Loozor - Assassination Rogue [-/-/PŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Loozor
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 02. úno 2017 16:51:48
Class:: Rogue

Loozor - Assassination Rogue [-/-/PŘIJAT]

Příspěvekod Loozor » čtv 02. úno 2017 17:41:17

Typ prihlasky: (profi)
Nick postavy: Loozor
Class/main spec: Rogue/Assassination
Věk: 22
ItemLvl: 379
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Loozor
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: Necelý rok

Váš raid time:
neděle - (od 16:00 do 00:00) - primární raid
úterý - (od 16:00 do 00:00) - primární raid (progres)
čtvrtek - (od 16:00 do 00:00) - sekundární raid

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
S WoW som sa zoznámil na private free serveri niekedy v roku 2010 (tušim, že sa volal WoWScape), kde hrával kamoš, celkom ma to chytilo, ale chcem som nejaký kvalitný server - proste blizzlike; a dozvedel som sa o TS. Na twinstari som začal hrávať ešte v roku 2011 (rogue) vtedy sa progressoval Naxxramas bol som v guilde Fallen Angels, neskôr Forbidden Division (niektorí pamätníci možno budú poznať). Neskôr mi na to už neostával čas a niekedy s príchodom Ulduaru na TS som postavu predal a s WoW skončil až po minulý rok, kedy ma kamoš prehovoril začať znova hrávať na TS s tým že som chcel rogunu, ktorú mal tak sme sa dohodli a vyexpil som mu priesta a postavy sme následne vymenili. Prvá guilda bola Earthshakers s ktorou som odchodil nejaké BOTká, BWD a TOTFW, ale nebolo to nič moc tak som prešiel k Remember Me, tam som vlastne nazbieral tento eq čo mám ešte niekedy cez leto, ale guilda sa rozpadla, väčšina hráčov odišla na offi a niektorí sa pridali ku guilde Mizerové, kde som teraz. Od vtedy som vlastne PvE nehral skoro vôbec, ale v poslednom čase ma to nejak chytilo, len problém je v tom, že v guilde je viac-menej stála parta takže na raidy sa nedostávam a rád by som guildu, kde dostanem priestor a ukážem čo viem. Kvôli tomu mám vlastne len FL 2HC dole lebo s worldom som nebol ochotný tam wipovat a venoval som sa len PvP.

Jaká je Vaše motivace vstupu do <SFU> ? Progress ďalších HC bossov a samozrejme HC Ragnaros + ma zaujalo, že skladáte 25man raidy, čo momentálne len pár guild chodí. (nostalgia :D)

Čím splňujete požadavky na Profi přihlášku? Svoju classu ovládam naplno, takisto theorycrafting, taktiky samozrejmosť.

Odpovědná osoba: (Jméno hráče z guildy, který vás přiměl nebo přesvědčil podat si k nám přihlášku, a nebo nepište nic.) Začal som sa obzerať po nejakej kvalitnej guilde a Zancrows písal na world tak som neváhal a kontaktoval ho. Odpisal mi s tým, že si mám na vaše stránky podať prihlášku.

Prikladám ěste nejaký screen z dummy: https://s29.postimg.org/jn52j7vph/dps.jpg

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Volám sa Patrik, mám 22 rokov a pochádzam z Brezna. Rád sa odreagujem pri WoWku, či niekde v prírode v podobe turistiky alebo pri dobrom pivku s kamosmi. ;)

ALT:
Yage 368 Fire Mage http://armory.twinstar.cz/character-she ... is&cn=Yage
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod GeeGee » čtv 02. úno 2017 23:25:39

Mám na tebe pár jednoduchých otázek:

1. Kolik je hit cap na assa rogunu ?
2. Priority statů na assa rogunu ?
3. Udržuješ Envenom buff ?
4. Piješ rum ?
5. Jakou máš mašinu na hraní wowka, respektive utáhne ti to 25 man raidy na pohodku ?
6. Máš stabilní interfernet ?
Loozor
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 02. úno 2017 16:51:48
Class:: Rogue

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Loozor » pát 03. úno 2017 12:42:27

1. 17% spell hit cap
2. agility > hit cap > mastery > haste > expertise > crit
3. vacsinou poolujem energy pred envvenom aby som stihol vykastit 2x mutilate, ale vacsinou procne seal fate alebo ruthlessness takze ked kastim mutilate stale mam envenom buff
4. borovicku :D
5. PC mam novy to nie je problem
6. mam
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod GeeGee » ned 05. úno 2017 15:08:02

Dobrá, v tom případě bych si tě dovolil poposunout na čtvrteční test raid. Takže 9.2.2017 kolem 17:45 hodin se hlas postavě Menhatten. Doufám že ještě nemáš ID :-)
Loozor
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 02. úno 2017 16:51:48
Class:: Rogue

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Loozor » ned 05. úno 2017 17:23:17

Nemam, napisem.
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Pida » úte 07. úno 2017 11:25:00

Pěkná přihláška, vypadáš na pohodovýho týpka, test raid ukáže tvoje kvality, dovednost a povahu.
kysoer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: stř 02. bře 2016 20:17:49
Class:: Warrior

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod kysoer » pát 10. úno 2017 12:51:13

Čus, vyjádři se prosim ke včerejšímu test raidu. Co ti nešlo/ co by jsi měl změnit/ na co si příště dávat pozor apod.
Loozor
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 02. úno 2017 16:51:48
Class:: Rogue

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Loozor » pát 10. úno 2017 15:12:04

Tak v prvom rade dík za raid, vidno, že ste dobrý kolektív. Veľmi sa mi páči prístup hráčov k druhým s tým, že nemajú problém vysvetliť, čo robil kto zle a promptne poradiť a ujistiť sa, že hráč si je vedomí, čo robí chybne a vie to napraviť.

Čo sa týka samotného raidu, vyskytol sa mi jeden menší problém, ktorý som vôbec nečekal :D. Už na shannoxovi som pod bossom ťažko videl, čo je čo a kto je kto a tobôž nie trapy. DBM mi ich síce nahlásilo ale nevidel som, kde presne sú, kvôli všetkým spellom, petom atď. Naštastie sa mi nepodarilo vybrať ani jednu a v nastaveniach som sa kus pohral v graphics a znížil hustotu spellov, či detaily už ani neviem presne čo, lebo tie nastavenia mi prišli dosť chaotické. Prišli sme k alysovi, začal encaounter, vyletím za ním a pozerám kruhy nikde :D. Potom som si všimol, že ich je ledva vidno, tak som kašlal nato a neliatal som vôbec. Po alysovi som to o trochu zvýšil, ale pri rhyolitovi som zisitl, že to nestači, keď ma zabila magma flow, ktorá išla z pod bossa a sotva som ju videl. Na ragnarovi akosi heal prispal a zomrel som po molten seed akonáhle sme sa zbehli na kopu. Škoda toho baleroca, šlo to veľmi pekne, snáď od killu nás delil fakt len ten trash. :)

Ešte k topu hit capu; včera mi padli ramená takže konečne mam 4-set a reforgnúť to šlo na hit presne (1332).

Otázka na vás, či neviete náhodou poradiť s tými nastaveniami "hustoty" spellov, lebo keď 25 ľudí začne bušit je to dosť neprehľadné, prípadne nejaký addon (čo pochybujem :D). Ďakujem. :)
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Vojel » sob 11. úno 2017 15:39:26

Najdi si mě na TS ( tvůj úkol) dnes od 22:30- 2:30 pokecáme o roguně, chceš li , kdyby ne budu ještě k dispozici v neděli od 13:00 - 23:00 .
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
kysoer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: stř 02. bře 2016 20:17:49
Class:: Warrior

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod kysoer » ned 12. úno 2017 15:49:41

Čus, mě ses líbil.
Točil jsi dost, a řekl bych že jsi ani moc nefailoval.
Já jsem PRO další test raid :).
BTW ktěm efektům, nejsem si vědom žádný vychytávky, aby jsi to měl přehlednější, ale podle mě ještě tak 2-3ID a zvykneš si na ten chaos. Nebo jestli jseš ňákej šikovnej programátor, existuje program, kde si můžeš hrát se spellama z WoWka, upravovat si je podle sebe, jak chceš aby vypadali/ jaký měli efekt. :D

Edit. Ještě jedna otázka, byl by jsi occhotnej chodit se sekundárem, i přestože máš Profi přihlášku ?
Loozor
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 02. úno 2017 16:51:48
Class:: Rogue

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Loozor » pon 13. úno 2017 15:56:03

Vojel: Cez víkend som mal celkom dosť toho, ale bol som na TS v sobotu aj v neďeľu večer, ale nikde som ťa tam nenašiel. Môžme sa dohodnúť tento týždeň niekedy? Mám ho celý viac-menej voľný.

kysoer: No ako vravíš prvá 25-ka po 6 rokoch chce to kus zvyknúť si. :) Som ochotný aj so sekundárom, vlastne to je ešte lepšia výzva na progress ako prísť do primáru, kďe sa to dáva a "zviesť" sa. :). Ajtak potrebujem ako vravíš ešte aspoň 2 ID, aby som si zvykol, takže do primáru by som sa ešte ani netlačil zbytočne kým to nie je na 110%. :P
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Men Hatten » pon 13. úno 2017 18:12:53

No on tam nejspíše byl, ale má jiný nick protože to je prostě Vojel :D teď poslední dobou to je "Potahaná M*dka", ale jinak stačí napsat komukoliv a on už tě nasměruje ;) btw Vojel má ikonku roguny vedle jména takže podle toho se dá tady řídit, není samozřejmě sám kdo tu ikonku má, ale jak říkám, ten člověk už tě ptm nasměruje.
Obrázek
Loozor
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 02. úno 2017 16:51:48
Class:: Rogue

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Loozor » pon 13. úno 2017 18:44:11

Akože ja by som sa aj spýtal ale nemohol som sa dostať ani do kanálu čiže. :D A tam, kde sa mi dalo vstúpiť nik nebol. :D
kysoer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: stř 02. bře 2016 20:17:49
Class:: Warrior

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod kysoer » pon 13. úno 2017 19:04:20

Příště, pravym kliknutím na jakkýkoliv jméno a "Poke client", on si tě potom všimne
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Men Hatten » pon 13. úno 2017 21:13:15

nebo 2x na někoho kliknout a můžeš mu poslat whisp
Obrázek
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Men Hatten » stř 15. úno 2017 14:26:45

Ahoj, můžeš zítra zase od 17:45? Nick Menhatten zase.
Obrázek
Loozor
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 02. úno 2017 16:51:48
Class:: Rogue

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Loozor » stř 15. úno 2017 14:30:32

Jasné, píšem. :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod BeeWay » pát 17. úno 2017 0:02:01

Tvé hodnocení raidu?
Obrázek
Loozor
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 02. úno 2017 16:51:48
Class:: Rogue

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Loozor » pát 17. úno 2017 21:10:28

Stručňe - omnoho lepší ako ten prvý, väčší prehľad som mal o všetkom. Okrem rhyolita a magma flow, kvôli nepozornosti :D
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod BeeWay » pát 17. úno 2017 23:15:24

A co třeba Baleroc kdy kvůli tobě minimálně 5x umřel Onzi?
Obrázek
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Vojel » sob 18. úno 2017 8:26:17

Mám malou otázku , za zlatého bludištáka a malé plus. Je na Rhyolitovi Rogue Abillita , která pomůže nějak Healerům v Healingu a nemyslím Cloak :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Loozor - Assassination Rogue

Příspěvekod Pida » stř 22. úno 2017 14:30:22

Ahoj, můžeš zítra na test raid? Pro tebe už poslední.
Zase od 17:45? Nick Menhatten.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host