DIFFOR - Mage [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

DIFFOR - Mage [NEPRIJATY]

Příspěvekod diffor » čtv 20. bře 2014 2:42:12

Nick: Diffor
Class/ main spec: Mage / Fire
Věk: 18
GearScore: (Je dobré zmínit množství PvP itemů) 6295gs , 0 pvp itemů
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Diffor
FPS: na raidu se moje FPS pohybuje kolem 30-40

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Jsou to přibližne 4 roky zpátky co jsem začel hrát World of Warcraft začinal sem na serveru Anthoria kde sem začel hrát Mága ale byli to takové začátky a byl sem zvědavý co mě čeká na vyšších levelech a tak sem mága level 50 vyměnil za DK level 70. Death Knighta sem doexpil na 80 a hrál sem tam jen PVP což mě moc nebavilo , tak poté přišla menší 2 měsíční pauza. Po 2 měsících mě bratr (Hektor , Bragi) přesvědčil opět k hraní a začel sem expit Paladina , kterého sem doexpil a pomáhal guildě Blood and Bone v progressu kde jsem se po nějaké době stal GUM. Po neuspěšném vedení guildu se guilda rozpadla a také přišel rozpad serveru Anthoria + přechod na Cataclysm. V té době mě nějak Cataclysm absolutně nelákal tak sem přešel s bratrem na Twinstar kde byla Naxx Season. Začal sem expit Warlocka kterého sem bohuzel nedoexpil a přišla opět menší pauzička (odlet do Ruska hokej) po nějakých 2 měsících sem se vrátil a začal sem expit Mága už sem se chtěl usadit za tuto classu a opravdu mi sedla , kterého hraji dodnes a stále mě baví čím dál víc.

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)
Mohu každý den. Kdy bude raid budu přítomen.

Definujte svůj PvE skill:
Myslim si že to by měl posuzovat spíše někdo jiný , ale kdybych to měl popsat od 1 - 10 hodnotil bych se číslem 8.


Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Anthoria : ICC10-8/12 , ICC 25 - 8/12
Twinstar : ICC10 - FC , ICC10 (HC) - FC , ICC25 - FC , ICC25 (HC) - FC , TOGC - Insanita

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
http://tinypic.com/view.php?pic=28kmwc7 ... ypCFKh5PuM
Grid - Raid Frame
Omen - Addon použivám kvůli Aggru
Recount - dmg meter
DBM - Základní addon do PVE
Event Alert - ukazuje procy Hot streak , Clearcast

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Zvětšiny to byli internetové stránky , které sem snad projel všechny co existují , potom sem se ptal In game Class leaderů různých guild , Test servery kde sem si nasadil equip a testoval na dummy.

Vypište vaše všechny předcházející guildy důvody odchodů:
Death Touch - Spojení s Ordo Satanas
Ordo Satanas - tak tohle je trošku složitější ale vrátily se do guildy nějaký starší členové kteří mi až tak v minulosti neseděli , neaktivita hráči se přihlasí jenom na raid a popravdě jsem zvyklý na plné TS a povídat si což mi chybělo , ale jinak Ordo nemužu říct nic křivého je to Guilda se kterou sem poprvé položil LK HC a opravdu mi strašně moc dala a jsou tam super lidi.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Anthorie - TOP guilda , spamování macra world , kvalitní PVP hráči což se nedá přehlídnout.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Tak co se týče Aliance tak asi lepší guilda se nenajde , co jsem slyšel obrovská chuť raidovat a velký skill.
Láká mě se dostat mezi špičku Free Serverů.

Koho znáte v <SFU> ?
Bohužel nikoho , ale kde si všímám občas Javierka in BG a Iros na TS (ordo satanas)

Co nám můžete nabídnout?
100% připravenost na raid , dochvilnost , kvalitní DPS a super člověka který neskazí srandu.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Ano TeamSpeak 3 používám každodenní zaležitost.

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Nemám

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:
Tak jmenuju se Dominik , bydlim na Západu Čech je mi 18 let. Jsem bývalý hokejista a to rozhodnuti mě velice mrzí bylo to ze dne na den a právě kvůlo Wow a řikalo sem že sem měl hodně našlápnuto se tim v budoucnosti živit , ale to už je zamnou. No jinak rád si zahraju fotbal , do posilky občas zajdu , a přes léto hraju 1. ligu v Hokejbalu za chlapy :D To je asi všechno.

Díký za strávený čas nad mojí přihláškou.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod Tygricka » čtv 20. bře 2014 9:03:55

Mage co si dal záležet na přihlášce a je na tom skillově jak v pvp tak pve jak bych si představoval.
Jedna otázka, která je dobrá aby byla známá globálně: Jak si na tom s Cataclysmem(progress, mage, expení)
Prosím odlogni v PvE gearu, ať se můžeme podívat na staty, gemovaní a podobné.
Jinak si mě odchytni ve hře (Xmo) a pokecáme o všem co se dá vylepšit. Dnes pokuď ti to vyhovuje, budu online v 17:oo.
Obrázek
Uživatelský avatar
Grease
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 30. led 2014 23:49:02
Class:: Druid

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod Grease » čtv 20. bře 2014 10:08:12

Na raidech jsem Tě občas potkal s worldem, nevím o žádných problémech, jen jsem si všiml, že jsi dost střídal postavy a měl jsi v hraní odmlky. Navíc jsi psal, že Tě CATA nelákala.

Jak vidíš svou budoucnost v hraní, hlavně na Cataclysmu?
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod Yoslin » čtv 20. bře 2014 10:39:41

Prihlaska moc pekna... Je videt ze sis dal zalezet... Co se tyka stridani class a pauzicek tak bych to nevidela tak cerne... Pises ze si nechtel na cata v dobe kdy na twinu byla naxx/UD sezona a to se nedivim ze se ti nechtelo protoze prejit na datac ktery je na ofiku cca pul roku je vrazedne ;) Kazdopadne u me mas 1/2 PRO uvidime jak odpovis na danou otazku co polozili panove hore :)
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod Yoshimo » čtv 20. bře 2014 11:28:37

nedelal si stredni skolu se zamerenim na vytvarku nebo grafiku ze ne?
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod diffor » čtv 20. bře 2014 14:30:20

1. Xmo - Ahoj , tak dekuju za tvé pozitivní hodnocení. Co se týče pve gearu odlognul sem už večer , ale bohužel armory jsou asi pozadu. Určitě se pokusím tu být v 17:00.
A já a Cataclysm co se týče progressu to je dost špatný bosse neznám (neni žádný problem se naučit taktiky) Maga na Cataclysm trávim poslední dobou hodně času na CATA PTR tedy test server kde sem si už všechno odzkoušel a teď je jen otázka jak půjde Teorie v raidu , ale myslim že v tom určitě problem nebude. A expení tak tohle je na maximální pohodu.

2. Grease - Taky tě zdravim , a co se týče toho tak je možný že sis mě s někym spletl , protože opravdu hraji jen mága a na world raidu jsem byl fakt minimálně a to Whand Raid s Černou Rukou.
A co se týče toho Cata tak na Anthorii jsem neměl položeného ani Lich Kinga normal a neměl sem Class kterou bych tak ovládal přišlo mi to jako bych přečetl půlku knížky a odešel bych na Cataclysm.

3. Yoslin - Cauko , díky za pozitivní hodnocení.
Střídání class bylo kvůli tomu že sem stále nemohl najít class která je tzv. "určená pro mě". Ale to bylo jen na Anthorii na CATA chci jít 100% pokořovat další Encounter.

4. Yoshimo - Ahoj nene studuji Hotelovou školu , ale snažil sem se použít kreativitu.
Uživatelský avatar
Grease
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 30. led 2014 23:49:02
Class:: Druid

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod Grease » čtv 20. bře 2014 15:04:01

Ok odpověď pohotová, dostačující, přihláška pěkná. Já jsem pro test raid.

P.S.: Jak koukám na Tvé adon.. neškolil Tě trošku Erwyn? :)
Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod diffor » čtv 20. bře 2014 15:16:30

Díky za tvoje PRO a ano Erwyn mi ho doporučil. :D
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod Ori » pát 21. bře 2014 20:08:00

Mna by zaujimalo ci ti addon EventAlert nevadi pri sledovani napliklad goociek pri festrovi HC alebo inych bossoch ktory pod teba hadzu spelly
Obrázek
Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod diffor » pát 21. bře 2014 20:46:17

Atlantica - Ahoj , nene addon nevadi mam ho uplne zmenseny.
Udelal jsem jeden Screen http://tinypic.com/view.php?pic=24zeljq ... yyWsKh5PuM
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod Tygricka » sob 22. bře 2014 19:23:10

Posouvám tě na test raid ve čtvrtek 27.3 17:45 si napiš o inv na hráče Dropluk. Je možné, že raid nebude jelikož ve středu se nahazuje unikátní a nejlepší Cataclysm na celé wow scéně od twinstaru, ale každopádně počítej, že bude. Jen potvrď účast na testraidu tady na fóru prosim tě.
Obrázek
Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod diffor » sob 22. bře 2014 19:37:52

Okey děkuju moc a ano ve čtvrtek budu tu :)
Uživatelský avatar
Tinko
Příspěvky: 23
Registrován: úte 18. bře 2014 10:57:55
Class:: Rogue

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod Tinko » pát 28. bře 2014 16:29:30

Mňa by zaujímalo s kým konkrétne z guildy Ordo Satanas (myslím zo starých členov) si si nesadol a prečo ? A či je to jediný (hlavný) dôvod opustenia guildy, lebo si si s niekym nesadol. Vďaka za pravdivé objasnenie situácie.
Obrázek
Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod diffor » pát 28. bře 2014 19:28:11

Ahoj

za 1. to byl Ademar důvod - Položil celou guildu a guilda Ordo Satanas neměla daleko od zaniknutí , kdyby nebylo hráče jménem Bragi tak guilda neni tam kde je. To mě dost naštvalo i když sem v té době guildě nebyl ale jít položit Realm First a jít zpátky že chybí kolektiv ? Ale na Ademara sem si zvykl překousl sem to a ani sem snim neměl pak nějaké negativní vztahy.
Zatímco druhý a velký problem je CUCI. Jeho flame na Ordo , které probíhaly v Heroes of Yggdrasil a dale pak v Černé ruce.
Tak proč? by měl někdo takovej dostat další šanci?
to samý se Cuci sebral a s guildy vzal celou svojí rodinu (Rowaca , Kajushka , Teva) Jedinej kdo zustal od nej byl Qer.
a hlavně v ORDO SATANAS je jedno velký pravidlo
Pokud ses kicknutej nebo leavnes Ordo Satanas uz se tam nemuzes dostat.
Já osobně s takovýma lidma v Ordu bejt nechci.
Nebudu v jedný guildě s křivýma lidma.
Udělaj to znova a příště dostanou šanci.
Skoro všichni jsou do jednoho zpátky. Honba za Equipem.
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod Tygricka » pon 31. bře 2014 23:31:59

Zdravím,
jelikož ke dnešnímu dni nefunguje stále ani jeden raid, nemůžeme tě ohodnotit ze stránky skillové. Tudíž tě nemůžeme posunout na pohovor. Pokud nám chceš ukázat tvé charisma přijď na další raid tento čtvrtek. Předem říkám, že se tvá přihláška po tomto raidu se neuzavře a stále budeme čekat na funkční raid.
Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod Joul » stř 02. dub 2014 19:21:09

Pohovor v pondělí 20:00 na našem TS
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
diffor
Příspěvky: 15
Registrován: pát 31. led 2014 19:32:33
Class:: Mage

Re: Diffor Fire Mage

Příspěvekod diffor » pon 07. dub 2014 19:33:41

Děkuju za Šanci ale ruším svou přihlášku

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů