Erodrein- Holy Paladin [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

matusak
Příspěvky: 12
Registrován: úte 14. led 2014 23:15:34
Class:: Paladin

Erodrein- Holy Paladin [NEPRIJATY]

Příspěvekod matusak » stř 15. led 2014 0:42:00

Nick: Erodrein
Class/ main spec: Holy Paladin
Věk: Presne za týždeň 20
GearScore: 5597. Jediný pvp item, ktorý na tej postave mám je neck, ktorý bude čoskoro nahradený. Každopádne v dobrom heale mi nebráni.
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... n=Erodrein
FPS: Na internáte 2-10, doma 20-30

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW hrám...vlastne už to ani nepočítam, krúti sa mi z toho hlava. Bude to cez 6 rokov cca. Najprv som 4 roky hral na serveri Anthoria, potom 2 roky na serveri Twinstar. Na Aa pokladám za svoj najväčší úspech členstvo (aj keď len relatívne krátkodobé, vzhľadom na ,,parma´´ pád serveru) v guilde Enlightenment a zdolanie Lich Kinga. Maina som mal resto druida (Hoodblood), altov Blimero(mage), Burtogh(holy pala), Shaag(shaman). Na Twinstare to bol Holy paladin Erodreyn(main) a mage Blimero(alt). Čo sa týka serveru Twinstar, rozhodol som sa dať si perma ,,pauzu´´ a spravil som to tak aby som sa nemohol vrátiť k wow, a keďže mi nešiel z nejakého dôvodu ani za Pána vymazať main, tak som si vymazal všetok EQ a napísal som na admina čo som napísal, aby som dostal perma ban, na čo niesom z dlhodobého hľadiska moc pyšný. Potom som mal pol roka pauzu, a teraz som tu znova.


Váš raid time? Pondelok - Piatok (od 18:00 do kedy bude treba).
Cez víkend hrať nechcem, namiesto toho sa chcem venovať tomu, čo mi je najdrahšie, a to je rodina.


Definujte svůj PvE skill: Mám relatívne bohaté skúsenosti v PVE, hlavne čo sa týka Holy Paladina, ovládam taktiky na podstatné instancie ako je TOGC25 a ICC25, v UD okrem algalona, naxx maximálne weekly.
Ak by som mal môj skill čo sa týka Holy Paladina a taktík nejako ohodnodnotiť pričom 0% je najhoršie a 100% najlepšie bolo by to cca 90%+ (rátam len Holy Paladina PVE, eq, talenty, vybavenie, healovanie ako také a taktiky na ICC10/25- Taktiky na ICC25HC mám preštudované ako vo forme videa, tak vo forme textu. Každopádne priznajme si, že keď sa má človek naučiť taktiku na bossa a potom ho prvý krát ísť, je to isté ako čítať manuály na riadenie auta a potom ho prvý krát šoférovať (dajú mi za pravdu hlavne tí, ktorú majú ,,vodičák´´).

Vypište svůj progress na Twinstaru: Anthoria: TOC10, TOC25, TOGC10, TOGC25, ICC10, ICC25, ICC10HC (3/11), ICC25HC (3/11).
Twinstar: TOC10, TOC25, TOGC10, TOGC25, ICC10, ICC25, UD10 (okrem Algalona), UD25, UD10HM.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: http://tinypic.com/view.php?pic=5duhqc&s=5#.UtXBLvTuKkk

Podstatné addony: BOLT- Zobrazuje čas zotrvania judgementu a beaconu. Pomáha mi udržovať judgement na bossovi a beacon na tankovi.
Healbot- Pomáha mi healovať raid (neviem či je viac treba k tomu dodať :D ).
Dominos- Úprava action barov.
Deadly Boss Mods- Pomoc s taktikami.
Pally Power- Prerozdelenie buffov medzi paladinmi.
Group Calendar- Organizovanie raidov

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Z viac ako 90% informácie o mojej classe pochádzajú z hry samotnej. Tzn. že si nepotrebujem dať do google prekladača čo ktoré kúzlo znamená. Talenty, gemy a enchanty si robím podľa vlastného zdráveho sedliackeho rozumu. Ak niečomu nerozumiem, spýtam sa skúsenejších hráčov. Taktiky sa najprv naučím zhora nadol + k tomu pozriem videá, a potom už záleží na progrese.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Anthoria: The Power of the Nightmares - rozpad
Crazy Harley Club - rozpad
Enlightenment - koniec serveru
Twinstar: Serious Company (neskôr sa volala Prognosis Negative)- dobrá guilda, čo sa týka progresu, avšak niektorý ľudia mali neustále ale fakt neustále sprosté poznámky o fetiš, fekal, a iných druhoch pôrn a na základe toho, že som ich prosil ,,na kolenách´´ mimo raidu, aby s tým prestali, tak neprestali. Akceptoval som to asi pol roka, ale aj ja mám určitý svoj pohár trpezlivosti, a po pol roku som guildu opustil. Následne som chcel ísť do guildy Cosmetic Wipes, avšak nevzali ma, pretože nakoniec si zmysleli, že vlastne ani Holy Paladina nepotrebujú, a môj výkon na test raide okomentovali ako citujem ,,nemastný- neslaný´´. Nevedel som čo si mám o tom myslieť tak som si dal pauzu na pol roka. Ak by mal niekto záujem vidieť prihlášku do CW, ušetrím mu starosti s hľadaním: http://www.cosmeticwipes.eu/forum/viewt ... ead_id=979 .


Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Poznám vašu guildu už od Anthorie, kde ste boli jedni z najlepších, ak nie najlepší.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? 1. Máte dobré preferencie od určitých ľudí aj z vašej guildy, ktorých poznám.
2. Ste asi jediná ,,lepšia´´ (asi slabé slovo) guilda, ktorej raid-time mi vyhovuje.
3. Chcem by som chodiť raidy cez týždeň a tu prizvukujem: absolútne mi nevadí, že nedávate 12/12 v HC, práve naopak. Aj ja sa chcem podieľať / radovať na úspechu guildy a byť nápomocný v progrese. Nerád by som išiel do ,,hotovej´´ guildy a priživovať sa na niekom.

Koho znáte v <SFU> ? Po mene snáď len Teonita a Craftyho (ak je to ten istý Crafty ako na AA).

Co nám můžete nabídnout? Myslím že veľmi slušný heal a príjemnú spoločnosť na raide a kto vie, možno aj niečo viac ... O.o.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Áno.

Vypište svoje alty (stačí level 80): Momentálne nemám a už ani neplánujem mať žiadnych altov.

Ešte k prihláške. Nešlo mi nejak zarovnať ten text, takže to možno vyzerá trocha skomolenina, takže sa ospravedlňujem za horší výzor.

S pozdravom Ero :)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Praedator » stř 15. led 2014 7:22:51

2-10 fps je dosť málo, neobmedzuje to tvoj výkon na raidoch, hlavne keď treba rýchlo reagovať?

Inak za to progressovanie u mňa malé +, čo sa týka talentov a eq(aj keď je kus slabší), tak nwm zhodnotiť (pre mňa pueblo Español :D ) to nech zhodnotí Vedin, každopádne, ja by som ti dal šancu ;)
Obrázek
Vedin
Příspěvky: 33
Registrován: pon 17. čer 2013 21:56:28
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Vedin » stř 15. led 2014 12:04:55

dal si si zabanovat postavu na twine, lebo ta to nudilo a teraz si zacal hrat zase..postavu mas tu istu odbanovanu, kupenu z aukcie, novo vyexpenu? ( cital som CW prihlasku, ale ta je viac ako pol roka stara, preto sa pytam este aj ja) ako dlho mas 80tku, nie played time, ale ako dlho uz equipujes ten charakter?, talenty nemas pre potreby guildy nasej dobre spravene, tie pvp talenty do dvojok o tie sa nestaram, tie su dobre na arenky, a tie druhe talenty na holy su zase na ulduar sezonu kde si pouzival ovela viac flash of light ako momentalne, okolo 5600gs+ ked mas tych 40% critu by si mal prehodit talenty do pve na protection strom a zabezpecit si ako lights grace v holy strome na holylighty tak aj divine sacrifice vylepseny na ochranu raidu, mnoho razy zachranis dakoho pred smrtou, ked si das divine shield, + divine sacrifice a ak si skilla tak mas aj shadow ressit auru a hodis aura mastery, dakto co by dostal overkill 5k, sa dokaze zachranit takymto stylom, urcite to stoji za to, oproti + dakych 3-5% critu na holy spely, beztak so sova aurou a bufmi vsetkymi mas aj tak 45-50+ % s lepsim eq...
mas + za BS + JWC, je to krasa mat dva gemy vo wristoch a tri v rukaviciach^^ eq podpriemer, talenty vzhladom na eq take na hrane, akurat s 30k+ manapoolom by si mal menit na protection strom do pve
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Ori » stř 15. led 2014 12:30:50

pred dvoma dnami ma v noci kontaktoval... pacilo sa mi jeho sposob vyjadrovania ... bolo vidno ze to nieje nejake dieta/eq hunter gear nieje najlepsi ale od kupenej postavy sa vela cakat neda ... kazdopadne dal by som mu zelenu na test raid v pripade ze bude mat o nieco lepsi gear ako ma
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Crafty » stř 15. led 2014 12:34:24

Pripadas mi jako nestabilni hrac, "nejaka ta skola, potom dovca, venku je slunicko -> sorry kluci"
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
matusak
Příspěvky: 12
Registrován: úte 14. led 2014 23:15:34
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod matusak » stř 15. led 2014 17:53:42

Predátor, neobmedzuje ma to nijako na raidoch.
Vedin, túto postavu som kúpil, ostatné som všetky expil. Talenty nie je probém prerobiť tak, ako to bude raidu vyhovovať. PVP tu bolo, ale to nehrám absolútne. Čo sa týka profiek, to bola jedna z požiadaviek na kúpu postavy. Čo sa týka equipu, ... keď získam 1. set bonus bude to oveľa lepšie a to je tak na týždeň ...
Crafty,
Crafty píše:Pripadas mi jako nestabilni hrac, "nejaka ta skola, potom dovca, venku je slunicko -> sorry kluci"
nie je to pravda, a úprimne povedané, je mi pomerne ľúto že to berieš takto... Na druhej strane to bolo dosť pod pás a pri všetkej úcte nečakal by som takúto reakciu hlavne od niekoho z vedenia...
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Crafty » čtv 16. led 2014 12:35:16

Porad mi pripada ze jsi moje tvrzeni poradne nevyvratil, spis zakecal.
Ja tu nejsem od toho, abych ti daval otazky, ktere bys cekal, ale presne naopak - abych ti dal otazku, kterou necekas a ktera te zaskoci, aby guilda mohla posoudit a ty dokazat co jsi opravdu zac.


Pokud stihnes kvalitne a rychle zareagovat mozna te vemem vecer v 18:00 natest do ICC25
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
matusak
Příspěvky: 12
Registrován: úte 14. led 2014 23:15:34
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod matusak » čtv 16. led 2014 18:03:52

Bohužial, na icc25 už mám ID, je mi lúto. Ak by si chcel, tak na ToGC nemám ID, ale neviem či ToGC ešte chodíte. Len prosím nie na víkend ak by sa dalo. Ak by to bolo nevyhnutné tak dobre.
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Athena » čtv 16. led 2014 21:14:47

dobrá guilda, čo sa týka progresu, avšak niektorý ľudia mali neustále ale fakt neustále sprosté poznámky o fetiš, fekal, a iných druhoch pôrn a na základe toho, že som ich prosil ,,na kolenách´´ mimo raidu, aby s tým prestali, tak neprestali. Akceptoval som to asi pol roka, ale aj ja mám určitý svoj pohár trpezlivosti, a po pol roku som guildu opustil.

Co konkrétně ti vadí na těchto výrazech? Jsi z nábožensky založené rodiny?
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Yoslin » čtv 16. led 2014 21:40:23

Bojím se že se mu na sekundaru v group 5 moc líbit nebude :lol: To co tam občas s Johnym a Solem rozebíráme :lol:
matusak
Příspěvky: 12
Registrován: úte 14. led 2014 23:15:34
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod matusak » čtv 16. led 2014 22:16:12

Athena, mimo iné ale to vôbec nehrá žiadnu úlohu. Nevadia mi témy tohto ... ,,druhu´´ ale oni to preháňali tak že si to možno nevieš celkom dobre predstaviť. A keď si to tak zoberieš asi mi to mohlo dosť vadiť keď som kôli tomu leavol.
Yoslin, myslím, že prehnať to tak ako to preháňali oni nemáte šancu :)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Sarger » pát 17. led 2014 0:42:41

Podceňuješ nás ... :D
matusak
Příspěvky: 12
Registrován: úte 14. led 2014 23:15:34
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod matusak » pát 17. led 2014 13:16:52

Ešte, ak sa môžem, tak sa vyjadrím k prípadnému test raidu. Ja, by som bol velmi rád ak by ste mi mohli povedať v skratke v čom je rozdiel medzi normálom a HC módom v ICC25, keďže progres HC mám len 3/12. Mám to síce preštudované, ale vždy sa spýtať a počuť to v ústnej podobe je každopádne lepšie ako to len čítať niekde na tankspote. Ideálne by bolo niekedy na TSku pred raidom alebo počas týždňa, aby nemusel celý raid slackovať kôli mne. A ešte sa vyjadrím k Holy Palachovi trošku. Nemám problém zmeniť talenty podla potreby aktuálnej grupy, každopádne, na to mám 2x holy spec, tie PVP talenty zruším, keďže PVP neplánujem hrať. +na to si dám do primárnych talentov glyph of sol pre normál mód a do sekundárnych glyph of sow, pretože ako ma informoval starý známy z Anthorie, ktorý hrá na Twinstare (Caskaa), je viac ako ťažké udržať si manu na HC25 móde s glyphom sol (myslím pri tých ťažších bossoch ako je queena alebo profesor, kde ide mana výrazne dole, nehovoriac o tom, že ešte nemám solace, poprípade meteorit na mana burst). Ďalšia vec, ktorú sa chcem spýtať, je tu nejaká možnosť že by mi niekto pomohol nafarmiť meteorite crystal z algalona? Ja totiž nemám kľúč, ale akonáhle ho máte je veľmi ľahké ísť cez XT priamo na algáča. Je to otázka povedzme 15-20 minút. Ja nie som EQ hunter, ale meteorit, resp. solace, je niečo bez čoho sa proste na HC o moc ďalej nepohnem. A posledná vec, na test raide sa budem hlavne v prvom rade snažiť dodržovať taktiky + budem samozrejme troška nervózny, keďže to je predsa len test raid. Takže mi odpustite prosím, že budem možno v tých spodnejších priečkach s healom (samozrejme závisí to aj od equipu, ale to je záležitosť 2 ID). PS: mohol by som poprosiť nick niekoho, kto by mi mohol povedať ako si korektne nastaviť talenty konkrétne pre štvrtkovú grupu? Ideálne by bolo aby to bol ten druhý Holy Paladin, ktorý je v tom štvrtkovom raide, aby sme mohli jeden druhého doplniť v talentoch (poprípade aby sa nestalo, že dvaja majú talent na improved Blessing of Might, etc. etc.). PS2: Ja mám veľký záujem, ak máte teda vôľu, tak som schopný bez problémov byť vo štvrtok o 18:00 na test raide a následne na pohovore. Ďakujem :)
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Athena » pát 17. led 2014 13:31:06

Asi si popovídáme. Kdy se tu o víkendu objevíš?
matusak
Příspěvky: 12
Registrován: úte 14. led 2014 23:15:34
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod matusak » pát 17. led 2014 14:18:16

Môžeš dnes večer povedzme o 22:30? Len navrhujem termín, ale ešte ani ja sám neviem presne či budem môcť zrovna dnes :)
Uživatelský avatar
Javierka
Příspěvky: 16
Registrován: pát 19. črc 2013 17:56:23
Class:: Druid

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Javierka » sob 18. led 2014 12:02:13

Vcera jsi mel tu smulu, ze jsi sel semnou raid... Asi nebudu jediny, kdo mi da za pravdu, ze to byla katastrofa...
1) Umrel si na addy ze si pred ne nabehl.
2) Umrel si na Infest (po tom co te odnesla valkyra od nas) jediny co jsi mohl udelat bylo se prehealovat ci hodit buble (ani jedno se nestalo)...
3) Ty vspirity mozna chapem, mel jsi po def CD a stal si spatne, ale i tak to byl fail, mel si dost casu utect od nich...
4) Tvuj heal byl dost slaby (na to co mas za gear bys mel healovat trosku vic)...

Kdyz si to shrnu, tak jsem PROTI
matusak
Příspěvky: 12
Registrován: úte 14. led 2014 23:15:34
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod matusak » sob 18. led 2014 16:56:04

Len je mi lúto, že koment dal niekto, kto bol so mnou len posledného bossa a nie celé zvyšné ICC. Čo sa týka bodu 1) tak pokial mi addon správne včera ukazoval, tak som neumrel preto, že som nabehol pred addy ale preto že mi to tank nedispeloll včas. Bod 2) ak si tú situáciu videl a bol si tam, tak vieš, že som na TS vravel že mám CD na bublinu a tankovi klesali HPčka velmi dole(keďže bol odomňa mimo range aj ked mal beacon), takže som chcel zachrániť rýchlo tankov ale no, bohužial som cestou zomrel. Následne na to pár sekúnd zomrel aj spomínaný tank. Musel som si vybrať. Bola to quite complicated situácia. Ale ok bola to moja chyba... 3) Čo sa týka tých spiritov, tak tank, ktorý toho spirita u mňa buchol dobre videl že som tam a bežím od neho, naneštastie spirit išiel po mne a tank po spiritovi, takže ma to zabilo, a áno mal som čas, len keby sa tank nerútil bezhlavo oproti mne na spirita, tak by som to aj prežil možno. 4) Na to aký mám gear? Ja neviem ale mne sa teda nezdalo, že málo healujem. Áno, bol som pod tebou v recounte, ale dispeloval som, lebo tank nemohol (nestihál alebo nebol schopný neviem...), v raide nebol re3 pala ani sh priest ani resto shaman takže mana support nulový. A pri všetkej úcte, ty si mal na healing vyšší odomňa len o 8%. Inak, aký to mám gear? dobrý podla teba? Viem, že som holy paladin, ale pozri sa na môj regen a na tvoj, to znamená, že som si musel strážiť, aby som stačil vôbec s manou. Každopádne, Lich Kinga som bol naposledy na Anthorii asi pred troma rokmi, a tí spiriti pokial si správne pamatám tam vôbec neboli, takže to bolo trocha prekvapenie pre mňa :D

Inak, možno sa ťa to dotkne ja neviem, možno nie, ale zdá sa mi, že si na mne vylievaš zlosť, pretože sme to nedali. Každopádne pri všetkej úcte failovali tam hlavne ostatní, wipy raidu neboli spôsobené nedostatkom healu. Skapal niekedy tank na nedostatok healu?
Čo sa týka katastrofy, tá bola fakt len na poslednom bossovi na ostatných nie, takže tvoju reakciu a naštvanie, že si raid išiel v podstate bezvýznamne, chápem. Posledná poznámka, každým pullom išiel raid dopredu, ja som tam mohol ostať a ísť to dokončiť, ale bola velká nevôla to ísť až do úplného konca, aspoň u niektorých.
Uživatelský avatar
Javierka
Příspěvky: 16
Registrován: pát 19. črc 2013 17:56:23
Class:: Druid

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Javierka » sob 18. led 2014 17:28:36

Oks... takze se zeptam na par veci.
1) proc jsi vzdy mel CD na bublu ci neco (na co si pouzil CD)
2) Proc sis nerekl nikdy o Inervacku, druidi tam byli 2 co by ti davali inervacku (odpovim si z casti sam.. Ano rikal jsem si o inervacku, protoze jsem pouzival nonstop cast Nourish na tanky, kdybys udrzel main tanka na 90% hp, nemusel sem Nourishovat)....

Jinak ty spirity... psal sem, ze to tam i mozna chapu, ze jsi umrel... tam to bylo spatny uz...
A vylejvat si zlost nemusim, me ty 2 emblemy byli total ukradeny a nic mi tam nepada, takze mi to bylo jedno (sel sem pomoci, kdyz me pozadal Archus s Revilem)

Pokud mi odpovis na me 2 body, tak mozna zmenim na tebe nazor
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod arwyn » sob 18. led 2014 17:43:12

1) tak pokial mi addon správne včera ukazoval, tak som neumrel preto, že som nabehol pred addy ale preto že mi to tank nedispeloll včas.

preco si sa nedispellol sam?

Áno, bol som pod tebou v recounte, ale dispeloval som, lebo tank nemohol

a sam si na dispell umrel? O.o

tí spiriti pokial si správne pamatám tam vôbec neboli, takže to bolo trocha prekvapenie pre mňa

preco nemas pozrene videa? taktiky? nastudovane guidy? ak ta posadime teraz na LK HC, musis vediet reagovat...
Obrázek
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Ori » sob 18. led 2014 17:47:17

1. bola to moja chyba nie jeho nebolo to vcas dispelnute (ale mohol si to aj sam).
2. pocas behu si na seba mohol dat holy shock a potom kludne dohealovat aj tanka
3. spiriti mohol byt kus pre teba chaoz ale na strede sa nestoji (vravelo sa to ze sa snazte na najvacsi range od nich)
4. heal nebol uplne ako som si predstavoval, na ostatnych bosoch je pravda ze si bol prvy ale aj tak to mohlo byt viac(kazdopadne mas u mna plus je pravda ze nebyt teba mozno by sme nedali 11/12, ten shaman bola katastrofa ) , a co sa tyka many vzdy na bosovi bol judgement na manu cize v menej narocnych chvilach si si mohol nasekat

co sa tyka toho progresu LK, blizili sme sa ku tomu ho polozit, raz sme neboli dokonca ani tak daleko, ale ja ( a par ostatnych) som uz nevladal pretoze som od stredy nespal.

Kazdopadne sancu by som ti dal na test raid ale iba v pripade ze dozbieras 2/5 set a ostatni budu suhlasit tiez (plus napis ktore casti setu by si si zobral). Mozno ked budes mat ten set problem s manou zmizne
Obrázek
matusak
Příspěvky: 12
Registrován: úte 14. led 2014 23:15:34
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod matusak » sob 18. led 2014 18:03:20

1) Samozrejme na [Avenging Wrath] vo fáze kedy išli tankom výrazme HP dole.
2) Pozri, keby idem na hunter heal a chcem ťa prehealovať tak to spravím a dám si GoSoL + SoL a pýtam si inerv do nekonečna, a ešt aj od teba :D . Ale keďže mám svoj pomerne zdravý rozum a videl som, že aj ty skôr či neskôr budeš kapať na manu (keďže nebol replenishment), tak som zvolil GoSoW + SoW, predpokladal som že si neskôr budeš o ten inerv žiadať. Navyše, ja som to robil velmi opatrne, a to tak aby som mal vždy minimálne 20k many (v prípade, že by bolo treba extrémne zabrať, čož sa vlastne nestalo, lebo vždy wipli...), tzn. , že inerv som vlastne ani nepotreboval, skorej som sa snažil šetriť manu ako sa len dalo. Navyše, ak si pamatáš, pýtal som sa ťa, či zvládaš healovať raid, tvoja odpoveď bola nie. Neviem ale či si dodtatočne pochopil čo som sa tým chcel opýtať. Zvyčajne som na 10 manoch healoval len tanky (v prípade núdze alebo dostatku many aj ostatných prečo nie), a keďže druhý heal bol viac ako dobrý (taktiež ako ja), stíhal healovať raid (okrem tankov- tých som mal ja). Vo včerajšom ICC10 sa mi zdalo, že zvládaš raid úplne hravo, a teda som si myslel, že stačí ak budem healovať tanky, ale predsa som sa ťa pre istotu spýtal, či nepotrebuješ pomoc. Keďže si ma len tak odbyl že: ,,Ne nestíham´´, tak už som to nechcel riešiť (aj keď som mal asi, neviem). Inak, čo sa týka tvojho healu, totálne si mi neustále stealoval heal na tanky (aj preto ten nízky heal), namiesto toho si sa mohol plne sústrediť na zvyšok raidu a ja by som mal tanky(zlyhala komunikácia medzi nami) a popravde dosť mi to aj vadilo ale už som to neriešil potom.

Totižto, všetko je len o správnej komunikácií a chyby nastávajú len ak tá komunikácia zlyháva. A pri všetkej úcte, myslím že včera komunukácia medzi nami ako healermi totálne stroskotala (úprimne povedané myslím že aj s mojej aj tvojej strany) :D :D
Uživatelský avatar
Javierka
Příspěvky: 16
Registrován: pát 19. črc 2013 17:56:23
Class:: Druid

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Javierka » sob 18. led 2014 18:12:02

Oks... S tvoji otazkou sem te trosku trolil, asi si nepochopil, takze moje chyba :-)

Jinak, tu dam priklad, kdy jsi nezvladl ani tanka udrzet nad 50% bez me pomoci... Ja byl ve valkyre a tvuj ukol bylo jen heal tanka, co mel LK.. tank po 2 sec mel okolo 30% HP, ty jsi zacal healovat a tank radsi odpalil bublinu na redukci healu... Tanky si neudrzel a vsiml sem si toho dost brzo (proto jsem je nourishoval a pro tebe bylo videt, ze netreba je healit tak moc)...

Ale s odpovedi sis dal zalezet, takze jsem pro to, abys sel jeste nejaky 10 man a bylo by tam vic lidi z guildy a vzal by se nejaky heal s podobnym gearem co mas ty.
Takze sem ted s rozhodnutim na Neutral
matusak
Příspěvky: 12
Registrován: úte 14. led 2014 23:15:34
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod matusak » sob 18. led 2014 18:27:42

Arwyn, neviem či si tam bol alebo nie, ale myslím že nie :D

preco si sa nedispellol sam?: mal to robiť tank, nestíhal, takže na ďalšie pully už som to robil ja.
a sam si na dispell umrel? O.o : ako som vravel, vtedy to mal ešte na starosti tank, túto vetu si vytrhol z kontextu.
preco nemas pozrene videa? taktiky? nastudovane guidy? ak ta posadime teraz na LK HC, musis vediet reagovat...: ako som písal v prihláške, naštudované to mám, ale ako vieš u LK sú 2 druhy spiritov, tí ,,duchovia´´ vo záfe, a potom tie lietajúce ********, ktorým sa tiež nadáva neviem aký spirit. Pravdepodobne som si to spojil do jedného, alebo keď som ten guide čital viac krát tak sa mi to pomýlilo, teraz už fakt neviem.

Ori

1) Pri všetkej úcte, mal si to robiť ty, tzn. že ak si to nestíhla, mal si to povedať hneď a nemusel by som sa ťa pýtať na 4. wipe či to stíhaš alebo nie a či to mám dispelovať.
2) Samozrejme, že som si dal holy shock povedal som, že mám prehnitý mozog, ale nie až tak aby som si nedal holy shock :D :D :D Proste nemal som v tej situáií na výber už.
3)Boli sme vtedy u kraju plošiny s LK a ja som bol cca 1y od bosa, pričom oproti mne si to valil tank tak som samozrejme začal zdrhať, ale neskoro. Prizvukujem že ma musel vidieť...
4) Čo sa týka healu: Počkaj až naberem EQ: set(pýtal si sa aké časti tak head+shouldre, poprípade chest ale to je jedno...ak sa nemýlim vinde to na rovnako, ak nie opravte ma), meteorit ak sa bude daťa potrebujem ASAP vymeniť chestu za rotovskú (hc by nebolo od veci). Čo sa týka toho setu, stačí mi už len jedno ID. Momentálne mám 59 eof s tým, že som ešte nebol icc25. To bude ďalších 24eof + weekly, daždý deň RDF etc. Potom ďalší týždeň icc10 keby sme mohli zájsť+ následne 25 man a mám to. To sa bude healiť!! :D
Čo sa týka healu 2: nevedel som ako moc bude HC náročné na heal(nebol som ho ešte), tak som sa snažil primárne robiť to najnutnejšie a manu šetriť. Na druhej strane nestalo sa ani raz, že by tank skapal na nedostatok healu.

PS: Čo sa týka toho dozbierania setu :D neviem si absolutne predstaviť, ako dlho može trvať na LFG zohnať marku s LFG raidom :D :D :D. Netreba mi ASAP hc marky, zatial mi stačí normál set, uvidím. Ale fakt by bolo dobré a vhodné aby som s vami tie 10 a 25 many mohol chodiť. Myslím, že od vás už by mal mať marku na normále každý (ak nie opravte ma).
matusak
Příspěvky: 12
Registrován: úte 14. led 2014 23:15:34
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod matusak » sob 18. led 2014 18:53:44

Javierka píše:
... a vzal by se nejaky heal s podobnym gearem co mas ty.



Pozri, ak to bude normál, dám si GoSoL a budem dávat SoL a možem sa hecovat do nekonečna v pohode, ale ak to bude HC, tak s týmto equipom neviem či je vhodné sa hecovat príliš moc. Potrebujem ten set + vymenit chestu, wrist a neck a možme ísť na to. Potom sa možem hecovat aj na HC.
Uživatelský avatar
Javierka
Příspěvky: 16
Registrován: pát 19. črc 2013 17:56:23
Class:: Druid

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Javierka » sob 18. led 2014 19:01:18

:D :D :D ted si me pobavil :D :D :D mi sme sli jen normal, HC bych s worldem ani nesel...

Kdyz tvrdis, ze sme sli LK HC, tak mi rekni taktiku na LK Normal a LK HC (v cem je to jine)....
matusak
Příspěvky: 12
Registrován: úte 14. led 2014 23:15:34
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod matusak » sob 18. led 2014 19:03:57

Ako vravím bol si len na LK (ten bol normál), ale iných bossov sme boli aj na HC.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Pepíkus » ned 19. led 2014 6:19:40

Tak jsem si přečetl i starší přihlášku u CW. Působí na mě jako rozumný člověk, který "chce" řešit problémy a má potenciál healovat raid tak, aby nikdo nezkapal než honit číselka. Já bych mu šanci dal, pro.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
matusak
Příspěvky: 12
Registrován: úte 14. led 2014 23:15:34
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod matusak » ned 19. led 2014 22:46:12

Zdravím Vás,

prosím, počkajte s prihláškou ešte týždeň či dva, naskytla sa mi totiž situácia, že sa budem musieť sťahovať z internátu na byt v BA, a neviem aký dobrý tam bude net. Navyše aj tak potrebujem dobrať ešte nejaký eq takže budem mať šancu aspoň niečo dobrať na lfg a snáď to bude potom lepšie. Každopádne viacerí mali pripomienku že by som mal najprv dobrať nejaký eq a potom by som mal ísť na test raid icc. Ďakujem.

S pozdravom
Ero
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Athena » pát 24. led 2014 0:55:22

Ok, prozatím uzavírám. Až se situace vyjasni dej vědět.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Erodrein- Holy Paladin

Příspěvekod Crafty » pát 24. led 2014 6:12:19

Crafty píše:Pripadas mi jako nestabilni hrac, "nejaka ta skola, potom dovca, venku je slunicko -> sorry kluci"


PROTI
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů