Hoge - Arms [TEST/-/NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Hoge
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. kvě 2016 22:09:08
Class:: Warrior

Hoge - Arms [TEST/-/NEPRIJAT]

Příspěvekod Hoge » úte 24. kvě 2016 20:23:36

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Hoge
Class/main spec: Arms
Věk: 20
ItemLvL: 372
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... RESISTANST
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: zhruba 2 roky
FPS: 250 fps

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Hraji od začátku wotlku na twinstaru. Začínal jsem s huntrem v guildě Černá ruka. Takže progres Naxxu a UD. Pak jsem nějakou dobu byl bez guildy. Tocko už jsem odchodil celé s warriorem a moje první zkušenost z cata byla na icewow. Postupem času jsem se zase vrátil na twinstar.

Váš raid time:
pondělí - (od 17:00 do 24:00) - sekundární raid
čtvrtek - (od 20:00 do 02:00) - sekundární raid
Můžu téměř každý den krom pátku a úterka, kdy mám tréninky.

Vaše DPS na:
Dummy: v arms kole 19-20k
Chimareon HC/Normal 25-26k

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:

BoT - (4/4) - HC (3/5)
BWD - (6/6) - HC (0/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)
FL - (7/7) - HC (0/7)
25tky:
Zatím jsem nebyl.

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
http://tinypic.com/view.php?pic=29y0bpc ... yfMwISLSUk

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Hodně youtube videa. Pak lidé na serveru a z guildy. Wowhead.
https://www.youtube.com/watch?v=9RSvCXut4VY
http://www.wowhead.com/

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Resistanst - nepravidelné raidování a chtěl bych se podívat do 25 man raidů

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Přečetl jsem si na worldu o vašich webovkách a prostudoval si stránky.


Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Rád bych se zařadil do guildy, kde sou raid time pravidelně dané. A velkým důvodem jsou také 25ky. Dále jsem se bavil a s některými z vedení a kolektiv mi vyzněl také super. Nejdříve jsem si myslel, že to zkusím za prota, protože mi bylo řečeno, že za armse nemám žádnou šanci. Po pozdějších rozhovorech jsem se dozvěděl, že by se vám arms do sekundáru hodil.

Koho znáte v <SFU> ?
Nějak víc nikoho, ale bavil jsem se s barbarianem o podmínkách přijetí. Dále jsem byl v blízké minulosti nějaké raidy s členy vaší guildy. Pamatuji si Kemmu, Ravayne a Vojela.
Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Doufám, že posilu do raidu. Spolehlivost a dochvilnost.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Žadné nemám. Hraji jen jednu postavu zatím.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuji se David a jsem z Příbrami. Jsem student České Zemědělské univerzity. Hraji první ligu v basketu a jsem fanda většiny sportů.
Naposledy upravil(a) Hoge dne stř 25. kvě 2016 13:52:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Hoge - Arms

Příspěvekod Bimmer » stř 25. kvě 2016 1:10:17

Serus, na úvod by som ťa chcel poprosiť o grafickú úpravu tvojej prihlášky, ber to ako tvoju vizitku a ver mi, že na prvom dojme (a veľkosti) záleží.
Ďalej by som na teba mal pár dotazov a otázok, ku ktorým by som bol rád keby si sa mi vyjadril:

1.) Čo sa tvojích talentov týka, prečo si uprednostnil Throwdown pred 1/2 Drums of War? Stunuješ snáď v raide niečo? Ak áno uveď aspoň tri príklady.
2.) Ak je toto screenshot tvojho PvE Arms UI-čka, tak by som sa ťa chcel opýtať, akým spôsobom vykonávaš svoju rotáciu, to klikáš myškou na spelly alebo ti skutočne staćí osem bindov?
3.) Si "Šípkotočič"?
4.) Máš vo svojej rotácií aplikovaný Stance-dancing?
5.) Aká je podľa teba maximálna prípustná odozva (latency) [v ms] aby bol stance-dancing efektívny?
6.) Čo ty a macrá? Uveď mi päť macier, bez ktorých si nedokážeš predstaviť zahrať Arms warriora.
7.) Akou profesiou plánuješ nahradiť tvoj súčasný mining, je totižno neprípustné mať na main postave profesiu z ktorej neprofituješ v raide. (Hodnotím to ako Arms, keďže sa táto prihláška týka DPS špecializácie).
8.) Predstavme si modelovú situáciu. Máš na výber z nasledujúcich itemov: License to Slay, Heart of Rage, Apparatus of Khaz'goroth a Vessel of Acceleration. Ktoré dva si vyberieš? Prečo a na základe čoho si zvolil práve tie dva trinkety?
9.) Soketuješ svoju postavu podľa nejakých pravidiel, alebo sypeš všade bezhlavo strength?
10.) Čo si myslíš o haste ktorý sa nachádza v plate dps itemoch.
11.) Aké addony používaš na monitorovanie combat-výstupov (proc trinketu/talentu/ability etc). Čo si myslíš že je u arms warriora potrebné trackovať?
12.) Slam alebo Heroic Strike? Kedy, prečo, ako?

13.) BMW alebo Audi?
14.) Aké je tvoje denné maximum, ktoré môžeš vybrať zo svojej debetnej platobnej karty?

PS: Neverím, že tú postavu máš dva roky.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Hoge
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. kvě 2016 22:09:08
Class:: Warrior

Re: Hoge - Arms

Příspěvekod Hoge » stř 25. kvě 2016 14:19:26

1.) Čo sa tvojích talentov týka, prečo si uprednostnil Throwdown pred 1/2 Drums of War? Stunuješ snáď v raide niečo? Ak áno uveď aspoň tri príklady.
Ano stunuji. Například addky v mezi fázi na Ragnarosovi. Dále je využitelný na většině trashe například Velký pes ve firelandech chrlící oheň.

2.) Ak je toto screenshot tvojho PvE Arms UI-čka, tak by som sa ťa chcel opýtať, akým spôsobom vykonávaš svoju rotáciu, to klikáš myškou na spelly alebo ti skutočne staćí osem bindov?
Macra a bindy už jsem přidal a urychlil rotaci. Samozřejmě na nějaké spelly klikám.

3.) Si "Šípkotočič"?
Nejsem.

4.) Máš vo svojej rotácií aplikovaný Stance-dancing?
Ano mám.

5.) Aká je podľa teba maximálna prípustná odozva (latency) [v ms] aby bol stance-dancing efektívny?
Přesně to nejsem schopen říci, ale řekl bych ze stance-dancing je efektivní za každé situace.

6.) Čo ty a macrá? Uveď mi päť macier, bez ktorých si nedokážeš predstaviť zahrať Arms warriora.
Nejdůležitější jsou určitě macra na stance-dancing nebo-li přehazování stancí pro overpower, rend. Dále macra na cooldowny. Macro na charge dohromady s rendem apod...

7.) Akou profesiou plánuješ nahradiť tvoj súčasný mining, je totižno neprípustné mať na main postave profesiu z ktorej neprofituješ v raide. (Hodnotím to ako Arms, keďže sa táto prihláška týka DPS špecializácie).
Určitě bych jí nahradil za Eng nebo alchemku, ale spíš eng, protože nějaké rudy mám nasbírané a nebyl by to takový problém jako alchemka. Eng hlavně kvůli boostům do rukavic, bot apod....

8.) Predstavme si modelovú situáciu. Máš na výber z nasledujúcich itemov: License to Slay, Heart of Rage, Apparatus of Khaz'goroth a Vessel of Acceleration. Ktoré dva si vyberieš? Prečo a na základe čoho si zvolil práve tie dva trinkety?
Zvolil bych License to Slay a Vessel of Acceleration. License to slay hlavně kvůli hitu abych nemusel reforgovat do hitua kvůli stackům na streght. A Vessel of Acceleration kvůli strenght bosstu a critu.

9.) Soketuješ svoju postavu podľa nejakých pravidiel, alebo sypeš všade bezhlavo strenght?
Většinou jedu vše do strenght pokud se nevyplatí socket bonus.

10.) Čo si myslíš o haste ktorý sa nachádza v plate dps itemoch.
Haste pro arms warriora ten nejhorší stat. Takže okamžitý reforge nebo přenechat na frost dk.

11.) Aké addony používaš na monitorovanie combat-výstupov (proc trinketu/talentu/ability etc). Čo si myslíš že je u arms warriora potrebné trackovať?
Je třeba trackovat cd na boosty, cd na shouty a cd na berserker rage. Používám deadly boss mode, quartz 3 a tidy plates.

12.) Slam alebo Heroic Strike? Kedy, prečo, ako?
Slam jako filer do rotace. Heroic strike jen když mám více než 60 rage.

13.) BMW alebo Audi?
Jednoznačně BMW.

14.) Aké je tvoje denné maximum, ktoré môžeš vybrať zo svojej debetnej platobnej karty?
To je těžko říct :D. Kolem dvou stovek na den. Moc neutrácim tak nevim :D
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Hoge - Arms

Příspěvekod Barbarian » stř 25. kvě 2016 16:04:27

Co se tyka trashe, tak to neni v raidu nijaka prioritni vec, co se tyka dale toho psa, tak ten stunovat nejde. Na stunny adek v boss fightech mas charge a intercept. Nevidim vyuziti toho talentu.
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Hoge
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. kvě 2016 22:09:08
Class:: Warrior

Re: Hoge - Arms

Příspěvekod Hoge » stř 25. kvě 2016 16:09:28

Není problém ho změnit, ale přišlo mi, že už se mi párkrát v raidu hodil. A také má o dost delší trvání než stun z charge a intercept.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Hoge - Arms

Příspěvekod Bimmer » stř 25. kvě 2016 19:08:43

Viac menej som spokojný s tvojími odpoveďami. Sú tam však nedostatky, ktoré je potrebné doriešiť. Čo sa tých tvojích talentov na stun týka, tak osobne ich tiež preferujem a nosím, a som veľmi rád že si spomenul práve Ragnarosa, kde sa tento talent skutočne veľmi oplatí. Ďalej zistíš, že to taktiež veľmi užitočná pomôcka pri stunovaní Liquidov na Rhiolitovi hc.
Keďže tvrdíš, že si dolatil macrá a bindy, mohol by si prosím re-uploadnuť screen UI?
Hovorí ti niečo Power Auras?
Hovorí ti niečo Rawr?
Na otázku s trinketami si neodpovedal správne, nad tým sa ešte zamysli a skús pogooglovať, ktoré vychádzaju najlepšie.
A čo ma zaujíma najviac, tak je otázka, dokedy si schopný prerobiť tú farmiacu profesiu na boostovaciu.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Hoge
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. kvě 2016 22:09:08
Class:: Warrior

Re: Hoge - Arms

Příspěvekod Hoge » ned 29. kvě 2016 20:14:17

http://tinypic.com/view.php?pic=30rtzpw ... 0s91SkgWUk
Ano. Jsou to addony, ale nějak mi nesedli takže je u sebe nemám.
Pak bych tedy asi volil Heart of Rage, Vessel of Acceleration.
S tou profesí je to horší. To mi určitě nějaký čas zabere :(
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Hoge - Arms

Příspěvekod Barbarian » stř 01. čer 2016 13:09:27

Tvuj problem vidim hlavne v RT, pondelky se ted nechodi a ve ctvrtek zaciname uz od 18:00. Ale to at si poresi Kamikaze a ostatni ;)

Pokud splnis pozadavky aspon na RT sem za TEST.
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Hoge
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. kvě 2016 22:09:08
Class:: Warrior

Re: Hoge - Arms

Příspěvekod Hoge » stř 01. čer 2016 15:05:22

Ve čtvrtek nemam problém a stejně tak v pondělí :)
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Hoge - Arms

Příspěvekod Bimmer » stř 01. čer 2016 19:41:53

Dostav sa vo Štvrtok 2.6.2016 na Test Raid Firelands 25 man. Buď online a pripravený ingame i na ts.sixfeetunder.cz o 17:50 a napíš o inv hráčom Flynne / Senohrabem. Potvrď svoju účasť.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Hoge
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. kvě 2016 22:09:08
Class:: Warrior

Re: Hoge - Arms

Příspěvekod Hoge » stř 01. čer 2016 20:09:53

Budu tam, připraven.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Hoge - Arms

Příspěvekod Bimmer » pát 03. čer 2016 20:30:55

Zhodnoť mi prosím ťa objektívne a úprimne tvoj výkon na včerajšom raide.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Hoge
Příspěvky: 10
Registrován: pon 02. kvě 2016 22:09:08
Class:: Warrior

Re: Hoge - Arms

Příspěvekod Hoge » pát 03. čer 2016 23:04:42

Zkusim zhodnotit bosse po bossovi.
Beathalic - Řekl bych ze bez problemu.
Baleroc - Take zadný fail a i tocit se mi řadně dařilo. Myslim, že to bylo kolem 26,5k overall.
Rhyolit - Také žadný fail. Snažil jsem se tocit max do nohou a leapovat na fragmenty s cooldownem na blade storm abych pomohl.
Shanoxx - Bohuzel nekolik chyceni do trapy a asi jeden cleave coz neni moc dobre.
Alysrazor - snazil jsem se delat vse potrebne. Kickovat druidy ikdyz Ruin byl vzdy ryhlejsi. Pomahat na hachlingach a nechytat zbytecny dmg.
Majordom - Bez failu, ale low dmg. Necritovalo mi to nejak, fakt nevim :(
Ragnaros - jeden fail na vlnach a mozna parkrat postaveni na melee pri seedech. Ale ve fazich jsem se snazil co nejvice stunavat a delat maximum pro raid.

Overall jsem se snazil byt co nejprospesnejsi pro raid na ukor dmg. Stunovat, kickovat a davat hp ve spravnou chvili. A samozrejme co nejmene failovat na blbostech coz se mi nekdy nedarilo, ale celkove jsem si raid uzil.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Hoge - Arms

Příspěvekod Kamikaze » stř 22. čer 2016 19:11:20

Dostav sa ešte zajtra 23.06.2016 na sekundárny raid
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Hoge - Arms [TEST/-/NEPRIJAT]

Příspěvekod Toodyo » čtv 23. čer 2016 20:20:57

Vice jak tyden neaktivita na foru char uz ma rename a je na horde https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis

Neprijat
S pozdravem Toodyo

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů