Tinko - Rogue [PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Tinko
Příspěvky: 23
Registrován: úte 18. bře 2014 10:57:55
Class:: Rogue

Tinko - Rogue [PRIJATY]

Příspěvekod Tinko » úte 18. bře 2014 11:54:02

Nick: Tinko
Class/ main spec: Rogue / Assassination
Věk: 20
GearScore: 6345 GS (2/5 set), 6200 combat
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Hyperion&cn=Tinko
FPS: 50-60

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Prvý krát som sa s WOWkom stretol ešte na základnej škole, kedy som bol "hrotič" Warcraftu 3 a Doty. Spolužiak prišiel s tým, že existuje takéto oRPG a ja som ho vyskúšal. Doteraz spomínam na to ako som so svojou úplne prvou postavou (Rogunou Orcom) doexpil lvl 30 neustálym zabíjaním centaurov v Thousand Needles na servery Valhalla :)
Už však na strednej škole som začal hrať na servery Anthoria, vyexpil som si tam celkom dve postavy (moja nevýhoda bola, že som tam začal hrať spolu s ICC sezónou) a to Rogunu a Huntera. Bol som ešte dá sa povedať úplne neskúsený, ale vyskúšal som šťastie prihláškou v guilde Champions of Light a ono to vyšlo. Zobrali ma pod svoje krídla, naučili ma veľa veciam a konieckoncov som bol pri firstkille Lichkinga. Anthoria dopadla tak ako dopadla a preto sme mali tri možnosti. Prvou bolo prejsť na twinstar, druhou bol server Soulwell, a treťou bol oddych od WOWka. Guilda si vybrala druhú možnosť, ja tú tretiu.
Po niekoľko mesačnej pauze, som dostal opäť chuť a tak som došiel pozrieť svojich kolegov na Soulwell. Hral som tam nakoniec Rogunu a Shadow priesta. Popri tom sa neustále začalo šuškať o tom, že na twinstari sa čoskoro začne ICC sezóna. V tej dobe som na twine nemal ani postavu, ani hviezdy a do expenia sa mi moc nechcelo. Našťastie sa našla u spolužiaka na účte jedna rogunka a tak som začal hrať súbežne so Soulwellom aj na twinstari. Svoje útočisko som našiel v guilde Ordo Satanas. Aremysa vtedajšieho GUM som poznal aj z RL a tak som sa k nim dostal. Zo začiatku ICC sezóny sa nám darilo skvele, normáloví bossovia padali ako na bežiacom páse. Problém však nastal s príchodom Heroic módu, kde sa ukázal skutočný "skill". Neustále neskoré dochádzky na raid, slabý výkon, nesústredenosť členov pri boss fighte, afkovanie... Tieto veci sa začali prejavovať až v takej miere, že GUM a pár ďalších členov vrátane mňa sa rozhodlo odtrhnúť od súčasnej guildy a prejsť ku konkurencii u Hordy, v guilde ktorá bola dá sa povedať najvýznamnejším ašpirantom na realm first - Cosmetic Wipes. Bohužial, osobné a školské problémy mi nedovolili byť pri tom... Teraz som však späť, silnejší, sústredenejší ako predtým, plný ambícií s prichádzajúcim Cataclysmom...

Váš raid time ?
Pondelok - 16:00 - 00:00
Utorok - 17:30 - 00:00
Streda - 18:30 - 02:00
Štvrtok - neobmedzene
Piatok - neobmedzene
Sobota - podľa dohody
Nedeľa - XXX - 00:00

Definujte svůj PvE skill:
Rogue, rogue, rogue... Venujem sa tejto classe už dosť dlhú dobu na to, aby som vedel čo mám robiť v akej situácii. Čo sa týka ostatných class hral som Shadow priesta. Ostatné classy, ktoré vymenujem viem iba základy: Hunter, Shaman, Druid, Warrior, Paladin.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Odprogressované mám ICC HC full, RS 25hc, TOGC 25...
Bohužial s Ulduarom mám iba základné skúsenosti

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Obrázek

Používam LUI, ktoré zahrňuje veškeré adony, ktoré vidieť na screene - bartender, prat, recount, grid, omen, fortexorcist
ďalej využívam DBM, Combowatch, Everyquest, Collectinator...

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Elitist Jerks, Aldriana Spreadsheet, Bnet fora

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Myslím, že som to dobre popísal v predchádzajúcom článku.
Champions of Light (anthoria) - koniec anthorie
Ordo Satanas - presun k horde
Cosmetic Wipes - presun guildy na offik

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Sledoval som váš progress na deimose a momentálne z world spamovania vaších členov :-D

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
To čo požadujem od tejto hry ja, očakávam aj od svojich kolegov - osobný prístup, disciplinovanosť, sústredenosť, kolektivita, loajálnosť, progress, skill

Koho znáte v <SFU> ?
Dnes mi dával Marty odkaz na torrent na Cata, to je asi všetko :-D

Co nám můžete nabídnout?
Presne to, čo som napísal v dôvode, prečo chcem ísť práve do SFU

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Áno, s komunikáciou nemám žiaden problém

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Myslím, že nemám takú postavu, ktorá by stála za zmienenie, mám alta, ktorého využívam výlučne ako banku, profky
Clishe - Druid/resto - 5300 - banka, profky, skladisko (herb/alch)

Napište nám něco o Vás:
Moje meno je Martin, pochádzam z Topoľčian, momentálne študujem v Nitre na Poľnohospodárskej univerzite, fakulta ekonomiky a manažmentu. V momentálnej dobe sa venujem hraniu WOW, priateľke, škole, sledujem seriály (Suits, Walking Dead, Breaking Bad, Family Guy, Cleveland Show, HIMYM, TBBT...) Medzi moje záujmi patrí a to hlavne v lete tenis, bicykel, behanie...Som človek nekonfliktnej povahy, aj keď toto sa často vylučuje s mojou ďalšou hlavnou vlastnosťou a tou je, že rád poviem svoj úprimný názor...

Cata se blíží, máte s tím nějaké zkušenosti? (na jakém serveru, raidy, classy)
S Catou som sa stretol maximálne tak na PTRku a raz keď som logol na anthorii aby som pozdravil starých známych.
Čo sa týka informácii, zatiaľ čerpám z webu rôznych stránok, prípadne videá na youtube
Momentálne ma zaujíma predovšetkým všetko to, čo sa týka expenia medzi 80-85, talenty spôsoby atď...

Na záver by som ešte rád dodal, že dlhú, naozaj dlhú dobu som premýšľal s akou classov chcem ísť do Cataclysmu. Zostal som verný rogune.
Nick na anthorii som mal Tino, tu na twinstary som používal nicky: Tinko a Carrioon

Ďakujem pekne za čas, ktorý strávite pri čítaní mojej prihlášky ;-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Tygricka » úte 18. bře 2014 18:44:29

Za mě PRO na test raid
Obrázek
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Ratslayercz » úte 18. bře 2014 20:00:52

Po rozhovoru ingame jsem velmi spokojen, velmi pohodový člověk, který se nebráním novým věcem.
Takže pokud nikdo nebude mít závažný problém s tímto hráčem, domluvil jsem se s ním na test raidu ve čtvrtek 20.3. 18:00 (ICC 25 11/12HC + RS 25, RL: Dropluk, kterému si napíšeš o inv).
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Morgulus » úte 18. bře 2014 22:02:08

Ak si ten starý Tino z AA čo pozná Čvorgulusa tak máš moje ZA :)
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Enforcer » úte 18. bře 2014 23:05:00

Z talentom 5% máš takmer cez 500 hitu srsly? Expertise to isté absolútne nevyváženy eq neprispôsobené min. talenty gearu.
- napíš mi poison cap
- napíš expertise/hit cap u hitu rátame z talentom + dreanei chcem presné čísla + %
- rozpíš do podrobna metodiku Envenomu z poisonami
- prečo máš v off hande 1,4 zbraň, vysvetli obháj si aké to ma výhody
- aká výhoda môže byť z double 1,8 zbraní oproti 1,8 x 1,4
- prečo sa dáva instant poison na main hand

máš skúsenosti z pvp?
Uživatelský avatar
Tinko
Příspěvky: 23
Registrován: úte 18. bře 2014 10:57:55
Class:: Rogue

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Tinko » úte 18. bře 2014 23:40:36

@Enforcer (na toto ti fakt neviem odpovedať, pokým nie je capnutý white hit, to znamená okolo 689 vrátane draeneia, tak hit nie je na škodu, keby ho gemujem alebo nebodaj enchantujem, tak so sklopenými ušami čuším)
2. expertise 26/26, hit cap (biele hity) - 689 hit ratingu, Poison cap 289 (315)
3. Envenom clipujeme, to znamená, že nepoužijeme ďalší predtým, než nám skončí buff z predchádzajúceho(vynimku tvorí clipnutie max energy). Pozitívum envenomu spočíva v tom, že zvyšuje šancu na apply deadly poisonu o 15% a instant poisonu o 75%. Pri použití envenomu s 5CP dosiahneme buff na 6 sekund. Envenom používam pri 4-5CP, v prípade že by mi padol SnD tak používam hoc aj s jedným CP.
4. Offhanda je o 25% slabšia ako mainhanda, keď rátame s 5/5 v talente DWS, V main hande máme preto pomalu daggeru, pretože väčšinu abilít (ich dmg), ktoré používame sa odvíja práve od dmgu z main handy, nerátame mutilate (kde sa dmg odvíja od oboch zbraní a shiv, kde sa dmg odvíja iba od offhandy) Pomocou rýchlejšej daggery v offhande (teda 1.4 speed aktuálne) zvyšujeme aplikáciu stackov deadly poisonu a tým pádom aplikovanie instant poisonu.
5. Podľa mňa bullshit. Maximálne keď sa nad tým tak zamýšľam jedine pri použití talentov Opportunity a Reckless Strikes namiesto Lightning reflexes, alebo možno v prípade naozaj krátkeho fightu.
6. Aplikáciu poisonov som vysvetlil v článku vyššie.
7. s PVP mám slabé skúsenosti, na twinstari som nehral PVP absolútne, na anthorii trochu
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Crafty » stř 19. bře 2014 8:56:00

Pro test raid
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Henkyz
Příspěvky: 23
Registrován: stř 18. pro 2013 15:29:30
Class:: Warrior

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Henkyz » stř 19. bře 2014 23:37:23

Zaujal vypadá solidně jsem pro test raid
Uživatelský avatar
Grease
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 30. led 2014 23:49:02
Class:: Druid

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Grease » čtv 20. bře 2014 9:43:54

Nesouhlasím s tím co se stalo v guildě Ordo Satanas (kteří - i když se ta "lepší" půlka, která pobrala veškerý HC equip+mourny, vybodla se na zbytek guildy a tím ji okradla - i tak byli jedni z prvních co bez těchto hráčů zabili 25HC profa.. tudíž nevím co na zbytku bylo tak hrozné..) a tudíž, i když jsi zřejmě kvalitní hráč, nemůžu dát víc než NEUTRAL.

edit: Možná nějak více osvětlíš události, které se v OS staly, proč jste vlastně zaběhlou guildu s dobrým jménem opustili.. Nemyslím si, že za úpadek raidů v OS mohli pouze ti lidi které jste nechali ve štychu.. A jelikož se naše guilda neřídí pouze podle skillu, ale pravidlo č.1 je kolektiv a pravidlo č.2 loajalita, prosím o vysvětlení a vedení o zvážení, zda takovéto chování je známkou námi požadované loajality.
Uživatelský avatar
Tinko
Příspěvky: 23
Registrován: úte 18. bře 2014 10:57:55
Class:: Rogue

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Tinko » čtv 20. bře 2014 11:18:00

@Grease
Veľmi nerád by som zverejňoval veškerú históriu guildy Ordo Satanas, resp. od môjho príchodu. Ale pokusím sa to stručne vysvetliť bez toho aby som niekoho v danej guilde urazil. Ešte na začiatok by som chcel s tebou trochu nesúhlasiť, ja viem byť kolektívny a loajálny, ale má to svoje medze. A skill je presne to, čo môže alebo nemôže človek ktorý si dá ku vám prihlášku ukázať na teste, nikoliv loajalitu a kolektívnosť, tá sa prejaví časom.
Ja som v OS začínal ako roguna, bohužiaľ musel som prejsť z dôvodov potreby guildy na Shadow priesta. Nechcem sa nikoho dotknúť, ale naše Rdpska boli vo fakt zlom stave. Trošku to človeka zamrzí, keď prejde na char, ktorý dokonale nepozná, ale aj tak predbehne druhého Spriesta, ktorý sa venuje poväčšine Spriestovi s obdobným equipom napríklad na LK normale 25 o 3k dps. Ono by na tom nič až takého hrozného nebolo, keby mal aspoň snahu zistiť ako to robím, prečo som lepší... Proste pre mňa je dôležíta konkurencia v DPS, keď ju nemám nenaplňuje ma to.
Druhou časťou dôvodu odchodu bola skutočne nedisciplinovať ľudí počas raidu, kto chcel, kedy chcel si odbehol, riešil si čo sa mu zachcelo, naozaj dlhé minúty slackovania prebiehali počas doby, kedy sa malo progressovať - napríklad Professor HC
O tom, že raid začínal o 18:00 a v skutočnosti začal o 19:00 ani písať moc nebudem...
Pár ľudí sme prešli ku horde, áno, ale prečo to dávať za vinu mne a vyčítať mi to?
Po prechode ku CW a následne keď sme išli druhý raid, bol som prekvapený - každý bol disciplinovaný, žiadne afkovanie a ten dmg bol niekde úplne inde a to hovoríme o druhom raide nie to ešte o main raide.
Loajálny som, veď jasným dôkazom je pre mňa hranie na anthorii, kedy som bol verný guilde Champions of Light, bol som im verný aj na ďalšom servery dokonca pár týždňov dozadu som ich navštívil aj na Cataclysme. Viem, že to čo od tejto hry očakávam, u vás nájdem. Kolektívnosť a Loajalita sú vlastnosti, ktoré si nesmierne vážim a samozrejme to, aby sme tých bossov dávali dole a to je skill.
Obrázek
Uživatelský avatar
Grease
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 30. led 2014 23:49:02
Class:: Druid

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Grease » čtv 20. bře 2014 17:07:39

Takže, nemyslím si že všichni ostatní byli spokojeni s tím co Ty píšeš o kvalitě raidu tak jako ten priest, co jsi udělal pro to, aby se guilda vzchopila? Ti co tam zůstali se i potom vcelku snažili.. Do jaké míry to nevím, jen vím že i s určitými úspěchy.

Já Tě momentálně vidím jako člověka, který při prvním zakolísání guildy přejde do jiné a svou odpovědí jsi mne o opaku nepřesvědčil..
Uživatelský avatar
Tinko
Příspěvky: 23
Registrován: úte 18. bře 2014 10:57:55
Class:: Rogue

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Tinko » čtv 20. bře 2014 17:31:40

Ospravedlňujem sa za trúfalosť, ale ja teba zase vidím ako človeka, ktorý do toho absolútne nevidí a iba si hľadá zámienku ako by dal svoje "proti"
p.s. pred nedávnom tu mal prihlášku bývalý kolega Lauryn a ohľadom opustenia guildy Ordo Satanas v nej nebolo spomenuté ani pol slova ;-)
Ale aj tak si cením tvoj haterský názor :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Grease
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 30. led 2014 23:49:02
Class:: Druid

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Grease » čtv 20. bře 2014 17:54:07

To se vcelku mýlíš.. Původně jsem spíše čekal nějaké lepší vysvětlení té situace, abych ti mohl dát pro.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Tygricka » čtv 20. bře 2014 23:48:03

PRO na pohovor
Obrázek
Uživatelský avatar
Tinko
Příspěvky: 23
Registrován: úte 18. bře 2014 10:57:55
Class:: Rogue

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Tinko » sob 22. bře 2014 18:03:43

Ahojte, z osobných dôvodov som sa rozhodol pre stiahnutie prihlášky. Prajem veľa šťastia pri progresse na Cate, Ďakujem za možnosť účastniť sa test raidu.
Obrázek
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Ratslayercz » sob 22. bře 2014 19:04:20

Velká škoda, na test raidu jsi ukazal, ze na to urcite mas a patris k tomu lepsimu co se potlouka po Twinstaru. Pokud by jsi si to v budoucnu rozmyslel, nevahej se ozvat.
Uživatelský avatar
Tinko
Příspěvky: 23
Registrován: úte 18. bře 2014 10:57:55
Class:: Rogue

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Tinko » sob 22. bře 2014 19:09:24

Mám teraz plnú hlavu zmiešaných myšlienok, ktoré si potrebujem dať dohromady. Aj napriek tomu, čo som napísal by som si ešte rád vypočul verdikt nad test raidom, nad tým ako som sa vám pozdával atď. Vďaka
Obrázek
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Tinko - Rogue

Příspěvekod Ratslayercz » pon 24. bře 2014 21:45:38

Po rozhovoru na TS jsem ho nakonec presvecil, aby to u nas zkusil.
Úterý 25.3.2014 18:00 pohovor.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů