Topanky - Assa rog [-/-/NEPŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Topanky
Příspěvky: 5
Registrován: úte 24. led 2017 13:50:02
Class:: Rogue

Topanky - Assa rog [-/-/NEPŘIJAT]

Příspěvekod Topanky » úte 24. led 2017 14:44:17

Typ prihlasky: Standard
Nick postavy: Topanky
Class/main spec: assa rogue
Věk: 20
ItemLvL: 385
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Topanky
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: cca rok a půl
FPS: +-20-50

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Stejně jako tento char vlastním, touto rog jsem začínal, a stále za ní hraju. Před pár lety jsem měl s WoW zkušenosti cca 2 měsíce, potom mě přestalo bavit.

Váš raid time:
čtvrtek - 17-0
neděle - 20-0
úterý - 17-0
Vaše DPS na:
Dummy - 20-21k
Baleroc HC/Normal - HC nemám/27-28k

Vypište svůj progress na Twinstaru:
10tky:
BoT - 4/5 - HC 3/5
BWD - 6/6 - HC 3/6
TotFW - 2/2 - HC 0/0
FL - 7/7 - HC 3/7
25tky:
nechodím

Screen vašeho UI:
http://tinypic.com/r/24g7uah/9 stealth
http://tinypic.com/r/312zcjk/9 non-stealth

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Co se týče WoWka obecně, jsem takový samouk, s pár věcmi v začátcích mi pomáhal bývalý spolubydlící na koleji. Co se týče rog, expil jsem v subce, až na 85 mi kamarád ukázal kouzlo assy, naučil mě co a jak, a zbytek informací mi poskytují guidy na netu a tauriveins.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Měl jsem před novým rokem menší pauzu, takže jsem z bývalé guildy dostal kick. Po novém roce jsem šel FLka s guildou Brethren of Lost Spoon, kteří mě poté vzali mezi sebe. Důvod odchodu? Nejspíše ten, že GuM Norrka dbá o svou R1, která farmí 6/7 HC, bohužel zbytek guildy trochu upadá a je na 2/7 HC bez nějaké snahy o další progress HC.

Jak jste se dozvěděli o <SFU>?
Hráč Menhatten, nábor na worldu.

Proč chcete jít právě do <SFU>?
Zaujala mě možnost chodit v 25-tkách FLka.

Koho znáte v <SFU>?
Bohužel neznám nikoho, jen jak je uvedeno výše jsem si chvíli psat s Menhatten(em) o vaší guildě.

Odpovědná osoba:
Menhatten

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Jsem (aspoň myslím :D) klidný a vyrovnaný člověk, čili bych ode mě neočekával nějaké nějaké nervy na raidech nebo dokonce ragequity. Co můžu nabídnout je myslím hlavně můj ilvl, relativní znalost taktik pro svou class, snaha se zlepšovat a samostatnost, co se týká encounterů či příprav na raid.

Vypište svoje alty:

Topenky - affli lock - 365 - relativně vysoká
Topunky - survi hunt - 360 - relativně vysoká

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuji se Dominik, je mi 20 let, a jsem studentem Vysokého učení technického v Brně. V Brně na koleji strávím většinu svého času v průběhu týdne, na víkendy jezdím domů, kousek od Ostravy -> Nový Jičín. V Brně prožívám svůj vysokoškolský život - rád bývám dlouho do noci vzhůru, poté dlouho spím, chodíme s kamarády ven, do hospody, středy a pátky do klubů. Hrával jsem hokej, semtam si ještě zajdu v Brně zahrát pro radost. Jediný problém, který by se mohl vyskytnout je možné dojíždění do a z Brna v pátky a neděle, proto nevím, jak bych v tyto dny stíhal (popřípadný) raid time.
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Topanky - Assa rog

Příspěvekod GeeGee » úte 24. led 2017 15:00:29

Máš tento čtvrtek volné ID?
Topanky
Příspěvky: 5
Registrován: úte 24. led 2017 13:50:02
Class:: Rogue

Re: Topanky - Assa rog

Příspěvekod Topanky » úte 24. led 2017 15:02:23

GeeGee píše:Máš tento čtvrtek volné ID?


Bohužel jsem šel opět vypomoct mé guildě s nadějí na více HC než 2. No, TL;DR skončili jsme na wipování u Majora HC.
Uživatelský avatar
Wannabe
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 15
Registrován: sob 02. dub 2016 16:31:15
Class:: Death Knight

Re: Topanky - Assa rog

Příspěvekod Wannabe » úte 24. led 2017 15:29:09

Uvedomuješ si,že na test raide sa pôjde tiež iba 2/7 hc a že tiež pravdepodobne nebude úplne ľahké dať ani to? Ak chceš ísť do guildy, kde sa chodí viac hc,tak na to je lepší 10 man,lebo 25 je o dosť náročnejšia na toto.
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Topanky - Assa rog

Příspěvekod GeeGee » úte 24. led 2017 15:47:05

Mno koukl jsem na armory a zjistil jsem, že ne, takže bych si dovolil tě objednat na příští čtvrtek, to jest 2.2.2017, na test raid, během týdne se tě ještě pokusím kontaktovat ingame.

A pro začátek bych ti položil pár jednoduchýhc otázek:

1.) Jaký je hit cap na assa ? (stačí %)
2.) Používáš "feint" ?
3.) Máš stabilní internet na internátě ?
4.) Piješ rum ?
Topanky
Příspěvky: 5
Registrován: úte 24. led 2017 13:50:02
Class:: Rogue

Re: Topanky - Assa rog

Příspěvekod Topanky » úte 24. led 2017 15:56:52

Wannabe píše:Uvedomuješ si,že na test raide sa pôjde tiež iba 2/7 hc a že tiež pravdepodobne nebude úplne ľahké dať ani to? Ak chceš ísť do guildy, kde sa chodí viac hc,tak na to je lepší 10 man,lebo 25 je o dosť náročnejšia na toto.


Jelikož považuji SFU za kvalitní guildu, počítám s rychlým obnovením/seskládáním/dobráním dobrých lidí na raidy => 2/7 HC bude určitě bez sebevětších problémů padat a bude se úspěšně progressovat víc HC. Jen Tvá odpověď ve mě vyvolávají určité nejistoty, že to nemusí být tak rychle, nebo v tom horším případě - ani se víc HC chodit nebude.

GeeGee píše:Mno koukl jsem na armory a zjistil jsem, že ne, takže bych si dovolil tě objednat na příští čtvrtek, to jest 2.2.2017, na test raid, během týdne se tě ještě pokusím kontaktovat ingame.

A pro začátek bych ti položil pár jednoduchýhc otázek:

1.) Jaký je hit cap na assa ? (stačí %)
2.) Používáš "feint" ?
3.) Máš stabilní internet na internátě ?
4.) Piješ rum ?


Dobrá, to by neměl být problém. Kdyby se přeci jen vyskytnul, dal bych určitě nějak vědět. Kdyžtak můžeš poslat mail ingame, nebo na jednom z mých altů mě seženeš.

1) na assa spell hit 17%, z prostého důvodu - ať nemissuješ poisony (když nemáš spell hit cap, tak nejspíš trefíš úder daggerkou, ale ne stranou kde máš poison :lol: )
2) Ano, používám, je to úleva pro healy, protože nemusí healovat tak moc. Největší využití TheVa fáze v sub roguně, ale pomáhá rozhodně na spoustě míst ve spoustě encounterů.
3) To rozhodně mám, ještě mi ani jednou nespadnul, žádné výkyvy, fičí krásně - v ingame to znamená MS menší než 20.
4) Pokud to není nějaký obyč tuzemák, ale třeba capitán, tak i to se dá :D
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Topanky - Assa rog

Příspěvekod GeeGee » úte 24. led 2017 16:11:16

Znamenitě, zatím máš předběžně mé PRO a jak jsem již napsal, během týdne se ti určitě ozvu, jak si najdu čas 8-)
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Topanky - Assa rog

Příspěvekod Vision13 » pát 27. led 2017 12:57:02

Chtěl bych se tě optat, zda jsi se své Guildě pokusil nějak pomoci, aby vše nebylo jen na Guild Mastra, který si vede jak píšeš svou R1

Zapojil jsi se nějak, aby jsi pro Guildu něco udělal, nebo jen bereš roha .. ?

Neber to jako nějaký nátlak, nebo útok.. já u vás nikoho neznám, jen chci něco vědět o člověku co chce jít dál a hrát více.
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Topanky
Příspěvky: 5
Registrován: úte 24. led 2017 13:50:02
Class:: Rogue

Re: Topanky - Assa rog

Příspěvekod Topanky » pát 27. led 2017 19:49:07

Vision13 píše:Chtěl bych se tě optat, zda jsi se své Guildě pokusil nějak pomoci, aby vše nebylo jen na Guild Mastra, který si vede jak píšeš svou R1

Zapojil jsi se nějak, aby jsi pro Guildu něco udělal, nebo jen bereš roha .. ?

Neber to jako nějaký nátlak, nebo útok.. já u vás nikoho neznám, jen chci něco vědět o člověku co chce jít dál a hrát více.


Chodil jsem pár alt runů, kde šlo o to, že se gearovaly alty lidí z R1...mezitím se nějak rozpadla R2, a poté i alt run...teď se to snaží nějak dát dokupy, a jak jsem již psal...minulý týden (co se týká FL ID) jsem byl pomoct R2, kdy chtěli jít alyse HC. Bohužel to prostě nepadlo, dal se jeden HC pull a pak všichni ostatní řekli, že jdem normal, že nebudem umírat na HC...trochu triggered, vzhledem k tomu že jsem si šetřil ID na 3HC+, pak jdu teda pomoct guildě, kde jsem si myslel, že se půjde víc HC...no, a opět se budu opakovat...jak jsem psal..skončili jsme na Majovi HC...lidi bouchali v raidu, neví kdy se sbíhat/rozbíhat...prostě nevím, tohle nemá být hejt, ale myslím, že s 385 bych si opravdu raději zašel něco jiného než progress 2/7...taky chápu, že Norrka má stálou grupu R1, která (aspoň co říkají) farmí 6/7 HC, ale taky si myslím, že by mohl zkusit aspoň na jedno ID vzít mě místo někoho jiného, s mým ilvlem. Teď si prostě chodí pravidelně R1, a na R2 v kalendáři jsou 3-4 lidi, zbytek se dobere z worldu => minimální šance na 3HC+..

Omlouvám se, jestli to je pro někoho moc dlouhý, kdyžtak TL;DR - snažil jsem se vypomoct, nebo aspoň já to tak bral, že pomáhám...celkem bych se divil, kdyby mělo vedení jiný názor..
Topanky
Příspěvky: 5
Registrován: úte 24. led 2017 13:50:02
Class:: Rogue

Re: Topanky - Assa rog

Příspěvekod Topanky » pon 30. led 2017 3:10:25

Tak jo, v prvé řadě bych se chtěl omluvit za váš drahocenný čas všech, kteří jste tuto přihlášku buďto jen četli, nebo se jí více zaobírali. V podstatě jde o to, že nejsem schopen se účastnit 25-tek s vámi. Já bych byl, jen můj noťas je proti tomu. A vzhledem k tomu, že jsem student na vysoké nemám nějaké vyhlídky v blízké době kupovat nový-lepší. Ano, psal jsem 20-50 FPS, ale to při klasickém desítkovém raidu. I v BHčku jsem pociťoval menší výkyvy v FPS např. při očích a podobně, ale nebylo to tak hrozné => dalo se to uhrát a reagovat na vše včas. Bohužel jsem si zkusil s jinou postavou zajít 25-tkové FLka, a například při Alysovi na tornádech jsem skapal na to, že mi na 2 sekundy zamrzlo vše. Možná k tomu přispíval i TS, který u BH nebývá. Už tak hraji WoW na low detaily, jen particly na max - kvůli lítání na Alysovi. Jop, chápu, budete si říkat, jak můžu mít takový SH*T PC...ještě jednou se omlouvám, a tímto bych chtěl oficiálně požádat o stáhnutí přihlášky.

S přáním hodně úspěchů do budoucna na raidech i v RL

Dominik alias most unskilled rogue Topanky :)
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Topanky - Assa rog

Příspěvekod Men Hatten » úte 31. led 2017 21:17:32

Ok, pohoda, můj noťas tak není optimální takže vím jak je to na nic, až jednou bude lepší železo, tak to klidně můžeš zkusit znova ;) Gl.
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host