěvekod Iros » pon 17. čer 2013 17:18:51

Predat postavy za to aby si sa dostal do guildy je celkom pekný krok dufam že to čo som o tebe počul už nieje pravda tak maš u mna pro.
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Tofifee-ele sham

Příspěvekod Crafty » čtv 20. čer 2013 21:22:33

Sup sem snim

Kontaktuj me ingame - reknu ti co a jak
(predem se omlouvam ale v patek a sobotu tady budu poskromnu)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: TOFIFEE - SHAHAM [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Blokong » čtv 20. čer 2013 22:02:35

Na dnesnim icc me vubec neoslovil. Tocit s bis togc gearem na urovni meho alta je hodne slabe. Pokud dobre vim tak se nechaval cas kvuli dpsku, ktere pry bylo zpusobene equipem. Tento problem pretrvava i s konkureschopnym...
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: TOFIFEE - SHAHAM [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Joul » pát 21. čer 2013 8:29:19

už je v guiildě, tak jsou jakékoliv reakce zbytečné, po včerejším raidu, jsme se shodli, že není potřeba to dále prodlužovat a jak bylo dohodnuto předtím, pohovor už měl, tak není potřeba tím procházet znovu....
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů