Difforsenx Fire Mage[NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Difforsenx Fire Mage[NEPRIJATY]

Příspěvekod diffor » čtv 25. zář 2014 11:58:14

Zdravím hráče Six Feet Under , jak je známo někdo mě zná někdo ne jmenuju se Difforsenx (měl jsem tu jednou přihlášku za Diffora) kterou jsem ale zrušil z důvodu že server Twinstar nebyl nějak viditelně v pohybu za to dobu se toho dost změnilo. Upřímně řikám že sem vystřídal dost guild od Ordo Satanas po Nisiar na hordě , také proto si myslím že tohle bude důvod proč za mým jménem bude napsáno "nepřijatý". Nicméně vyzkoušet se má vše a myslím si že každý by měl dostat druhou šanci.


Nick: Difforsenx
Class/ main spec: Mage/fire
Věk: 18
GearScore: 357 itemlevel
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... Difforsenx
FPS: v raidu 40fps

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Takže před 4 rokama jsem začínal na serveru Anthoria expit mága kterého jsem dal na nějaký 50 level a poté jsem vyměnil za 70level DK , začátky byl jsem zvědavý co dělají jiné classy atd... Deathknighta jsem doexpil na level 80 a hrál jsem jen pvp , upřimně mě to moc nebavilo (neuměl jsem arenky) takže to byl jen takový stereotip který mě moc nebral. Pak přišla 2 mesíční pauza , pak mě přesdvěčil bratr k opětnému hraní a to jsem začal expit Paladina kde jsem byl v guildě Blood and Bone (později GUM) samozřejmě že sem byl za Paladina opravdová lama , takže ten mě také nebavil. Server Anthoria se rozpadal a přecházel na Cataclysm , tak nebylo nic jiného na výběr než odejít na twinstar. V tu dobu mě cataclysm netáhl protože jsem neměl na ICC nic zabité a také jsem neměl class za kterou bych to ovládal. Na serveru twinstar jsem začal expit Warlocka , který skončil na nějakém 70levelu (poté další pauza :/ ) po pauze jsem se vrátil hrát už na pevno kde jsem začal expit mága , doexpil jsem ho , začal jsem chodit dungy , později raidy a zjistil jsem že to je class která mi sedla a od té doby se mě drží stále a pořád čím dál více. Když na Twinstaru začal Cataclysm měl jsem přihlášku právě v SFU , jelikož server byl v nepohybu a vypadalo že dlouho bude. Tak jsem se rozhodl přejít na hordu (abych udržel svojí aktivitu) , kde jsem zkusil štěstí v The Genesis (tragédie) , co jsem opustil The Genesis tak jsem šel do Nisiaru (kvalita) opravdu kvalitní guilda , ale bratr mě přesdvěčil že založíme vlastní guilda Einherjové (velice kvalitní guild a super kolektiv) Jenomže já chtěl/chci jít opět za tím nejlepší a proto právě volím vás ;-)

Váš raid time?
Kdy je raid pokusím se to na 97% zařídit , 3% Rodinné důvody

Definujte svůj PvE skill:
Zde by bylo nejlepší kdyby posoudil někdo jiný jak jsem na tom skillově, ale já si myslím že moje kvality jsou na vysoké úrovni.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Wotlk - Vše mám full clear kromě UD + NAXX.
Cataclysm - BWd 6/6 , BOT 4/4 , BH 1/3 , ostatní nemám nic. Vše mám dole jak na 10man tak na 25man.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
http://tinypic.com/view.php?pic=28mcj0j ... CPw8md_vuM
DBM - myslím že povinnost.
CombustHelper - ukazuje kdy je dobré použít Combustion.
Quartz - Castbar
A pak mám nějaké addony do PVP.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Hledal jsem různě na internetu od guildy Method po Paragon a poté jsem zkoušel in-game , youtube , Samostudium tedy , hodně se zajímám i o "Position v raidu" abych se musel co nejméně hýbat , někdy popíšu s Tygrickou (hodně sporadicky) to si myslím že je vše.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Death Touch - Spojení s Ordo Satanas
Ordo Satanas - tak tohle je trošku složitější ale vrátily se do guildy nějaký starší členové kteří mi až tak v minulosti neseděli , neaktivita hráči se přihlasí jenom na raid a popravdě jsem zvyklý na plné TS a povídat si což mi chybělo , ale jinak Ordo nemužu říct nic křivého je to Guilda se kterou sem poprvé položil LK HC a opravdu mi strašně moc dala a jsou tam super lidi.
The Genesis - Čekal jsem že je to TOP guilda ale moc mě o tom nepřesdvěčily když jsem napsal kvalitní přihlášku a kde byl verdikt "přijat napiš si o inv" sorry tohle ale neděla kvalitní guilda.
Nisiar - Parádní guilda (trošku i lituju) kde jsem po přijetí měl pohovor který dopadl uspešně , byl jsem snimi každý raid (až na 1) a pak jsem viděl bratra na hordě a stím jsme založily guildu Einherjové.
Einherjové - Báječná guilda , ve které jsem působil jako Officír a Raid Leader lidi paráda vše jsme dali dolu co je tu doposuď otevřené a důvod odchodu (táhně mě to nejlepší na Serveru)

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Anthorie - TOP guild
Twinstar - TOP guild , spam na hordě.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Jak už jsem psal patříte mezi nejlepší guildu na serveru , máte kvalitní zázemí a máte co nabídnout hráčům , dále máte nějaký systém kterým se guilda vede a dlouholeté tradice.

Koho znáte v <SFU> ?
Tak snad jen Tygricka (Xmo)

Co nám můžete nabídnout?
Připravenost , dochvilnost , týmovost a velice kvalitní DPS.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Ano dá se říci že každý den.

Vypište svoje alty :
nemám alta.

Napište nám něco o Vás:
Jmenuji se Dominik a jsem bývalý hokejista , bydlím na západu čech. Věnuji se velice aktivně Fitness a zajímám se o BodyBuidling v pozdějších dobách chci vyzkoušet i nějakou soutež. Dálé nepiju nekouřím , jsem spíše nekonfliktní človek , ale každý máme jen 1 nervy , jsem celkem dost veselý a málokdo mi zkazí náladu.

To je asi vše , jen bych chtěl dodat že se mě můžete zeptat na cokoliv a toho že jsem vystřídal tolik Guild absolutně nelituji prostě to tak už je a pokud budu nepřijatý pochopím to.

PŘÍJEMNÉ ČTENÍ.
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod Athena » čtv 25. zář 2014 14:19:34

Takový blbý dotaz.. Z čeho si prosimtě vydedukoval tu ideu o nejlepší guildě serveru? :D
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod Tygricka » čtv 25. zář 2014 14:51:27

Ahoj můžeš mi napsat tvé staty a poté si je obhájit proč je tak máš?
Obrázek
Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod diffor » čtv 25. zář 2014 19:27:04

Athena : Zdravím no jelikož nějakou dobu to kolovalo na serveru Anthoria a poté i na serveru Twinstar + máte profesionální web , přes přihlášku neprojde každý kdo jí napíše pěkne , během jednoho ID vše full clear.
Z toho jsem usoudil že "patříte" mezi TOP.

Tygricka : Ahoj , jasně vše počítám s Buffama

SpellPower - 6624 (čím více tím lépe)

Haste - 12,77% - Ačkoliv pro sezonu t11 se 2 setbonusem nám vystačí pouze 7,50% haste , dále dostaneme 5% od raidu tím pádem máme 12,5% (máme +tik ke Living bomb+Pyroblast) takže s raidem se pohybujeme na nějakých 12,5%haste , pokud dostaneme Intent máme 15,5% tím pádem máme další bonus TIK do COMBUSTIONU nicméně pokuď máme Herbalism obejdeme se bez Intentu herbalism dává nějaké 4%. Takže já mám 12,77%haste tím pádem mám bonus TIK + když zapnu herbal mám nějakých 16%+ takže mám i další bonus TIK do combustu a nemusím se spoléhat na RAID.

HIT chance - 17% na mnoha případech mám HitCap ,zkoušel jsem soft cap 16% ale missoval jsem a docela dost , takže jsem přešel na 17% (přiznávám nevím jestli Draenei dává ještě s racialkou)

Critical Strike - 26,81% od critu se odvíji Hot Streak , jelikož jsem Worgen tak se mi to zvedlo ještě o 1% což jsem opravdu rád , na hordě jsem měl o 1% více haste což také nebylo k uplně špatné.

Mastery Rating - 10,71% jelikož patří mezi méně prioritnější STATY tak se ho pro Season t11 normal snažím udržovat nad 10% , budu upřímný nezkoušel jsem ho mít více než na 11% jelikož jsem si potřeboval poladit Haste/Critical Strike

Pokud jsem něco zapoměl ptej se popřípadě můžem pokecat na skype.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod Tygricka » čtv 25. zář 2014 19:53:34

Pěkné tak jsem si to nějak představoval. Taková otázečka, myslíš, že bys dokázal ten haste ještě snížit než se podívám na tvůj equip? :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod diffor » čtv 25. zář 2014 20:07:12

No nějak jsem si stím pohrál , vyměnil jsem boty za REPKU s Ramkahen a koupil jsem za valory tím pádem jsem ztratil nějakých 149 haste takže ten mi klesnul na 12% a na úkor toho se mi zvedl Critical Strike na 27,48% což je naprosto parádní.
Co tak koukám tak pokuď nezaměním nějaké itemy tak už na méně neklesnu.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod Tygricka » čtv 25. zář 2014 20:23:31

Ok myslíš, že bys mohl lognout do hry? :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod Tygricka » čtv 25. zář 2014 20:23:31

Test raid v úterý 18:00. Hlas se hráči dropluk. Kdyby se něco změnilo určitě tě budeme informovat. GL
Obrázek
Uživatelský avatar
Pyrogos
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 11. zář 2014 21:22:06
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod Pyrogos » čtv 25. zář 2014 20:25:37

doporučuji addonReforgeLite ... sice ze začátku lehce těžší na pochopení co kam zadat ale po takových 10-15 minutách mi vyplivl asi 7 reforgů tak, abych hit snížil s 16.28% na 16.02% ;)) a zároveň jsem tam měl nastavenej cap na haste aby bylo nejnižší ... myslím že ten addon je hodně dobrej na hraní si s capama statů ;)
Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod diffor » čtv 25. zář 2014 21:18:58

Na test raid budu připraven a díky za posunutí.

Pyrogos : Děkuji za TIP měl jsem ten addon , ale upřímně mě moc nevyhovuje :)
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod Tygricka » čtv 25. zář 2014 23:12:33

Takové programy akorát z tebe dělají nerda, který u toho nepřemýšlí :lol:
Obrázek
banditos
Příspěvky: 25
Registrován: pon 14. říj 2013 17:27:39
Class:: Druid

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod banditos » pát 26. zář 2014 12:06:27

http://imgur.com/PX15f7Q
Je to pravda co mi napisal hrac od tvojej predoslej guildy Ordo Satanas
alebo to bolo inak?
Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod diffor » pát 26. zář 2014 12:56:42

Zdarec

No budu upřímný lidi jsou zavistivé svině , za 1. s Ordo Satanas jsem žádný kick nedostal (můžeš si to přečíst ve staré přihlášce) leavnul jsem sám za účelem vracení se "starých" hráčů. Za 2. píše ti to hráč který nebyl ani aktivní :) takže nevím co on tu rozhlašuje , za 3. včera to napsal i Tygricka že mu to někdo s levelu 1 psal a na to ti hned odpovím proč to píše s levelu 1 ? pokud si myslí ať to napíše normálně ze svého maina. Nechám vás si udělat o tom vlastní obrázek. A ještě jedno jsem výslovně proti Romům a budu dělat to co dělají oni? nicméně jak řikám udělate si o tom vaší představu , ale já jsem si jistý že jsem nic takového neudělal. A Opravdu mi dost vadí že to píše zrovna hráč který v tu dobu nehrál a ani mě nezná.
Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod diffor » pát 26. zář 2014 12:59:54

za 1. to byl Ademar důvod - Položil celou guildu a guilda Ordo Satanas neměla daleko od zaniknutí , kdyby nebylo hráče jménem Bragi tak guilda neni tam kde je. To mě dost naštvalo i když sem v té době guildě nebyl ale jít položit Realm First a jít zpátky že chybí kolektiv ? Ale na Ademara sem si zvykl překousl sem to a ani sem snim neměl pak nějaké negativní vztahy.
Zatímco druhý a velký problem je CUCI. Jeho flame na Ordo , které probíhaly v Heroes of Yggdrasil a dale pak v Černé ruce.
Tak proč? by měl někdo takovej dostat další šanci?
to samý se Cuci sebral a s guildy vzal celou svojí rodinu (Rowaca , Kajushka , Teva) Jedinej kdo zustal od nej byl Qer.
a hlavně v ORDO SATANAS je jedno velký pravidlo
Pokud ses kicknutej nebo leavnes Ordo Satanas uz se tam nemuzes dostat.
Já osobně s takovýma lidma v Ordu bejt nechci.
Nebudu v jedný guildě s křivýma lidma.
Udělaj to znova a příště dostanou šanci.
Skoro všichni jsou do jednoho zpátky. Honba za Equipem.

DUVOD ODCHODU Z GUILDY ORDO SATANAS (viz stará přihláška)
bobsy
Příspěvky: 1
Registrován: pát 26. zář 2014 13:47:23
Class:: Druid

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod bobsy » pát 26. zář 2014 14:16:07

Ahoj, jmenuju se bob, treba si me pamatujete jeste z Twinstaru kdysi,

chtel bych reagovat na prihlasku difora, normalne bych to nedelal, ale v pripade tohoto cloveka udelam vyjimku.

K tomu co jsi zde Difore napsal mam par poznamek, v prvnim topiku posledni veta kazdy ma dostat druhou sanci s tim bych i souhlasil, ovsem v poslednim topiku uz to je opacne proc by meli dostavat druhou sanci, chapu, kdyz nejde o tebe, tak neni duvod ze, pripad cuci, ademar, tak na to jsme meli stejny nazor celkem jestli jsi pamatujes, ale vetsina rozhodla ze dostanou, tak ji dostali rika se tomu demokracie.

Ale cim si me totalne odstrelil byla tvoje veta nebudu v guilde s krivvyma lidma. Toto rekne clovek,ktery svemu kamaradovi nick Dominga ukradne z acc. cca 100k goldu a pak si zmizi na hordu a ted si prijde s naivni myslenkou , ze se na to zapomelo, predpokladam , ze zacnes mluvit o tom jak te krive obvinujeme, tak k tomu mam nasledujici, to ze si to byl opravdu ty mame ovreno od gm , ktery uvedl tvoje jmeno na dotaz jak mohly zmizet goldy z acc, konkretne to byl Kraix, ktery to s nim resil a nezapomel si udelai i screeny , ktere nam i ukazal, videl jsem je ja, Bimmer, Ravager co si pamatuju, jediny stesti mas ze je nemame schovany.O to vic me prekvapilo , ze Kraix co o tobe rozhlasoval, ze si zlodej je ted tvuj velky kamarad co odesel k ty vasi guilde.

Tebe osobne jsem mel dost rad, nechtel jsem verit , ze bys to udelal Domingovy, ale po tom co jsem videl ty screeny jsi u me klesl mezi naprostou spodinu.A nech si reci typu nekdo se honi za gearem, ja neopoustim skvelou guildu ani sveho bratra a nehlasim se do lepsi guildy , promin ja zapomel nejde o gear ...

Toto povazuju za uplne vyjadreni za guildu Ordosatanas k panu Diforovy.

Preju hodne uspechu ve hre i RL BOB
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod Ori » pát 26. zář 2014 15:08:12

Mozes povedat nieco na svoju obhajobu? u nas v guilde si zakladame na kolektive a dovere. Po tomto prispevku pochybujem o oboch vlastnostiach.
Obrázek
Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod diffor » pát 26. zář 2014 15:59:31

No povím na to jen jedno , nechám Six Feet Under jaký si na to udělá obrázek :) Jelikož jediný kdo může opravdu říct jak to bylo jsem já a nebo Dominga a myslím že ostatní do toho nemají vůbec co zasahovat ;-) Sám Kraix mi na hordě přiznal že mi věří , a navíc nebyl jediný komu po pádu zmizely goldíky.


A rozdíl mezi tím že já jdu do lepší guildy nebo respektivě chci neznamená že si tu nazbírám nějaké RF a vrátím se na hordu.

A ještě dodatek zdá se mi že je to obrovská "náhoda" že jste ty screeny smazali.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod Tygricka » sob 27. zář 2014 17:44:23

bobsy píše:Ahoj, jmenuju se bob, treba si me pamatujete jeste z Twinstaru kdysi,

chtel bych reagovat na prihlasku difora, normalne bych to nedelal, ale v pripade tohoto cloveka udelam vyjimku.

K tomu co jsi zde Difore napsal mam par poznamek, v prvnim topiku posledni veta kazdy ma dostat druhou sanci s tim bych i souhlasil, ovsem v poslednim topiku uz to je opacne proc by meli dostavat druhou sanci, chapu, kdyz nejde o tebe, tak neni duvod ze, pripad cuci, ademar, tak na to jsme meli stejny nazor celkem jestli jsi pamatujes, ale vetsina rozhodla ze dostanou, tak ji dostali rika se tomu demokracie.

Ale cim si me totalne odstrelil byla tvoje veta nebudu v guilde s krivvyma lidma. Toto rekne clovek,ktery svemu kamaradovi nick Dominga ukradne z acc. cca 100k goldu a pak si zmizi na hordu a ted si prijde s naivni myslenkou , ze se na to zapomelo, predpokladam , ze zacnes mluvit o tom jak te krive obvinujeme, tak k tomu mam nasledujici, to ze si to byl opravdu ty mame ovreno od gm , ktery uvedl tvoje jmeno na dotaz jak mohly zmizet goldy z acc, konkretne to byl Kraix, ktery to s nim resil a nezapomel si udelai i screeny , ktere nam i ukazal, videl jsem je ja, Bimmer, Ravager co si pamatuju, jediny stesti mas ze je nemame schovany.O to vic me prekvapilo , ze Kraix co o tobe rozhlasoval, ze si zlodej je ted tvuj velky kamarad co odesel k ty vasi guilde.

Tebe osobne jsem mel dost rad, nechtel jsem verit , ze bys to udelal Domingovy, ale po tom co jsem videl ty screeny jsi u me klesl mezi naprostou spodinu.A nech si reci typu nekdo se honi za gearem, ja neopoustim skvelou guildu ani sveho bratra a nehlasim se do lepsi guildy , promin ja zapomel nejde o gear ...

Toto povazuju za uplne vyjadreni za guildu Ordosatanas k panu Diforovy.

Preju hodne uspechu ve hre i RL BOB

Mluvíš tady o screenech, které sis dokonce někde uložil. Postni je prosím.
Obrázek
Digimon
Příspěvky: 54
Registrován: pát 28. bře 2014 18:13:33
Class:: Warrior

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod Digimon » sob 27. zář 2014 23:51:23

Nepáči sa mi už len to podozrenie z kradnutia a podvadzania, neverím že by si niekto dával takú námahu na odpovedanie v tvojej prihláške bezdôvodne.
Boh ta ochraňuj ak si taký ako ta tu vykreslujú a máš tú drzosť písať prihlášku
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod Crafty » sob 27. zář 2014 23:57:38

Proc myslis, ze by si nekdo daval takovou praci, aby te ocernil?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod diffor » ned 28. zář 2014 7:01:00

Zdravím

Digimon - Máš pravdu to se nelíbí ani mě ;-) ale i když jsem měl jsem poprvé přihlášku tak taky byli nějaké problémy že mě nějací lidi nechtěli v SFU , a navíc obviňovat někoho když si není 100% je to je maximální drzost.

Crafty - Mohu tě tu přesvědčovat , prosit , slibovat že sem to neudělal nicméně dělat to nebudu protože já sám vím jaká je pravda a rozčilovat se kvůli někomu kdo u toho navíc ani nebyl ? WHY? další faktor je když mě začali obviňovat chtěl jsem Screen po hráči Dominga , kterého jsem se nedočkal. To že plno hráčů ve WOW a v Real Life hraje na 2 strany jsem si už zvykl. Dáte mi šanci ? Přesvědčím vás jaký jsem. ;-)
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod Tygricka » úte 30. zář 2014 18:23:29

Co mi řekneš k dnešku?
Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Difforsenx Fire Mage

Příspěvekod Joul » čtv 02. říj 2014 19:12:31

nedostavil se na raid, zítra XMl uzavře
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů