Garodin - Protect/Arms Warrior [-/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Garodin
Příspěvky: 9
Registrován: ned 23. srp 2015 18:52:59
Class:: Warrior

Garodin - Protect/Arms Warrior [-/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Garodin » pát 28. srp 2015 15:50:14

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Garodin
Class/main spec: Warrior / momentálně PVE protect, ale doslechl jsem se, že bych spíš k vám měl jít jako Arms, není problem, jsem univerzální
Věk: 27 let :-(
ItemLvL: (min 350ILvL)
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Garodin
Jak dlouho vlastníte tento char: cca 2 roky
FPS: (při 25man) kolem 25

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

WoW hraju cca od 17 let. To jest něco kolem 10 let hraní. Začínal jsem na serveru Spojka - cca pár měsíců a pak jsme s kamošema přešli na server BlackSun. Tam začala ta moje pravá WoW kariera :D . Po několika letech BlackSun ztrácel populaci a tak následovalo spojeni se servery Spojka a Gamenode ze kterého vzešel nový server Soulwell (doufám že si to takhle pamatuji správně :D ). Soulwell upadal a tak bylo na čase začít něco řešit, kam dál? Co bude s mýma dlouholetýma postavama? A tak ne asi zrovna podle legálních podmínek Soulwellu jsem s několika hráčema za pomoci Twinstar teamu přešli na Twinstar WOTLK realm. Skvělá populace parádní hraní, ale mělo to háček. A to bylo nepřevedení netwinstarových postav na nový Cata server s velkou populací ( ne ten server pro náplavy) a k čemu je mi funkční Cata realm bez lidí. Následovalo těžké rozhodnutí. Zapomenout na mého milovaného warriora a vytvořit si nové a začít od nuly. A tak vzniklo moje hraní na Cata realmu Artemis s Garodinem.

Váš raid time: Můj raid time není stabilní, neboť dělám flexibilní práci, nevím kdy mohu být na 100% na WoW.

Vaše DPS na: DPS jsem si ještě neměřil, neboť nemám dostatečný PVE DPS EQ

Vypište svůj progress na Twinstaru: Bohužel, co se týká Cata, tak mám tak maximalně progres HC dungeonů :D , neboť od té doby co jsem dotahl warriora do stavající podoby jsem rok nehrál.

Screen vašeho UI: http://i58.tinypic.com/4khhyu.jpg
Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): wowhead, wowwiki, google, hráči ve hře

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Tak to si bohužel nepamatuji, jak říkám, rok jsem tu nehral a poslední současná guilda je ta, kterou jsem založil s pár lidma, za ten rok upadla...

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Od vašeho člena, chodíme spolu areny 2s

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Protože mi to váš člen nabídl jako možnost a zároveň chuť zažít opět tu dobrou partu na TS při zdolávání nástrah pro mě nového světa Cataclysm.

Koho znáte v <SFU> ? Feelia

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Nebudu vám mazat med kolem pusy. Jsem dlouholetý hráč, co měl rok přestávku a upřímně, s Cata instancema se budu seznamovat, takže co se týká tohodle tak bohužel nic. Svojí classu hraji od počátku svého hraní takže z 80% znalost své classy, těch 20% jsou novinky na Cata. Pohodovost na TS, nejsem nervak!!! :-) Streeming. Dále vám můžu nabídnout výtoč piva na guild srazech :D. Co mě odlišuje od ostatních?... Asi moje povolání :D

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita) Eviltomcat - druid/feral -

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Starý hráč, co má WoW jako odreagování od všedního života. Jinak pracuji jako ..... to vám možná časem prozradím, Nápověda je, že jsem státní zaměstnanec. Sportovní typ: Léto Windsurfing, Zima Snowboarding. Kolo fotbal, hokej zkrátka cokoliv kde je pohyb. Mám rád zábavu, pivo, hudbu,dívky.
Obrázek
Naposledy upravil(a) Garodin dne ned 30. srp 2015 12:11:08, celkem upraveno 2 x.
Garodin je mladý Worgen warrior , který se narodil na serveru Twinstar, realmu Artemis. Jeho stvořitel už nějakou tu dobu brouzdá po světě World of Warcraft
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: Garodin - Protect/arms warrior

Příspěvekod rokkazz » pát 28. srp 2015 16:22:32

skus zmenit tu cervenohnedu farbu blbo sa to cita dakujem .
edit : kedy dodas screen UI?
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Garodin - Protect/arms warrior

Příspěvekod Joul » pát 28. srp 2015 16:24:29

Dalsi polda predpokladam, tak uvidime co s tebou...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Garodin
Příspěvky: 9
Registrován: ned 23. srp 2015 18:52:59
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior

Příspěvekod Garodin » pát 28. srp 2015 17:50:34

opraveno
Garodin je mladý Worgen warrior , který se narodil na serveru Twinstar, realmu Artemis. Jeho stvořitel už nějakou tu dobu brouzdá po světě World of Warcraft
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior

Příspěvekod Kamikaze » ned 30. srp 2015 17:35:56

Ahoj, vítam ťa u nás na fóre. Bol si v kontakte s niekým z našej guildy ešte predtým než si si podal prihlášku? Budeš si vedieť urobiť čas aspoň na štvrtok po 18stej nech máš vždy voľno?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Garodin
Příspěvky: 9
Registrován: ned 23. srp 2015 18:52:59
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior

Příspěvekod Garodin » ned 30. srp 2015 17:47:48

Kamikaze píše:Ahoj, vítam ťa u nás na fóre. Bol si v kontakte s niekým z našej guildy ešte predtým než si si podal prihlášku? Budeš si vedieť urobiť čas aspoň na štvrtok po 18stej nech máš vždy voľno?


Ahoj, díky za přivítání ve foře. Ano, stale jsem v kontaktu s Laang/Feelia - chodime spolu areny :-) . Pokud budu mít volno - pracovní i soukromé, nemám problem lognout wow :-)
Garodin je mladý Worgen warrior , který se narodil na serveru Twinstar, realmu Artemis. Jeho stvořitel už nějakou tu dobu brouzdá po světě World of Warcraft
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior

Příspěvekod Kamikaze » úte 01. zář 2015 9:49:33

Nauc sa taktiky na BoT a BWD. Dnes vecer budem aj na TS ak budes potrebovat s niecim poradit tak sa dostav. Vo stvrtok sa priprav na test raid. Kedze nemas dobry tank eq tak pojdes arms a zamakaj na tank equipe. :)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Garodin - Protect/arms warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » úte 01. zář 2015 18:49:44

Napis si o invite na ve ctvrtek mezi 17:45-18:00 na nick Ziarovka nebo Jelasha.
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Toodyo » úte 01. zář 2015 18:52:11

Ahoj

bylo by dobre ukazat svuj pve gear :? ne ze bys nebyl sexi v tom pvp gearu ale potrebujeme vedet jak si natom .... kdyz uz se hlasis do pve guildy

to samy s talentama bud nahodit nebo sem dat nejakej odkaz z nejakyho calculatoru talentu bo jak se tydle blbosti menujou....

trackujes si nejak svoje bufy, rage apod ?

S pozdravem Toodyo
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Garodin
Příspěvky: 9
Registrován: ned 23. srp 2015 18:52:59
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior

Příspěvekod Garodin » úte 01. zář 2015 20:42:38

Kamikaze píše:Nauc sa taktiky na BoT a BWD. Dnes vecer budem aj na TS ak budes potrebovat s niecim poradit tak sa dostav. Vo stvrtok sa priprav na test raid. Kedze nemas dobry tank eq tak pojdes arms a zamakaj na tank equipe. :)


Zdravím omlouvám se dnes jsem v práci. Na taktiky se kouknu. To je jasne :-) . Ve čtvrtek dorazim. Jen nastala menší změna. Ktera je prozatím zkušební a to jest pve Fury. Vím že je to zatracovano na cata, ale prostě si chci sám odzkoušet proc.
Garodin je mladý Worgen warrior , který se narodil na serveru Twinstar, realmu Artemis. Jeho stvořitel už nějakou tu dobu brouzdá po světě World of Warcraft
Uživatelský avatar
Garodin
Příspěvky: 9
Registrován: ned 23. srp 2015 18:52:59
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Garodin » úte 01. zář 2015 20:43:26

Jelasha píše:Napis si o invite na ve ctvrtek mezi 17:45-18:00 na nick Ziarovka nebo Jelasha.


Ok dorazím
Garodin je mladý Worgen warrior , který se narodil na serveru Twinstar, realmu Artemis. Jeho stvořitel už nějakou tu dobu brouzdá po světě World of Warcraft
Uživatelský avatar
Garodin
Příspěvky: 9
Registrován: ned 23. srp 2015 18:52:59
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Garodin » úte 01. zář 2015 20:50:26

Toodyo píše:Ahoj

bylo by dobre ukazat svuj pve gear :? ne ze bys nebyl sexi v tom pvp gearu ale potrebujeme vedet jak si natom .... kdyz uz se hlasis do pve guildy

to samy s talentama bud nahodit nebo sem dat nejakej odkaz z nejakyho calculatoru talentu bo jak se tydle blbosti menujou....

trackujes si nejak svoje bufy, rage apod ?

S pozdravem Toodyo


▪ Tak pve není moc zazracne. Nic méně není problém screen nebo me zítra na večer inspektnout.

▪ Talenty aktualne můžeš zkouknout na armory.

▪ promiň ale momentalne si nemůžu vysvětlit co myslíš tim trackovanim bufu rage apod. ...
Garodin je mladý Worgen warrior , který se narodil na serveru Twinstar, realmu Artemis. Jeho stvořitel už nějakou tu dobu brouzdá po světě World of Warcraft
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » úte 01. zář 2015 21:39:09

Myslí tým, čím si to sleduješ alebo ako si to sleduješ, že ti napríklad nabehne CD na SW alebo či máš aktívny rend...
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Garodin
Příspěvky: 9
Registrován: ned 23. srp 2015 18:52:59
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Garodin » stř 02. zář 2015 22:28:48

Omlouvám se, ale stala se nenadála změna, zítra tj. čtvrtek jdu do práce cca do 18.00 h a nevím kdy si sednu k PC. Pardon, ale RL je pro mně přednější
Garodin je mladý Worgen warrior , který se narodil na serveru Twinstar, realmu Artemis. Jeho stvořitel už nějakou tu dobu brouzdá po světě World of Warcraft
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: RE: Re: Garodin - Protect/arms warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Jelasha » stř 02. zář 2015 22:53:12

Garodin píše:Omlouvám se, ale stala se nenadála změna, zítra tj. čtvrtek jdu do práce cca do 18.00 h a nevím kdy si sednu k PC. Pardon, ale RL je pro mně přednější

Ok, kazdopadne pokud dojdes, tak se zkus ozvat na tsku nebo ingame ... Treba by se flek nasel ;-). Jinak dalsi sance pristi tyden ve stejny cas.

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » čtv 03. zář 2015 19:25:44

Je sanca, ze taketo sa ti bude stavat casto? :)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Garodin
Příspěvky: 9
Registrován: ned 23. srp 2015 18:52:59
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Garodin » čtv 03. zář 2015 20:40:56

Kamikaze píše:Je sanca, ze taketo sa ti bude stavat casto? :)


Ano, je to možné.
Garodin je mladý Worgen warrior , který se narodil na serveru Twinstar, realmu Artemis. Jeho stvořitel už nějakou tu dobu brouzdá po světě World of Warcraft
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » stř 09. zář 2015 11:01:43

Pardon aj tebe za par dni ticho v prihláške. Tak prezradil by si nám teda aké to máš zamestnanie, že s to v prihláške tak tajil? :P

Veci ako
Pardon, ale RL je pro mně přednější
nerád počujem lebo takmer vždy existuje možnosť si cez týždeň zarezervovať 3-4 hodinky iba pre seba a keď je to vždy v rovnaký čas o to ľahšie to je. :)
Totižto aj ty keď máš byť tank tak od tanku sa vyžaduje takmer 100% dochádzka keďže na teba bude spoliehať 24ľudí, že prídeš.

Takže ak mi nedáš aspoň slovo, že sa pokúsiš takéto výpadky eliminovať na minimum tak bohužiaľ rovno to môžeme zavrieť túto prihlášku. :)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Garodin
Příspěvky: 9
Registrován: ned 23. srp 2015 18:52:59
Class:: Warrior

Re: Garodin - Protect/arms warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Garodin » pon 14. zář 2015 13:56:04

Tak v tom případě to teda uzavřem no
Garodin je mladý Worgen warrior , který se narodil na serveru Twinstar, realmu Artemis. Jeho stvořitel už nějakou tu dobu brouzdá po světě World of Warcraft

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host