Neffry - Bala Druid [-/-/PŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Neffry
Příspěvky: 6
Registrován: pon 02. led 2017 16:50:47
Class:: Druid

Neffry - Bala Druid [-/-/PŘIJAT]

Příspěvekod Neffry » stř 25. led 2017 1:08:04

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Neffry
Class/main spec: Druid/Balanc
Věk: 21
ItemLvL: 372
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Neffry
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: asi půl roku, ale hrával jsem balu asi 2 roky na wotlku
FPS: to přesně nevím, ale neseká se mi PC

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Asi před 6 lety jsem začínal na wotlku. Zde mě to dost bavilo a dlouhou dobu jsem se bránil přechodu na cata, ale ubýtek hráčů mě donutil přejít na cata, tak to tu teď zkouším :)

Váš raid time: jsem živnostník, takže čas si určuji sám
čtvrtek - cca od 19h, ale občas mívám zápasy, které mám do 21h
neděle - bývám doma až kolem 19h
úterý - nic nemívám, mohu se přizpůsobit

Vaše DPS na:
Dummy 18k
Baleroc HC/Normal naposledy 20k, ale bylo to velice hektické, málem byl wipe, víckrát jsem ho s touto postavou nebyl

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (4/4) - HC (2/4)
BWD - (6/6) - HC (3/6)
FL - (7/7) - HC (2/7)
25tky:
BoT - (4/4) - HC (0/4)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)

na wotlku ICC 10 i 25 full clear HC

Screen vašeho UI: Obrázek

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): http://www.tauri-veins.tk/balance-druid ... -dps-guide

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: samé menší guildy, ani nevím jejich názvy. Důvod odchodu byl neaktivní přístup guildy, žádné raidy

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Znám Vás už z wotlku a teď jsem o Vás znovu slyšel na worldu

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Už od wotlku jsem snil, že budu u Vás, tak teď se mi to může splnit. Hledám pohodový kolektiv lidí, se kterýma budu moct pokecat a pořádné si zahrát. Nic jiného neočekávám.

Koho znáte v <SFU> ? řekl bych že asi nikoho


Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Pohodový přístup, jsem věčný flegmatik. Můžu nabídnout veselou a vtipnou povahu a chuť progressovat a učit se novým věcem.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita) Neffryx - Warr/arms 362 - aktivní, Firelin - Mage/fire 370 - na wotlku main, tady za něj nerad hraji

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Pocházím nedaleko od Hradce Králové, rád sportuji: stolní tenis, tenis, kolo, snowboarding, kin-ball, posilování. Také mezi mé velké zálibi patří ženy :), V této době nestuduji, ale plánuji se vrátit zpět na vysokou. Nevím, co více o mně napsat, jsem velice stručný člověk. Kdyžtak se ptejte, rád odpovím :)
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Bala Druid

Příspěvekod Vision13 » stř 25. led 2017 13:24:34

Ahoj,

Tvůj raidovací čas vypadá velice blbě..
chodil by jsi až po začátku a někdy spíše vůbec. Zatím se změna ze čtvrtka asi moc neplánuje.

Guilda potřebuje lidi na které je spoleh, že nenechá 24 hráčů v marném očekávání .. to jistě chápeš.

Asi se zkusím optat takto..

Jsi člověk co si nechá ID na FL až do čtvrtka a je schopen naskočit do hry v půlce raidu ?
A pokud bude tak plná sestava, že se do 25ky nevlezeš, tak to zvládneš jako fanynka a nebo Leavneš Guildu ?
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Neffry
Příspěvky: 6
Registrován: pon 02. led 2017 16:50:47
Class:: Druid

Re: Bala Druid

Příspěvekod Neffry » stř 25. led 2017 13:40:28

Ahoj,
jak jsem psal, jsem živnostník, takže si čas kdy pracuji a do kolika pracuji určuji sám. 19h je čistě orientační čas, kdy jsem doma, když mám práci, ale můžu si ji plánovat i jinak, abych měl čas třeba i od 5. Když budu mít zápas, tak samozřejmě jít nemůžu, ale předpokládám, že máte dost hráčů, kteří se na raidy hlásí :) . Jelikož mě world na raid neveme, tak nemám problém mít ID až do čtvrtka :) a pokud mě nevemete nebo nastoupím v půlce raidu, tak si žíly z toho trhat nebudu :). Hraji pouze pro zábavu.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Bala Druid

Příspěvekod Vision13 » pát 27. led 2017 12:17:51

Za mě +
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Bala Druid

Příspěvekod Men Hatten » úte 31. led 2017 20:37:20

Ahoj mohl by si ve čtvrtek od 17:45 na test raid? Stačí napsat na jméno Menhatten a dostaneš inv
Obrázek
Neffry
Příspěvky: 6
Registrován: pon 02. led 2017 16:50:47
Class:: Druid

Re: Bala Druid

Příspěvekod Neffry » úte 31. led 2017 23:15:42

Zatím tam mám naplánovanou jednu schůzku, která podle mě tak na 90% odpadne, takže bych měl mít čas :)
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Bala Druid

Příspěvekod Men Hatten » stř 01. úno 2017 14:37:47

Ok, kdyby neopadla, tak dej vědět pokud bude možné a jinak na raidu ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Bala Druid

Příspěvekod Pida » čtv 02. úno 2017 0:13:12

Ahoj, držím palce ve čtvrtek, ať se zadaří.
PS: FPS se zapíná kombinací CTRL + R ;)
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Bala Druid

Příspěvekod Men Hatten » stř 08. úno 2017 14:22:30

Jen pro update, nezapomněli jsme na tebe :D dneska nebo zítra se vyjádříme ;)
Obrázek
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Bala Druid

Příspěvekod Men Hatten » stř 08. úno 2017 22:42:12

Ahoj můžeš zítra zase od 17:45? Menhatten RL
Obrázek
Neffry
Příspěvky: 6
Registrován: pon 02. led 2017 16:50:47
Class:: Druid

Re: Bala Druid

Příspěvekod Neffry » pát 10. úno 2017 9:16:30

Ahoj všichni,
včera jsem měl zrovna zápas, ale toto ID bych mohl moct :)
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Bala Druid

Příspěvekod Men Hatten » stř 15. úno 2017 14:15:29

Ahoj, tak to potom počítáme s tebou :) zítra od 17:45, napiš na Menhatten, popř komukoliv kdo je online.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Bala Druid

Příspěvekod Pida » pát 17. úno 2017 2:14:47

Ahoj, okomentuj prosím tento test raid a jaké máš pocity ze svého odvedeného výkonu.
Kde se zadařilo a kde je potřeba ještě zabrat.

Díky
Neffry
Příspěvky: 6
Registrován: pon 02. led 2017 16:50:47
Class:: Druid

Re: Bala Druid

Příspěvekod Neffry » úte 21. úno 2017 16:46:48

Ahoj,
co bych k mému výkonu tak mohl říct. Co se týká taktik, tak si myslím, že jsem nikde netápal, žádného failu si ani nejsem vědom i když jsem u toho skoro spal, tak je to i možné :D . DPS není nejslavnější, ale už jsem to konzultoval s class leadrama a nikde jsem nenašel chybu v rotaci. Spíš jsem zjistil, že je bala hrozně závislý na equipu a dokud nenaberu lepší equip, tak z toho víc nedostanu. Maximálně by se dal vylepšit pohyb na bossech, tam jsem místama ztrácel MDG kvůli nadbytečnému pohybu. Taky jsem asi na 2 bosseh při pullu, když se spustilo hero a každý jel na plno moc toho neviděl, protože se mi to sekalo, ale to se snad vyřeší, až si pořídím nový PC, ale bohužel v nejbližší době to úplně nebude, Jinak bych se za tento raid i pochválil :)
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Bala Druid

Příspěvekod Pida » stř 22. úno 2017 14:37:55

Ahoj, můžeš zítra na test raid? Pro tebe už poslední.
Zase od 17:45? Nick Menhatten.
Neffry
Příspěvky: 6
Registrován: pon 02. led 2017 16:50:47
Class:: Druid

Re: Bala Druid

Příspěvekod Neffry » stř 22. úno 2017 15:30:07

Ahoj,
myslím, že můžete se mnou počítat ;)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host