Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms) [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Eoghor
Příspěvky: 7
Registrován: ned 13. říj 2013 11:44:37
Class:: Warrior

Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms) [NEPRIJATY]

Příspěvekod Eoghor » pon 14. říj 2013 5:39:42

+Nick: Eoghor
+Class/Main Spec: (MAIN FURY//OFF PROT/ArmsPvP)
+Link na Armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Eoghor
+Věk: 20 let (Studuji):p
+GearScore: Fury Spec-5987 GS
Prot Spec-5750 GS
Arms/PvP-2/5 WF+doplnky
+FPS cca:(30+) Zatím jsem nenarazil na problém v žádné oblasti či instanci.

(Připojení mám 100.0 Mb/s):D

+Jak dlouho hrajete WoW a vaše WoW historie ?

Takže, kde začít...World of warcraft sem zacal hrát asi 5 roku zpátky na Offi.
Po půl roce jsem přešel na TBC server (Mystiq.org.)Kde sem pokořil Velikány jako +ILLIDAN+.
Potéjsem se rozhodl že přejdu na Wotkl data. který mě lákal poznáním něčeho nového.
Mezitím sem prostřídal nějaké ty Instanty(planyx,Posterus...) a po čase sem se
usadil na Serveru...(Anthoria)kde jsem strávil nějaký ten čas.Dal sem si tam vše co
bylo možné.Po čase se AA zničila sama(dle mě) a nabídku Twinstaru (Přestup) jsem bral Útokem.
Na Twinu hraju do ted.Toto je asi stručný výtažek z mojí Historie.

+Raid time:

Můj Raid time je vpořádku,sem schopný docházet na raidy kdykoli.
Když budu vědět den dopředu tak se podle toho zařídím.Občas některé
pátky a Soboty vynechávám skrze Večírky na odreagování ale Progress!!
Partičku nenechám na holičkách.:)

+Čas mi vyhovuje: PO-od 18:00-23:00 24:00(př:Progress).
Út.od 18:00-23:00 24:00(př:Progress).
St-od 18:00-23:00 24:00(př:Progress).
Čt-od 18:30-23:00 (odp. trénink)
-od 18:00-23:00 24:00(př:Progress).

+Definice Mého Skillu?

Jak se říká - Samochvála Smrdí:) , takže si nejsem jist jak se ohodnotit.
To mohou posoudit jiní/jiné.Co se týče raidu, tak se snažím být aktivním ve
všech směrech, neztrácet čas zbytečnostmi a tlacháním (někdy třeba):D.
Snažím se aktivně sledovat Boj, abych se mohl případně rychle zapojit a přispůsobit,pomoci
a nebo hodit nohy na ramena a úprk!:D.++Shadowmeld++ to jistí.:)
Hraju za sebe ale i za Raid!

+Vypište Svůj Progress na Twinstaru:

- Naxx 25(Full Clear)/10(Full Clear)
- UD 25(Full Clear)+HM/10(Full Clear)+HM + Achiev 25(+3)
- Toc 25(Full Clear)/25hc(Full Clear)/10(Full Clear)/10HC(Full Clear)+ 25HC(INSA)+10HC(INSA)
- ICC 25(Full Clear)/25HC(5/12)/10(11/12)/10HC(10/12)

+Screen UI (používejte tinypic.com) (nejlépe z raidu)

-Screen z Raidu (toc 25)- http://i40.tinypic.com/314ff69.jpg

-Screen Dalaran- http://i42.tinypic.com/20qywcw.jpg (Vylepšil jsem své UI o adonn Frater-Warrior)Který se týká CD,CDN.

(Popis: Využívám TukiUI(obsahuje spoustu adonnu) na tom mám vše postavené. Dále Satrrina Buffbar,DBM 3.3.5,Ellcane Bars,Slam Bar.

+Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:

Tak já můžu říct že jsem z velké části samouk který
se ve chvíle kdy cítil že není něco jak má být poradil (pro mě) zkušenějšími hráči
dále pak sem čerpal z forum (TankSpot´s forum) a nakonec pak wowwikki atd.

+Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

Na Twinstaru sem začal v gildě The Old Republic s kterou jsem přešel z AA ale gilda se po čase rozpadla skrze vedenní které přestalo hrát a tak jsem gildu opustil kvůly neaktivitě většiny hráčů. V gildě sem působil krátce tak to nebylo tak strhující. Chilku jsem bádal po LFG a narazil na gildu The Buring Legion - partu odrtrhlíků z jedné nejmenované gildy a přidal se k nim. Začátky byly ttrpké ale po čase se gilda vyhoupla a doustupné raidy UD,TOC sme postupně sundaly. V poslední době se gilda potýká s problémi které se týkají nedostatku hráčů, raidy se už takřka nechodí kromě icc 25 které se někdy doskládává worldem a raid už není to co byl. Proto jsem v dobrém odstoupil z gildy a hledám si kolektiv (Takřka k dostárnutí o wow) a to doufám bych mohl najít u vás. Mám už svůj věk a chci někde zakořenit , kde budu mít dobrou partu a raidy na úrovni. :)

+Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?

O SFU, vím už od AA (kdy to byla TOP Gild), z Twinstaru o vás vím od kamarádů a vaší prezentaci jako gildy.

+Proč chcete jít právě do <SFU> ?

Dle mě jste gilda na vysoké úrovni, o čemž mluví váš progress.Rád bych byl na raidech které jsou na úrovni a dobře
odleadrované.Jste gilda která když si stanoví cíl , tak si jde za ním a toho si já cenním.

+Koho znáte v <SFU> ?

Z vaší gildy můžu říct že znám Athenu( i osobně) , dále pak Revila(traktor) a Pepinku( je to už sice delší doba ale on snad taky nezapomněl :D)

+Co nám můžete nabídnout?

Nad touto otázkou jsem přemýšlel skoro celý den , nechal jsem si ji projít hlavou protože najdou se u vás lidi co dle mě patří mezi skvělé hráče a je težké nabídnout něco víc něž oni , už i jen kvůly tomu že jsou v gildě až od AA.

Určitě mohu nabídnout Týmového Hráče který se zapojuje jak na raidech , v gildě , mimo raidy a Pokud my dovolíte i mimo PC :).
Dále pak zkušenost s mou class + dmg na úrovni a pomoc při progresu.

+Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?

ano/ano + mumble

+Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
aktuálně žádný na úrovni 80levl.

+Napište nám něco o Vás:


Jmenuji se Tomáš,jak sem zminoval je mi 20 let,aktuálně studuji 4 ročníkem na SSSP. Žiju v Olomouckém kraji okres Šumperk.
Dokud se nerozkoukám tak jsem spíše tichá domácnost ale jak se zabydlím tak Melu :D.
:D Jsem velký fanda seriálu Theorie Velkého Třesku :D a milujem krásné ženy :D


Díky předem za vyjádření(doufám že kladné). At se daří.



Obrázek[/center]
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod teonit » pon 14. říj 2013 17:18:31

Vecer to okomentuju ale odlogni v pve equipu ... a pokud mas prot tak se potom nasledne domluvime na inspectu i tohoto specu ....
at muzu hodnotit celek a ne jen jednotlive casti ....
EDIT: Už máš pve spec, ale ted nemam cas nejak pres den se na to mrknu pres mobil a okomentuju to ...
Naposledy upravil(a) teonit dne úte 15. říj 2013 6:47:01, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod Crafty » pon 14. říj 2013 18:09:56

zminena trojce mi prijde jako zaruka kvality, pokud te posveti nevidim jediny duvod proc te neposlat na test raid
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Revilo
Příspěvky: 68
Registrován: sob 15. čer 2013 14:51:51
Class:: Death Knight

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod Revilo » pon 14. říj 2013 20:49:37

Ako je z prihlášky jasné, poznáme sa už nejaký ten piatok, síce nie osobne, ale len virtuálne. Eoghor mi príde ako kolektívny típek, často sme spolu kedysi trávili hodiny na TSku aj mimo raidov. Mal by dostať šancu na test raid, nech sa ukáže v tom najlepšom svetle :) Držím ti palce Eoghor :)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod Pepíkus » pon 14. říj 2013 21:09:43

Pamatuju si pořád moc dobře, na old partu z Planyxu nikdy nezapomenu.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Eoghor
Příspěvky: 7
Registrován: ned 13. říj 2013 11:44:37
Class:: Warrior

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod Eoghor » pon 14. říj 2013 21:22:16

By Teonit:
Přeji dobrý večer , odlogoval jsem se v Fury-Pve eqipu a ohledně Prot Spec se mužem domluvit , jak budeš chtít. Dej mi vědět a já se ti ozvu ve hře.

By Crafty:
Jsem rád , že na ty tři pohlížíme stejně :P.

By Revilo:
Díky, cenním si toho.(Asi ti ty goldy z dneška vrátím :D)

By Pepikus:
Zdravím tě po delší době a doufám že ze starých časů se přenesem na nové.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod teonit » úte 15. říj 2013 12:51:28

- Armory:
Skladba equipu:
Priorita statů: Exp, Hit => Arp (1400) => Str => Crit
Pokud sem se nepřehlédl a nepřepočítal tak by neměl mít exp cap. Máš over Hit cap (bow s hitem, gemovani, ench boty). Nepočítal jsem jestli máš Arp cap, ale to by případně řesilo DBW, ale soketuješ už i Str takže máš arp cap?!
Napiš mi itemy, které by si chtěl vyměnit a za co. (tím pádem řešení capů exp, hit).
Talenty
V celku okey, ale měl bych připomínky. Ve Fury specu bych raději viděl talenty jako Heroic Fury a Improved execute.
Na to bych ti položil otázku jak by si talenty předělal, abys měl tyto 2 talenty a kde bys ty body vynechal? PS: Proč si myslíš, že by mohl talent Heroic fury být přínosem?
V Arms specu by se dalo říct, že si protiřečíš. Proč si dáváš talenty do Tactical mastery, když ale nemáš body v Improved rend.
Využití Rendu je diskutabilní, ale v ICC jsou fighty, kde se rend dá využít a není to kontraproduktivní.
Glyphy
Okey
Enchanting
Proč jsi na feety použil ench 12hit a 12crit, když jsi over hit. Jaký jiný a dle mého názoru přínosnější ench by si mohl použít?
Gemování
Není to zásadně špatně, ale šlo by to lépe. Snažíš se někde využít soket bonusy, ale jsou i lepší řešení. Př. Waist 10str+10 hit (over hit a soketuješ hit, když nemáš exp cap ?!).
Kam by jsi dal v BIS equipu gem + 10 all stats ?
- Interface( Bindy, celkové rozvržení):
Z prvního screenu v dala nevidím z pve hlediska nic, ale co z něj vidím je to, že ani v pvp nepoužíváš moc bindů a pokud nejsi pianista tak jsi kliker :D 1-= :D
Z druhého screenu z Toc vyplývá co se bindů týče to samé, ikdyž v pve je to pochopitelnější, ale stejně 1-=, :roll: Co máš pod 4kou a 6tkou? makra?
některé důležité spely nenabindované (WW, Sunder armor, bloodrage,...) :roll: Je to každého věc jaké UI používá, pokud podává vynikající výkony.
PS: psal jsi FPS 30+ a na screenu je 8fps ;)
--------------------------------------------
Počkám si jak mi odpovíš na tyto otázky, ale v celkovém hodnocení jsem PRO Test raid s tím, že bychom se sešli na TSku a ještě bych se tě optal na pár věcí + bych chtěl vidět tvůj Prot spec.
Eoghor
Příspěvky: 7
Registrován: ned 13. říj 2013 11:44:37
Class:: Warrior

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod Eoghor » úte 15. říj 2013 18:08:05

Zdravím , comlouvám se že odpovídám až ted ale doel sem před chvilkou.:)

Takže dem nato:
Skladba Eqipu:

1* Tak co se týče Exp.Capu počítal si správně, mám 22/22exp.c(Vím že Exp.cap by měl být 26/26 cca 213).
-Měl sem to sestavené a čekal jsem na lepší eqip a bych ho dosáhl,unzávám svůj prohřešek a napravím to, vím
že sem tím možná i přicházel o nějaké to % z dmg ale bylo to takřka minimální jelikož sem nepocítil
nějaký rozdíl.
2*- Co se týká Hitu , tak socket(Belt: 10str+10hit) sem lehce pozapomněl vyměnit :PD- Věřím že to na
tebe působilo asi divně a rozhodně to předělám a upravím svůj exp.cap.
(Měl sem si toho všimnout sám :P).
3* Armor Pene - Jak sis myslel že už ho mám tak mám. Mám přesně 1400 a tak už dávám sockety str/crit.

Items na řešení exp.cap+hit:
- Tak např : Neck BQ 25 HC(mam jen hc verze)
- Bow (LK 10)- zisk Arm.pen kterou mohu nahradit exp.
- HC set Legy(+exp)
- Dle eqipu ( i prsten z DB 25 HC ale u prstenů zamýšlím jinou sestavu).
- Co se týká zbraní tak (Cryp hc nb Grolenz).
- Výměna trinketů (dbw - zisk arm.pene a mohu nahradit dle potřeb).

/Těchto chyb jsem si vědom a napravím je/

Talenty:

Takže talenty si myslím že mám udělanné správně , vím že je více variant a sem otevřeným i jiným než těm mím.
-Co se týká těch zminovaných dvou talentů, tak kdybych si je měl vložit do svých současných a něco vypustit,
tak to by bylo asi tak:

1 možnost: zrušit talent Precious (jen kdybych měl nadměrně Hitu) tím bych získal 3 body a to by stačilo k
pokrití talentů.

2 možnost: Zrušil bych talent Deflection a dal (2 talenty do Rend),(1 talent bych odebral z Improved Berserker Rage
a tím bych získal 3body na talenty.

To jsou moje východiska které bych asi učinil pokud máš jiné rád je uvítám :).

Talent Heroic Fury: Tento talent by mi mohl navýšit DMG a to je přínos hlavně pro mě.
-Jeho výhoda je v možnosti switchovat na addy , spike a možnost být v krátkosti zase u bosse, čímž mohu získat
dmg na víc. ** To je asi jeho největšá výhoda.

Arms:

A jé , talenty do pvp jsem si dělal sám a narychlo.:pp Pvp nemám ještě zažité a pořád se ho snažím dat na nějakou úroven.
Talenty si předělám jak mají být a díky za radu.

Vím že Rend v raidech (icc) není zas tak od věci ale zabere nějaký ten čas jeho nahození a myslím že se to zas tak neoplatí.
Armse mám jako pvp jen a kdyby sem měl zvažovat off tak určitě Prot. Ikdyž v Pve Arms sem už také experimentoval a musím
říct že to není špatné.:)

Enchanting:

Ták ench 12crit+12hit jsem měl kvůly critu ale i hitu. Trošku sem pozapomněl . Vím že tyto chybičky jsou sice malé ale odráží
se pak na výkonu v raidu a budu se jim snažit vyvarovat.:)
(Jako náhradu bych asi uvítal bud: 15stam+speed.

Gemování:

Jak sem zminoval viz.nahoře předělám.

Gem 10 all stats v BIS EQIPU?...Tak bud kde by se mi hodil a měl sem z něj nejlepší užitek a nebo bych to možná využil do Necku z SIndry 25 hc /ap,armor.pen,hast).

Interface:

Tak první screen je pvp (Jsem kliker :DD) ale bindy mam na myši. (macro na disarm+shield wall,pummel,Refflect a mortal kolečko :D)
-Zbytek stíhám na klávesnici a myší :PP

Tak druhý screen : Pod 4 mám své macro (kde se skrývá - spam Heroic strike , whirlwind,Blodthirst).Mácaro mám udělané tak aby mi vycházelo s Procem Slamu a cd.
Pod 6 mám macro na plošnění :( Cleav+whirlwind+)
Mám nabindovaný jak WW tak i Bloodrage /nevím či si myslel něco jiné/.

Co se týče Sunder Armor tak ten sem měl vytáhnutý v pravém dolním rožku ale neměl využití na raidech kde se s předešlou gildou byl
tak jsem jej vyhodil z barů. (Tank u nás byl Main warr a on si ho hlídal). Na některých raidech jsem ho měl i nastarost takže kdyby nastala situace, budu ho používat
na úkor raidu.

FPS: ano :PDD no jediné co mohu , že pak postnu screen z icc :::D kde bude fps vpořádku.:DD


Tak to je vše, čekám nějakou odezvu a díky za tvé rady (trknutí :D) cenním si toho.
PS: Pokud si tohle psal na mobilu si pro mě král. :D
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod teonit » úte 15. říj 2013 20:43:18

Reakce se mi líbí. Myslím to tak, že sice s některými věcmi nesouhlasím ale tím netvrdím, že to tvoje je špatně. A možná je jen můj pocit, že to co říkám je správné a lepší, ale vycházím z praxe a theorycraftů. Chtěl bych si stebou promluvit na TSku a tak si připrav Fury a Prot spec, vezmi v úvahu připomínky, které jsem ti dal a nebo si i něco pohledej na netu a sešli bychom se ve čtvrtek 17.10 v 17:00 na TSku potažmo ingame, kde tě na něj odkážu.
Pokud se ti to nehodí dej nějakej návrh a domluvíme se.
PS: větší polovinu jsem psal z mobilu, ale skončil jsem dřív tak jsem mohl jít domů, kde jsem to na notu dodělal. Sice na mobilu je armory na delší dobu, ale dá se to :D
PS1: Joule ještě mu sem dopiš jestli ho chceš toto ID na ICC 25 ve čtvrtek od 18:00.
Eoghor
Příspěvky: 7
Registrován: ned 13. říj 2013 11:44:37
Class:: Warrior

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod Eoghor » úte 15. říj 2013 21:38:04

Zdravím,dík za tvé vyjádření,určitě si něco odnáším:).

-Ohledně čtvrtka 17.10 v 17:00 nemam problém . Spec fury/prot budu mít ready a TS znám ,takže se tam v 17:00 ukazu a i ve hře.
- icc 25 mam ID volné + togc 25. Pro Info.
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod Morgulus » úte 15. říj 2013 23:26:23

Tak ako som hovoril Athenovi, tuším si bol aj ty na TS. V guilde je momentálne 5 aktívnych warrov, neviem či do primáru alebo sekundáru RL chcú/vedia
pretlačiť ďalšieho warra, podľa mňa by zapadol fakt už len nejaký top skilled. Čo tak čítam tak sa pomerne vyznáš. Tvoja výhoda oproti pár jedincom
je použiteľný prot gear aj keď z prot warrov si tu robia srandy :D Ale keďže tu máš kladné referencie od ľudí ktorým dôverujem že by sa sem nesnažili
pretlačiť hocikoho tak nevidím dôvod nedať ti ZA na test raid. Síce na raide vo štvrtok nebudem ale ostaní warrovia si svoju
konkurenciu budú všímať ak ťa Joul vezme, tak sa ukáž v peknom svetle. GL
Eoghor
Příspěvky: 7
Registrován: ned 13. říj 2013 11:44:37
Class:: Warrior

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod Eoghor » stř 16. říj 2013 21:43:02

Díky Morgu* , na /TS/ jsem byl a slyšel. Uvidíme dneska jsem čekla zda se nějak Joul vyjádří a nic , tak snad v průběhu zítřka.¨
-Ale zase beru v potaz že tak narychlo to taky nemusí jít takže , kdo si počká ten se dočká :DP.
Eoghor
Příspěvky: 7
Registrován: ned 13. říj 2013 11:44:37
Class:: Warrior

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod Eoghor » stř 16. říj 2013 21:45:22

teonit píše:Reakce se mi líbí. Myslím to tak, že sice s některými věcmi nesouhlasím ale tím netvrdím, že to tvoje je špatně. A možná je jen můj pocit, že to co říkám je správné a lepší, ale vycházím z praxe a theorycraftů. Chtěl bych si stebou promluvit na TSku a tak si připrav Fury a Prot spec, vezmi v úvahu připomínky, které jsem ti dal a nebo si i něco pohledej na netu a sešli bychom se ve čtvrtek 17.10 v 17:00 na TSku potažmo ingame, kde tě na něj odkážu.
Pokud se ti to nehodí dej nějakej návrh a domluvíme se.
PS: větší polovinu jsem psal z mobilu, ale skončil jsem dřív tak jsem mohl jít domů, kde jsem to na notu dodělal. Sice na mobilu je armory na delší dobu, ale dá se to :D
PS1: Joule ještě mu sem dopiš jestli ho chceš toto ID na ICC 25 ve čtvrtek od 18:00.



PS: Na zítra sem připravený, +- v 17:00 se ukazu..)
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod Athena » čtv 17. říj 2013 0:31:31

Psal mě sms, že mu prej mám napsat pozitivní komentář:D ale sem subjektivni cize neutralní:D

Jeden z nejpohodovějších lidí jaké sem kdy poznal. Známe se osobně.... spili jsme se osobně http://morlds.rajce.idnes.cz/SOG_Aleksi ... Free_2012/ (je to ten hnědovlasý kudrnatý stripovaný). Čiže nejrači bych mu dal pro, ale nedá se. Jestli bude mět blbě jeden socket bonus tak ho nešetřete! Jediné negativum co bych na něm našel byly sem tam dlouhé herní výpadky asi tak jeden dva za těch pár let.

Dal sem traktorovi, dal sem dreice musím aj tobě:DNEUTRAL
Eoghor
Příspěvky: 7
Registrován: ned 13. říj 2013 11:44:37
Class:: Warrior

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod Eoghor » ned 20. říj 2013 21:49:09

Zdravím, bohužel sem nemohl napsat dříve, měl sem něco neodkladného.

-Vím že na testraidu sem se neukázal pro mnohé v dobrém světle a rád bych to napravil , pokud mi dáte šanci na ještě jeden testraid.
/z mojí strany sem selhal a tím to se omlouvám za komplikace/vypnutá elekt. po zjištění o tom daly vědět dopředu,,,:P
-Pokud mi dáte ještě šanci tak můžu říct že to co sem předvedl v ČT se opakovat nebude (viz.aktivita , i ten dmg:D).

Zkuste to prosím zvážit,díky
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod Joul » pon 21. říj 2013 6:47:29

doraž ve čtvrtek na 17:50 a napiš na hráče (Dropluk/Joul) jeden z nich bude online, pokud nenapíšeš sám, INV nedostaneš, už mě nebaví hledat jestli jsou všichni na test raid online...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms)

Příspěvekod teonit » pon 04. lis 2013 13:13:26

Zajímalo by mě jak se k té přihlášce stavíš v tuto chvíliv "Eoghore" ..?
Věnoval jsem ti svůj čas a nějaké své poznatky, na popud připomínek, které jsem k tvé postavě a stylu hraní měl jsi začal reagovat a na test raidu, kde jsi mimochodem předvedl velmi slabý výkon, ti záhadně vypadl proud a ozval jsi se až po 3 dnech(neříkej, že to dřív nešlo). Nyní je tomu 14 dní a žádný posun. Nevím jestli jsi na druhý test raid dorazil, ale každopádně tu není žádná odezva.
Dal bych ti poslední šanci se vyjádřit k přihlášce a tvému snažení o postup na test raid-> guildě, případně to closnout.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Eoghor Warrior (*Fury*/prot/arms) [NEPRIJATY]

Příspěvekod Joul » pon 04. lis 2013 14:48:53

během posledních 2 ID se nejen neozval, ale ani nedorazil na testraid, proto uzavírám...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů