EVERLONG - Priest [-/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Everlong
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. čer 2013 7:32:29
Class:: Priest

EVERLONG - Priest [-/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Everlong » čtv 20. čer 2013 9:44:35

Nick: Everlong
Class/ main spec: Priest/ Shadow
Věk:18
GearScore: 5225
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Everlong
FPS: Neměl jsem nikdy problém, net mám snad 60tku. Noťas mám starší, ale WoWko je vpohodě.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? WoWko hraju tušim od roku 2008, kde jsme s kámošema začínali na na Mystiq.cz (moje srdcovka byl Priest) a prošli jsme tam několika server wipama, ale po tomhle TBC zůstalo takovou mojí nostalgickou srdcovkou. Víceméně jsme tam hráli až do úplnýho konce, kdy celková komunita tvořila tak 20 lidí. Potom jsme přešli na Mystiq.org, kde už to ale nebylo jako dřív a tak jsme zkusili přejít na Twinstar. Bylo to v době začátku Naxxu a OS a dlouhej čas jsem strávil v guildě Exalted. Nicméně potom už mě WoW přišlo pořád o tom samym a přestalo mě bavit. Tak jsem prodal druida a po roce a něco jsem koupil priesta. Jelikož nahodili Icecrown citadel, tak to zase chytlo a začal jsem místo holy hrát shadow. Postupem času mě to hodně chytlo a teď je to můj main spec.

Váš raid time? Víceméně jsem dost flexibilní a nemám problém být ve hře, když se to dozvím dopředu. Přijde mi fajn, že je raid time ve středu, protože občas se to o víkendový večery nehodí.

Definujte svůj PvE skill: TBC mám prochozený komplet, na Wotlku jsem prošel Naxx, OS, ToCko, ale co se týče ICC, tak mám za sebou pouze první Q, protože jsem začal hrát pozdějš než se to nahodilo a zatim jsem tam byl s worldem párkrát a bez achivu z 2Q už ani lidem o inv nepíšu (čekám na guildu). Nicméně s taktikama problém nemám, jelikož mám kámoše, kterej už má odprogressovanej normal celej, + něco heroic, takže myslim, že když se řeknou taktiky tak problém mít nebudu.

Vypište svůj progress na Twinstaru: Mystiq.cz - all TBC, Twinstar - Naxx, OS, Tocko, 1Q ICC

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: http://s22.postimg.org/w7tf6cyq9/Wo_WSc ... 191130.jpg
- sunnart - lišta
- recount - dmg meter, ale vyměním za skada
- omen - klasika threat
- auracle - ukazuje mi, kdy mi na targetu dotikaj dotky, + buffy na mně
- grid - klasika abych viděl na raid
- DBM

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: V momentě, kdy jsem přecházel na shadow tak jsem pročet několik guidů na twin foru, pár anglickejch stránek a teď nevím, ale myslím že jsem možná četl i něco od Craftyho, jestli se nepletu.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Exalted: přerušení hraní, My z Kačerova - neseděli mi tam lidi

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Jelikož jsem začal hledat guildu, tak jsem se díval i po hráčích ve hře a docela jsem pročítal i fórum. Líbil se mi i přístup hráčů, kterym jsem whispoval, tak jsem se rozhodl po krátký konzultaci s Craftym zkusit přihlášku.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Myslim, že jsem to shrnul v předchozím bodě :)

Koho znáte v <SFU> ? Řekl bych, že krom pár whispů nikoho.

Co nám můžete nabídnout? Flexibilní, kvalitní přístup, chuť hrát a chci se dostat do dobrého kolektivu.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Po zkušenostech s worldem mám Ts, Ventrilo, Mumble a mám i sluchátka s mikrofonem, ale ten nějak zlobí takže se potřebuju povrtat v nastavení :)

Vypište svoje alty (stačí level 80): Hodně se zaobírám mainem, expim jen forfun paladina na phobosu

Napište nám něco o Vás: Ahoj, jsem Kuba, je mi 18, studuju gympl (tře'ták) na severu Čech, jinak mám i dost zálib okolo (kámoši, kapela, koncíky a muzika obecně). Uvidim jestli mě vezmete, kdyžtak ještě můžem pokecat na Tsku. Screen z raidu kdyžtak dodám zejtra, zajdu třeba VoA na výpis dps (minule jsem měl na Archavonovi 6,4k myslím). Takže se zatim mějte a jelikož mi končí hodina, tak tu přihlášku odešlu takhle jak je a potom jí kdyžtak doupravim. Dík čus :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Everlong

Příspěvekod Crafty » čtv 20. čer 2013 11:12:35

mas cas dnes v 18:00? a volnou ID na ICC25?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Everlong

Příspěvekod Blokong » čtv 20. čer 2013 11:46:33

http://forum.hornyheadhunters.cz/viewtopic.php?f=59&t=2013

Nikde nevidím že by ta přihláška byla uzavřená...
Everlong
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. čer 2013 7:32:29
Class:: Priest

Re: Everlong

Příspěvekod Everlong » čtv 20. čer 2013 11:53:52

Crafty - budu se ho snažit si udělat.
Blokong - po tom, co psali, že jednoho maj a já našel SFU bych tam ani nesel, ja ji považuju za uzavřenou.
Uživatelský avatar
Qarien
Příspěvky: 26
Registrován: sob 15. čer 2013 14:00:37
Class:: Priest

Re: EVERLONG - Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Qarien » ned 23. čer 2013 11:23:20

Co vše jsi ochotný udělat pro to, aby jsi co nejrychleji dobral gear?
Farmíš nějaké trinkety?
Proč ty sokety s čistým hastem? (pokudli mi armory dobre ukazuje)
Co by jsi mi pověděl o 4p T10?
Obrázek
Aneb. jak to tady chodí ;)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: EVERLONG - Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » ned 23. čer 2013 11:52:35

za mě prozatím proti, faily jsem neviděl, ale ničim jsi neuchvátil, neznáš taktiky na víc než první 4 bose, a gear máš na úrovni, 4 alta, teď potřebujeme do guildy lidi u kterých se nebudu bát říct, ten půjde dnes za mě progres...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Everlong
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. čer 2013 7:32:29
Class:: Priest

Re: EVERLONG - Priest [TEST/-/-]

Příspěvekod Everlong » pon 01. črc 2013 16:20:32

Čau čau, omlouvám se za pozdní reakci, ale ani ve hře jsem teď asi dva tydny nebyl....
Vidím to tak, že ani o prázdniny nebudu mít moc času, jelikož jedu do UK na dlouhou dobu, takže hned jak doženu eq, tak bych si zkusil podat přihlášku znovu, jestli bude místo. Zatim díky :)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů