Anien - Frost DK [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Anien
Příspěvky: 4
Registrován: pon 25. srp 2014 11:48:28
Class:: Death Knight

Anien - Frost DK [NEPRIJATY]

Příspěvekod Anien » úte 26. srp 2014 7:55:22

Nick: Anien PVE DK
Class/ main spec: Frost DK
Věk: 21
GearcoreS: 8921, 346 Itlvl, nemám pvp itemy
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... s&cn=Anien
FPS: screen s fps nemám ale stabilne v 25 40+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? WoW som začal hrať asi v 9 triede na TBC ešte za paladina, neskôr som prešiel na server Anthoria kde som hral warriora a neskôr po prechode na wotlk DK, na Twine hrám od začiatku ToC sezóny

Váš raid time? Každý deň od 19:00, presne to povedať neviem, kedže rozvrh na tento rok nám ešte nemám, každopádne uprednostňuhe čas po tej 19tej.

Definujte svůj PvE skill: myslím že dobré dpsko ktoré neumiera :D

Vypište svůj progress na Twinstaru: momentálne BoT 4/4, BH 1/3, na wotlku ICC 25 HC 11/12, Insnita, na Anthorii Ulduar a Naxx

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: http://s24.postimg.org/909w2wh6c/Wo_W.jpg síce ešte s wotlku, ale nastalo len pár zmien čo sa týka spellov, omen už nemám threat sledujem v skade, no samozrejme DBM a potom len veci ako atlas atd.. nič čo zbytočne zaťažuje

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: rôzne Theorycrafty, YT, aj keď to neberiem doslovne, nie sme na offi a teda nie všetok musé fungovať rovnako

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Omerta - rozpadla sa
Exalted - mal som skúškové a osobné problémy, nevedel som pravidelne chodiť na raidy
na Cata momentalne Syndicate - pohode ľudia len pre mňa zlý raid time

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? pamätám si vás ešte na Anthorii, ale aj tu ako jednu s top pve guild

Proč chcete jít právě do <SFU> ? no nemám rád raidy, kde nie je žiadna úroveň, čo sa u vás stať nemôže, taktiež hľadám guildu ktorá má nejakú históriu a tým aj kvalitnejších hráčov, taktiež očakávam kvalitný progres a príjemný kolektív

Koho znáte v <SFU> ? bohužiaľ nikoho

Co nám můžete nabídnout? dúfam že kvalitné dps

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? momentálne mám len Mbl, ale tak to nie je problém sťiahnuť, áno mám používam, ale rozprávam len keď si t situácia vyžaduje

Vypište svoje alty Dein - Warrior, Prot/Arms ani na jednom nemôže ešte do HC, mám ho len ako farmu kedže DK ma alch a eng.

Napište nám něco o Vás: volám sa Dávid mám 21 rokov a študujem na VŠ
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Anien - Frost DK

Příspěvekod Kamikaze » úte 26. srp 2014 10:04:18

Myslíš si, že teraz nebudeš mať problémy počas skúškového keby si bol u nás?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Anien
Příspěvky: 4
Registrován: pon 25. srp 2014 11:48:28
Class:: Death Knight

Re: Anien - Frost DK

Příspěvekod Anien » úte 26. srp 2014 10:12:16

Kamikaze píše:Myslíš si, že teraz nebudeš mať problémy počas skúškového keby si bol u nás?


no ťažko povedať, podľa toho ako to pôjde cez rok zápočty atď, ale tento rok budem mať už menej predmetov ako vlani, ale na druhej strane budem písať bakalárku :D naozaj neviem nič povedať na 100%, ale počas skúškového určite nebudem môcť byť na raide každý deň
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Anien - Frost DK

Příspěvekod Bohus » úte 26. srp 2014 13:36:13

Prihláška trochu strohá, ale voláš sa Dávid tak ti to uznávam :D. Nepreferujem písmenkovanie ohladom Theorycraftu pretože si to vie nájsť každý a mňa zaujíma čo vieš ty, tak si to nechám na prípadný pohovor ak prejdeš test raidom :twisted: , ktorý by ti určil CL . Inač z prihlášky mi nesedí iba ten raid time, ktorý by si mal v utorok o 18tej už pred bossom. Stíhal by si to? (Momentálne máš UH talenty takže tie som ti ani nepozeral keďže sa hlásiš za Frosta)
Anien
Příspěvky: 4
Registrován: pon 25. srp 2014 11:48:28
Class:: Death Knight

Re: Anien - Frost DK

Příspěvekod Anien » úte 26. srp 2014 14:10:33

Bohus píše:Prihláška trochu strohá, ale voláš sa Dávid tak ti to uznávam :D. Nepreferujem písmenkovanie ohladom Theorycraftu pretože si to vie nájsť každý a mňa zaujíma čo vieš ty, tak si to nechám na prípadný pohovor ak prejdeš test raidom :twisted: , ktorý by ti určil CL . Inač z prihlášky mi nesedí iba ten raid time, ktorý by si mal v utorok o 18tej už pred bossom. Stíhal by si to? (Momentálne máš UH talenty takže tie som ti ani nepozeral keďže sa hlásiš za Frosta)



Ano mám skúšam ho len tak z nudy, toto sú talenty čo mávam na frosta http://freecode.hu/wowtal/eng/?DK#003.1 ... 18,2,25,28, no do 17 septembra som ešte doma teda čas mám, rozvrh nemám tak fakt nwm či by som to potom dokázal sťíhať
Anien
Příspěvky: 4
Registrován: pon 25. srp 2014 11:48:28
Class:: Death Knight

Re: Anien - Frost DK

Příspěvekod Anien » čtv 28. srp 2014 14:54:21

Prosím o stiahnutie prihlášky, obávam sa že počas školy naozaj nebudem mať čas na tvrdý pogres HC. Ďakujem všetkým ktorý sa tu vyjadrili.

S pozdravom Anien

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů