Mitrandiel - Survival Hunter [NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Mitrandiel
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08. bře 2015 10:51:14
Class:: Hunter

Mitrandiel - Survival Hunter [NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Mitrandiel » ned 08. bře 2015 12:03:38

Nick: Mitrandiel
Class/ main spec: Hunter
Věk: 19
ItemLvL: 359/0 PvP itemov.
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Mitrandiel
FPS: Stabilné

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?:
Takže Wow hrávam take 3 roky + pričom som začinal na iCe určite to každy poznáte, bohužial s inými datadiskami skúsenosti nemám ale čo sa týka caty tak tu ovládam myslím výborne. Tu na TS hrám asi 2 mesiace a to z dôsledku toho že ma sem zavolal kamoš s tým že dosť veľa ľudí z iCu sem prešlo tak prečo nie :)

Váš raid time?:
Váš Raidtime my úplne vyhovuje... nie som časovo obmedzený

Definujte svůj PvE skill:
Ohľadom PvE skillu je to tak že 3 roky hrám len PvE a s Huntrom nemám najmenší problém v ničom čo sa týka PvE skillu, aj keď Hunter nebol nikdy môj main ale ako som už povedal problém s ním žiaden nemám.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
BoT N 4/4 HC 1/5
BwD N 6/6 HC 1/6
ToT4W N 0/2

iCe Online
Full Clear BoT a BwD HC ToT4W vtedy keď sa to progresovalo bolo to bugnuté odtiaľ nemám achív
FL HC chýba už iba Ragnaros HC ..

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Používam UI ktoré vám nemožem postnuť pretože si to neželá creator od ktorého to mam a venuje s takýmto veciam aj keď ja by som stým problém nemal pretože to zas nieje žiadna sláva ale vyhovuje mi :D
Čo sa týka addonov tak základ ako je:DBM,Recount,Atlasloot,Quartz....

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Vlastné zdroje a nejaké tie fóra ale najhlavnešie zdroje a rady od skúsenejších hráčov, rád sa učím.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Variato Delectat - momentalny počet hračov schopných raidovať asi tak 6 aj som zo mnou, G sa rozpadla už pred tým ako som došiel čiže z chuti si zaraidovať nemožne...

Jak jste se dozvěděli o SFU?
Krčma ale najhlavneši dôvod je že skladate 25 tie ma vžy viacej priťahovali ako 10 man čiže hlavne preto sa o ás zaujímam.

Proč chcete jít právě do SFU?
Jeden z hlavných dôvodov je o riadok vyšie ale taktiež si s chuti zaraidovať ten gear až tak neriešim, ide mi o to aby sa zobrala parta ľuďí niečo zabila pobavila sa a tak schuti si zájsť raid :)

Koho znáte v SFU?
Prakticky nikoho ale verím že aj tu je niekto z iCu čiže možno tu opäť stretnem kamošov :D

Co nám můžete nabídnout?
Spoľach, ochotu a osoch :)

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Samozrejmosť..

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Mám len 82 arms wara snažim sa ho predať čiže altov žiadnych.

Něco o mě:
Som 19 ročný bezkonfliktný mladý chalal ktorý mimo školy neda dopustiť na partiu kamošov a WoW :)


ďakujem že ste si to prečitali :)
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Mitrandiel - Survival Hunter

Příspěvekod mellysko » ned 08. bře 2015 13:45:29

Gear slušlný ale co ten herbal ?
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: Mitrandiel - Survival Hunter

Příspěvekod rokkazz » ned 08. bře 2015 14:06:44

Nick na Ice-online?
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko
Uživatelský avatar
Mitrandiel
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08. bře 2015 10:51:14
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter

Příspěvekod Mitrandiel » ned 08. bře 2015 17:10:25

rokkazz píše:Nick na Ice-online?

toolangard
prask
bix
zlty
eoryn
jolaus
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter[-/-/-]

Příspěvekod Praedator » pon 09. bře 2015 12:47:56

Mitrandiel píše:Tu na TS hrám asi 2 mesiace a to z dôsledku toho že ma sem zavolal kamoš s tým že dosť veľa ľudí z iCu sem prešlo tak prečo nie :)

Kde sú tí ľudia, kvôli ktorým si sem prešiel? Prečo nie si s nimi v guilde?

Mitrandiel píše:Váš Raidtime mi úplne vyhovuje... nie som časovo obmedzený

Info na stránkach je momentálne neaktuálne, upozorním na to správcu, ale sekundár má momentálne raidtime štvrtok od 18:00 - stále vyhovuje?

Mitrandiel píše:Ohľadom PvE skillu je to tak že 3 roky hrám len PvE a s Huntrom nemám najmenší problém v ničom čo sa týka PvE skillu, aj keď Hunter nebol nikdy môj main ale ako som už povedal problém s ním žiaden nemám.

1. Zoraď mi pls tieto staty, ako sa najviac oplatia na huntra: Expertise, Haste, Crit, Mastery, Agility, Strength, Hit (vypíš aj capy tam kde treba)
2. Na čo všetko sa dá hunter použiť v raide okrem dps? Kľudne môžeš uviesť príklad na jednotlivých bossoch...
3. Aký je najvhodnejší pet do raidu? A prečo?
4. Čo pridáva huntrovi 1 bod agility? Koľko % hit ratingu pridáva 1 bod hitu? (je to racionálne číslo, takže ho chcem presne, buď v zlomku, alebo vyčíslené na všetky desatiné miesta)
5. Prečo nemáš Glyph of Kill Shot?
6. Zoraď mi pls 4 najlepšie trinkety na huntra, ktoré sa momentálne dajú získať (teda 346-372ilvl)

Mitrandiel píše:Používam UI ktoré vám nemožem postnuť pretože si to neželá creator od ktorého to mam a venuje s takýmto veciam aj keď ja by som stým problém nemal pretože to zas nieje žiadna sláva ale vyhovuje mi :D

Čo je na tom UI také tajné?
Obrázek
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Mitrandiel - Survival Hunter[-/-/-]

Příspěvekod mellysko » pon 09. bře 2015 12:56:07

Praedator píše:utorok od 18:00

jenom poupravím ne úterý ale čtvrtek ;)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter[-/-/-]

Příspěvekod Praedator » pon 09. bře 2015 13:06:58

mellysko píše:
Praedator píše:utorok od 18:00

jenom poupravím ne úterý ale čtvrtek ;)


opravené, dik za upozornenie ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Mitrandiel
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08. bře 2015 10:51:14
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter[-/-/-]

Příspěvekod Mitrandiel » pon 09. bře 2015 15:47:05

Kde sú tí ľudia, kvôli ktorým si sem prešiel? Prečo nie si s nimi v guilde?:
Ja som s nimi stale v G len sa to rozpadlo už pred mojim príchodom a v G ostalo len zopár skálných všetci sa rozpršili do G po ali ...

Info na stránkach je momentálne neaktuálne, upozorním na to správcu, ale sekundár má momentálne raidtime štvrtok od 18:00 - stále vyhovuje?
Ano vyhovuje aj štvrtok :)

Ohľadom PvE skillu je to tak že 3 roky hrám len PvE a s Huntrom nemám najmenší problém v ničom čo sa týka PvE skillu, aj keď Hunter nebol nikdy môj main ale ako som už povedal problém s ním žiaden nemám.
1. Zoraď mi pls tieto staty, ako sa najviac oplatia na huntra: Hit 8% - Agi - haste, neaky ten soft cap(v mojom pripade to je cast cobry 1,50 a nižšie) - crit - mastery
2. Na čo všetko sa dá hunter použiť v raide okrem dps?: Nastrel,kitovanie (neff,maloriak)
3. Aký je najvhodnejší pet do raidu? A prečo?: tak najčastejšie použivám vlka ale keď je iny hunt tak aj raptora na armor.
4. Čo pridáva huntrovi 1 bod agility? Koľko % hit ratingu pridáva 1 bod hitu? (je to racionálne číslo, takže ho chcem presne, buď v zlomku, alebo vyčíslené na všetky desatiné miesta):
1 bod agility huntrovy pridava 0,9986 AP a 0,0027 % critu.(dal som to len na 4 desatine miesta) 1 bod hitu pridava 0,0083 percent hitu.
5. Prečo nemáš Glyph of Kill Shot?: pretože použivam glyph na serpent shot zda sa mi to lepšie využiváš ho počas celeho fightu a nie len na 20 percent bosa :)
6. Zoraď mi pls 4 najlepšie trinkety na huntra, ktoré sa momentálne dajú získať (teda 346-372ilvl): Cyclona - Fluth of dead - a talisma z nefa a key zo stoncoru tak na rovnako ale mne sa viaej oplatil Talisman točim s viacej na stalom dps a použivam ho a burst..


Používam UI ktoré vám nemožem postnuť pretože si to neželá creator od ktorého to mam a venuje s takýmto veciam aj keď ja by som stým problém nemal pretože to zas nieje žiadna sláva ale vyhovuje mi :D

Čo je na tom UI také tajné?:
to neviem ani ja ale proste typek ktorý to robil si nepraje a nechce aby to bolo publicovane :)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter[-/-/-]

Příspěvekod Praedator » pon 09. bře 2015 19:09:55

Mitrandiel píše:Hit 8% - Agi - haste, neaky ten soft cap(v mojom pripade to je cast cobry 1,50 a nižšie) - crit - mastery

To slovo "neaký" sa mi nepáči, každopádne priorita je dobre, a teraz čo si myslíš, že sa mi nepáči na tvojom geare, čo nespĺňa túto prioritu?

Mitrandiel píše:1 bod agility huntrovy pridava 0,9986 AP a 0,0027 % critu.(dal som to len na 4 desatine miesta) 1 bod hitu pridava 0,0083 percent hitu.

Hit okej, crit +- dobre, s tým AP tak úplne nesúhlasím.. upresním, že sa jedná o Ranged Attack Power

Mitrandiel píše:5. Prečo nemáš Glyph of Kill Shot?: pretože použivam glyph na serpent shot zda sa mi to lepšie využiváš ho počas celeho fightu a nie len na 20 percent bosa :)

S glyphom na SS súhlasím, ale glyphy máš tri, si si teda istý, že tá trojica je najlepšia kombinácia akú môžeš mať, hej?

Mitrandiel píše:6. Zoraď mi pls 4 najlepšie trinkety na huntra, ktoré sa momentálne dajú získať (teda 346-372ilvl): Cyclona - Fluth of dead - a talisma z nefa a key zo stoncoru tak na rovnako ale mne sa viaej oplatil Talisman točim s viacej na stalom dps a použivam ho a burst..

Si si istý v tom poradí? Mám chápať poradie ako 1. Essence HC, 2. Fluid, 3. Talisman HC = Tia's Grace?
Obrázek
Uživatelský avatar
Mitrandiel
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08. bře 2015 10:51:14
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter[-/-/-]

Příspěvekod Mitrandiel » pon 09. bře 2015 23:27:36

1.prepač ale vôbec nemám pońatia čo sa ti na geare nepači hit mam vykalkulovaný na stotinu presne hastu mam 825 v pointoch čo je 20,5 % da s apoedať že primárne tláčím a nadbytok hastu davam do masterky ale kľudne si vypočujem prečo sa ti to nepači

2.Samozrejme, nemusiš ma brať doslovne

3.vieš čo tak poďla mna jedina alternatíva za ktoru sa to da vymeniť je ten exlosive glyph ale ten sa zdá tiež omoho užitočnejši ako kill shot

4.poviem ti to rovno ja Survival hrám 2 mesiace dotorez to bol MM a na servery kde som hraval o Survavlovi neboo ani zmienky lebo netočil čiže stale tu postavu skušam čo si možem dovoliť a čo nie, proste stale neviem ako a cez čo isť ale neber to akože to neviem ale že proste neviem cez čo h oisť, prepočitaval som si to niekoľkokrat, dosť často to mením a skušam. Vec sa ma ďalej tak že v tej G kde som hral nebol žiaden stalejši hunt ktorý by mi niečo poradil jedine čo som počul že Survival toči aj modrý ináč som stravil zopar hodin nad tym ako to hrať čo isť a prímarne tlačiť, čo na tomto servery funguje a čo nie, ďalej každy toho huntra reforguje a gemuje uplne inak čiže z tohchto sa neda už vôbec visť ale určite by chcel vedieť tvoj nazor a vypočuť si ho čo a ako :)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter[-/-/-]

Příspěvekod Praedator » úte 10. bře 2015 0:39:48

1. Proti hitu nemám čo namietnuť, všimol som si, že máš presne 961(8%) čo je super. Haste rovnako neriešim, nakoľko so 4-setom nie je čo na ňom riešiť... ide mi viac o ostatné staty, nakoľko teda nevieš, čo by sa mi mohlo nepáčiť, tak ti poradím, že mi ide o legy a boty. Podotýkam, že to má dosť spoločné s prioritou statov, ktorú si mi sám vyššie (dobre) vypísal.

2. Neberiem ťa doslovne, Crit som ti tiež uznal, ale s tým AP proste súhlasiť nemôžem, takže sa skús opraviť.

3. viď bod 5.

4. O mojom názore môžme diskutovať, keď budeš v guilde a spokojne sa ma môžeš pýtať na všetko okolo huntra a spolu to preberieme, budem len rád ak prejavíš záujem, avšak teraz som tu od toho, aby som zistil, čo všetko o huntrovi už vieš a ty, nakoľko sa ku nám hlásiš, nám to naopak máš prezentovať. A takými podrobnými otázkami apelujem len na to, čo si napísal do prihlášky, citujem: "...s Huntrom nemám najmenší problém v ničom čo sa týka PvE skillu...", len som sa chcel o tom presvedčiť ;)

5. Celkovo mi pripadá, že máš dosť nedostatky v teórii, akoby si hral huntra len podľa toho, čo ti ktorý hunter poradil, avšak keď chceš niečo robiť poriadne, musíš si o tom niečo zistiť aj sám, zdrojov je dosť, čo sa ti nechce zisťovať s kalkulačkou v ruke ingame na dummy (čo by sa nechcelo ani mne), tak je tu internet, kde sa údajne dá nájsť všetko... (minimálne všetko, na čo som sa ťa pýtal). Takže, ak mi chceš odpovedať na moje otázky a odpovede nevieš, tak si nájdi nejaký guide, theorycraft, video...

6. Ešte bonusové otázky:
6.1 Aký je rozdiel medzi Theorycraftom a Guidom?
6.2 Prečo je u Survival Huntra lepší crit ako mastery
6.3 Ako/čo ovplyvňuje mastery rating u Survival Huntra?
Obrázek
Uživatelský avatar
Mitrandiel
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08. bře 2015 10:51:14
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter[-/-/-]

Příspěvekod Mitrandiel » úte 10. bře 2015 12:13:39

1. stale tam nevidim tvoje odovodnenie legy:crit-haste haste reforge na mastery ako som sa zmienil nadbytok hastu strkam do masterky a boty hit-mastery, mastery reforge na crit ako som tam vysie napisal crit idem prioritne.

2. ano mal som na mysli ranged attack power.

3.lenže ja som to všetko absolvoval len proste stale som nic ani nikoho nenašiel aby ma to utvrdilo v tom že ano jednoznačne tochto huntra treba isť cez toto alebo toto.

4. "...s Huntrom nemám najmenší problém v ničom čo sa týka PvE skillu..."
Hlavne to bolo to myslene tak že nemam žiaden problem čo sa tyka ovladania postavi taktiku u bossov a podobne lenže ja si celkom stojim aj za svojimy statmy ktore sa ty tu snažis ako keby nejakym sposobom vyvratit, lenže ja som spokojni kolko to toci ako sa stym hra a veci okolo toho, veci ktore som pisal typu ako že stale neviem cez čo toho huntra presne ist a podobne su len odpovedou na to ze z toho čo tu pises si myslim že nie je nie čo v poriadku s mojim huntrom..

5.lenže ja som toto všetko už absolvoval a ja si myslim že nie malo za tie 2 mesiace :)


1.Na tuto otazku ti neviem odpovedať s theorycraftom som sa doteral vobec nestretol.. ak mam byť uprimny
2.Bohižial stale sa na to snažim prisť :)
3.mastery hlavne ovplyvńuje spell dmg.
Uživatelský avatar
Gorthawer
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. led 2015 22:01:38
Class:: Death Knight

Re: Mitrandiel - Survival Hunter[-/-/-]

Příspěvekod Gorthawer » úte 10. bře 2015 12:40:17

Ahoj
takže ode mě:
-co říkáš na svoje sockety?
-chybí ti ench na backu, ench na rukou (není nějaký lepší?)
-ten tvůj reforge a haste je taky *trošku* podivnej - kolik je haste cap (a kolik je to rating a % z ratingu), co/kdo ti dává buff v raidu (a kolik), co/kolik máš z talentů atd - tedy: co vše se do toho počítá, víš to?
-a co by pak bylo třeba poladit s itemama vzhledem k tomu haste?
(na tohle jsou ti, dle mě, 2 měsíce opravdu málo)
-kde si tedy zjišťuješ info o hunterovi, kromě *rad* od ostatních (ne)hunterů?
-a naprosto off topic: pořeš si glyphy v BM ;) (kterej očividně nechodíš)
Budeš Předvoj tmy, Posel noci, v jižním jazyce Gorthawer
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter[-/-/-]

Příspěvekod Praedator » úte 10. bře 2015 14:38:13

1. Dobre, tak polopate, keď to inak nejde: Prečo máš 2 gemy na Agi+Mastery, keď si mi napísal, že Crit má väčšiu prioritu ako Mastery?

2. Je fajn, že mi odpovedáš na starší príspevok, tak opäť polopate: Tvoja odpoveď, že 1 bod Agi ti dá ~1 RAP je ZLE a chcem od teba vedieť správnu odpoveď.

3. Keď si vyhľadáš v googli guide na Survivala a otvoríš si, úplne primitívne, prvé 4 odkazy, tak tam nájdeš vždy rovnaké 2 prime glyphy a tretí je už podľa preferencie, rovnako na Twinstar fóre je možno aj rozpísaný guide na huntra, alebo keď si pozrieš na armory huntrov z lepších guild, tak zásadne uvidíš vždy rovnaké 2 prime glyphy a tretí podľa preferencie, tak mi nehovor, že si to nenašiel, pretože si to zrejme hľadal zle (alebo nehľadal).

4. Byť spokojný, koľko točím za huntra je práve za túto classu chyba.. hunter na twinstare na cate naozaj "točí aj v modrom geare", takže hunter čo dobre točí je podľa mňa priemer, ja ale do guildy priemer nechcem, chcem aby ľudia svoju classu ovládali aj po teoretickej úrovni.. o čo mi ide hlavne, nie je aby človek nosil v hlave všetky vzorce a prepočty, ale aby si vedel dohľadať to, čo potrebuje.

5. No ak si to absolvoval, tak mi odpovedz na otázky, ktoré som ti dal a nevyhováraj sa na to, že si to nenašiel, nikto ti to nepovedal, a že to každý chodí inak.

6. Ďalšia vec, prečo nemáš Quicksilver Alchemist Stone, keď má o 30 Agility viac ako Talisman z nefa (ktorá je po hit cape najdôležitejší stat) a sekundárny stat má Crit, sa opäť oplatí viac ako Haste?
Obrázek
Uživatelský avatar
Mitrandiel
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08. bře 2015 10:51:14
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter[-/-/-]

Příspěvekod Mitrandiel » úte 10. bře 2015 15:27:41

1. opravené

2.2,7 RAP mi pridava jeden bod. ak nie ja už važne neviem citím sa ako na maturite :D

3.šak jasne a čo som asi hľadal idem ho cez crit ako 95 % servera ja som si to všetko hľadal a zrobil lenže tvoje tvrdenia tu ma začali utvrdzovať v tom že asi nie mam niečo zle lenžen podľa mna je všetko v pohode ...

6.nevyplati sa skušal som to :)

jedinu otazku ktoru ti viem povedať presnejšie je že mastery nejdem preto lebo 1 bod mastery pridava iba jedno % spell dmg ..
Uživatelský avatar
Mitrandiel
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08. bře 2015 10:51:14
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter[-/-/-]

Příspěvekod Mitrandiel » úte 10. bře 2015 15:34:03

1. opravene, čo by som ti mal ktomuovedal chces zložiť basnicku :D važne neviem čo by som ti k tomu mal povedal..

2. s itemymi neporobim asi nič keď iné némam :D

3. tak všeliake fóra,guidy niečo aj tu z TS

BM neriešim....
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter[-/-/-]

Příspěvekod Praedator » úte 10. bře 2015 23:43:04

Ok, s teóriou to vzdávam, za tú máš u mňa -, takže ako sme sa dohodli, dám ti šancu presvedčiť v praxi na test raide, ktorý sa uskutoční 12.03.2015 od 18:00, hlás sa u raid leadra: Dropluk
Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Mitrandiel - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » pát 13. bře 2015 8:11:42

Predátor se ti vyjádří k rotaci a ostatnímu, já moc závěžnějších chyb neviděl...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Mitrandiel
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08. bře 2015 10:51:14
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Mitrandiel » sob 14. bře 2015 18:46:15

jasné stači ma kontaktovať
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » úte 17. bře 2015 9:37:36

Okej, logy z BwD nie sú, čo je škoda, každopádne zo zvyšku som všeobecne čakal horší výkon, takže v podstate si celkom prekvapil. Čo ale neznamená, že neboli chyby, ako v rotácii, tak v taktikách, napr. na Al'Akirovi máš malý switch do stormlingov, na to, že nám spadli stacky z bossa to nie je moc dobré, na valione si zomrel na ohne, a na Cho'Gallovi je pekné, že si tuneloval bossa, ale do veľkých addov máš o pol milióna menší switch ako 2. hunter a Darkened Creation v 2. fáze si sa ani nedotkol (1. pull si si aspoň všimol, že tam sú)...

Dávam ti ešte jednu šancu na ďalšom teste 19.3. opäť od 18:00 a chcem vidieť oveľa lepší výkon, hlavne čo sa taktík týka
Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Mitrandiel - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » úte 17. bře 2015 9:44:35

su, dnes se nahodí
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Mitrandiel
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08. bře 2015 10:51:14
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Mitrandiel » stř 18. bře 2015 20:36:10

ok štvrtok som tam
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Mitrandiel - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » úte 24. bře 2015 11:14:47

Celkové zhodnotenie 2. test raidu:
Na Maloriakovi máš do addov o celý milión dmgu menej ako druhý hunter, čo tam bol -> -
Na Chimaeronovi si 1. v dmgi -> +
čo ale dokazuje, že na dummy točiť vieš, no akonáhle treba dodržiavať nejakú taktiku, tak je to na úkor tvojho dmgu -> -
Na Valione a Theralianovi si vyplošnil raid engulfingom za pol milióna dmgu -> -
a ptm si zomrel na ohne od Valiony -> -
Na Cho'Gallovi si, potom ako som ti povedal že máš slabé switche zlepšil, do Adherentov si sa držal s ostatnými huntrami, do adiek v 2. fázi si dokonca 1. -> +
Na Al'Akirovi si prvých cca 40 sekúnd afkoval (neviem prečo, ak si to hlásil, že ideš na wc, alebo niečo tak ok, ale väčšinou sa to hlási tak aby o tom RL vedel, tu máš smolu, že náš RL chat nečíta :) ) -> -

Z toho nám vyplýva, že dmgi nijak nevynikáš, s dodržiavaním taktík máš ešte dosť problémy, za teóriu som ti dal tiež -, takže summa summarum = NEPRIJATÝ
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů