Pedocambel - Fire MAGE [-/-/NEPŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

PedoCambel
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 26. led 2017 21:15:10
Class:: Mage

Pedocambel - Fire MAGE [-/-/NEPŘIJAT]

Příspěvekod PedoCambel » čtv 26. led 2017 22:19:32

Typ prihlasky: Normalni
Nick postavy : Pedocambel
Vek: 34
ILVL : 371 fire pve
http://armory.twinstar.cz/character-she ... Pedocambel
Jak dlouho vlastníte tento char: 21 +- a par hodin
FPS: 60 jenom, mam naslapnutou masinku takze vypadky mit nebudu ani sekani.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Zacalo to jiz od zacatku, kdyz zacalo Wowko kdyz byl maximalni level 60. Moje prvni postava byla mage na serveru Drahy.com, tam jsem jiz doexpil do maximalniho levelu a poznaval sem svet WoWka, kdyz jsem byl zacatecnik.. Pote jiz tam byl reset serveru ale to mne jiz na krklo a rekl si, ze to chce zkusit neco jineho a posunout se dal a to uz jiz byl (Burning Crusade 70lvl), tak sem zapocal cestu na jinym serveru Wlci, tak tam jsem jiz expil Warriora a po nejake dobe ho i doexpil na plny level, potom jsem chodil battlegroundy i nejake pve raidy/dung abych nasbiral eq a mohl se posunout dal. Cilem bylo se zamerit Na raidy jako jsou BT/SWP a take se i splnilo v guilde No Mercy jsem delal main tanka a ty zazitky co jsou a byli, bylo to krasne obdobi a jen tak nezapomene. Tam jsem byl jiz par let ale po casu dospivani to bylo chaoticke, protoze lide meli skolu, praci a mnoho konicku ze po case jiz to rozpadlo a pak uz vysel datadisk Wotlik, tak jsem si rekl proc to nezkusit je to neco noveho a porozhlidl se kde hraji dost lidi, aby se to vyplatilo.. A nejvice hralo v tu dobu na Drahym.com, tak jsem si tam jiz obnovil ucet a zacal hrat za mojho oblibeneho maga, ktere ho mam tak velmi rad. Doexpil sem a zacal pomalinku, ale jiste nabirat eq abych mohl bejt soucasti nejake guildy, ktera sezene dopredu a ma jasny cil : A to je pokorit cely kontant jako prvni a byt tima nejlepsima na serveru, aby ostatni koukali, ci pridavali se a zavideli. Pote po nejake dobe zacal datadisk Cataclysm,ale to uz server bohuzel se rozpadl, tak sem znoval hledal kde zacit a chytnout kotvu a to jiz byl server Phobos, pote alias Artemis. Jelikoz uz nejsem nemladsi tak jak kazdy z nas ma pratele, rodinu, konicky a mnoho dalsich tak je casu malo, ale vzdy se snazim si najit cas, abych se mohl odreagovat a zahrat si v klidu hru a bejt v ni lepsi, ale nikdy jsem netouzil byt prumer.

Váš raid time: Dalo by se rict skoro kazdy den, jen holt obcas to bude slozitejsi kvuli 3 smenemu provozu v praci

Vaše DPS na: Bohuzel screenshoty zadne nemam, jelikoz jich moc nedelam, kdyz to neni potreba. Ale myslim,ze na svuj eq tocim v celku dost.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft) : Spell hit 17% > hasted cap 2005> crit > mastery
Prime glyph : Molten Armor> glyph of pyroblast> glyph of fireball
Major glyph : Glyph of Evocation> glyph of dragon's brearth> glyph of blast wawe¨

Rotace : scorch, pote living bomb a > flame orb (drzet si od scortchu critical mass)
Pak odpalit hero, prepotku + miror image a burst makro trinkety.
Dale; spamovat firebally, jeden za druhym a kdyz procne pyroblast, tak ho dat, jinak ho necastit.. to je na single target

Aoe : Dat living bomb na target, pak jiz dale pouzivat dragon's breath a pouzivat blast wawe a flame strike, po pripadne kdyz procne pyro a obnovovat living bombu

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Heroes of Yggdrasil, Imminente luna
Spatny raidtime, neohleduplnost vuci lidem a chozeni raidu. Zadny pokrok vpred , stani na mrtvem bode a take separovani a pomlouvani ci nadavani v guilde a shazovani clenu. Chozeni 10manu, ktere jiz ja uprednostnuji 25many .. Jak se rika, vice lidi vice chuti..

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Psali jste na worldu.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Jak jsem jiz psal, nechci byt prumer ale dobry a to vy jste a myslim, ze bych k Vam zapadnul a doplnoval stav. Jste guilda, ktera patri mezi elity serveru a mate sve JMENO.

Koho znáte v <SFU> Kamikaze, Beeway a Bimmer.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Myslim si, ze vytrvalost a ohleduplnost vzdy snazim bejt podporou raidu a nikdy se nevzdavat! Je toho vice, ale myslim si ze tohle me nejvice naplnuji.

Vypište svoje alty (stačí level 85): Waflecake na horde 85 prejt a 76 dk, take na horde.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Dobry den, jmenuji se Frantisek a jsem z Prahy. Pracuji jako Operator u T-mobilu a me konicky jsou chlastani u piva,dobry pokecat a hrani kulecniku a take samozrejme hrani WoWka.


Edit by Pepikus (název topicu a link)
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Přihláška - MAGE PVE Fire

Příspěvekod Vision13 » pát 27. led 2017 12:38:25

Ahoj,

s barvičkama ti to moc nejde, ale na ty jsou tu jiní pisálci. Mě nejde o barvičky, ale o dobrého člověka pro partu.

Pokud to budeš chtít hrotit a jít na maximální výkon, tak budeš muset bojovat o přijetí do Primárního raidu, který si loví rybky ze Sekundáru

Prvním krokem je tedy dostat se do Sekundáru a ukázat, že jsi lepší, než lidi kolem tebe.

Jsem o chlup starší než ty a vím jak je dobré večer dojít k počítači a zahrát si s partou, která chodí v čas a drží ti fleka.

Prohlídni si kolik je u nás momentálně přihlášek a jistě ti dojde, že sehraná 25 ka chvilku trvá a my momentálně na sekundáru jdem klasiku Shanoxe a Majordoma HC. Na progres dalších HC bohužel sekundár momentálně nemá vše a nejsme naivní děti , co mlátí hlava nehlava,jen ať se Spirit ohání našima mrtvolama. Samozřejmě chceme víc i my a čas je to jediné co máme, protože se umíme sejit .
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Přihláška - MAGE PVE Fire

Příspěvekod Clery » pát 27. led 2017 13:31:12

Ahoj, :)
0.1.) Chýbajú ti sockety + Enchanty (niektoré máš zle) Aké ti chýbajú / aké by si nahradil a za aké?
0.2.) Kedy dodržuješ socket bonus? + Vysvetli prečo.
1.) Za akých okolností dostaneš instantný Pyroblast ?
2.) Čo je to Ignite?
Vieš plávať? :D
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Přihláška - MAGE PVE Fire

Příspěvekod Pronet » pát 27. led 2017 14:56:07

Proč nemáš Title přihlášky jako spousta jiných lidí?
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Přihláška - MAGE PVE Fire

Příspěvekod Joonycek » pát 27. led 2017 18:26:27

čauko,
nechcem byt hnidopich ale ako dáš prepotku po zacastení scorchu a living bomby? :D
tiež mám na teba otazku, používaš niekedy/kedy fire blast?
PedoCambel
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 26. led 2017 21:15:10
Class:: Mage

Re: Přihláška - MAGE PVE Fire

Příspěvekod PedoCambel » pát 27. led 2017 19:42:33

Zdravim Vas, ostatni clenove..

No, co se tyce enchantu a gemu tak ;

Na ramecha delam ted reputaci v Therazanu, takze pak jiz nahodim a gem tam hodim 20 intel a 20 crit
Na rukach mit 65 masterky/ misto 50 hasted co tu mam, mel jsem ho kvuli financim, tudiz abych tam alespon neco,nez nic. Ale neni uz problem si to tam hodit.
Na botach mam 50 masterky/ je pravda ze bych tam mohl mit vice, ale prehodim na hit,nebo hasted abych mel cap.
Na wristy misto 50 critu/ tak prehodim na 50 intel.
Zaplata na legach, tak misto 55 spiritu, na stamku.

Tak abych dodrzoval capy, nebo se k nim co nejvice priblizil s mojim EQ.
-Spell Hit 17%
-Haste 2300
-Crit Bych mel mit aspon 26%, pote se jiz soustredim na mastery
Takze secteno podtrzeno 17 spell hit > 2300Haste > Max Crit > Mastery

A co je ignite? Noooo, neco na zpusob horecky u cloveka :-D . Takze spalovaci ( ohniva dotka) ktera je s procu v critu.

Kdy dostanu instant pyro?
Velmi pekna otazka, rad take na ni i odpovim.. Ziskam ho tak, ze po critu 2 critech coz to muze byt od vytikani living bombu, nebo od scorchu fire blastu, flame strike. Ne-li i jinak, je tam hlavne dulezity ten crit toho daneho " Vaseho " spellu.

Plavat umim jen kdyz jsem ozralej, je to pak vetsi odreagovani , jinak kdyz jsem strizlivej tak se rad potapim :-).

A pro Joonocek, hele hnidopich nejsi. Nebo jestli jsi, tak s tim neco delej :-).

Kazdopadne fire blast davam a to bud pri single targetu, ci aoe na hozeni ignite dotky na spalovani a obnoveni.

No dmg/rotaci a prepotku, reknu to jinak. Hodim flame orb, dam si prepotku a vycastim pyro a dam scorch na ( critical mass), ktery si drzim a spamuji firebally, kdyz procne pyro tak ho tam fouknu fireblast jen kdyz procne, aby byl crit aby procnulo pyro (fireblast nedavam ale vzdy,kvuli mane)
PedoCambel
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 26. led 2017 21:15:10
Class:: Mage

Re: Přihláška - MAGE PVE Fire

Příspěvekod PedoCambel » pát 27. led 2017 19:45:26

K tomu jsem jiz zapomnel dopsat ze mam addon na combustion, ktery mi ukazuje kdy ho budu moc hodit, abych ho zbytecne nevyuzil pri mensim burstu.
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Přihláška - MAGE PVE Fire

Příspěvekod Clery » sob 28. led 2017 1:20:12

Postavu ževraj nevlastníš dlho, tak sa spýtam niečo navyše. Niečomu som nechápal, a niečo bolo dobre, tak sa spýtam :)

Stále ti chýba Power Torrent + Enchanty na Ringoch (Teda aspoň na armory ukazuje)

1.)Prečo si myslíš, že potrebuješ aspoň 26% Critu?

2.)Prečo si myslíš, že mastery je lepšia než Crit po dosiahnutí 26% critu?

3.)Ako ten Ignite funguje? Koľko ma Tikov? Kedy je slabý, a kedy je naopak najsilnejší?

4.)"Fireblast nedávam, ale vždy kvôli mane" ? Ako ti Fireblast dopĺňa manu?

5.)Oplatí sa ti dávať Fireblast na Single Target?

6.)Kedy tvoj Fireblast rozšíry DoTky? (ako napr. Ignite)?

7.)Píšeš, že: "Hodím Flame Orb, dám si prepotku a vycastím pyro a dám scorch." Prečo dávaš za Pyroblastom Scorch?

8.) Ktorými Defenzívnymi Cooldownami / Spellmi Mage disponuje?

9.) Ktorý z tvojích spellov má najväčšiu šancu na Crit?

10.) Hovoríš, že máš Addon na Combustion (Combustion helper). A vieš ako ten Combustion funguje? Kedy dávaš Combustion, pri akej príležitosti?

11.) Teraz si napísal, že: "Takze secteno podtrzeno 17 spell hit > 2300Haste > Max Crit > Mastery " . Prečo práve 2300 Haste? Čo ti dáva Haste?

12.) Vieš taktiky na FL bossov?

Na odpovede máš dosť času. :)
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
PedoCambel
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 26. led 2017 21:15:10
Class:: Mage

Re: Přihláška - MAGE PVE Fire

Příspěvekod PedoCambel » sob 28. led 2017 2:24:35

Zdravim i tebe, nevim zda to myslis vazne? Nebo si jen delas srandu, kazdopadne ti na to odpovim.

1)

2) Crit vs Mastery:
Osobně nyní jedu full crit a mastery mám v plánu na farmit a používát hc theralion ( Bot hc valiona ), takže po procnutí se dostanu na 21 mastery.
Nejlepší budete mít když se dostanete s haste capem na na 29.30% critu bez molten armoru tak aby jste s molten armorem dosáhli crit capu pro procování na instantní pyroblastu z druhé pyro talentu.


3/6 ) Ignite - Dotka která se na target aplikuje po každém critu výše uvedených spellů. Ignite je to co dělá mága mágem. Je možnost si Ignite nastackovat a to tak že vám v rychlé sekvenci za sebou critne více spellů,viz příklad; Když pošlete fireball a hned s ním i insta Pyro a oba spelly critnou, tak se do ignite započítá jen jeden z critů. Další "smazání" critu se stane, když critnete a na targetu je ignite delší než 4 vteřiny. Když critnete třeba při ignitu, co má ještě 2,9 vteřiny, tak se posune trvání ignite na 4,9 vteřiny a jeden tick přijde už na čase 4,0. Maximálně se tedy ignite posune na 5,9 sec

4) přečti si to ještě jednou...

5) na single target ho spíše nevyužiju, ale který dává single target direct dmg. Ale můj Fire Blast slouží jako rozhazovač dotek, takže spíše AOE.

7) Moje tajné rotace jen tak někomu vykládat bohužel nemohu, musíš to pochopit, tak by neviděli tvou jiskru.

8) Cauterize , ICE BLOCK / ledová kostka.

9) Fire spelly, takže želva/sheep :-).

10) To znamená spojí všechny vaše dotky (Living bomba, 2x pyroblast dot, ignite z critu pyroblastu ) dohromady, ale nezruší je a udělá znich jednu velkou dotku která poté tiká za neuvěřitelný dmg, když se dobře trefíte.

11) Další důležitý cap je Haste cap = u haste vás zajímají hlavně plusové tiky combustionu .

12) Ano, taktiky vím na 7/7 normal 4/7hc, převážně ty taktiky jsou stejné, jen je tam rozdíl v pár drobnostech. Jako vetší dmg, nebo o fázi na víc, jsem tam nějaká ploška, nebo více addu.

s pozdravem Váš PedoCambel.
Clery
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 51
Registrován: sob 02. dub 2016 17:40:18
Class:: Mage

Re: Přihláška - MAGE PVE Fire

Příspěvekod Clery » ned 29. led 2017 15:31:13

2.) Takže takto. Je iba jedna classa v celej hre. Jeden jediný spec o ktorom viem, čo ma Cap na Crit a to je Frost Mage a to je 33,334%. Fire mage nemá Cap na crit. Cap znamená to, že keď sa dostaneš na nejaké číselko, tak ti to niečo dá. 17% hit. Máš 0% šancu missnuť. Vždy trafíš. 15% haste cap. Ďaľší tik na Combuste. Napr. Pre warrov atď. Expertise cap. Nikdy boss nedodgene/ parry alebo čo to robí. Crit cap? Čo ti to dá?? To som fakt zvedaví. Mastery je stat Z ktorého chceš reforgovať a nie DO neho. Áno oplatí sa aj do neho, ale to s tvojím EQ pochybujem. Oplatí sa ti napr. Keď máš 15% haste. A máš item so statmi Crit haste, a padne ti lepší item, ktorý ti dáva staty Crit haste. A keď aj po reforgi haste z toho itemu do mastery budeš mať haste cap, tak sa to oplatí lebo mačo ti je 0.2% haste.

Pokračujem. Dáš flame orb a potom prepot. Flame orb sa ti tiež stackuje z intelu.

Ďalej. Asi nerozumiem Češtine :D s tým Fireblastom tak to nechám tak.

Máš pravdu s tým Ignitom Hovorí sa tomu Ignite stacking a Ignite Mulching. Každopádne na Twinstare to nefunguje. Ignite je na 4 sekundy silne pochybujem, že mu nejako zvýšiš Duration na 5 sekund či koľko si to hovoril. Ale neviem týmto som sa nikdy nezaoberal nejako.

Ak ten Scorch po Pyroblaste hádžeš kvôli critical mass. Pyro samo o sebe dá critical mass.

8.) to zdaleka niesu všetky defenzívne CD.

9.) Je jasné, že fire spelly majú väčšiu šancu na crit. Ale Pyro má rozhodne väčšiu šancu na crit ako scorch. To som sa pýtal. Čo s tým ma ovca?


Najprv píšeš haste cap 2005 a potom 2300. Nejak teraz neviem.
"Be ye warned - The tides of war,
At last shall break upon the shore."
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Pedocambel - Fire MAGE [-/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » pon 30. led 2017 19:28:49

Nemáš full 4set = moc toho nepotočíš, ale to by zas tak nevadilo kdyby byly vidět ostatní věci na 100% vyladěné jako kompenzace slabšího equipu.
Nevidím screen UIčka. Stačí aspoň z combat dummyka, když už ne z raidu.
Raid time nejasný. 3-směny znamená co? Že můžeš jednou za 3 týdny celý raid 18:00 - 23:00? (čtvrtek)
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Pedocambel - Fire MAGE [-/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » úte 31. led 2017 21:29:53

Ahoj, vidím že je ještě něco málo co vylepšovat a jelikož máme teď celkem přetlak v přihláškách tak bych test raid dal až příští týden, pokud ti to práce dovolí samozřejmě. Do té doby by ses mohl pokusit vylepšit věci co ti naši zkušení mágové vytkli abys ptm podal 100% výkon ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Pedocambel - Fire MAGE [-/-/NEPŘIJAT]

Příspěvekod Pepíkus » úte 07. úno 2017 13:00:47

Očividná lhostejnost, uzavírám.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host