Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/NEPŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/NEPŘIJAT]

Příspěvekod shameltoe » úte 10. led 2017 13:27:09

Nick postavy: Shameltoe
Class/main spec: Resto Shaman
Věk: 22
ItemLvL: 371Resto, 364 Ele
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/search.xml?se ... chType=all
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/
Jak dlouho vlastníte tento char: 1 měsíc
FPS: (při 25man) - To nedokážu odhadnout ale s připojením většinou problém nemám ale v AV mam 60

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Když mi bylo 13 začal jsem hrát ... Prošel jsem si v PVE classami jako Rogue Feraltank, Warlock Shaman a s přestávkami hraju víceméně do ted ... Poslední dobou převážně PVP protože na PVE nebyli lidé a cas na progress s Worldem ... Prošel jsem si víceméně všemi classami až na priesta. Cata hraju dva roky k pve jsem načuchnul jen jako Feral tank a restosham ale ne uplně jak bych si představoval a většinou s worldem.

Váš raid time:
čtvrtek - (od18-19 do22) - sekundární raid
neděle - (od 19 do22) - primární raid (dobrovolný standby)
úterý - (škola :() - primární raid (dobrovolný standby)

Jsem Student VŠ klidně se dořeším individualne v ramci rozvrhu.

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Google a různé guidy převážně z TAURIVEINS, hodně se ptám hráčů které uznám za zkušené.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
PVP revolt - duvod odchodu byl neschopne vedeni a nekamarádští hráči občas i selfish bastardi a namyšlení idioti
Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Od hráče Vranka

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Rád bych přesedlal z PVP do PVE a naučil se od zkušených lidí co a jak a kde, také chci hlavně poznat partu kolektivních pohodových lidí.

Koho znáte v <SFU> ?
Vranka

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Od ostatních se odlišuji tím, že jako já jsem jenom já.*:D mám přesně naplánovaný životní time-management, chodím do fitka, studuji a WOW se věnuji jako jednomu ze svých koníčků. Rád bych nabídl svůj čas což si myslím, že je to nejdůležitejší co každý má a na každém z nás je, jak ho využije a já ho chci využít pro Vás.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Bez altů

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Bydliště praha, student Vš, záliby fitko, kolo, squash, sebevzděávání. Jsem trenérem squashe a pravidelně trénuji děti ve věku od 5-17 let profesionálně, mám pod sebou cca 27 dětí.
Naposledy upravil(a) shameltoe dne stř 11. led 2017 11:25:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele

Příspěvekod Vranka » úte 10. led 2017 13:45:16

Zaujem o hru je skill tam je chut najst dobry a staly kolektiv tiez nevidim problem na test raid takze ak mas volne ID na FL25 tak vo stvrtok 12.1.2017 by sme sa dohodli na test raid za resto cca 19.30 bud online a o inv do raidu pis Menhatten alebo Senohrabem zatial sa tesim na tvoje dalsie kroky
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele

Příspěvekod Vranka » stř 11. led 2017 21:53:51

Ahoj zmena tak 17.45 /senohrabem,Menhatten/ aby si bol online zajtra 12.1.2017 ak nie napis sem a dohodneme sa na dalsi termin
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele

Příspěvekod shameltoe » čtv 12. led 2017 9:33:10

Jasnačka, dnes tu jsem tak jen dejte vědět, kdy kde jak ... jesli TS nebo nějaká jiná sranda v rámci pohovoru a tak. Potřeboval bych přeed raidem ještě trošičku probrat nějaký know how kterýmu bych dal tak 15 min maximálně aby nedošlo ke zbytečným nedorozumění. A potřebuju si nastavit healbot . K sakru jak dlouho už jsem o nedělal každopádně, žádnej problém ale je třeba to lehce testnout ale jak řikám v rámci tech 15 min .

Klidně vám věnuji i svuj FB/Messenger aby jsme se domlouvali i takhle pokud by vám to vyhovovalo. :) Skype vlastním též.

Takže suma sumárům od první chvíle s ím dneškem počítám
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele

Příspěvekod Vranka » čtv 12. led 2017 11:54:11

Ahoj TS si stiahni ak nemas potom v hre ti hodim adresu
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele[Test/-/-]

Příspěvekod shameltoe » pát 13. led 2017 0:29:15

Ahoj, děkuji za dnešní raid naplnilo to moje očekávání. Celý jsem to takhle šel uplně poprvé a už jsem se poučil kdy na co dávat pozor, nestśt v trapách atd. Dořešili jsme i equip a všechno ohledně rotace talentu a statu. Nyní mám 932 haste (cap) a 1805 mastery s 20.6% critem. Díky za Vaší trpělivost hlavně hráčům vranka, humanboss a další a doufám, že přehlídnete ty začáteční chyby z dneška :) abych pravdu řekl dost špatně jsem vám i rozuměl musim pořídit lepší sluchadla.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Shameltoe - RestoSham/ele[Test/-/-]

Příspěvekod Vojel » pát 13. led 2017 10:18:10

Máš za sebou 27 dětí ve věku 5-17.? Oo Tak to si větší kanec než já... jsem určitě PRO
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele[Test/-/-]

Příspěvekod shameltoe » pát 13. led 2017 11:03:33

Vojele ano mám .. respektive ted mi ještě přibyl babysquash takže mam ještě navic od noveho roku 4 kusy ve věku 3-4 :/ v ramci mého plánovaného studia kdy chci zkusit i psychologii tak skvělá praxe která mi dá u přijímaček jen ++ ... každopádně ted studuji podnikáni ve dřevozpracujicim a nabytkářském průmyslu respektive truhlář s vejškou... pokračuje to na engineera respektive vyuka v ajině a Forest Engineering :) tot ještě doplnek k tomu kdo jsem . Asi vám sem hodim i fotku pro pobavení [FACE WITH TEARS OF JOY]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele[Test/-/-]

Příspěvekod Vranka » pát 13. led 2017 17:02:03

Dalsi test raid 19.1.2017 stary tiez 17.45 /Senohrabem, Menhatten/ drzim palce
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele[Test/-/-]

Příspěvekod shameltoe » sob 14. led 2017 17:53:19

Akorát mam teď dilema jelikož ta masterka nehealuje uplne podle meho ocekavani takže to budu muset pořešit ještě s tim tvym kamarádem... zeptám se jen prosím jakej byl nick ? Kecali jsme na ts. Děkuji


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele[Test/-/-]

Příspěvekod Vranka » ned 15. led 2017 10:12:15

Mr. Mr. bol Gashi
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele[Test/-/-]

Příspěvekod shameltoe » pon 16. led 2017 15:01:09

Ták mam to všechno fixnutý.

Talenty - Done
Socketing - Done (112K int)
Cloth wrist - fixnuto. koupenej za VP mailovej
Reforge - Done
Haste soft cap - Done (918/915)
Rotace - Done
Glyphy - Done
Pak se mi smáli, že jsem retardovanej - Done

Do budoucnosti:

Chesto za VP, dodělat set, Headka bude nesetová a to je prozatím snad vše myslím.

A na příští raid si taky vyčistim brejle.
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele[Test/-/-]

Příspěvekod Vranka » úte 17. led 2017 11:30:20

Ja som vedel, ze si sikovny stary :) len tak dalej a snaz sa nehrat len pre seba ale svojim healom motivuj aj ostatnych tak sa vidime vo stvrtok opat 17.45 /Menhatten/ 19.1.2017
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele[Test/-/-]

Příspěvekod shameltoe » stř 18. led 2017 17:25:45

Ahoj, v 16:30 zitra mam dulezitou zkoušku ... dejme tomu, že to do 17:15 bude hotovo a pak cesta domu ... trvá něco okolo 30-60 minut a to porušuju pravidla silničního provozu dke se dá. Nerad bych aby se na mě čekalo nebo tak něco, nepujde to odložit o pár desítek minut ? Dekuji :)
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele[Test/-/-]

Příspěvekod shameltoe » čtv 19. led 2017 22:00:45

Ták za dnešni raid všem velice děkuji. Mluvit už jen v kritickych situacich za to se ještě jednou omlouvám, a ted rekapitulace... jedna trapa mě chytla to přiznávám potom jsem tam ještě párkrát umřel jednou to byla moje obrovska chyba ale měl jsem reincarn. Podruhe sme tak nějak wipnuli. Abych pravdu řekl dneska to pro mě byl adrenalin jako prase, bavil jsem se, fajn lidi se sešli akorát par wipu tak doufam že ne kvuli mě. :) prosím a ted všechny postřehy a všechnu kritiku ! Nešetřete protože když neni kritika neni zlepšení . I na ts klidne rekni shamele posral si to mas udelat to a to. Každopádně jsem dělal co bylo v mých silách a ještě jednou děkuji kluci !


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - RestoSham/ele[Test/-/-]

Příspěvekod Vranka » pát 20. led 2017 10:08:17

Dalsi test raid 26.1.2017 zlepsenie tam je a vola dostat sa k nam tiez
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » pon 23. led 2017 14:16:36

Ahoj, ingame si mi psal, ať na chyby hned upozorním, tak něco tedy napíšu.
Nevím jak moc si v FL zaběhnutý, ale podle mě se až moc soustředíš na taktiky než na healing a to ptm jde vidět v konečném důsledku, ale to je něco co by se postupně automaticky mělo zlepšovat s počtem ID.
Co se týče healingu, tak je to můj offspec a nikam se za něho nehrnu, takže podle toho to taky vypadá, ale i tak mám pocit že ne vždy vymáčkneš maximum. Z logů jsem si všiml, že podle mě dáváš málo Riptide. Ten ty si měl spamovat na CD, pokud není koho tak to plácni na tanka, ono se vždy nějak využije ;)
Obrázek
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod shameltoe » stř 25. led 2017 12:23:26

FL jdu celkem asi tak po 3. respektive jednou s worldem o byla katastrofa a 2x s váma ... Taktiky se snažim hrotit to je fakt a healbot zaběhávám taky. Každopádně se snažím. O tom riptidu vím a jelikož nemám žádnej addon na shamana budu muset něco pořešit . Díky za tip a dám to do pucu
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Joonycek » stř 25. led 2017 17:02:59

v addone power auras si vieš pekne nastaviť sledovanie CD všetkých abilít aj procov, kukni nanho alebo sa možme niekedy dohodnut a skusím si najsť čas ti to ukazať
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » stř 25. led 2017 20:51:50

Připomínám zítra test raid 17:45 napiš mě, Menhatten
Obrázek
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod shameltoe » čtv 26. led 2017 12:38:10

s raidem počítám a power auras mi nějak nejde rozchodit .. stáhl jsem to už asi 4x a pokaždý mi přijde že je to špatná verze ... takže kdyby byl nkdo tak hodný a šoupnu l sem link na funkční budu rád.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 27. led 2017 12:48:31

Zlepšuje se a snaží.

Za mě Pro
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Vranka » pát 27. led 2017 14:18:53

Dalsi test 2.2.2017 stále je co zlepsovat :)
Suriana
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 20
Registrován: ned 28. úno 2016 23:25:41
Class:: Priest

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Suriana » ned 29. led 2017 1:49:27

Po sekundáru jsme pochillovali dali řeč Bgčka a tak a myslim že zapadne :D a taky má u mě kladný body za toho mounta z OS :D :D
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » ned 29. led 2017 9:52:54

Z teba mám dobrý pocit. Konečne rshaman :3 snažíš sa, komunikujes... Pro
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » úte 31. led 2017 21:02:44

čtvrtek zase test raid, snad už poslední, chci vidět připravenost, přehled. doporučuji si pořádně přečíst co který spell dělá a který talent co ovlivňuje, aby se nestalo to stejné jako se spirit linkem ;) Zkus i pohledt ve spell booku, třeba najdeš nějaký spell co by se dal v nějaké situaci použít. Shaman je flexibilní classa, jen je třeba vědět kdy jaký spell použít ;) 17:45, nick Menhatten, jako vždy.
Obrázek
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » stř 08. úno 2017 22:34:39

Zítra další test, poslední možnost ukázat že víš jak healovat, víš co dělat a víš jak fugnujou tvoje spelly. 17:45.
Obrázek
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod shameltoe » stř 08. úno 2017 22:49:39

Já si myslim, že se spellama a healovanim problem neni, pořád musim zažít ty taktiky hlavně :D.. btw jakej je progres mého náboru ? V jaké části už je ? Rád bych měl už alespon mass ress aby až příště budeme progresovat to moje reincarnace instantne zachranila občas ;)

Mám 4 Pro, kolik jich je potřeba ? Nebo respektive čí ? :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » čtv 09. úno 2017 10:09:58

Každý jich dostane tolik kolik je třeba, pokud bys na prvním test raidu dal 20k hps a každém bossovi a u toho stačil ještě nadmgovat mega do bosse přes LB a flame shocky tak bys šel rovnou na pohovor ;) (ber pls s nadsázkou :D)
Obrázek
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Gashi » čtv 09. úno 2017 13:54:23

shameltoe píše:Já si myslim, že se spellama a healovanim problem neni, pořád musim zažít ty taktiky hlavně :D.. btw jakej je progres mého náboru ? V jaké části už je ? Rád bych měl už alespon mass ress aby až příště budeme progresovat to moje reincarnace instantne zachranila občas ;)

Mám 4 Pro, kolik jich je potřeba ? Nebo respektive čí ? :D


Mass ress nejde cez combat, takže na toto nás neukecáš :D

Môžeš mať aj 40 PRO, hlavné slovo má CL shamanov Vranka, ktorý ťa musí posunúť na pohovor, keď si bude myslieť, že spĺňaš požiadavky (aj guildovné, aj jeho, ktoré má na svojich ľudí).
Ak máš nejaké otázky k tomu, kedy by ťa poslal na pohovor, prípadne v čom musíš zabrať, aby bol spokojný, tak ti odporúčam odchytiť ho niekedy pred/po raide a pokecať s ním na TS :)
You win or you learn.
kysoer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: stř 02. bře 2016 20:17:49
Class:: Warrior

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod kysoer » pát 10. úno 2017 12:51:52

Čus, vyjádři se prosim ke včerejšímu test raidu. Co ti nešlo/ co by jsi měl změnit/ na co si příště dávat pozor apod.
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod shameltoe » sob 11. úno 2017 12:33:24

Ahoj, možná jsem neměl zatajovat, že jsem barvoslepý. Nikdy jsem s tím problém neměl ale očividně to je uplně v prdeli :D . Každopádně dva posobě jdoucí raidy totální katastrofa z meho pohledu. Těžká ztráta času, ani sme to nedali tak jak jsme plánovali a vůbec jsem se nebavil. Smekám před menhettenem kterej na spoustu z vás má nervy a je v klidu.. velký thumbs up kamaráde. Vysvětluješ taktiky x krát za sebou každýmu znovu a znovu i když ostatní do toho kecaj take ti ve výsledku občas neni rozumět, pak 6x wipneme ... jako nedivím se. Pak wipneme i na normal bossovi kteryho jsme klidně mohli na hc podle mě ale to je fuk. Jak říkám, měl jsem těžké výčitky svědomí za ten čas kterej jsem mohl věnovat přítelkyni kterou jsem ten večer odmítl a nebo tátovi kterej přišel se šampusem že se napijeme a nepřišel jednou přišel 3x přesně 20 sekund po pullu a těžce me vždycky vysmál za to co dělám... tohle se obvykle neděje ale ten poslední večer to tak bylo no. Omluva na mé straně a také to hrálo roli na můj výkon ještě k té barvosleposti. Já osobně bych si to představoval uplně jinak. Před každým bossem stop, všichni mlčí a jen menhe nebo příslušný člověk vysvětluje taktiky, ostatní se ptají v chatu protože ptát se mikrofonem z toho očividně vznikne jen bordel. Taktika se vysvětlí do 5 minut a hotovo... po každém wipu rekapitulace chyb popř osvětlení taktik a tipů. Neříkám že to neprobíhalo ale když chudák menhe vysvětloval taktiky furt tam nějakej idiot rachtal kašlal a rušil... nejvíc je, že těm rušilům nikdo nic neřekl až já sem se musel ozvat protože ty taktiky slyšet potřebuju, neberte to osobně protože stejne v guildě ještě nejsem ;)

Dále velice obdivuji Vojela, kterej má tu schopnost vždycky se tak šikovně zeptat, že člověk zapomene i jak se jmenuje :D respektive smekám za to, jak to všechno sleduje a má v rukávu.


Moje chyby:

3x po pullu přišel tatínek že si dáme šáňo a když spatřil že hraju, začaly ho ústy doprovázet zvuky "vzzzzzm, buch-buch, ratatata, bum, prásk a hodně se mi jízlivě smál a co si pamatuji možná mi i řekl, že jsem idiot.

Stál jsem v krystalech a ne jednou, ano vím o tom ale vím proč, měl jsem zapnuté healthbary nad Vámi a prostě jsem to neviděl... po mé druhé chybě jsem si uvědomil, že ty bary jsou dost na jovno a že HB stačí tak jsem to vypl a pohoda.

No a taky jsme od dealera koupili nějakou silnou trávu takže jsem byl rád, že vubec vidim skrze ty rudé oči :D

Další chybka byla v tom, že jsem to ml na reprákách tak jsem nemohl efektivně komunikovat (hrali jsme s bowem spolu)

Další chyba byla možná v používání hera ale to tak jako předpokládám, že si řeknete (díky menhe ty jsi říkal)

Další chyba je že na 4 set mi chybělo 140 marek takže ted už ho konečně mám jen tak mimochodem ...

Další chyby jsem nezaregistroval tak mi to sem písněte ať vim, dík :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Clery » sob 11. úno 2017 14:16:04

Čomu ty hovoríš veľká stráta času sa hovorí progress. Hlásiš sa, a vieš, že raid time je 5 hodín, tak čo sa tu sťažuješ?
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » sob 11. úno 2017 15:37:51

Ouu, někdo si mě všimnul, jen upřímně já jsem ten co nejvíc kecá . :) btw. nechápu tě, máš doma Bowa a věnoval by jsi se přítelkyni.? Oo Proti trojce nic nemám, ale 2 kluci jsou hnus , jeden blbý pohyb a koule v sobě. Jinak , chci tě vidět na dalším raidě s Gemovaným enchantnutým gearem a nezhuleného, pač ti to očividně nesvědčí .
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod shameltoe » sob 11. úno 2017 15:55:24

Měl jsem doma bowa kvuli raidu toť vše a ano věnoval bych se ji protože to jako každá ženská potřebuje... enchantnutý gear mam i se sockety jen na ramena jsem zapoměl protože mi padly nový a nějak sem si to neuvědomil .. hlavně že celej večer řikám .. hmhmm tvle libovy ramena ty se mi libi a tak ale zapoměl jsem na socka ench no.. se stane sme lidi a stejně by mě to nespasilo... no a hulo je v pohodě, člověk se na to víc soustředí ale když je okolo randál tak to je těžké opravdu dost... plus přijde táta no znáš to.. :) každopádně příštímu tedt ridu dám ještě šanci ale jestli to bude mrdka jako poslední dva tak si sám sobě budu muset dát PROTI .


Sent from my iPhone using Tapatalk
shameltoe
Příspěvky: 15
Registrován: úte 10. led 2017 12:27:15
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod shameltoe » sob 11. úno 2017 18:10:49

Ještě k tomu socketingu a rnchantingu gearu vojele .. na capy to vliv nemá :) což si myslim že je to nejdulrzitejsi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » sob 11. úno 2017 23:35:12

Tak za mě máš instantní PROTI a to z následujících důvodů.

1) Zhuklenej na raid? Jako vážně? Možná máš pocit že se na to lépe soustředíš, ale máš zpomalené reflexy jako prase.
2) Z tvojí reakce soudím že nemáš nejmenší chuť progressovat jelikož se před každým bossem musí vysvětlovat taktiky kvůli lidem, kteří nejsou ani natolik iniciativní na to, aby si zkoukli taktiky na Youtube, což je evidentně i tvůj případ.
3) Usuzuji, že podle toho co píšeš máš pestrý život a pochopitelně bys dal raději přednost real life před raidem (nyní třeba ne, ale věř že časem by to přišlo) a u nás se klade dost velký důraz na docházku na raid, takže i zde by byl problém a raději bych tě těchto dilemat ušetřil.
4) Ty dáš dalšímu raidu ještě šanci? Abychom si to ujasnili tak šanci by ti měl dát spíše Vranka a Menhe, ale jelikož považuješ naše raidy za *mrdky* bych se dost divil kdyby jsi šanci vůbec dostal.
5) Hlavní princip naší guildy je kolektiv, do kterého by jsi měl zapadnout, vážně si myslíš, že po tvém chování co tu předvádíš bys do tohoto kolektivu zapadnul? Já si spíše myslím, že bys byl nahrazen prvním lčověkem, který by se nabídnul, že půjde místo tebe.

Ode mne toť vše a přeji hezký den.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » ned 12. úno 2017 22:32:11

Pre mňa znamená "vysvetlenie taktik" clvoeku, ktory sa hlasi do guildy znamena - ako to chodime my.

A nie že nemáš po 3-4 tyzdnoch ani tusenie, čo ten boss vlastne robí. A to nehovorím ani o tom, že vlastne ani nepoznas ako funguju tvoje spelly, a ako ich mas vlastne pouzivat.

Ten "bordel" ako si ho ty nazval počas vysvetlovania taktiky bol len trashtalk, nakolko kazdy jeden okrem vas dvoch, čo to s nami nebol prvy krat (onzi bol, a predviedol neporovnatelne lepsi vykon ako vy dvaja dokopy) tie ability pozna, vie čo robia, ako sa im vyhnut, alebo ako na ne zareagovať, a je pre nich len podstatne že akym sposobom to riešime my. U vás ale aj po 3-4 raidoch silne pochybujem, že vôbec viete, ako funguju meteory na ragovi, alebo ako presne funguje, a čo všetko robí ten tvoj slávny spirit link totem -_-

Jednoznačne PROTI ..... obom.
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Clery » pon 13. úno 2017 8:51:44

Dali sme vám skúsenosti s 25man a s FL. Takže nech to dopadne ako chce, myslím, že nám nemáte čo zazlievať. NEUTRAL
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Bartolomeo_Diaz
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12. zář 2016 16:59:20
Class:: Hunter

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Bartolomeo_Diaz » pon 13. úno 2017 19:36:15

Sargu já nevím, proč jsi takovej zamindrakovanej dement? Hate na raidu, hate na fóru a to ne jen na testy, ale i na Členy, což mě zarazí ještě víc. Zkus vypnout PC a vstup do instance s názvem Real Life, a ze jsem kamos dam ti rady jak přežít pokud bude zájem, ale věřím ze když jsi schopnej hatovat lidi za hraní hry, tak budeš natolik velkej panko ze nezabloudís ani například v obchodaku. Zatím mi připadá ze podle tvého projevu mas buď mozkovou disfunkci a nebo jezdíš non-stop na psychotropnich suplementech ono vlastně jedno nevylučuje druhé ale to je tvůj boj. Vlastně proč píšu, ty tvoje kecy nikoho nezajímají spíš Se Řežu smíchy jakej jsi kašpar, je mi trosku líto tvých kolegu Clery Manhe Bubble a pod. Ze musejí snášet takovýho negativistickyho zakomplexovanyho jedince. Jinak to byla celkem fajn guilda s fajn kolektivem až na par asociálů. Končím hoši thx za příležitost a gear. Jooo a s hlasováním si Nelamte hlavu za mě větší proti než jaký dáte vy dohromady 8-) Pusu Sargu :lol:
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » pon 13. úno 2017 21:13:58

K...zavřít oba.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » pon 13. úno 2017 23:40:11

Pokial viem, tak môj prvý koment voči tebe bol viac než kladný. To, že si s tým nedokázal spraviť absolutne nič dokazuje len tvoju neschopnosť, a mindrák z hry máš zrejme ty, pretože ja hodnotím len očividné výsledky, a svoj názor na teba. Nevieš to prijať, tvoj problém. Ja som ti nijak nenadával, tak sa skús nad sebou zamyslieť, a hlavne nad tým čo píšeš. To, čo ty nazývaš hatom je v skutočnosti len konštruktívna kritika vašich absolutne amaterskych vykonov (akože prepáč, ale nevedieť ani ako ti funguju spelly a hrať to, a ešte čakať nejaky kladný ohlas - to je na smiech, a na smiech aj si. Vlastne obaja ste na smiech) Ten hunt sa aspon nejak zlepsil, ked mu par ludi 4x vysvetlilo co ma robiť, tak začal aj točiť (aspon trochu)

Vyroluj si to hore, a najdi si moj prvy koment k tebe ;) A potom sa zamysli, prečo asi som tak radikalne zmenil nazor na teba, a vlastne nezmenil na toho huntra. Pozri sa na seba, ako sa spravas.

Test raidy su aj o tom, aby sme zistili čo ste za ľudí, a z vás (resp. teraz konkrétne z teba) sa vykľul idiot. a my jednoducho do guildy idiotov nechceme.

Je ti ľúto mojich kolegov. Mne je ľúto vás dvoch, pretože si zjavne nevidíte ďalej od špičky svojho nosa. Toľká arogancia, amaterizmus, neschopnosť, trúfalosť a hlúposť v jednom človeku sa len tak ľahko nenájde. Nie to ešte v dvoch naraz. Ste unikát, aký sme tu ešte nemali. Predčiť vás môže už snáď len "Jelen" .. a to ani nechci vedieť čo to bolo za prípad z psychiatrie.

Takže záverom ti chcem popriať len to dobré (a že to budeš potrebovať) v tvojom real life, pretože hranie zjavne nieje nič pre teba. Aj opica by sa po 4-5 týždnoch naučila robiť 10 vecí, a pochopila by na čo jej slúžia prsty. Vy ste to bohužiaľ nezvládli ani jeden. Tudíž verdikt ... neprijatý. Prepáč, ak to tvoje ego neunieslo, ale život je krutý. A ten Real life obzvlášť - ale na to časom prídeš aj sám. S prístupom aký máš ďaleko nezájdeš.

A nie, od teba veru žiadne rady nepotrebujem. V škôlke som bol už dávno, tudíž radu s intelektualnou hodnotou tejto úrovne fakt nepotrebujem.
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Shameltoe - Resto/Ele Shaman [TEST/-/-]

Příspěvekod Vranka » úte 14. úno 2017 9:52:34

Ok uzatvaram NEPRIJATY

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti