Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE) [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Matiu
Příspěvky: 8
Registrován: úte 24. čer 2014 22:57:47
Class:: Warrior

Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE) [NEPRIJATY]

Příspěvekod Matiu » stř 25. čer 2014 0:23:37

Zdravim viem ze asi Warriora nehladate ale budem rad ak si precitate moj prispevok a pouvazujete o moznom teste

Na vas web ma poslal hrac Solestia po rozhovore ingame kde som ziadal informacie o prijatie do vasej guildy

Moj strucny popis

Nick : Matiu
Class/Main Spec - Warrior Arms.Tank PvE napisal som aj druhu spec kedze aj tanka hram rad takze prisposobim sa co je viac potreba
Vek : 21
Item LvL : Arms - 345 / Tank - 345
Odkaz na armory : http://armory.twinstar.cz/character-she ... s&cn=Matiu
FPS : 60 mam kvalitnu zostavu PC takze nebudem mat ziadny problem pocas raidovania

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? :
World of Warcraft hram nieco cez 9 roky zacal som hravat este na starom Narniase na Onlinegamers.cz moja prva postava bola Tauran Hunter ktoreho som doexpil na lvl 46 bol to classic server po jeho prechodu na TBC som zacal hravat Retri Paladina prevazne PvE vdaka hracovi Fudzi kedze ma PvE stasne bavilo a aktivne som sa zapajal do PvE tak si ma hrac Fudzi aj oblubil a neskor sa rozhodol ze vytvori novu guildu s nazvom Cake or Death kde po jeho boku ako officer som leadroval guildu stala sme sa top 1 aliance guilda mozno ze aj niekto odvas sa najde kto guildu poznal a vie o aku kvalitu islo neskor ked sa server rozpadol guilda prestupila na server Devorian kde ako Game master na cele s Apocom sme parta super ludi (mozno ja nie neviem ako ma brala cela parta ale dufam ze dobre) rozvijala server no kedze Hawkey sa rozhodol vytvorit Twinstar tak vela ludi prislo prave sem a Devorian skoncil tak som sa rozhodol ze aj ja prejdem cela guilda zacala u hordy kde sa jej super darilo patrila tiez medzi najlepsie guildy ja som hraval za Resto Druida ktory ma celkom zaujimal pre jeho vela moznosti EQ ako aj Spec kedze som nahral slusny eq zacal som expit Warriora ktory ma zacal bavit viac ako Druid neskor som Druida predal a ostal mi Warrior ale kedze po prechode na Wotlk sa pomerne dost ludi rozprchlo po svete guilda nebola to co kazdy ocakaval a pomalicky ale isto sa rozpadla ja som preto trocha prestal hravat kedze clovek ktory hraje tak dlhu dobu v jednej guilde s ludmi co dlho poznal je mu tazko prejst do inej guildy :) Warrior mi ostal dodnes

Definujte svůj PvE skill :

Cataclysm dobre nepoznam je to moj dalsi datadisk a nova WoW cesta momentalne v EQ ktory mam tocim nieco okolo 12-16K DPS na bossa (kedze viac pouzivam CD) tocim nieco okolo 18-20k DPS no kedze na cata zacinam rad si dam poradit ak robim chybu taktiky sa stale doucim a na progres sa stale pripravim

Vypište svůj progress na Twinstaru :
Moj progres na Twinstaru je skor TBC ako som hore spomenul bol som v guilde ktora patrila medzi kvalitne guildy no po rozpade na Wotlku som sem tam zasiel nieco s Worldom venoval som sa viac PvP

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů :
http://i.nahraj.to/f/IzQ.jpg - moje UI pouzivam uz par rokov zakladnu spell listu som nemenil kedze som na wow zacinal bez addonov zvykol som si dost na zakladnu listu nechcem si zvykat znova na inu a kedze ju Blizzard takto vymyslel asi mal nejaky dovod ;)

Addony : NPC scan,Atlas,AtlasLoot,Auctioneer,Bagnom,Cooldowns,Coordinates,Enchantrix,EveryQuest,Gatherer,Group Calendar,Informant,Mobinfo2,PlayerScore/GearScore,Postal,QuestHelper,Recount,Scrolling Combat Text,Sexy Map,Titan Panel,X.Perl,Deadly Boss Mods - Addony ktore som popisal pouzivam dost dlho je to vsetko co potrebujem pripadne co mi pomaha v PvE alebo PvP

Zdroje o vaší class a WoW obecně :
Na WoW ma naviedol kamarat ktory asi pol roka nato prestal hravat WoW mna to drzi aj dodnes a verim ze ak bude cas bude ma to drzat dalej

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů :
Guildy na WoW Classic si moc nepametam je to predca len 8 dobrych rokov no spomenuta guilda v ktorej som bol dlho Cake or Death sa na wotlku rozpadla kedze po tolko prechodoch sa nedokazala udrzat

Jak jste se dozvěděli o SFU? :

O SFU neni problem sa dozvediet patrite medzi to najlepsie co sa na Twinstare nachadza

Proč chcete jit právě do SFU? :
Viem ze guilda SFU mi vie ponuknut to najlepsie s PvE kedze som dlhorocny hrac PvE chcem znova zazit ten progres a vela novych raidov

Koho znáte v SFU? :
Nepoznam asi nikoho tak dobre par nicky poznam co sem tam stretavam v here alebo som stretaval na wotlku

Co nám můžete nabídnout ? :
Mozem vam ponuknut aktivitu slusne DPS a hlavne som kludas nerobim problem nikomu ak nerobi problem on mne :)

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky ? :
Pouzival som TS,Mumble,VT takze neni problem nainstalovat to co guilda pozaduje mikrofon a sluchatka mam

Napište nám něco o vás :
Som komunikativny a rad pokecam s kazdym kto je v pohode nemam rad ludi co za vsetko sa hned rozculuju je to hra a treba sa nato aj takto pozerat takze patrim medzi spolocensku osobu :P

Dakujem kazdemu kto si tento prispevok precital dokonca dufam ze to celkom stacilo pripadne informacie neni problem prebrat ingame
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod mellysko » stř 25. čer 2014 19:39:47

Moc se mi nelíbí tvoje vystupování na world channelu spíš neutral
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Matiu
Příspěvky: 8
Registrován: úte 24. čer 2014 22:57:47
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Matiu » stř 25. čer 2014 19:56:47

mellysko ake vystupovanie myslis ? lebo mna na worlde nemozes vidiet ani nadavat ani moc pisat lebo doteraz som mal guildu ktora sluzila skor na banku na worlde hladam jedine partu na RHC takze ak mas nieco konkretne budem rad ak to mozes preukazat skor ako zacnes pisat
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod mellysko » pát 27. čer 2014 5:10:47

Tvoje "kšeftování" a konflikty s ostatníma na wordu ;)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Toodyo » pát 27. čer 2014 8:50:37

Ahoj

mam par veci/otazek na tebe:

1. co tvoje stavajici guilda nevyhovuje ? ( nikde se o ni nezminujes)
2. trosku mi rozeber tvuj build, proč máš tuto variantu arms ?
3. predpokladam ze vsechny dulezite ability mas podbindovane -> mam pravdu ?
4. doplnit
Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)

5. s protem jsi natom jak -> mas ho zazity ? (kdyz uz si hi tam napsal tak se zeptat proste musim)
6. neprestanes hrat za mesic ze te to zase nebavi ?

S pozdravem Toodyo
S pozdravem Toodyo
Matiu
Příspěvky: 8
Registrován: úte 24. čer 2014 22:57:47
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Matiu » pát 27. čer 2014 11:45:21

mellysko myslim si ze obchodovanie na wow neni zakazane ci ? :P lebo kazdy predava a obchuduje ako moze no a konflikty nemam na worlde sa hadam malo a to jedine vtedy ak niekto ma hlupe narazky na Slovakov aj to poviem jedine svoj nazor ale nikdy som konflikt nesposobil mojim umyslom takze neviem kde si to nabral mam par ludi v ignore ale kto ich nema ?

Toodyo do guildy The Game of Thrones som vstupil asi pred vcerom len preto ze ma tam prehovoril docastne kamarat (hegryd) neni to guilda ktora planuje PvE je to skor guilda na expenie :) preto som o tej guilde nepisal kedze ju nepoznam armsa som sa rozhodol len preto lebo od cata je konecne dobry aj do PvE no neviem ako to bude dalej na Twinstare ale dufam ze bude tak dobry ako citam po forach no ak nie nemam problem nastupit za fury :) mele ako mele ;) moc toho podbindovane nemam pouzivam najviac cisla ostatne mam vsetko nastavene tak ako mi to vyhovuje cas som nepisal chcel som to napisat na koniec ale nejak som nato zabudol kedze som pisal dost neskoro moju prihlasku tak s casom problem nebude viem sa prisposobit guilde casovo takze ak sa nieco naplanuje stale dojdem ak to nebude mozne ze budem mat nieco ine na plane dam guilde vediet prota wara mam nieco podobny eq ako u armsa ktory je mozne si pozriet v twinarmory na wotlku som ho hral dost dlho a celkom ma bavil no ale ako som spominal cata nepoznam moc dobre takze ak si doberem taktiky mozem to kludne aj tankovat aspon urobit preto vsetko co viem :) a tu poslednu otazku ktoru si polozil no nemyslim si ze to prestanem hravat :P hrajem to uz par rokov a zatial ma to stale dost bavi a ked sa dostanem do vasej guildy a budem chodit raidy nemyslim si ze prestanem hrat bude to dalsi dovod preco mam hravat dalej :)
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Digimon » sob 28. čer 2014 11:28:50

Tak pri poslednom BH nás bolo online až moc warriorov, ja unbelievable fidži toodyo a myslím že ešte jeden Warr, neviem či by si nebol nevyužitý, ale dobrého tanka treba vždy. Mal by som ale na teba otázku, v čom presne vidíš výhodu armsa nad furry a kedy sa používa overpower pri rende.
Matiu
Příspěvky: 8
Registrován: úte 24. čer 2014 22:57:47
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Matiu » sob 28. čer 2014 14:56:39

Niessa viem ze warriora nehladate aj tak som to chcel skusit viem ze vasa guilda je dobra a ako som spominal vie mi dat to co hrajem rad no pozri ja mozem hravat main tanka off armsa alebo fury ako dmg som chcel skusit armsa nehovorim ze fury je zly alebo slabsi v dmg to nie viem ze primarne je lepsi fury kedze je to aj spec skor do PvE a arms viac do PvP no viem ze na cata je uz o dost lepsi ako na wotlku pri spravnej rotacii sa da tocit dobre dmg a kedze od cata je celkom dobry tak som to chcel skusit a teraz ohladom toho rendu ak dobre viem rend dava krvacanie na 15 sekund ktore kazde 3 sec dava dmg a kedze je to dotka ktora vyvolava talent taste for blood umoznuje tak overpower pouzivat do rotacie neviem ci som to dobre napisal a ci som spravne pochopil co myslis
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Digimon » ned 29. čer 2014 9:59:49

to si mi iba popísal čo presne robí rend, neodpovedal si na moju otázku
Darknever
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 181
Registrován: sob 15. čer 2013 19:04:46
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Darknever » ned 29. čer 2014 10:28:08

Niessa píše: kedy sa používa overpower pri rende.


mozna se ti ted bude lepe odpovidat Matiu:-)
Matiu
Příspěvky: 8
Registrován: úte 24. čer 2014 22:57:47
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Matiu » ned 29. čer 2014 13:36:45

Tak pouzivanie overpower pri rende je vtedy ak nam prave procne talent taste for blood ktory nam zvysuje crt sancu o 60% lebo ako priorita sa pouziva colossus smah,mortal strike,overpower a ak je na vsetko cd tak slam lebo overpower nema prednost pred mortalom
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Digimon » ned 29. čer 2014 18:31:06

všetci warriori vedia kedy sa môže použiť overpower a aká je rotácia...a ak si myslíš že OP sa používa hneď vtedy keď ti procne talent, si na omyle... máš čas do zajtra večera napísať mi kedy sa používa OP inak ti dam za pve armsa proti
Matiu
Příspěvky: 8
Registrován: úte 24. čer 2014 22:57:47
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Matiu » ned 29. čer 2014 21:46:05

Tak moja rotacia je Rend,Mortal Strike,Colossus Smash,Overpower,Slam,Heroic Strike a neznamena to ze pouzijem OP ked mi nabehne Taste for blood ved prioritu ma Mortal Strike OP pouzivam len ked mam CD na Colossus Smash a Mortal Strike
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Toodyo » pon 30. čer 2014 19:33:02

Kamikaze (cl) je momentalne na dovolene v bulharsku takze jak se vrati tak ti urco taky neco napise :D
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Kamikaze » stř 02. črc 2014 23:10:31

Prihláška veľmi pekná čo máš u mňa veľké plus lebo u mňa na tom veľmi záleží. ;) Lenže momentálne ako bolo spomínané máme full stav a mohlo by sa stať, že by si hlavne sedel na striedačke. Podľa teba sa v pohode prispôsobíš Cataclysmu bez nejakej väčšej snahy?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Enforcer
Příspěvky: 176
Registrován: sob 15. čer 2013 15:18:26
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Enforcer » čtv 03. črc 2014 1:08:24

jediné čo ma zaujalo na tvojom UI boli tvoje goldy. PROTI
žiadne bindy
žiadne macra
sux gear
nedorobene profesie
flame okolo worldu
enchanty na piču head ramena nič
screen 20k dps pošli
Matiu
Příspěvky: 8
Registrován: úte 24. čer 2014 22:57:47
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Matiu » čtv 03. črc 2014 12:19:04

Enforcer: po pravde od teba som inu odpoved necakal ako tak citam ostatne prihlasky a pozeram tak moc ludi u teba nema sancu no ale nevadi len ja to beriem skor ako hru do guildy som dal prihlasku lebo bavi ma PvE a to co mam zle pripadne co neviem sa da zmenit nato je guilda aby pomohla ci nie ? ano nemam macra a vies preco ? lebo som cele wotlk hral skor pvp ako pve a talenty ktore mam su pve bindy nemam lebo som nikdy nepotreboval aj tak som dokazal tocit pekne dmg nepotreboval som to a co je na mojom eq spatne to ze nemam ench na sholderoch ? snazim sa nehram cele dni wow len preto aby som spravil ench na sholdere ale bude casom tiez profesie ako si mozes vsimnut mam ENG,JWC na oba profesie potrebujem Mining co nemam a nekupim to s aukcie kde to je strasne drahe preto ze mam goldy neznamena ze ich musim minat hned a to flame okolo worldu chcem vediet co mas na mysli lebo to iste pisal Mellys do teraz som sa nedozvedel co myslel lebo ja do worldu pisem minimalne takze nerozrpravajte same hluposti lebo neni to pravda ukaz mi hraca alebo popis mi situaciu kde som sa hadal alebo nadaval az potom sa rozpravajme o flame na worlde a tie enchanty popozeraj si to cele znova lebo mam skoro vsade ench + sockety mozno 2 ench mi chybaju to je tak strasne ? a screen poslem hned ako budem mat cas skocit nejake hero alebo raid

Kamikaze: Ako som spominal viem ze warra nehladate no aj tak som to chcel skusit nechcem hrat v nejakej guilde ktora o PvE moc nevie alebo ktora to hraje len ked sa jej zachce to ze sa dokazem prisposobit znamena to ze dokazem prist na raid ak je to potrebne ak guilda potrebuje bud tanka alebo armsa alebo fury warrior ma bavi takze nerobi mi problem hrat spec ktore sa za wara daju
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Yoslin » čtv 03. črc 2014 13:40:21

Vzdy začneš kousat když ti někdo řekne svůj názor?? ;)
Uživatelský avatar
Rixxy
Příspěvky: 8
Registrován: stř 26. úno 2014 0:00:18
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Rixxy » čtv 03. črc 2014 13:57:45

prihlaska fajn, mounti fajn, goldy fajn :D kedze mame full stav s cim si samozrejme pocital, sa pytam, mas nieco ultra mega specialne co nam mozes ponuknut? alebo si v niecom iny? pretoze, neber to zle, ale v prihlaske si ma zatial nicim neoslovil a neviem si predstavit warriora, ci uz tanka aleba dps bez bindov a vzhladom na dalsie vyssie uvedene nedostatky, za mna PROTI
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Kamikaze » čtv 03. črc 2014 14:21:32

Z ktorej časti Slovenska pochádzaš? Koľkokrát si bol za tých 9 rokov na nejakom wowkárskom zraze?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Morgulus » čtv 03. črc 2014 16:50:36

To Kamikaze: neviem čím ťa tá prihláška až tak veľmi nadchla ..... :)

To Matiu: myslím si že Enforcer ako leader PVP sekcie sa môže vyjadriť k tvojej prihláške tiež ako uzná sám za vhodné,
podľa môjho osobného názoru má za warra oveľa väčší skill či už v PVE alebo v PVP ako ty.

Hráč ktorý chce hrať top danú classu sa bez bindov nezaobíde, a hľadáme určite ľudí ktorý tú hru berú vážnejšie ako ty.

Full stav, podozrenie na flame, útočenie na veteran členov v prihláške. Mňa si vôbec ničím neoslnil.
Matiu
Příspěvky: 8
Registrován: úte 24. čer 2014 22:57:47
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Matiu » čtv 03. črc 2014 18:47:55

Yoslin: nie ja som len povedal svoj nazor hlavne pre ten flame na worlde co neviem skade to s mellysom maju nemam rad ak niekto povie to co neni pravda alebo to vidi od ineho a povie to same

Rixxy: Nemam nic ultra mega specialne som hrac ktory si hlada guildu a kedze ma pve bavi oslovil som vasu guildu a ze ta prihlaska neoslovila nemozem zato no snazil som sa tak aby to bolo oka takze neviem co som viac mal popisat a ked tie bindy tak vadia ja si ich viem upravit aj ked to bude trocha horsie pokial si zvyknem guilde viem ponuknut maximalne co bude v mojej sile nebudem slubovat cas a podobne no urobim vsetko co sa bude odomna ocakavat aspon sa budem preto snazit

Kamikaze: Som s vychodu presnejsie Košice bol som na jednom zraze asi pred 3 rokami cca guilda skladala asi len 3

Morgulus: Nemal som v umysle pisat v prihlaske roman popisal som strucne to co sa vyzadovalo na Enforcera som neutocil ani nemal v umysle popisal som akurat to co som cakal a to co sa mi nepacilo ohladom toho flame lebo napisal to aj mellys a do teraz som sa nedozvedel co mal na mysli alebo kedy mi moze pripomenut to flame a nemozes porovnavat ake mam skusenosti lebo nevies omne vela takze ak to bola urazka alebo snaha o ponizenie neni to zapotreba ja som nemal v umysle nikoho urazit a ako som spominal o full stave som vedel no za pokus clovek neda nic
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Matiu - Warrior Arms,Tank (PvE)

Příspěvekod Kamikaze » čtv 03. črc 2014 20:49:19

To Morg: Mňa oslovilo to, že dal do toho tú snahu a aspoň sa trochu pohral s farbičkami a neni sú tam jednoslovné odpovede.

To Matiu: Vidím tvoju snahu v tej prihláške, že by si k nám chcel ísť ale aj napriek tej snahe ma ničím neoslnila. Momentálne keďže máme status full tak by som uvažoval iba nad fakt skillerom, čo si o tebe nemyslím keďže už viackrát spomínané bindy ani macra nepoužívaš. Z kolektívneho hľadiska si aj dosť ďaleko a je pravdepodobné, že by si na zrazy nechodil. Nedostal si ani jedno ZA a to taktiež nemôžem ignorovať.

Status NEPRIJATY
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti