Sintaxi Holy/Retri [TEST/NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Sintaxi
Příspěvky: 7
Registrován: ned 02. bře 2014 11:40:35
Class:: Paladin

Sintaxi Holy/Retri [TEST/NEPRIJAT]

Příspěvekod Sintaxi » ned 02. bře 2014 20:52:48

Nick: Sintaxi
Class/ main spec: Paladin: Holy/Retri
Věk: 18
GearScore: Holy: 5980 Retri: 5854 oboje full pve eq
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Hyperion&cn=Sintaxi
FPS: 60 FPS občas pokles na 40 FPS

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Ježiš, to už si snad ani nepamatuju, no bylo to někdy začátkem TBC, takže pěkných pár let

Váš raid time?
Pondělí- Neděle: 17h-24h vyjímkou je středa kdy mám od 20:00 volejbal

Definujte svůj PvE skill:
Jsem hráč kterej se rád zlepšuje,učí nový taktiky, když jdu encounter poprvé, tak je to většinou nic moc, ale jakmile ho párkrát projdu, tak potom nedělám téměř žádný zásadní chyby. Jinak hraju paladina.... za holy mlátím do jedný klávesy a za retry do toho co zrovna není na cooldownu(Hard). Celkově si ale myslím, že jsem člověk co se rád a rychle učí nový věci, taktiky a celkově nedělám moc chyb pokud nejdu encounter úplně poprvé

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Na Twinu jsem začal, ještě za dob Naxxu, na Phobosu. Hrál jsem tu vlastně celou dobu až na pár přestávek( ty podrobněni vysvětlím niže). Progressoval jsem, občas si zahrál PVP pak zase progressoval, bavil jsem se hrou s kámošama, který jsem si tady našel a postupně jsem se zlepšoval. Na začátku to byl docela skok, protože jsem dlouhou dobu hrál TBC palu a jakmile jsem přešel na Wotlk, tak jsem mě pořád problém s manou, protože jsem furt obnovoval sealy( na TBC vydržel seal 30sec a po 1 judgementu se musel hodit znova) ale časem jsem se adaptoval a začal jsem si to užívat( objevil jsem achievy, duo talenty atd.) a myslím, že jsem byl potom celkem schopným paladinem.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Obrázek
Atlas loot: chci vědět, co si můžu kde lootnout
Bartender4: na úpravu barů atd
Btex 2.9.3: něco jako kg panels ale mě se osobně líbí víc a proto ho používám
BugGrabber: mám hodně addonu a tak se hodí, abych nemusel furt odklikávat bug message
Chatter: Chat...
Chinchilla minimap: používám raději než sexy map protože Ch. minimap není jenom o vzhledu a dá se tam i něco změnit
Elkano Buffbars: pro mě lepší způsob zobrazování buffů
Gear score: ....
Grid2: jemu podobných je spousta, ale vybral jsem si Grid2, protože mi vyhovuje nejvíc
MSBT: na zobrazováni damage
Move Anything: na pohyb tooltipů atd.
Omen: na Aggro
Omnicc: zobrazování cooldownů
OneBag3: pro mě lepší pořádek v batohu
PallyPower: jednoduchý rozdávání buffů
Power Auras Classic: na zobrazování trvání trinketů atd.
Quartz: cast bar
Recount: zobrazování celkovýho dmge/healu atd.
Shadowed Unit Frames: nelíbí se mi původní a nesnáším Xperl a SUF mi přijde nejlepší
SharedMedia: přidání fontů atd do odstatních addonů
Smartress2: ať neressuju někoho, koho už resujou 4 lidi
TidyPlates: pro mě lepší přehled
DBM: kdo si má z hlavy pamatovat všechny spelly a jejich timery na bossech...

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Google- tam už najdu co potřebuju

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Všechny si nepamatuju... první byli sndá nějaký Veverky nebo tak něco potom myslím Afterlife(ta se rozpadla) pak Kingdom of Dragons( ta se taky +- rozpadla) a pak The Fire Clan( důvod bude vysvětlen podrobněji níže ale teoreticky kick za neaktivitu)

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Po spojení serverů jsem si guildy všimnul( tedy po tom co jsem se vrátil k hraní)

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Chci nějakou guildu plnou nových lidí co moc neznám, která ale zároveň ví co dělá a která má nějaký ambice, potenciál.

Koho znáte v <SFU> ?
Nikoho

Co nám můžete nabídnout?
Solidního magora co rád hraje hry, potkává lidi a celkově se baví životem. K tomu i pár let experience s wowkem a jsem( aspoň si myslím) celkem spolehlivej

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
No problem

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Syntaxi(80)- Druid - Feral/Bala(aspoň myslím)
GS netuším ale asi něco kolem 4800GS
Na postavě prakticky nehraju a používám ji jen na farmení surek
Slintabanka(5)- Warlock
Moje banka na který skladuju itemy na prodej a celkově přes tuto postavu vydělávám goldy

Napište nám něco o Vás:
Jmenuju se Petr je mi 18 a celej život bydlím v Tišnově(malý město 25km od Brna), kde chodím do třeťáku na gymnázium. Miluju všchny druhy sportů( především atletiku a volejbal), hudbu(poslouchám to co sem i líbí, jem i jedno co je to za styl), knížky a jsem celkem společenskej člověk( i když tak trochu nerd). Jo, nesnáším rýžovej nákyp :D .
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Sintaxi Holy/Retri

Příspěvekod arwyn » ned 02. bře 2014 21:05:54

viackrat si spomenul ze vysvetlis nizsie preco si bol kicknuty za neaktivitu, ale nejak to tam nevidim?
Obrázek
Sintaxi
Příspěvky: 7
Registrován: ned 02. bře 2014 11:40:35
Class:: Paladin

Re: Sintaxi Holy/Retri

Příspěvekod Sintaxi » ned 02. bře 2014 21:12:55

Hups, já to zapoměl napsat :D. Sorry. Šlo o to že jsem měl pauzu a dostal kick TFC kvůli neaktivitě, která byla způsobena mým problémem se zdravím( posledních 6-7 měsícu jsem byl v nemocnici) ale teď už jsem se toto snad konečně zbavil a jsem z5 :)
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Sintaxi Holy/Retri

Příspěvekod Athena » pon 03. bře 2014 7:46:55

UI jsi vyráběl sám nebo se jedná o přednastavený packet?
Na barech jsou skryte key bindy. Kolika bindy zhruba disponujes?
Jakým způsobem kontroluješ trakci beaconu, sacredu a haste judgementu?

V cem vidíš přednosti tvého holy buildu? V čem jsou jeho nevýhody na ICCHC?
Kdo by podle tebe měl udržovat JoL na primárním targetu v težkých encounterech?
Popiš tvoji ulohu v healerske partě - stím spojene herní styly holypaladina.
Tvuj nejoblibenejsi heal partner v 10man?
Haste Cap?
Jaké trinketové duo by jsi si představoval? Ber v potaz všechny momentalně dostupne trinkety.
Sintaxi
Příspěvky: 7
Registrován: ned 02. bře 2014 11:40:35
Class:: Paladin

Re: Sintaxi Holy/Retri

Příspěvekod Sintaxi » pon 03. bře 2014 14:29:39

UI jsem si udělal sám pěkně postupně
celej horní bar je plnej bindů + pár je i na boku.. jen mi přijde zbytečný mít to tam napsaný.. k čemu by mi pak byl bind když bych si ho nepamatoval a musel s edívat kde ho mám
Beacon + sacred zobrazen v Gridu, haste judgementu přes power auras nastavenej timer
Přednsot svojeho holy buildu momentálně nevidím v ničem, je to totiž původně off spec ale chtěl bych mířit k eq smíchanýmu s mail itemama na haster +mp5, trinkety... hmmm tady je víc možností.. bud můžu jet 2x solace nebo solace s meteorit crystalem a teoreticky by šel použít i glowing twilight scale(heroic) no nejraději bych asi skončil s meteorit crystalem a heroic solace.. ale záleží na eq i na situaci a pokud jde o talenty: je víc způsobů jak talentit za h palu já jedu 51/5/15 což si myslím že je dobrý heroic build ale nemá zas tkaovej potenciál healování tanka/raidu protože v něm není Divine Guardian ale klidně můžu přehodit na 52/17/2 nebo podle potřeby, ale mě osobně vyhovuje 51/5/15
haste se hodí vždy(teda pokdu nejedu FoL Paladina tam je to tuším 676) maximálně kdybych se dostal do situace kdyby se mi HL byl s GCD ale to je spíš pohádka( když nepočítám hero), jasně dá se dostal do bodu, kdy bude hero naprosto nevýznamný pro paladina ale j áosobně radší budu víc healu za celou dobu než se snažit mít tolik haste abych benefitoval z hera
Můj neoblíbenější heal partner v 10 bude asi R shaman, jednam proto že jsem zvyklej s ním hrát a jednak proto že je docela příjemné s ním healovat( healuje raid a když nestíhám nebo je nějaký problém je schopný pomoct s healem i mě)
Osobně bych dal JoL na Holy palu a to i se 100% uptime debuffu, je to 4 sec GCD za minutu což není až zas tak strašné když si vemu že mi JotP část z toho vrátí a přijde mi lepší aby tento buff udržoval h pala než aby to musel tank/r sázet do rotace(což může rotaci pěkně narušit i když se to nezdá) ve výsledku to nezabere zase tolik času a myslím že HP je ten kdo by měl udržovat JoL( když si na to věří, tak je to podle mě nejlepší možnost)
Úloha holy paladina? závisí boss od bosse ale víceméně mít beacon na tankovi/offtankovi, marce(deathbringer) a healovat 2 tanka, raid s tím že mít BoL 100% uptime používat Divine guardian(pokud je v talentech) udržovat JoL debuff 100% uptime pokud možno, sacred shield se taky hodí, používat aura mastery pokud se zrovna hodí, možnost záchrany dmge přes bublinu, tanka přes LoH a tak.. ve výsledku hlavně udržovat BoL,JoL a mlátit do té klávesy kde máte HL ale jak říkám, záleží boss od bosse. Potom je teda ještě FoL pala a ten funguej trošku jinak ale já teda nejsem mco velekj fanda FoL paladina.. ale kdyby byl potřeba tak proč ne :) + jeslti jsem na něco zapoměl ta se omlouvám : :roll:
Sintaxi
Příspěvky: 7
Registrován: ned 02. bře 2014 11:40:35
Class:: Paladin

Re: Sintaxi Holy/Retri

Příspěvekod Sintaxi » pon 03. bře 2014 15:49:56

btw mám chybu v addonech : BugGrabber je na věci jako např na fotce fotce(neměl jsem ho tam zapnutej): spell is not ready yet atd. ( pro mě to bylo dost otravný tak jsem si našel něco proti tomu) a ErrorFilter je ten, kterej zařizuje abych mi furt nevyskakovalo bug okno nebo je to možná opačně, teď nevím :D nějak se do těhle dvou vždycky zamotám
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Sintaxi Holy/Retri

Příspěvekod Athena » pon 03. bře 2014 22:17:20

TESTRAID zitra 3.3. UD25. Invite time 19:00 w/ Dropluk. Pokud muzes, potvrd ucast.
Sintaxi
Příspěvky: 7
Registrován: ned 02. bře 2014 11:40:35
Class:: Paladin

Re: Sintaxi Holy/Retri

Příspěvekod Sintaxi » pon 03. bře 2014 22:30:42

můžu, jen nevím nakolik si pamatuju UD taktiky... ale uvidíme :D
Sintaxi
Příspěvky: 7
Registrován: ned 02. bře 2014 11:40:35
Class:: Paladin

Re: Sintaxi Holy/Retri [TEST//]

Příspěvekod Sintaxi » pon 03. bře 2014 22:45:13

btw zítra je 4.3 :)
Sintaxi
Příspěvky: 7
Registrován: ned 02. bře 2014 11:40:35
Class:: Paladin

Re: Sintaxi Holy/Retri [TEST//]

Příspěvekod Sintaxi » čtv 06. bře 2014 19:46:20

Podle toho co jsem předvedl raději stahuju přihlášku, myslel jsem si že na to ještě mám ale těch 6měsícu se podepsalo, hral jsem strašně a byl jsem +- k ničemu... moje chyba ale díky za čas a ochotu :)
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Sintaxi Holy/Retri [TEST//]

Příspěvekod Athena » sob 08. bře 2014 7:55:17

Škoda, že si hodil pušku hned do žita. Prozatím uzavírám - možná tě ještě kontaktuji.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů