Markeon UnholyDPS/BloodTank[NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Markeon
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 13. úno 2014 17:14:11
Class:: Death Knight

Markeon UnholyDPS/BloodTank[NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Markeon » čtv 13. úno 2014 17:24:58

Nick: Markeon
Class/ main spec: Death Knight Unholy DPS
Věk: 20
GearScore: 5753
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Markeon
FPS: 60-70

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? WoW hraji už asi 8 let s nějakými přestávkami .. na Twinstaru nepůsobím moc dlouho ale hrával jsem na spoustu blizz serverech z kterých mám veliké zkušenosti ..

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..) Jsem online skoro nonstop takže není vůbec problém žadný den v kolik hodin zrovna potřebujete

Definujte svůj PvE skill: Myslím si že za Dk umím hodně dobře protože to je moje první postava kterou jsem hrál když jsem přešel na WoTLK

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit) Na Twinstaru mam odprogressovano par raidu Naxx,UD,VoA,ToC,ToGC, ICC10 pouze po sindru ICC25 po prince .. ale znám vše na HM mod

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ ) https://imageshack.com/i/f3usi8j

Nejdůležitější addony : DMB, Omen, Recount zbytek mám tak na vylepšení vzhledu ..

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Než jsem začal hrávat za DK hodně jsem ho sledoval na internetu youtube atd ..

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Předchozí guilda Mizerové .. Odešel jsem z důvodu toho že jsem koncil s hraním WoW kvůli práce atd .. Těd už jsem plně aktivní

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Od hráčů kteří vás hodně chválí .. Mate pěkné progresy a dobré uspěchy ..

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Chtěl bych mezi vás zapadnout protože máte dobrý kolektiv .. Chtěl bych ukázat že na to mám a zapadnout mezi vás ..

Koho znáte v <SFU> ? Asi nikoho ..

Co nám můžete nabídnout? Můžu nabídnout můj skill .. Aktivnost pohodu a hlavně srandu

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Ano používám není problém

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita) Nemám žadné alty ..

(nepovinné) Napište nám něco o Vás: Jmenuji se Tomas .. Jsem pohodovy kluk co se rad uci vsem lepsim nez jsem ja .. Je mi 20 vystudoval jsem truhlarinu .. Momentalne pracuji jako svarec ve fabrice .. Rad hraju hokej, fotbal

Rad se přiučím od lepších a chtěl bych dokázat že na to mám .. V taktikách nevidím problém, všechny zvládám, ale je lepší si ozkoušet ve hře tam se pozná nejlíp kdo to jak umí ..
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Markeon UnholyDPS/BloodTank

Příspěvekod Bohus » čtv 13. úno 2014 18:06:33

1. Kontaktoval si svoje CL-ko? Dozvedel by si sa, že je stav dk FULL a nemusel si strácať čas písaním prihlášky, aj keď podla toho čo vidím, to trvalo tak 3min.
2. Na prihláške si si mal omnoho omnoho viac dať záležať už len kvôli tomu, že ďalšie DK nehladáme a z toho dôvodu je ešte ťažšie sa k nám dostať.
3. V podstate je jedno ako velmi si sa zaoberal Dkčkom na Wotlku, keďže sa blíži Cata.
4. Wotlk pomaly končí, a ty nemáš ani 4/5T10 set, overhit, fail trinkety. World dáva ICC 12/12, 10/12HC, takže si si niečo mohol najprv pofarmiť.

=> Proti
Naposledy upravil(a) Bohus dne čtv 13. úno 2014 20:10:19, celkem upraveno 1 x.
Markeon
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 13. úno 2014 17:14:11
Class:: Death Knight

Re: Markeon UnholyDPS/BloodTank

Příspěvekod Markeon » čtv 13. úno 2014 19:16:34

Myslim si ze muzete lock kdyz mate full stav diky a gl

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů